Jump to content
Caddyman

Το Vwclub.gr σε γνωστά περιοδικά βελτιώσεων!

Recommended Posts

Guest Stoilas

Ρε παιδιά, αντί να λέμε ευχαριστώ για την τσάμπα δυναμομέτρηση, γκρινιάζουμε κιόλας?

Με τα λεγόμενά σας φαίνεται σαν να ήρθατε μόνο και μόνο για τη δημοσιότητα...

Link to comment
Share on other sites

ακουω οτι ειναι καλο το power,δεν μπηκα μεσα εξαλου εγω ηρθα για την παρεα και το ξερει και o κωστασ (bassakos) kai o powergolf(Στελιοσ). Τις δυναμομετρησεις ποτε θα τις παρουμε?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, χαλαρώστε λίγο!

Αντί να είμαστε ευχαριστημένοι για την φιλοξενία του περιοδικού , που κάναμε τον χαβαλέ μας, περάσαμε ωραία, είδαμε και πόσα αλογάκια βγάζουν τα car(α) μας , γκρινιάζουμε και απο πάνω!!!

Τεσπά, απο την αρχή τα είχε πεί ο Ντούμας, αλλά......... :);)^_^

Το πήρα και εγώ το περιοδικό, και upyours.gif (μαμάει) το VW CLUB !!! worthy.gifworthy.gif

Υ.Γ. : Πότε θα πάρουμε τα διαγράμματα οέο???

Link to comment
Share on other sites

τουλαχιστον υπαρχει τροπος να παρουμε το βιντεο αμονταριστο να δουμε και εμεις το αμαξακι μας τι κανει ?

τι ζηταω ο κακομοιρης ? αντιγραφο της κασσετας :)

μαλλον δεν γινεται ( οποτε παλι φολα εφαγα ) ;)

den πειραζει καλη καρδια .

Edited by GTa__156
Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian
ένα 10λεπτο αφιέρωμα με 6 αμάξια (shocka,Blackpit,polo1.6t,blackgolf220,konstantinos_passat

βασικα γιαννη οπως σου ειπα ειναι 4 τα αυτοκινητα στο vcd

(4 ονοματα εχεις γραψει)

Link to comment
Share on other sites

καλά γκαβός είσαι......χαχαχαχαχαχα.....6 είναι....το τελευταίο είναι το gti το μαύρο που δεν θυμάμαι το nick....καλά ρε χρήστο πόσο είχες πιεί πάλι βλέποντας το vcd.....???

δείτε το σχετικό τοπικ στα meetings....τα διαγράμματα είναι στα....χέρια μου(στο pc μου δηλαδή ).....

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian
καλά γκαβός είσαι......χαχαχαχαχαχα.....6 είναι....το τελευταίο είναι το gti το μαύρο που δεν θυμάμαι το nick....καλά ρε χρήστο πόσο είχες πιεί πάλι βλέποντας το vcd.....???

δείτε το σχετικό τοπικ στα meetings....τα διαγράμματα είναι στα....χέρια μου(στο pc μου δηλαδή ).....

ο δαιμονας του πληκτρολογιου ξαναχτυπησε για αυτο! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Πηρα και εγω το τευχος του Power!

Ηellenic VWClub OOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEE!!!!!

Mπραβο σε ολους και ενα μεγαλο ευχαριστω στο περιοδικο για τη φιλοξενια. :D

Link to comment
Share on other sites

VWClub Rulezzzzzz!!!

¶ντε μπράβο παίδες, χάρηκα πολύ για το όλο σκηνικό!

Υ.Γ. προς όσους γκρινιάζουν.... εεε... για σκεφτείτε πόσα θα δίνατε για να το δυναμομετρήσετε μόνοι σας.... και θα δείτε πως γλιτώσατε κάποια χρήματα και μάθατε τι κάνουν τα τουμπανάκια σας... δε λέω κάποιοι απογοητεύθηκαν με τις επιδόσεις (βλέπε doumasj), αλλά μάθατε!

Τώρα η προβολή... ε εντάξει, όλοι θα γίνουμε φίρμες κάποια στιγμή :D

Link to comment
Share on other sites

.......δε λέω κάποιοι απογοητεύθηκαν με τις επιδόσεις (βλέπε doumasj)....

ΧΤΥΠΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ....θα το αντέξω.....θα γίνω τουρπάτος και θα στις βρέξω....!!!!!!!!!!

Tha balo ta klamata.... mexri na mporeso na paro to teyxos tha perasei alli mia bdomada :)

χάνεις σου λέω....POWER TECHNIQUES RULEZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ...........!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

To πήρα και γω το περιοδικό σήμερα το πρωί, είδα και το VCD. Μπράβο στα παιδιά που συμμετείχαν με τα αυτοκίνητα τους και σ'αυτούς που το διοργάνωσαν...

2 παρατηρήσεις: Όλοι ήταν επιφυλακτικοί όταν τους ρωτούσαν πόσα άλογα περιμένεις να βγάλει αφού έλεγαν όλοι λιγότερα. Όλοι είχαν κόκκινες μύτες, πρέπει να φάγατε πολύ κρύο τελικά εκεί πάνω! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Όλοι είχαν κόκκινες μύτες, πρέπει να φάγατε πολύ κρύο τελικά εκεί πάνω! tongue.gif

1 βαθμο ειχαμε. Μετα που εφευγα το θερμομετρο ελεγε -2!!!! :):wacko:

Link to comment
Share on other sites

Καλά εγώ είμουν άρρωστος για μιά βδομάδα μετά το dyno...

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ ΛΕΜΜΕΕΕΕΕΕΕ~!!!!

Link to comment
Share on other sites

To πήρα και γω το περιοδικό σήμερα το πρωί, είδα και το VCD. Μπράβο στα παιδιά που συμμετείχαν με τα αυτοκίνητα τους και σ'αυτούς που το διοργάνωσαν...

2 παρατηρήσεις: Όλοι ήταν επιφυλακτικοί όταν τους ρωτούσαν πόσα άλογα περιμένεις να βγάλει αφού έλεγαν όλοι λιγότερα. Όλοι είχαν κόκκινες μύτες, πρέπει να φάγατε πολύ κρύο τελικά εκεί πάνω! tongue.gif

Λογικο ειναι να ημασταν επιφυλακτικοι γιατι καλυτερα να πεις λιγοτερα και να βγουν περισσοτερα παρα να πεις ενα καρο και να σου βγουν λιγα!!

Μην ξεχναμε οτι το περιοδικο και το DVD τα ειδαν πολυ!! ;)

1 βαθμο ειχαμε. Μετα που εφευγα το θερμομετρο ελεγε -2!!!! :baby::ninja:

Οταν εφυγα εγω Νικο ειχε -2,5.

Καλά εγώ είμουν άρρωστος για μιά βδομάδα μετά το dyno...

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ ΛΕΜΜΕΕΕΕΕΕΕ~!!!!

Πολυ κρυο ρε Γερασιμε!!Εγω ειχα παει ηδη αρρωστος οποτε δεν αρρωστησα μετα!! :baby:

Edited by konstantinos passat
Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian
Πολυ κρυο ρε Γρηγορη!!Εγω ειχα παει ηδη αρρωστος οποτε δεν αρρωστησα μετα!! :baby:

γερασιμο τον λενε ρε παλαβε! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Είχατε δεν είχατε πάλι σε προσωπική αντιπαράθεση το ρίξατε το θέμα....

Link to comment
Share on other sites

και κλασσικά ως admin, σας ενημερώνω πως όοοοολα τα off topics θα διαγραφούν...

Link to comment
Share on other sites

Aναμενουμε ενημερωση απο το περιοδικο για αυτο. Μην ξεχναμε οτι η υλη των περιοδικων αποφασιζεται αναλογα με το υλικο που υπαρχει, την επικαιροτητα και τους στοχους και τα πλανα των ομαδων συνταξης.

Παντως μην φοβαστε, θα το μαθουμε εγκαιρως. ;)

Link to comment
Share on other sites

όταν θα είναι να βγει ή ο στέλιος που ήταν ο leader του BURN OUT ή εγώ θα σας το ανακοινώσουμε με κάποιο τρόπο για να το μάθετε όλοι και να πάρετε το περιοδικό....ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΤΕ.....Προχτές μίλησα μαζί του και με ενημέρωσε....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.