Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Σημερα εξω απο το αεροδρομιο στα Γιαννενα ειδα ενα χρυσαφι golf 4 με

πινακιδες ΑΤΑ-ΧΧΧΧ με αυτοκολλητο στο πισω αριστερο τζαμι.

Ποιος?

Link to comment
Share on other sites

εχτες στην αγ.παρασκευη απεναντι απο το hotel mk4 ασημι με BODYKIT και αυτοκολητο

του club στο πισω παραθυρο....

ποιος..........????

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είδα στον Καψιώχα στο Αγρίνιο ένα μαύρο GOLF V GTI με τέσσερις μπούκες πίσω και αυτοκόλλητο του Club, με πινακίδες ¶ρτας...

το χάζεψα αρκετή ώρα.

Φίλε να το χαίρεσαι και να το προσέχεις γιατί...ΣΠΕΡΝΕΙ.. rocket.gif

Link to comment
Share on other sites

Τετοιο golf εχει ενα παιδι απο Μεσολογγι, ο Θανασης(golfakigti).

Σιγουρα ειχε πινακιδες απο Αρτα?

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

Τετοιο golf εχει ενα παιδι απο Μεσολογγι, ο Θανασης(golfakigti).

Σιγουρα ειχε πινακιδες απο Αρτα?

Σίγουρα, το αμάξι είναι απο ¶ρτα(πινακίδες ΑΤΕ....), ρώτησα και τον υπεύθυνο μέσα και μου είπε οτι έχει έρθει απο ¶ρτα.

Link to comment
Share on other sites

Παρασκευη μεσημερι κατα τις 12.00 ασημι πολο με αυτοκολητο μεγαλο revo στο καπο και μεγαλο αυτοκολητο δικο μας στο πισω παραθυρο περιοχη Λυκοβρυση ποιος ???????

Link to comment
Share on other sites

Χτές το βράδυ κατά τις 4 στην Κηφισσίας μετά το S μάυρο γκόλφ 5 gti με πινακίδα ΙΖΟ έκανε παιχνίδια με μία bmw και ένα subaru και εγώ ακολουθούσα απο πίσω tongue.gif .Είχε άλλο αυτοκολλητάκι απλά το γράφω μήπως είναι και εδώ!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το μεσημέρι είδα στο Νεο Ηράκλειο ,οδος Πολυτεχνείου golf V ασημί χαμηλωμένο,εξάτμιση και αυτοκόλητο VWclub +χαρτη Κρήτης απο κάτω ακριβώς , πανω πάνω στη μέση του παρμπριζ ..

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μεσημερακι στου Ζωγραφου μπροστα απο τις καφετεριες,καποιος με μπλουζα του club.

Ποιος?

Link to comment
Share on other sites

την παρασκευη ασημι polo 1.4 16v με αυτοκολητο στο πισω παρμπριζ στο κεντρο κατα το μεσημερακι, ειμασταν μαζι στην κων/πολεως και βγηκαμε θηβων.εστριψε αριστερα λιγο πριν το λακιωτη.ποιος?ηταν 2 ατομα μεσα ;)

πινακιδα ΖΚΖ 42..

Link to comment
Share on other sites

Απόψε κατά τις 19:30 στην Αλεξάνδρας ασημί golf με πινακίδα που τελείωνε σε 06 με όργανα στην κολώνα έστριψε δεξιά στα δικαστήρια!

Από πίσω ήμουν.... μονόφθαλμός! Μαμώ τα xenon μου μέσα!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τη Δευτέρα 08/12 (αν θυμάμαι καλά) είδα στην παραλιακή (Ηρακλείου..) ενα μαύρο polo μάλλον gti με δύο άτομα μέσα, δεν πρόλαβα να δω κ πολλά γιατι μιλούσα στο τηλέφωνο και μου κόρναρε οταν πέρασα απο απέναντι του. Αν ήταν κάποιος απο το club sorry αλλα ήταν η ώρα δύσκολη.. :D

Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγο 21:10, ενώ γύρναγα απο το σουβλατζίδικο, γκρι γολφ ανέβαινε την Ζερβου στις Τζιτζιφιές (Καλλιθέα) με την μπούκα της εξάτμισης στο κέντρο, σηματάκι του club στο πίσω τζάμι, πινακίδα μάλλον ΙΕΚ.... Ήμουν πίσω του έκανα σινιάλο με τα φώτα.

Who is Who

Link to comment
Share on other sites

ημερα το πρωι στην οδο καφανταρη (καθετη στη Βουλιαγμενης) ειδα ενα polo με μεγαλο αυτοκολλητο στο πισω τζαμι αλλα δε μπορεσα να συγκρατησω πινακιδα..... ποιος?

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Απόψε, 10+κάτι, ασημί 9Ν με 17άρες στο Χαϊδάρι. Φίλε χαμήλωσέ το, μοιάζει με τρακτέρ :D

Edited by dubbeR_Stoilas
Link to comment
Share on other sites

Χθες (11/12) ασημί VW Polo 6N/6N2 GTi με σήμα στο πισω παμπρίζ, στη διαδρομή από Βύρωνα μέχρι Αγιά Παρασκευή. Ήμουν σχεδόν συνέχεια από πίσω του.

Link to comment
Share on other sites

Ασημι νεος σκαραβαιος με αυτοκολλητο στο πισω τζαμι με φιμε σημερα το βραδυ στην Εθνικη Κορινθου-Αθηνων στην κακια σκαλα.

Ποιος?

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα, το αμάξι είναι απο ¶ρτα(πινακίδες ΑΤΕ....), ρώτησα και τον υπεύθυνο μέσα και μου είπε οτι έχει έρθει απο ¶ρτα.

απο μεσολογγι ειμαι φιλε.λαθος πληροφορηση....απλα οταν αγοραστηκε δεν υπηρχε στο αγρινιο vw και το πηρα απο αρτα και ετσι εβγαλα και πινακιδες εκει.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα στο συνεργειο του Ρωρρη, στην Πλαπουτα, ειχα παει για να τοποθετησω το καινουργιο φαναρι που μου εφαγαν την προηγουμενη βδομαδα στο ολυμπικο, ειδα το μελος αντωνης. Αντωνη 1000000000 ευχαριστω για την εξυπηρετηση.

Link to comment
Share on other sites

Εθεαθει χθες polo 9N μαυρο με πινακιδες ΑΤΒ - 31**.

Το αυτοκολλητο το ειχε κολλημενο στο πισω καπω κατω αριστερα.

Ποιος?

Link to comment
Share on other sites

απο μεσολογγι ειμαι φιλε.λαθος πληροφορηση....απλα οταν αγοραστηκε δεν υπηρχε στο αγρινιο vw και το πηρα απο αρτα και ετσι εβγαλα και πινακιδες εκει.

ΟΚ Φίλε μου, το κατάλαβα γιατί το είδα ξανά ένα βράδυ παρκαρισμένο στην κεντρική πλατεία του Μεσολογγίου που είχα έρθει για ποτό.Καλή Χρονιά και να το χαίρεσαι.

Εχθές το πρωί 3/1/09 γύρω στης 11 παρά είδα στην γέφυρα του Αχελώου στον Στράτο ένα μπλε πολάκι "όλα τα λεφτά".

Δεν πρόλαβα να δώ πινακίδες αλλά έχω την υποψία οτι είναι ή του PAGOURISTA ή του DARK ANGEL....

Κάνω λάθος????

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.