Jump to content
PAGOURISTAS

Εκδρομή Στο Μέτσοβο

Recommended Posts

μητσο και εγω μεσα,με τη γυναικα και την κορη.αλλα με την προηποθεση οτι θα ερχουμε μια θεση parking για το καροτσι. :p

Edited by Speedy
Κεφαλαία
Link to comment
Share on other sites

Τωρα γιατι αυτη η εκδρομη μου φανταζει κατι απο....

??

Λιγο το τοπιο που ειναι παρομοιο, λιγο οι συμμετοχες που αγγιζουν και πιστευω θα ξεπερασουμε τις 100.. Πρωτογνωρο για τα δεδομενα της παρεας μας! Μητσαρα (Pagourista) δεν το κανουμε θεσμο; Το δικο μας "Worthersee" στο Μετσοβο;; :p

Λοιπον, στις συμμετοχες απο την Βεροια προσθεστε αλλα 6 μελη.. Τα 3 θα ειναι ηδη στην Κοζανη απο το Σαββατο, οποτε nano εχε το νου σου για ενα ασπρο βεροιωτικο Polaki 6R.

Επισης, προσθεστε αλλα 5 οχηματα απο τις Σερρες χωρις ακριβη αριθμο μελων μεχρι στιγμης, οπου θα βρεθουν με τα παιδια απο Καβαλα σε καποιο κοινο σημειο συναντησης... Εχει ερθει σε επαφη ο turbomakis και αναμενουμε απαντηση τους...

Coming soon, λοιπον.. Μετσοβο 2011 !!

Link to comment
Share on other sites

Welcome back Billgr4!!!!!!! :frantics:

Εννοείται πως θα περάσουμε τέλεια!!

Οι συμμετοχές θυμίζουν καταστάσεις που τις βλέπουμε μόνο στο pc!!!

Θα γίνει μια τρελή και δυνατή συνάντηση!! :p

Η καλύτερη των τελευταίων ετών :yahoo:

:whistling::drinks:

Edited by turbomakis
Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινα εχετε αρχισει να με φοβιζεται ...............

Ελπιζω ολα να πανε καλα και να περασουμε τελεια.

Οσο αφορα το θεμα χρονου που θα παρκαρουμε τα αυτοκινητα δεν μπορω να τον μεγαλωσω γιατι

πρεπει να ξανα στειλω αιτηση στο Δημαρχειο και θα μου παρει πανω απο 2 μερες να μου δωσουν απαντηση.

Εαν τυχον μας τυχει κατι θα ηθελα να ζητησω την κατανοηση σας. Ειλικρινα δεν περιμενα τοση μεγαλη απηχηση.

Βασιλη μπορει να γινει και θεσμος. Βορειοκεντροδυτικη συναντηση vwclub.

Link to comment
Share on other sites

Μην σε αγχωνει τιποτα, απο οτι βλεπω ολα ειναι οργανωμενα και η καθε πολη εχει τον δικο της προγραμματισμο... Ολα θα πανε καλα και αυτη η εκδρομη θα γινει σημειο αναφορας.. Οπως ειπε ο Bill η αρχη ενος θεσμου, γιατι οχι!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες!βαλτε μεσα και εμενα με 2 φιλους..! :thumbsup:

Νικολα, συγχαρητηρια εισαι η 100στη συμμετοχη αυτης της εκδρομης! Κερδισες μια μεριδα κεμπαμ απο το καταστημα!! :p :p

Δημητρη, ο ταβερνιαρης πρεπει να βαλει απο το Σαββατο τα αρνια στην σουβλα... Τον ειπες;; χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Θα του το πω γιατι μαλλον θα το κλεισω ολο το μαγαζι χαχαχαχχαχαχαχ

Νικο μην ξενυχτησεις το βραδυ Σαββατο σε εφαγα.

Link to comment
Share on other sites

PAGOURISTA με πρόσθεσες στην λίστα ? Αν ναι , μας έθιξες γιατί μας έγραψες Stelios Golf 6 fsi kai όχι tsi. :p :p :bbq: :bbq: :laugh: :laugh:

Πλάκα κάνω :tongue:

Υ.Γ. Bill πάμε γερά , πολύ συμμετοχή όμως .... :thumbsup:

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Νικολα, συγχαρητηρια εισαι η 100στη συμμετοχη αυτης της εκδρομης! Κερδισες μια μεριδα κεμπαμ απο το καταστημα!! :p:bbq:

Δημητρη, ο ταβερνιαρης πρεπει να βαλει απο το Σαββατο τα αρνια στην σουβλα... Τον ειπες;; χαχαχαχαχα

Χαχαχα!Δημητρη θελω το επαθλο μου!!!! :thumbsup: θα γινει χαμος!!! :p

Link to comment
Share on other sites

PAGOURISTA με πρόσθεσες στην λίστα ? Αν ναι , μας έθιξες γιατί μας έγραψες Stelios Golf 6 fsi kai όχι tsi. :p :p :bbq: :bbq: :laugh: :laugh:

Πλάκα κάνω :tongue:

Υ.Γ. Bill πάμε γερά , πολύ συμμετοχή όμως .... :thumbsup:

:tongue::w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t:

Ήθελα να το πω εγώ και το ξέχασα !!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά να περάσετε όλοι σας , Δυστυχώς είμαι εκτός και δεν θα μπορέσω να έρθω.

->Πολλές συμμετοχές! Θα δώσει δυναμικά το παρόν το Club.:p

YG. Τον Φάνη (Gravedigger) μην το πειράζετε πολύ.... ναι ? Είναι τρελό αγόρι :thumbsup:

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Σκόπευα κι εγώ να έρθω αλλά τελικά το ΣΚ θα είμαι πολλά χιλιόμετρα μακριά οπότε άκυρο. Την επόμενη φορά ελπίζω.

Pagouristas, πολλούς χαιρετισμούς!

Link to comment
Share on other sites

Billrr4 οκ θα τους περιμενω.παμε δηναμικα θα γηνει χαμος......... :laugh: :laugh:

Link to comment
Share on other sites

YG. Τον Φάνη (Gravedigger) μην το πειράζετε πολύ.... ναι ? Είναι τρελό αγόρι :laugh:

:laugh::no::laugh:

Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχετε pmr να τα παρετε μαζι σας και ολοι να φορατε τις μπλουζες vwclub.

Στελιο το διορθωσα. χαχχαχαχαχ

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

Δημητρη, σε επικονωνια με τα μελη των Σερρων, μου πληροφορησαν οτι ο αριθμος τους ανερχεται στα 12 ατομα.... Σημειωσε το σε παρακαλω στο πρωτο post..

Επισης, για λογους ασφαλειας καθως οι συμμετοχες ειναι παρα πολλες, θα ηθελα να διορθωσω το σημειο συναντησης στον κομβο της Βεροιας... Ετσι λοιπον, τα μελη αντι να σταματησουν πανω στον κομβο της Εγνατιας Οδου, θα στριψουν κανονικα για Βεροια κι αμεσως μετα στην πρωτη διασταυρωση θα οδευσουν αριστερα με κατευθυνση προς Βεργινα... Γυρω στα 300 μετρα δεξια θα ειναι ο χωρος συγκεντρωσης..

Για διευκολυνση σας επισυναπτω το σημειο: Σημειο συναντησης στον κομβο της Βεροιας .

Υπενθυμιζω, οτι η ωρα αναχωρησης για Κοζανη υπολογιζεται στις 10 ακριβως !

Link to comment
Share on other sites

Πανικός .... Μήπως να ζητήσουμε ρε παιδια να μας κλέισουν και την Εγνατία... Ειδικά τα τελευταία κομμάτια μέχρι το Μέτσοβο θα έχουμ κάνει όλοκληρη φάλλαγγα. Ουτε στον στρατό σε μεγάλη άσκηση τοσο λαος...

Link to comment
Share on other sites

καλα να περασετε παιδια!! καντε το Μετσοβο να την θυμαται για πολυ καιρο αυτη την εκδρομη.

Γαμω τον κωλο στρατο μου!! :yahoo::frantics::startle::goodjob:

Pagourista θελω να δω πολλες φωτο και video.

Edited by giorgos2421
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.