Jump to content
Guest Nightangel

Golf Mk5 Gti Owners

Recommended Posts

Tι κανονιζετε σημερα?

Σήμερα μωρό μου λέμε για κάτι special σε πιο after ώρες. Ο JDL9 είχε κάτι άκρες και κλείσαμε στο Blue Oyster Club την ειδική αίθουσα πίσω. Για να μπεις όμως μωρό μου πρέπει να πεις το σύνθημα που δεν είναι άλλο από τη λέξη 'τέλος". Μην την πεις όμως ξεψυχισμένα μωράκι μου, να την πεις με αποφασιστηκότητα: ΤΕΛΟΣ!. Επειδή ο χώρος είναι λίγο σκοτεινός να ξέρεις πως ο Γιάννης θα είναι ο μουσάτος τύπος με την πάνα-βρακάκι και τη φουσκωτή κούκλα, εγώ εκείνος με το δερμάτινο Harley και την τιραντέ φανέλα, ο Geopan ο τύπος με το λαμέ παντελόνι που θα είναι λίγο στον όγκο, ο Νεοκλής θα έχει ενα μήλο στο στόμα και μια δερμάτινη τραγιάσκα ενώ ο Golf RS θα φορά δερμάτινο προσωπείο χάριν ανωνυμίας και θα κρατά μαστίγιο. Σε περιμένουμε με ανυπομονησία, έτσι λατρεία?

Edited by S8N
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μωρό μου λέμε για κάτι special σε πιο after ώρες. Ο JDL9 είχε κάτι άκρες και κλείσαμε στο Blue Oyster Club την ειδική αίθουσα πίσω. Για να μπεις όμως μωρό μου πρέπει να πεις το σύνθημα που δεν είναι άλλο από τη λέξη 'τέλος". Μην την πεις όμως ξεψυχισμένα μωράκι μου, να την πεις με αποφασιστηκότητα: ΤΕΛΟΣ!. Επειδή ο χώρος είναι λίγο σκοτεινός να ξέρεις πως ο Γιάννης θα είναι ο μουσάτος τύπος με την πάνα-βρακάκι και τη φουσκωτή κούκλα, εγώ εκείνος με το δερμάτινο Harley και την τιραντέ φανέλα, ο Geopan ο τύπος με το λαμέ παντελόνι που θα είναι λίγο στον όγκο, ο Νεοκλής θα έχει ενα μήλο στο στόμα και μια δερμάτινη τραγιάσκα ενώ ο Golf RS θα φορά δερμάτινο προσωπείο χάριν ανωνυμίας και θα κρατά μαστίγιο. Σε περιμένουμε με ανυπομονησία, έτσι λατρεία?

Και για όσες δεν κατάλαβαν το GTi σημαίνει Gays Transexuals inferno.......

P.S. Τον Jimmako να δω με string και τι στόν κόσμο :ninja::wacko::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

img1452os7.jpg

Edited by JDL9
Link to comment
Share on other sites

Πεσμου τι χρωμα και εγω θα σε φτιαξω.

Μαύρα γιατί του αρέσουν τα πρόστυχα. Με 2 κατοστάρικα από την Καλλιθέα, ρώτα τον bpm από πού ψωνίζει τα δικά του, εκεί μένει!

Link to comment
Share on other sites

To ήξερα ότι τη φουσκώνατε την τουρμπίνα...

Εννοείς ότι...

Το μαστιγώνουμε το δελφίνι?

Το σηκώνουμε το χειρόφρενο?

Το ξυρίζουμε το ακτινίδιο?

Τον ξηλώνουμε τον καβάλο?

Το φοράμε το περουκίνι?

Το τσουλάμε το διφραγκάκι?

Τη γαργαλάμε τη μπάμια?

Τον ξεπατώνουμε τον αργαλειό?

Τον φυσάμε τον κουραμπιέ?

Τα λέμε τα κάλαντα?

Το φτύνουμε το κουκούτσι?

Τα κουνάμε τα ζάρια?

Τη γυρίζουμε τη μπετονιέρα?

Τη φυσάμε τη σούπα?

Τον παλουκώνουμε τον βρυκόλακα?

Το γυαλίζουμε το πόμολο?

Τον πάμε καλά τον σκαραβαίο?

Το ρουφάμε το μύδι?

Το ξεπλένουμε το μαρούλι?

Την καρφώνουμε την τσιμούχα?

Το λαδώνουμε το σασμάν?

Την καίμε την βάτα?

Το ξεβγάζουμε το πινέλο?

Την σουρώνουμε την κουρτίνα?

Το μασουλάμε το τουλουμπάκι?

Το δένουμε το μπουρνούζι?

Το σηκώνουμε το σακάκι?

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μωρό μου λέμε για κάτι special σε πιο after ώρες. Ο JDL9 είχε κάτι άκρες και κλείσαμε στο Blue Oyster Club την ειδική αίθουσα πίσω. Για να μπεις όμως μωρό μου πρέπει να πεις το σύνθημα που δεν είναι άλλο από τη λέξη 'τέλος". Μην την πεις όμως ξεψυχισμένα μωράκι μου, να την πεις με αποφασιστηκότητα: ΤΕΛΟΣ!. Επειδή ο χώρος είναι λίγο σκοτεινός να ξέρεις πως ο Γιάννης θα είναι ο μουσάτος τύπος με την πάνα-βρακάκι και τη φουσκωτή κούκλα, εγώ εκείνος με το δερμάτινο Harley και την τιραντέ φανέλα, ο Geopan ο τύπος με το λαμέ παντελόνι που θα είναι λίγο στον όγκο, ο Νεοκλής θα έχει ενα μήλο στο στόμα και μια δερμάτινη τραγιάσκα ενώ ο Golf RS θα φορά δερμάτινο προσωπείο χάριν ανωνυμίας και θα κρατά μαστίγιο. Σε περιμένουμε με ανυπομονησία, έτσι λατρεία?

Γιαυτο δεν ηρθα!Μ@λ@κ@ς ειμαι!Ασε ρε! :D

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς ότι...

Το μαστιγώνουμε το δελφίνι?

Το σηκώνουμε το χειρόφρενο?

Το ξυρίζουμε το ακτινίδιο?

Τον ξηλώνουμε τον καβάλο?

Το φοράμε το περουκίνι?

Το τσουλάμε το διφραγκάκι?

Τη γαργαλάμε τη μπάμια?

Τον ξεπατώνουμε τον αργαλειό?

Τον φυσάμε τον κουραμπιέ?

Τα λέμε τα κάλαντα?

Το φτύνουμε το κουκούτσι?

Τα κουνάμε τα ζάρια?

Τη γυρίζουμε τη μπετονιέρα?

Τη φυσάμε τη σούπα?

Τον παλουκώνουμε τον βρυκόλακα?

Το γυαλίζουμε το πόμολο?

Τον πάμε καλά τον σκαραβαίο?

Το ρουφάμε το μύδι?

Το ξεπλένουμε το μαρούλι?

Την καρφώνουμε την τσιμούχα?

Το λαδώνουμε το σασμάν?

Την καίμε την βάτα?

Το ξεβγάζουμε το πινέλο?

Την σουρώνουμε την κουρτίνα?

Το μασουλάμε το τουλουμπάκι?

Το δένουμε το μπουρνούζι?

Το σηκώνουμε το σακάκι?

¶ρη ξέχασες τα πιο σημαντικά....

1)Το μουσκεύουμε το μπισκότο...

και

2)Το πνίγουμε το κουνέλι...

Πιστεύω είναι πολύ σημαντικά για να μην αναφερθούν... :D:lol:

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι τους owners ,

έφτασα τα 30.000 , τι αλλάζει η αντ/πεία σε αυτά τα χλμ ?

επειδή θέλω να τα αγοράσω και να το πάω αλλού να πληρώσω μόνο την εργασία,

π.χ. τα λάδια οκ όπως και το φίλτρο λαδιού (06D 115 562) ξέρω το part number του ETKA από τις αλλαγές λαδιών

που το είχα κάνει εκει ,

τι επιπλέον αλλάζουν για να βρω τα νούμερα στο ΕΤΚΑ ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.