Jump to content
tsolias26

¶ρχισε Η Σκηνοθεσία Για Το 2Ο Video (Polo Gti 2010)

Recommended Posts

Αρχικά να ευχαριστήσω όλους του φίλους από το club για την ενθάρρυνση και παρακίνηση, αλλά και προώθηση του συγκεκριμένου video και σε άλλα forum ( m@kro ξέρεις τι εννοώ!!!ΧΑΧΑ).... (You Keep The Spirit Alive!!!)good.gif

Θα ήθελα τις προτάσεις σας προσωπικά σε αυτό το topic για την δημιουργία ενός ακόμα καλύτερου 2ου μέρους για το video ,το οποίο είναι ήδη στα σκαριά, καθώς και για θέματα που θα αφορούν:

ι) Λήψεις

ιι) Background

κ.τ.λ.

Για όσους δεν έχετε ήδη δει το 1ο μέρος: http://www.youtube.c...h?v=Bs_ZjClYyqA

Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν παρουσιάζεται κάποιο θέμα σχετικά με πνευματικά δικαιώματα, όταν κάποιος δημιουργεί κάποιο video. Αυτό το αναφέρω διότι το 1ο video, απότι λέει στο u tube, είναι και καλά απαγορευμένο στην Γερμανία!!!!wacko.gif

Δηλαδή δεν κατάλαβα, τους κάνουμε την καλύτερη διαφήμιση, που μπορεί να γίνει, για τα αυτοκίνητά τους και αυτοί μας βγάζουν στην παρανομία??

Επίσης περιμένω από όλους σας να μου στείλετε φωτογραφίες από τα "μωρά" σας (αυτοκίνητα εννοώ) για να τα ενσωματώσω στην εισαγωγή του 2ου video.

Τέσπα, θα με ενδιέφεραν πολύ οι απόψεις σας!!! Ευχαριστώ εκ ΄των προτέρων!!!xmas.gif

Edited by TSOLIAS30
Link to comment
Share on other sites

Φιλε το βιντεακι σου απλα τα σπαει!

λοιπον....

οταν με το καλο αρχισεις το 2ο βιντεακι στερεοσε καπου καλα την καμερα.

πιστευω καμια καλη στροφουλα ή και φουρκετα θαταν μανουλα (με προσοχη παντα) οχι τιποτα αλλο να δουμε και πως παταει και συμπεριφερεται στις στροφες. Α! και κανα kickdown.... rocket.gif

οσο για τα πνευματικα δικαιωματα τι να σου πω......πρωτη φωρα το ακουω :good:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε τσολιά το πρωτο βιντεακι ηταν εξαιρετικο. Ποιο προγραμμα χρησιμοποιείς για την επεξεργασία? Στο θέμα της κάμερας ριξε μια ματιά στο link. Εχουμε αγορασει την βάση με ενα φιλαρακι και ειναι εξαιρετικά σταθέρη και χρησιμη για να γράψεις οποιαδήποτε είδους ταρζανιά με το αμάξι.

Camera Mount

Link to comment
Share on other sites

Tσολια στο δευτερο βιντεο βαλε ενα να τραβαει με την καμερα και κανε ενα περασμα με αλλαγη ταχυτητας να ακουσουμε και λιγο ηχο και καμια στροφη.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ! worthy.gif

Ρε παιδιά περιμένω να μου στείλετε καμία φώτο από τα αυτοκίνητά σας, για να τις βάλω στην εισαγωγή του βίντεο. Δεν έχει σημασία πιο μοντέλο θα είναι, αρκεί να μου στείλετε το κανονικό αρχείο της εικόνας στο mail μου και κάποια χαρακτηριστικά του αυτοκινήτου ( μοντέλο, κυβικά, ps, κάποια mod που μπορεί να έχουν κ.τ.λ)thumbsup.gif

Θέλω το δεύτερο βιντεάκι να δώσει τον αντίκτυπο που αξίζει το VW club.new_sugkrotima.gif

Ήδη τρεις μέρες στο u tube και το 1ο βίντεο έχει πάνω από 800 προβολές!!!knife.gif

Μου έστειλαν μήνυμα πολλά παιδιά από Ελλάδα ότι τώρα πλέον ξέρουν πιο θα είναι το επόμενο αμάξι τους....

Α ρε μαμα VW για σένα δουλεύουμε, χωρίς να το θέλουμε, και εσύ μας κάνεις ban το video στην Γερμανία!!!thumbsdown.gif

Link to comment
Share on other sites

Φιλε τσολιά το πρωτο βιντεακι ηταν εξαιρετικο. Ποιο προγραμμα χρησιμοποιείς για την επεξεργασία? Στο θέμα της κάμερας ριξε μια ματιά στο link. Εχουμε αγορασει την βάση με ενα φιλαρακι και ειναι εξαιρετικά σταθέρη και χρησιμη για να γράψεις οποιαδήποτε είδους ταρζανιά με το αμάξι.

Camera Mount

Από πρόγραμμα χρησιμοποιώ το απλό windows movie maker που είναι σε όλα τα windows. Να φανταστείς έχω τα windows xp. Κάνει όντως καλή δουλειά!!!emoticon_42.gif

Link to comment
Share on other sites

Ωραία....

Ήδη έχω φώτο από τρία άτομα για την εισαγωγή του βίντεο!thumbsup.gif

εγω δυστυχως δεν εχω παρει ακομα το αμαξι μου να σου εστελνα φωτο..

κριμα εχασε τον ρολο το polaki μου.αντε με το 3ο θα ειναι μεσα και το δικο μου

Edited by spiros!!!
Link to comment
Share on other sites

εγω δυστυχως δεν εχω παρει ακομα το αμαξι μου να σου εστελνα φωτο..

κριμα εχασε τον ρολο το polaki μου.αντε με το 3ο θα ειναι μεσα και το δικο μου

Δεν θα βιαστώ να το βγάλω το βίντεο Σπύρο οπότε μην ανησυχείς!! good.gif

Πότε θα σου έρθει τελικά?? Α ναι 12 και σήμερα εεε???

Εχω να φτιάξω πρώτα πολλά κομμάτια και μετά να συνδέσω ένα ένα....

Θ πάρει καιρό, αλλά θα είναι βιντεάκι πάνω από 10 λεπτά...music.gif

H Emerald είναι μέσα???

Edited by TSOLIAS30
Link to comment
Share on other sites

Ωραία....

Ήδη έχω φώτο από τρία άτομα για την εισαγωγή του βίντεο!thumbsup.gif

εάν ψάξεις στο mobile.de εκεί θα βρεις μερικές φωτογραφίες και πόζες !!! Με λίγο photoshop ή και καθόλου πιστεύω θα είσαι οκ :rolleyes:

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

εάν ψάξεις στο mobile.de εκεί θα βρεις μερικές φωτογραφίες και πόζες !!! Με λίγο photoshop ή και καθόλου πιστεύω θα είσαι οκ :rolleyes:

Ευχαριστώ πολύ , αλλά μαζεύω φώτο μόνο από αυτοκίνητα των παιδιών του club.

Όποιος θέλει μου στέλνει και τις βάζω στην εισαγωγή του βίντεο!new_iloveyou.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ , αλλά μαζεύω φώτο μόνο από αυτοκίνητα των παιδιών του club.

Όποιος θέλει μου στέλνει και τις βάζω στην εισαγωγή του βίντεο!new_iloveyou.gif

Επιτέλους παρέλαβα και εγώ και έχω πάθει την πλάκα μου!!!!!!!! new_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gif

Εχω κάνει 150 χιλ απο εχθές.....δεν θέλω να σταματησω να το οδηγώ......

Θα σου στείλω φωτό κάποια στιγμή μέσα στο ΣΚ...Αν χρειαστείς κάποια πληροφορία πάνω στην επεξεργασία και μπορώ να σε βοηθήσω στείλε Pm. Γνωρίζω αρκετά λόγω επαγγέλματος...

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους παρέλαβα και εγώ και έχω πάθει την πλάκα μου!!!!!!!! new_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gif

Εχω κάνει 150 χιλ απο εχθές.....δεν θέλω να σταματησω να το οδηγώ......

Θα σου στείλω φωτό κάποια στιγμή μέσα στο ΣΚ...Αν χρειαστείς κάποια πληροφορία πάνω στην επεξεργασία και μπορώ να σε βοηθήσω στείλε Pm. Γνωρίζω αρκετά λόγω επαγγέλματος...

ΕΓΚΥΡΟΝΝΝ!!!

Καλοτάξιδο ρε φίλε και να το χαρείς....new_sugkrotima.gif

Εχεις πάθει και εσύ το σύνδρομο του στερημένου οδηγού, που είχα πάθει και εγώ στην αρχή....whistling.gif

Στείλε μου φώτο από το εργαλείο και σίγουρα θα χρειαστώ την βοήθειά σου!

Ειδικά για να δώ πως θα γίνει να κρύψω την πινακίδα του αυτοκινήτου!

Κάτσε μη μας τσακώσουν και τους έχουμε φτιάξει και ολόκληρο βίντεο!

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους παρέλαβα και εγώ και έχω πάθει την πλάκα μου!!!!!!!! new_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gif

Εχω κάνει 150 χιλ απο εχθές.....δεν θέλω να σταματησω να το οδηγώ......

Θα σου στείλω φωτό κάποια στιγμή μέσα στο ΣΚ...Αν χρειαστείς κάποια πληροφορία πάνω στην επεξεργασία και μπορώ να σε βοηθήσω στείλε Pm. Γνωρίζω αρκετά λόγω επαγγέλματος...

καλοτάξιδο!!καλά και ασφαλή γκάζια! sillyhorse1rb5.gif παθαίνεις μια εξάρτιση μπορείς να το οδηγάς για πάντα... το περίεργο είναι ότι ακόμα και μετά λίγο καιρό δεν μπορείς να το βαρεθείς, πάντα σου κρύβει μια έκπληξη από τις πολλές δυνατότητες που έχει hearts.gif

Edited by emerald
Link to comment
Share on other sites

Μου έστειλαν μήνυμα πολλά παιδιά από Ελλάδα ότι τώρα πλέον ξέρουν πιο θα είναι το επόμενο αμάξι τους....

Ήμουν κι εγώ ένας από αυτούς...! Χαιρετίσματα από Αιτωλοακαρνανία!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πραγματικά έχω πάθει εξάρτηση. Το παρκάρω, μπαίνω σπίτι και μετά από δεκα λεπτά κανονίζω καφέ, όχι επειδή γουστάρω, αλλά επειδή απλάθέλω να το οδηγίσω μέχρι την καφετέρια....Πραγματικά, απίστευτη ποιότητα κύλισης....ΤΡΟΜΕΡΗ ΑΝΑΡΤΗΣΗ....δεν καταλαβαίνεις τίποτα στον δρόμο, φανταστική απόσβεση κραδασμών....πολύ ωραίος ήχος...νιώθω υπέροχα στο σαλόνι του.....πολύ καλό στήσιμο...(βέβαια καίει τον κ...ο του τώρα στην αρχή...αλλά ελπίζω να στρώσει)...και σαφώς δεν αναφέρομαι στο κιβώτιο και στις επιδόσεις ..γιατί κάνω υπομονή...... machinegun.gifmachinegun.gifmachinegun.gifmachinegun.gif(με το ζόρι) new_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gif

το μόνο ότι μου έχει κατέβει σε 2 μέρες το παραφλού στο ψυγείο...δεν ξέρω γιατί... closedeyes.gifclosedeyes.gif Να τους πάρω να ρωτήσω, να συμπληρώσω μόνος μου???

Θα στείλω φωτό το σντομότερο.....

Edited by kospasTSI12345
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πραγματικά έχω πάθει εξάρτηση. Το παρκάρω, μπαίνω σπίτι και μετά από δεκα λεπτά κανονίζω καφέ, όχι επειδή γουστάρω, αλλά επειδή απλάθέλω να το οδηγίσω μέχρι την καφετέρια....Πραγματικά, απίστευτη ποιότητα κύλισης....ΤΡΟΜΕΡΗ ΑΝΑΡΤΗΣΗ....δεν καταλαβαίνεις τίποτα στον δρόμο, φανταστική απόσβεση κραδασμών....πολύ ωραίος ήχος...νιώθω υπέροχα στο σαλόνι του.....πολύ καλό στήσιμο...(βέβαια καίει τον κ...ο του τώρα στην αρχή...αλλά ελπίζω να στρώσει)...και σαφώς δεν αναφέρομαι στο κιβώτιο και στις επιδόσεις ..γιατί κάνω υπομονή...... machinegun.gifmachinegun.gifmachinegun.gifmachinegun.gif(με το ζόρι) new_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gif

το μόνο ότι μου έχει κατέβει σε 2 μέρες το παραφλού στο ψυγείο...δεν ξέρω γιατί... closedeyes.gifclosedeyes.gif Να τους πάρω να ρωτήσω, να συμπληρώσω μόνος μου???

Θα στείλω φωτό το σντομότερο.....

τι διαολο!!! :lol: δεν βαζουν παραφλου στο εργοστασιο? κιαλλο συμβαν......

Link to comment
Share on other sites

το μόνο ότι μου έχει κατέβει σε 2 μέρες το παραφλού στο ψυγείο...δεν ξέρω γιατί... closedeyes.gifclosedeyes.gif Να τους πάρω να ρωτήσω, να συμπληρώσω μόνος μου???

Θα στείλω φωτό το σντομότερο.....

στο manual δείχνει τη σωστή στάθμη του παραφλού λίγο πάνω από τη μέση...σε πρώτη φάση φαίνεται χαμηλά αλλά αυτό είναι το νορμαλ. Δηλαδή σου έχει πέσει κάτω από τη μέση?

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν κι εγώ ένας από αυτούς...! Χαιρετίσματα από Αιτωλοακαρνανία!

Γεια σου φίλε μου!!! Το παρήγγειλες ή ακόμα?

Παιδιά πραγματικά έχω πάθει εξάρτηση. Το παρκάρω, μπαίνω σπίτι και μετά από δεκα λεπτά κανονίζω καφέ, όχι επειδή γουστάρω, αλλά επειδή απλάθέλω να το οδηγίσω μέχρι την καφετέρια....Πραγματικά, απίστευτη ποιότητα κύλισης....ΤΡΟΜΕΡΗ ΑΝΑΡΤΗΣΗ....δεν καταλαβαίνεις τίποτα στον δρόμο, φανταστική απόσβεση κραδασμών....πολύ ωραίος ήχος...νιώθω υπέροχα στο σαλόνι του.....πολύ καλό στήσιμο...(βέβαια καίει τον κ...ο του τώρα στην αρχή...αλλά ελπίζω να στρώσει)...και σαφώς δεν αναφέρομαι στο κιβώτιο και στις επιδόσεις ..γιατί κάνω υπομονή...... machinegun.gifmachinegun.gifmachinegun.gifmachinegun.gif(με το ζόρι) new_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gif

το μόνο ότι μου έχει κατέβει σε 2 μέρες το παραφλού στο ψυγείο...δεν ξέρω γιατί... closedeyes.gifclosedeyes.gif Να τους πάρω να ρωτήσω, να συμπληρώσω μόνος μου???

Θα στείλω φωτό το σντομότερο.....

ΩΧΧΧ, κατάλαβα!!! Καλοσήρθες στο club των "Πορωμένων Εξαρτημένων Οδηγών Στρωσίματος" ( τα αρχικά είναι το σήμα μας)!!!

rofl.gifrofl.gifrofl.gifrofl.gif

Περιμένω φώτο από το κουκλί σου!!!

τι διαολο!!! :wacko: δεν βαζουν παραφλου στο εργοστασιο? κιαλλο συμβαν......

Ποιος άλλος είχε το ίδιο Παναγιώτη? Εδώ δεν βάζουν ούτε τελικό εξάτμισης στο εργοστάσιο! Ακόμα την περιμένω!

στο manual δείχνει τη σωστή στάθμη του παραφλού λίγο πάνω από τη μέση...σε πρώτη φάση φαίνεται χαμηλά αλλά αυτό είναι το νορμαλ. Δηλαδή σου έχει πέσει κάτω από τη μέση?

Emerald σου είπαν για καμιά μάρκα παραφλού που είναι εργοστασιακά κατάλληλη, από κανα βενζινάδικο ίσως, γιατί ποιος πάει τώρα αντιπροσωπία να συμπληρώσει?? wacko.gifwacko.gifwacko.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φίλε μου!!! Το παρήγγειλες ή ακόμα?

Περιμένω να ισχύσει η απόσυρση...

...με τρελή ανυπομονησία!

Link to comment
Share on other sites

Emerald σου είπαν για καμιά μάρκα παραφλού που είναι εργοστασιακά κατάλληλη, από κανα βενζινάδικο ίσως, γιατί ποιος πάει τώρα αντιπροσωπία να συμπληρώσει?? wacko.gifwacko.gifwacko.gif

όχι δεν έτυχε ακόμα να χρειαστεί να συμπληρώσω... την επομένη φορά που θα βάλω βενζίνη αν είναι θα τσεκαρω.

Γιωργη διαβασε εδω για τα υγρα στο ψυγειο http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=32038&st=1460

m@kro το λινκ βγάζει στη σελίδα με το polo gti 2010

Link to comment
Share on other sites

το μελος fanisgenius σε αυτην την σελιδα , σhttp://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=32038&st=1460 το ποστ 1478 λεει οτι το νερο εφτασε στο minimum.....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.