Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

λευκό scirocco στο βόλο στην Ιάσωνος κατά τις 22:30 με πινακίδα ΙΝΙ-**** με αυτοκόλλητο στο πίσω τζάμι.

 

ειναι γνωστος....εχει ερθει και σε συναντηση....

Link to comment
Share on other sites

χτες το μεσημέρι στα σεπόλια στην πλατεία στον άγιο μελέτη ήταν ένα  passat station στο πλάι αυτοκόλλητο του club ήταν κούκλα μπράβο στο φίλο που το έχει πραγματική κούκλα

Link to comment
Share on other sites

μαύρο σιρόκο στην φυλής έξω από βουλκανιζατέρ στο ύψος του Καματερού.Με αυτοκόλλητο του κλαμπ στο τρίτο στοπ.το βλέπω εκεί συνέχεια τα βράδια. 

Link to comment
Share on other sites

  • Προφανως το μελος VW scirocco....ssss ειναι ...

 

 

  • Χθες το μεσημερακι μπλε σκουρο scirocco με αυτοκολλητο στο 3ο stop ανεβαινε απο Κηφισο την Ιερα Οδο και εγω απο πισω του ...
Link to comment
Share on other sites

  • Προφανως το μελος VW scirocco....ssss ειναι ...

 

 

  • Χθες το μεσημερακι μπλε σκουρο scirocco με αυτοκολλητο στο 3ο stop ανεβαινε απο Κηφισο την Ιερα Οδο και εγω απο πισω του ...

μάλλον θα είναι αυτό που είδα και εγώ με ακριβώς τα ίδια χαρακτηριστικά στην Ιερά Οδό προς Αιγάλεω χθες το μεσημέρι.!!!!!

Link to comment
Share on other sites

μάλλον θα είναι αυτό που είδα και εγώ με ακριβώς τα ίδια χαρακτηριστικά στην Ιερά Οδό προς Αιγάλεω χθες το μεσημέρι.!!!!!

Ωπ, εσυ που ησουν ;;;; Δεν προσεξα τπτ ....

Link to comment
Share on other sites

στο απέναντι ρεύμα με το πόλο...χωρίς αυτοκόλλητο διότι δεν έχω καταφέρει να έρθω σε συνάντηση ακόμη..:/

Link to comment
Share on other sites

στο απέναντι ρεύμα με το πόλο...χωρίς αυτοκόλλητο διότι δεν έχω καταφέρει να έρθω σε συνάντηση ακόμη..:/

Με το καλο να μας ερθεις λοιπον , σε περιμενουμε συντομα ..

Link to comment
Share on other sites

polo 6r gti λευκό σταματημένο εξω απο το μαρε στο Ηράκλειο Κρήτης.Ήταν και χτες..κανείς απο εδώ?

Link to comment
Share on other sites

Εχθές, Κυριακή 7 Απριλίου, στις 19:15 περίπου στο parking του Σ.Ε.Α. Σείριος με κατεύθυνση προς Αθήνα Golf IV με Πειραιώτικες πινακίδες.

 

Ποιός;

 

20130407191706.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εχθές, Κυριακή 7 Απριλίου, στις 19:15 περίπου στο parking του Σ.Ε.Α. Σείριος με κατεύθυνση προς Αθήνα Golf IV με Πειραιώτικες πινακίδες.

 

Ποιός;

 

  Κυρ-Φανη ;;;!!! Ωραια ιδεα εδωσες τωρα ... Με τη φωτο ουτε να κρυφτουμε δεν θα μπορουμε πια .......

Edited by passatebos
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! πρίν 30 λεπτά περίπου στόν πεζόδρομο του περιστερίου golf mk6 χρώματος λευκο με μάυρες ζάντες Είδα το αυτοκόλητο πού είχαι στο πλάι..

Link to comment
Share on other sites

Εχθές, Κυριακή 7 Απριλίου, στις 19:15 περίπου στο parking του Σ.Ε.Α. Σείριος με κατεύθυνση προς Αθήνα Golf IV με Πειραιώτικες πινακίδες.

 

Ποιός;

Κυρ-Φανη ;;;!!! Ωραια ιδεα εδωσες τωρα ... Με τη φωτο ουτε να κρυφτουμε δεν θα μπορουμε πια .......

Έκρυψα την πινακίδα ρε φίλε!

Link to comment
Share on other sites

Θες να μου πεις τωρα οτι αν ανεβασεις φωτο το αμαξι του Αντωνη του σβουρα το δικο μου του Ντουμα και πολλων αλλων δεν θα τα καταλαβει κανεις , ε;;;;

 

Μας εκαψεεεεεεεεεεεεεεεεεεες Φανη ........... :crazy::frantics::hyper::excl:  :excl::devil:  :devil: :devil: :devil:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θες να μου πεις τωρα οτι αν ανεβασεις φωτο το αμαξι του Αντωνη του σβουρα το δικο μου του Ντουμα και πολλων αλλων δεν θα τα καταλαβει κανεις , ε;;;;

 

Μας εκαψεεεεεεεεεεεεεεεεεεες Φανη ........... :crazy::frantics::hyper::excl:  :excl::devil:  :devil: :devil: :devil:

 

Καλα ειδικα το δικο μου :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στη Λάρισα (Ηρώων Πολυτεχνείου) μαύρο Golf GTI (δεν είμαι σίγουρος) με σκράτς αυτοκόλητο του club στο πίσω καπό. Ποιός ήταν?

Link to comment
Share on other sites

Αυριο θα ειμαι βολο κατα τις 4.30 για δυναμομετρηση στο χονδρονικο,αν με δει κανεις εγω θα ειμαι!οποιος θελει βεβαια μπορει να ερθει να γνωριστουμε!ποντικι golf v απο καρδιτσα.

Link to comment
Share on other sites

Αυριο θα ειμαι βολο κατα τις 4.30 για δυναμομετρηση στο χονδρονικο,αν με δει κανεις εγω θα ειμαι!οποιος θελει βεβαια μπορει να ερθει να γνωριστουμε!ποντικι golf v απο καρδιτσα.

Για πόσα άλογα πάς?

Εθεάθη ο makro,νομίζω,στο Βόλο στην Πολυμέρη απόψε κατά τις 9

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου περιμενω καπου στα 197 απο οτι μου ειχαν πει αθηνα οταν εβαλα το προγραμμα,ειχα δυστυχως χαλασμενη σκαστρα και καναμε πιο ηπιες ρυθμισεις και εχω απορια και γω να δω τελικα ποσα θα βγουνε!φαντασου εχω το προγραμμα 2.5 χρονια και τωρα αξιωθηκα να παω δυναμομετρο!

Link to comment
Share on other sites

8:45 ήταν.... :crazy:

χαχαχαχαχαχαχα.Με είδες ε!

Φιλε μου περιμενω καπου στα 197 απο οτι μου ειχαν πει αθηνα οταν εβαλα το προγραμμα,ειχα δυστυχως χαλασμενη σκαστρα και καναμε πιο ηπιες ρυθμισεις και εχω απορια και γω να δω τελικα ποσα θα βγουνε!φαντασου εχω το προγραμμα 2.5 χρονια και τωρα αξιωθηκα να παω δυναμομετρο!

Καταλαβαίνω.Εύχομαι να δεις περισσότερα απ όσα περιμένεις

Link to comment
Share on other sites

12.30 Στην εθνική στο ρεύμα πρός πειραια polo λευκο με αυτοκολλητο στο πίσω μερος. μπήκε στην εξοδο για περιστερι και μέχρι τον Αγ Αντώνιο ερχοταν απο πίσω μου.

Link to comment
Share on other sites

Golf mk4 ασημί στην λαική στα βριλήσσια χθές το πρωί.

Golf mk4 μαυρο στα Mc donalds στην εθνικής αντιστάσεως.

 

Και τα 2 με αυτοκολλητάκι πίσω ;)

Link to comment
Share on other sites

Σκούρτα Βοιωτίας χθές καπου στις 12+ τη νύχτα golf 3 μπορντό 2 πορτο..δεν είδα να έχει αυτοκόλλητο αλλα μου φάνηκε γνωστό από δω μέσα με πολυ ακτινη ζάντα..!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.