Jump to content
doggy

Χρόνια Πολλά!

Recommended Posts

Σταύρο, χρόνια πολλά για προχθές! Δεν το είχα πάρει πρέφα!

Χρόνια πολλά Γιάννη new_happybirth.gif Να σε χαίρονται όσοι σε αγαπάνε!

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα Spiros23!!!!!!!!!!για την ονομαστικη σου εορτη!!!!και καλες γιορτες να εχεις!!!!

σε ευχαριστω πολυ φιλε μου Πανο! επισης καλες γιορτες!!

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους τους Σπυρους και Σπυριδουλες. Παιδια πολυχρονοι. ΣΠΥΡΟ πολυχρονος και οπως ειπαμε το νου σου......... new_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα πανο![svouras]!!!!!!χιλιοχρονος!!!!!!!!!!κ οτι επιθυμεις σου ευχομαι,αν κ μακρια!!!καλες γιορτες,υγεια ευτηχια!!!!!!!!!!!!!! new_happybirth.gif

Link to comment
Share on other sites

new_happybirth.gifnew_happybirth.gif Χρόνια σου Πολλά Svoura !!!! new_happybirth.gifnew_happybirth.gif Ότι επιθυμείς να το έχεις αλλά πάνω απ' όλα Υγεία !!! :thumbsup: :thumbsup: Να σε χαίρονται οι δικοί σου άνθρωποι και να σ' αγαπούν ! Και πάλι πολύχρονος !! :):thumbsup:
Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα πανο![svouras]!!!!!!χιλιοχρονος!!!!!!!!!!κ οτι επιθυμεις σου ευχομαι,αν κ μακρια!!!καλες γιορτες,υγεια ευτηχια!!!!!!!!!!!!!! new_happybirth.gif

new_happybirth.gifnew_happybirth.gif Χρόνια σου Πολλά Svoura !!!! new_happybirth.gifnew_happybirth.gif Ότι επιθυμείς να το έχεις αλλά πάνω απ' όλα Υγεία !!! :thumbsup: :thumbsup: Να σε χαίρονται οι δικοί σου άνθρωποι και να σ' αγαπούν ! Και πάλι πολύχρονος !! :lol::drinks:

Παιδια σας ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας. Σας Ευχομαι ολοψυχα να'στε παντα καλα,με υγεια, ευτυχια!!! :thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Επισης ενα ΜΕΓΑΛΟ ευχαριστω ;) απο ολα τα μελη που μου ευχηθηκαν σημερα μεσω τηλ/fb κτλ. Ευχομαι ολοψυχα καλες γιορτες σε ολους με υγεια και αγαπη. :thumbsup: Οπως επισης να ευχαριστησω για το μηνυμα πιο πανω για τα γενελθλια μου :D . Ποιος αραγε να το ανεβασε hmmm.gif ??

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Svouridi... ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ new_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gif να είσαι χιλιόχρονος υγεία πάνω από όλα και ότι επιθυμείς να το αποκτίσεις

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα Γιαννη.......(doumasj )

Γιαννη (doumas) Χρονια πολλα new_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gif Να τα 1000000000 new_lol.gif .

Χρόνια σου πολλά Γιάννη, οτι επιθυμείς! new_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gif

Χρονια πολλα και καλα στον Γιανναρο (doumasj)και σε οσα μελη εχουν τα γενεθλια τους σημερα.Οτι επιθυμειτε να το παθετε.

new_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gif

new_happybirth.gifnew_happybirth.gif Χρόνια Πολλά με την σειρά μου και τον Γιάννη (doumasj) !!! Ότι επιθυμείς και πάνω απ' όλα Υγεία !! :) :)

Σταύρο, χρόνια πολλά για προχθές! Δεν το είχα πάρει πρέφα!

Χρόνια πολλά Γιάννη new_happybirth.gif Να σε χαίρονται όσοι σε αγαπάνε!

Σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές σας και σας εύχομαι ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ....

Link to comment
Share on other sites

φιλε svoura σου ευχομαι Χρονια Πολλα.... new_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gif

Svouridi... ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ new_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gif να είσαι χιλιόχρονος υγεία πάνω από όλα και ότι επιθυμείς να το αποκτίσεις

Φίλε Svouras πολύχρονος κι ό,τι επιθυμείς! new_happybirth.gif

Παιδια ευχαριστω για τις ευχες και σας ευχομαι καλες γιορτες με πολλες.....σβουρες teetotum.png:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα στον φιλατο dark angel ή αλλιως λευτερη και σε ολα τα παιδακια που γιορταζουν σημερα!

να σας χαιρομαστε!!!!

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλά φιλε μου λευτερη!!!!να χαιρεσαι την ονομαστική σου εορτη!!!καλες γιορτες να εχεις με υγεια ευτηχία!!!και να σου ερθουν όλα οπως τα θές!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ όλα τα παιδία. να είσαστε καλά!

Link to comment
Share on other sites

papadogiorgas πολυχρονος new_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gif με υγεια και ευτυχια και καλες γιορτες να εχεις. Αντε να δω ποτε θα κατεβω στα μερη σου να.... :whistling::drinks:

Link to comment
Share on other sites

papadogiorgas πολυχρονος new_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gif με υγεια και ευτυχια και καλες γιορτες να εχεις. Αντε να δω ποτε θα κατεβω στα μερη σου να.... ;):drinks:

Να'σαι καλά φίλε svoura!!! Ευχαριστώ παρα πολύ για τις ευχές σου.... Εύχομαι και σε σένα ότι καλύτερο, και καλές γιορτές!!!!!!

Αμα κατέβεις στα μέρη μου φίλε θα πάμε για καινούρια συκώτια....:drinks::drinks::rolleyes::drinks:

Καλά να περνάς φίλος!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μακη (turbomakis) χρονια πολλα φιλε μου, να τα εκατοστησεις κι οτι επιθυμεις!!!! Πανω απ'ολα υγεια κ να διανυεις υγιη χιλιομετρα...

Link to comment
Share on other sites

Μακη (turbomakis) χρονια πολλα φιλε μου, να τα εκατοστησεις κι οτι επιθυμεις!!!! Πανω απ'ολα υγεια κ να διανυεις υγιη χιλιομετρα...

Ευχαριστώ φίλε μου!!!Και εσύ ότι επιθυμείς!!!Και πάνω από όλα προσοχή με τον golfaro σου!!!! :diablo::lazy:

Link to comment
Share on other sites

Μακη (turbomakis) χρονια πολλα φιλε μου, να τα εκατοστησεις κι οτι επιθυμεις!!!! Πανω απ'ολα υγεια κ να διανυεις υγιη χιλιομετρα...

+1 turbomakis !!!! new_happybirth.gif Χρόνια Σου Πολλά !!! Ότι επιθυμείς και πάνω απ' όλα ΥΓΕΙΑ να έχεις !! Καλά να περνάς :diablo::lazy:

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα μακη, να τα χιλιασεις! υγεια ,ευτυχια κ οτι καλυτερο στη ζωη σου ευχομαι! καλα κ ασφαλη χιλιομετρα με το γκολφακι!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.