Jump to content

Recommended Posts

To δικο μου επιχείρημα ειναι κατι το οποιο το εχουν κανει πολλα ατομα πριν απο εμενα και κατα τη γνωμη μου αξιζει..

Το αυτοκινητο μου λοιπον ηταν ενα golf iv με 1,4 μοτερ και μαλιστα στην πιο απλή έκδοση που έβγαινε..basic.

Απο καιρο όμως με ετρωγε να του κανω την μετατροπή σε 1,8τ..!! Βρεθηκε λοιπον το τροπετακι μετα απο αρκετο ψαξιμο...το οποιο περιείχε..

(ολοκληρο αμαξι και οχι κομμενο) .. brembo kit..oz wheels 19αρες , και recaro σαλονι..και φυσικα το μοτερ κομπλε.

Η εγχείρηση λοιπόν ξεκινησε και τελειωσε με πολύ καλα αποτελέσματα...

Φωτο πριν σαν 1,4

img132nf.jpg

By slowboy_ at 2010-11-08

l53c93810d3256122047f57.jpg

By slowboy_ at 2010-11-08

Και πλεον σαν 1,8τ

ultraleggerafalkenbremb.jpg

By slowboy_ at 2010-11-08

golfiv18t20vtslowboy.jpg

By slowboy_ at 2010-11-08

slowboyultraleggera.jpg

By slowboy_ at 2010-11-05

golf4gtislowboyslowboy.jpg

By slowboy_ at 2010-11-08

p1011012337slowboy.jpg

By slowboy_ at 2010-11-08

Ενα μεγαλο ευχαριστω στον Κωστα με την ομαδα του ,και στον πατερα μου που σαν μηχανικοι δουλεψαν και οι 2 σκληρα για να βγει καλο το αποτελεσμα...

Θα εμπλουτισω το περιεχομενο με περισσοτερες πληροφοριες οταν βρω χρόνο..

Link to comment
Share on other sites

Φοβερο !! :( Φαντάζομαι την διαφορά πριν και μετά ..... όλα τα λεφτά το συναίσθημα ε ? new_love.gif

Ο Κώστας είναι κάποιος γνωστός μηχανικός στην Αθήνα ?

Όσο για τις φωτο … γέμισε το όλο το θέμα ! Εξ’ άλλου γι αυτό ανοίγουμε τέτοια θέματα ! ;)

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Φιλε το αμαξι σου ειναι κουκλα και φανταζομαι οτι ειναι και πυραυλος βαλε και καμια φοτο απο μοτερ να το χαιρεσαι και καλα χιλιομετρα με προσοχη.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ ολους παιδια...Να ειστε καλα και να χαιρεστε και εσεις τα δικα σας αυτοκινητα..!!

Speedy , o μηχανικος ηταν γνωστος μου ..Κοτζακης στη Μεταμορφωση...Ασχολειται με φορτηγα-κια κυριως αλλα επειδη του εχω εμπιστοσυνη και εχει φτιαξει και το δικο του το 3αρι full μετατροπη...τα μιλισαμε και κλεισαμε ετσι...!!!Εμεινα πολυ ικανοποιημενος..

Φωτο απο το μοτερ προς το παρον εχω μονο αυτη οταν το ειχα στο συνεργειο ακομα...τη μερα που το ελεγχε και εκανε τσαφ πρωτη φορα με το νεο μοτερ και πηρε μπρος...!!!

Απεριγραπτο συναισθημα ειληκρινα...!!!Ασε οταν το οδηγησα...Τρεμανε τα ποδια μου οταν κατεβηκα κατω...Aλλο αμαξι νομιζα οτι οδηγαω...!!!

p100517slowboy.jpg

By slowboy_ at 2010-11-08

Link to comment
Share on other sites

Η καλυτερη επιλογη που εκανες ειναι οτι εβαψες τις ζαντες μαυρες!Εδωσε αλλη οψη στο αμαξι!Καλη επιλογη..Αντε βαλε απο ενα προφυλακτηρα μπρος-πισω και εισαι ετοιμος απο look :(:thumbsup: !

Link to comment
Share on other sites

Η καλυτερη επιλογη που εκανες ειναι οτι εβαψες τις ζαντες μαυρες!Εδωσε αλλη οψη στο αμαξι!Καλη επιλογη..Αντε βαλε απο ενα προφυλακτηρα μπρος-πισω και εισαι ετοιμος απο look :thumbsup: :thumbsup: !

Golf_Mk2 , oι ζαντες δεν ειναι οι ίδιες που φοραγα...τις αλλαξα με oz utraleggera σε εργοστασιακο μαυρο ματ χρωμα...αλλα συμφωνω στο οτι ειναι πιο ομορφο ετσι... :good:

Οσο για τους προφυλακτηρες που λες..σκεφτομαι να βαλω το μπροστα , πισω και πλαινα spoiler απο το επετειακο 25 anniversary Golf.. :) Διακριτικο και ομορφο αυτο το πακετακι...!!

Link to comment
Share on other sites

για βαλε και μεσα φωτο,καλο ειναι για αρχη αλλα θελει δουλιτσα πολυ....ελπιζω να εχεις το χρονο και το μερακι...

Link to comment
Share on other sites

για βαλε και μεσα φωτο,καλο ειναι για αρχη αλλα θελει δουλιτσα πολυ....ελπιζω να εχεις το χρονο και το μερακι...

Mπα ...δε θελω και δε μου αρεσει να το φορτωσω... :baby:

Ενα spoiler kit απο 25 EDITION θα προσθεσω μονο...

Eχω βρει κατι replica στο ebay... !! :blush:

Edited by slowboy
Link to comment
Share on other sites

Μιας και πρόκειται για μια ολοκληρωμένη παρουσίαση, το θέμα κλειδώνει και θα ανοιχθεί μόνο με αίτημα του δημιουργού του, εφόσον θα έχει κάτι νεότερο να συμπληρώσει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.