Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Θεσσαλονίκη

Recommended Posts

Που χαθηκε η Θεσ/κη ρε παιδια.

Αντε κανονιστε καμια συναντηση.

H Θεσσαλονίκη έχει εξεταστική τωρα .... κατα φλεβαρη μερια το κοβω !!! tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπαμε και στην Πανελλήνια αλλάξαμε ακόμα και την ημερομηνία των εκλογών της λέσχης ώστε να μην συμπέσει με το VW Festival.

Στο 3ο υπόγειο θα γίνει; Τουλάχιστον δεν θα έχουμε πρόβλημα από την βροχή όπως πέρσυ αλλά δεν ξέρω αν θα αντέξουν τα αυτιά μας τόσο ήχο!

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπαμε και στην Πανελλήνια αλλάξαμε ακόμα και την ημερομηνία των εκλογών της λέσχης ώστε να μην συμπέσει με το VW Festival.

Στο 3ο υπόγειο θα γίνει; Τουλάχιστον δεν θα έχουμε πρόβλημα από την βροχή όπως πέρσυ αλλά δεν ξέρω αν θα αντέξουν τα αυτιά μας τόσο ήχο!

ειμαστε για πανω Φανη??? B)

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το θέμα αυτό θα ενημερωθείτε τις επόμενες ημέρες σε επίσημη ανακοίνωση από το Δ.Σ. της λέσχης.

Καθώς πρέπει να υπάρξουν κάποιες ενέργειες και προετοιμασίες για να απαντηθεί σωστά αν θα είμαστε εκεί ή όχι.

Λίγη υπομονή ;-)

Link to comment
Share on other sites

ειμαστε για πανω Φανη??? :)

Θα με πάρετε κι εμένα!!!; :D

Σχετικά με το θέμα αυτό θα ενημερωθείτε τις επόμενες ημέρες σε επίσημη ανακοίνωση από το Δ.Σ. της λέσχης.

Καθώς πρέπει να υπάρξουν κάποιες ενέργειες και προετοιμασίες για να απαντηθεί σωστά αν θα είμαστε εκεί ή όχι.

Λίγη υπομονή ;-)

Πρέπει να είμαστε εκεί!!! Όποτε αναμένουμε... :D

Link to comment
Share on other sites

Θα με πάρετε κι εμένα!!!; :)
Όχι, διότι δεν ανεβάζεις τις φωτογραφίες που βγάζεις! tongue.gif

Φίλε Κοσμά, θα δοθεί μια πλήρης και επίσημη απάντηση σύντομα. Δες το θέμα για το περσινό 1ο VW Festival http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=21009

καθώς και το αντίστοιχο φωτογραφικό υλικό από το Gallery: http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=208

ώστε να πάρεις μια ιδέα...

Link to comment
Share on other sites

Είμουν εκεί πέρσυ αλλά τότε δεν παρακολουθούσα το φόρουμ συχνά και δεν έδωσα σημασία.

Εκπλήσομαι που κάθε χρόνο γίνεται στη Θεσσαλονίκη!

Edited by Κοσμάς
Link to comment
Share on other sites

θατα μάθετε όλα.....ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΤΕ.....και ποιος το διοργανώνει και για το ότι θα μαστε φυσικά εκεί....απλά πρέπει να ενημερωθούμε πλήρως και να άρουμε το τελικό οκ για να σας το μεταφέρουμε.....

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια δεν το καταλαβα γιατι πρεπει να παρετε το οκ απο τους moderator για να πατε??αν γουσταρετε να πατε ποιος το απαγορευει??

Link to comment
Share on other sites

δεν είπαμε να μην πάει κανείς φίλε μου αλλά όπως το έθεσε το μέλος Κοσμάς εννοούσε αν θα μαστε εκεί οργανωμένα όπως πέρυσι μιας και αν προσέξεις κάπου λέει Παρουσίαση CLUB....

Δεν απαγόρευσε σε κανέναν να είναι και απλά το επεσήμανε γι αυτό τον λόγο.....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ , είτε πάμε οργανωμένα είτε όχι , είτε μόνος είτε με παρέα , είτε άρρωστος είτε όχι , εκεί θα είμαι με την μπλούζα του club , θα βγάζω φωτογραφίες και θα βολοδέρνω ;)tongue.gif

PS: Εκτός εάν έχω κάποια υποχρέωση την οποία δεν μπορώ να την γνωρίζω από τώρα ...

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

δεν είπαμε να μην πάει κανείς φίλε μου αλλά όπως το έθεσε το μέλος Κοσμάς εννοούσε αν θα μαστε εκεί οργανωμένα όπως πέρυσι μιας και αν προσέξεις κάπου λέει Παρουσίαση CLUB....

Δεν απαγόρευσε σε κανέναν να είναι και απλά το επεσήμανε γι αυτό τον λόγο.....

ok δεν το ειδα!πασο!εγω παντος κατα πασα πιθανοτητα εκει θα βρισκομαι...

ασχετο καμια συναντηση προς τα μερει μας θα κανουμε εμεις της φλωρινας-πτολεμαιδας-κοζανης-καστοριας-γρεβενα??νανος μηπως πρεπει να οργανοθουμε??

Edited by Anestis FastRabbit
Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟ βρε ανέστη.....για κανόνισε πάνω με τον δημήτρη....θα του μιλκήσω και γω να κανονιστεί κάτι έτσι για να είστε σε φόρμα....

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πώς θα μαθευτεί αν κανονίσετε καμιά συνάντηση στη βόρεια Ελλάδα?? Είμαι καινούριος στο forum κ με έψησε πολύ το γεγονός ότι βρίσκεστε όλοι μαζί!!

Link to comment
Share on other sites

φυσικα θα ειμαι κ εγω εκει...

αν ειναι βρισκομαστε εκει ειτε ειμαστε οργανωμενοι σαν vw club ειτε σαν συμφορουμιτες individuals

κ ορνανωνομαστε μεσω Pm

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Με αφορμη το γεγονος οτι η Β.Ελλαδα στο θεμα συναντησεων εχει μεινει πισω και τα μελη της δεν φαινονται και πολυ ενεργα σε αυτο το τομεα, οπως επισης και καποιες εκδρομες που ηταν να πραγματοποιηθουν αλλα εμειναν στα posts μονο, θα θελαμε να σας καλεσουμε το επομενο Σ/Κ (23/24-5-2009) σε μια συναντηση στην περιοχη της ΒΕΡΟΙΑΣ ή ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ μιας που ο καιρος εχει ζεστανει για τα καλα ή ακομα και συνδυασμος των δυο ...

Την αποφαση την λαβαμε ( Billgr4 k nestoras), παρ'ολο που ειμαστε νεα μελη, με μονο σκοπο την οργανωση του θεματος των συναντησεων και να ακολουθησουν κι αλλες σε αλλες περιοχες, οπως ΚΟΖΑΝΗ, ΕΔΕΣΣΑ, ΚΑΣΤΟΡΙΑ, ΔΡΑΜΑ κλπ..

Στη Β.Ελλαδα σιγουρα υπαρχουν πολλα μελη και ειναι καλο να γνωριστουμε και να δραστηριοποιηθουμε στις συναντησεις (επιτελους)..

Θα εκτιμουσαμε την παρουσια κι αλλων μελων απο αλλες περιοχες της Ελλαδος που πραγματικα αξιζουν πολλα μπραβο για την οργανωση τους..

Σημ. : Η συναντηση θα γινει ακομα και με 3 ή 5 ή 7 αυτοκινητα (κι ας ειμαστε λιγοι) κι αυτο γιατι ειναι γεγονος κι οχι προταση (αν δεν γινει η αρχη ολο στο "θα" ειμαστε)

Ευχαριστουμε πολυ κι αναμενουμε συμμετοχες και ιδεες επι του θεματος, ωστε να οριστικοποιηθει ημερα,τοποθεσια και ωρα.

Υ/Γ: Σε καμια περιπτωση δεν θα θελαμε να κανουμε κατι που να εναντιωθει με τους κανονες του club, γι'αυτο οποιαδηποτε συμβουλη και στηριξη απο τη διοικηση θα ηταν πολυτιμη...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.