Jump to content
apostolis-tsi

Tsi ΜΕ Κ03 ΤΟΥΡΜΠΙΝΑ ΑΠΟ Gti

Recommended Posts

Δημητρη, αντι να λες ολα αυτα που λες, ποσταρε στοιχεια για τα ΟΕΜ μπεκ, αντλια , εμβολα και μπιελες των 1.4 TSI . Πραγματικα στο λεω, μονο ετσι θα εισαι χρησιμος στους ιδιοκτητες των TSI, τα υπολοιπα που γραφεις ειναι ανουσια!

Μάλλον μπερδεύτηκες εδώ...

Δέν είμαι εγώ ο βελτιωτής εδώ μέσα..... <_<

Link to comment
Share on other sites

Τα χρήματα που δίνει ο καθένας....είναι αναλογα της δουλειάς που περιμένει...

απο την αλλη....

Τα χρήματα που ζητάει ο καθένας....είναι ανάλογα της δουλειάς που προσφέρει...

Δέν νομίζω ότι χρειάζεται περεταίρω ανάλυση.....Όποιος μπορεί να καταλαβει κατάλαβε...

P.S.Α και κάτι ακόμα...Όταν αναφέρεται κανείς στο πρόσωπό του σε τρίτο πρόσωπο......Η σχιζοφρένεια στρίβει στην γωνία....

Kαταλαβα... αρμεγε και κουρεβε... χεζε και δεματιαζε...

Καληνυχτα... πραγματικα δεν εισαι χρησιμος μ αυτα που γραφεις.

Link to comment
Share on other sites

Kαταλαβα... αρμεγε και κουρεβε... χεζε και δεματιαζε...

Καληνυχτα... πραγματικα δεν εισαι χρησιμος μ αυτα που γραφεις.

Αυτό το εμπεδώσαμε ήδη με τα παραπάνω πόστ....

Κάτι νεότερο ;;

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον μπερδεύτηκες εδώ...

Δέν είμαι εγώ ο βελτιωτής εδώ μέσα..... <_<

Η συνθεση αποψεων ειναι καλη για ολους.

Αν βεβαια δε θες να συμετεχεις ειναι δικαιωμα σου, τουλαχιστον μη γεμιζεις το φορουμ με αχρηστα ποστ.

Link to comment
Share on other sites

Η συνθεση αποψεων ειναι καλη για ολους.

Αν βεβαια δε θες να συμετεχεις ειναι δικαιωμα σου, τουλαχιστον μη γεμιζεις το φορουμ με αχρηστα ποστ.

Σωστά...

Γράψε εσύ και εγώ θα τα διαβάσω...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια πειτε μου κατι ως προς τι αυτη η κοντρα ?

Ρε Golf RS πες μου κατι, εχεις κατι με τον Κριτωνα ? Εγω δε τον ξερω τον ανθρωπο πραγματικα (REVO εχω) αλλα αν μπορει να κανει το project μαγκια του εσενα τι σε νοιαζει? Απο την αλλη αν πιστευεις οτι θα γινει πυροτεχνημα τον κραζεις μετα οσο θελεις, οταν το δουμε να τιναζεται tongue.gif

Ολοι συναδελφοι της τρελας ειμαστε <_< Ειρηνη

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι να θιγομαι με τον καθε εναν που δεν θελει να καταλαβει οτι εδωσε ενα καρο λεφτα σε καποιον μαγκα - και δεν μπορει να το αντεξει πλεον που βλεπει οτι η δουλεια γινεται καλυτερα και με το 1/3 των χρηματων - ή τον αλλον που νομιζε οτι τα ξερει ολα μεχρι που ηρθε ο "Μεγας Κριτωνας ο Παντογνωστης" και βλεπει οτι εκει που τον ακουγανε με ανοιχο το στομα εγινε ο τελευταιος τροχος της αμαξας, αφου το ρολο του τον πηρε ο Κριτωνας πλεον ή τον αλλον που ειναι "βασιλικοτερος του βασιλεως" στην υποστηριξη της εταιριας του και φτανει στο σημειο μεχρι και να κρυβει προβληματα που εχει, θιγοντας τον Κριτωνα μηπως και γλυτωσουν οι φιλοι του (που τον εκμεταλλευονται...), πραγματικα στο λεω , ΚΑΡΦΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΙΓΕΤΑΙ!!!

Και γω θα εγραφα για το βελτιωτη μου αν παιδευομουν μηνες με κοψιματα και βρισκοταν καποιος στην Ελλαδα να μου δωσει τη λυση! Γιατι καλα να φτασει το αυτοκινητο στη Γερμανια, κοντα ειναι (με κανα 10χιλιαρο βεβαια...), ο Καναδας και η Αμερικη ομως ειναι λιγακι μακρυα...

Κρίτωνα πρίν ξεκινήσω να σου υπενθυμήσω όπως και στο παρελθόν ότι έχεις από εμένα κάθε δικαίωμα να εκφράζεσαι ελεύθερα (όπως και εγώ άλλωστε) , μου την βιδώνουν όμως οι μπηχτές και ιδιαιτέρως οι ανυπόστατες, άσε που καθόλου δεν σου πάει το political correct υφάκι.

Πάμε λοιπόν, σε πόσα ποσταρίσματα μου έχω εγώ εκθειάσει την ΜΤΜ? .........Σε κανένα, γιατί?

Δεν είμαι ευχαριστημένος όπως ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΩΣ ΑΦΗΝΕΙΣ ΝΑ ΕΝΝΟΗΘΕΙ? Την στιγμή μάλιστα που δεν γνωρίζεις ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ? Ειδικά απο την στιγμή που γύρισε από Γερμανία.

Έφτασες για πολλοστή φορά να εκστομήσεις την γελιότητα ότι το αυτοκίνητο πήγε στην Γερμανία για το Final Tuning, ΚΑΙ????????

Σου ζήτησε λεφτά η ΜΤΜ?????

Μου ζήτησε εμένα??????

Α..... μάλιστα τώρα θα πάμε στο παραμύθι νούμερο 2, δεν μου ζήτησε γιατί τούς έχω δώσει μια περιουσία, ενώ αν το βελτίωνα σε εσένα θα το έκανα με το 1/3 των χρημάτων.............. <_<:wacko:

Το αυτοκίνητο ακόμα και όταν τα πρωτομπήκαν τα πράγματα ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΚΟΨΙΜΟ, σαφώς και ήταν πιό αδύνατο, ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ.

Για να καταλάβεις λοιπόν την ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ που έχει μια εταιρεία με @ρχίδι@ από μία εταιρεία @ρχίδι@, (μην χαίρεσαι δεν πάει για εσένα αυτό εσύ είσαι προγραμματιστής δεν είσαι ΠΑΝΑΚΡΙΒΟΣ ΟΙΚΟΣ ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ, πρέπει να δίνεις 4ετής ΠΛΗΡΕΙΣ ΕΓΓΥΗΣΕΙΣ για να γίνεις οίκος) πές μου έναν TFSI που να βγαζει 350 (σε maha πάντοτε) με 46 κιλά ροπής ΜΕ ΜΑΜΑ ΑΝΤΛΙΑ, ΜΑΜΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗ......

Εχω κάθε δικαίωμα να λέω ότι θέλω από την στιγμή που δεν προσβάλω κάποιον ουσιαστικά, σταμάτα να φέρνεις τον ευατό σου απέναντι από εμένα μαι την ΜΤΜ (εντάξει το καταλάβαμε είναι μαλάκες που με δικά τους έξοδα πάνε το αυτοκίνητο σου στην Γεμανία για Fine Tuning, δίνοντας σου και 4 χρόνια εγγύηση για τα πάντα, κρίμα που ζητούν μόνο διπλάσια λεφτά απο τον Κρίτωνα) είναι τουλάχιστον γελοίο και παιδαριώδες, θες να παίξεις με τα TSI παίξε με τα TSI, αλλά παίξε σωστά το παιχνίδι, σου το ξαναείπα αγόρασε ένα και κάνε ότι θές, δεν είναι πρόσωπο εταιρείας αυτό που παρουσιάζεις πρός τα έξω, μου δανείζεις λίγο το κεφάλι σου να μάθω κομμωτική.....

Στόν ευατό σου κάνεις κακό και σε κανέναν άλλο.

Edited by JDL9
Link to comment
Share on other sites

¶ν και ώς γνωστόν η δικιά μου γνώμη δέν μετράει, το μόνο που έχω να πώ για το αμάξι του Γιάννη είναι ότι είναι απο τα καλυτερα Gti που έχω μπεί, τόσο σε δύναμη, όσο και απο πλευράς αρμονίας της βελτίωσης.

Παρότι και εγώ είμαι οπαδός του όσο το δυνατόν φτηνού, πιστεύω ότι τα λεφτά που έδωσε είναι τσάμπα σε σχέση με αυτό που παρέλαβε...

Αααα και για να μήν ξεχνιώμαστε (γιατι τονίζουμε μόνο αυτά που μας συμφέρουν), μόνο και μόνο ότι η ΜΤΜ σάν εταιρία κάλυψε το κόστος της ζημιάς με ΔΙΚΙΑ ΤΗΣ πρωτοβουλία, είναι στην ουσία σάν να έκανε ΔΩΡΟ στον Γιάννη ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΗΝ ΒΕΛΤΙΩΣΗ του αυτοκινήτου...Ποια άλλη εταιρία το κάνει αυτό;;

Για να μήν λέμε ότι θέλουμε....

Edited by GolfRS
Link to comment
Share on other sites

Να συμφωνήσω και εγώ ότι το αυτοκίνητο του Γιάννη (JDL9) είναι συνολικά από τα καλύτερα tuned GTi που κυκλοφορούν.. Και για να μην είμαστε και εντελώς offtopic θέλω και εγώ να τονίσω τα παρακάτω:

.... θες να παίξεις με τα TSI παίξε με τα TSI, αλλά παίξε σωστά το παιχνίδι, σου το ξαναείπα αγόρασε ένα και κάνε ότι θές, δεν είναι πρόσωπο εταιρείας αυτό που παρουσιάζεις πρός τα έξω, μου δανείζεις λίγο το κεφάλι σου να μάθω κομμωτική.....

Στόν εαυτό σου κάνεις κακό και σε κανέναν άλλο.

Και για να είμαι ειλικρινής δεν καίγομαι για την εταιρεία κανενός...με αυτό που διαφωνώ είναι από την μια να λέμε χαλαρά 260ps και μετά να λέμε "και για να μην πάρω κανέναν στο λαιμό μου" 'η "ελπίζω να δουλέψει"...

Edited by Black V GTi
Link to comment
Share on other sites

Κριμα ρε γαμωτο να χανονται τετοια ταλεντα απο την αγορα

Ρε επιστημονες ( που αλληλο-συγχαιρεστε κιολας ) γιατι δεν ανοιγεται ολοι μαζι εναν βελτιωτικο οικο να τα κονομησετε, να σας παραδεχτουμε και εμεις , παρα το παιζετε μαγκες στα πιτσιρικια στα φορουμς;

Γιατι θελει απιδια και προσοντα μηπως;

Καλο το ακινδυνο μπλα-μπλα, το μονο κοστος ειναι να σπασει κανα νυχι στο πληκκτρολογιο !!!

ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΕΣ

Link to comment
Share on other sites

Κριμα ρε γαμωτο να χανονται τετοια ταλεντα απο την αγορα

Ρε επιστημονες ( που αλληλο-συγχαιρεστε κιολας ) γιατι δεν ανοιγεται ολοι μαζι εναν βελτιωτικο οικο να τα κονομησετε, να σας παραδεχτουμε και εμεις , παρα το παιζετε μαγκες στα πιτσιρικια στα φορουμς;

Γιατι θελει απιδια και προσοντα μηπως;

Καλο το ακινδυνο μπλα-μπλα, το μονο κοστος ειναι να σπασει κανα νυχι στο πληκκτρολογιο !!!

ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΕΣ

Ψάχνουμε συνέταιρο..ψήνεσαι? :lol: :lol: B)

Link to comment
Share on other sites

Καλά ε, απορροφήθηκα τόση ώρα διαβάζοντάς σας που μου κάηκε το σουφλέ.

Link to comment
Share on other sites

Καλά ε, απορροφήθηκα τόση ώρα διαβάζοντάς σας που μου κάηκε το σουφλέ.

Δεν κρύβονται τα λέφτα ¶ρη μου, Δευτεριάτικα σουφλέ?????

Αυτό δεν είναι φαγητό τεκμήριο είναι.... :lol: :lol: B):lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλά ε, απορροφήθηκα τόση ώρα διαβάζοντάς σας που μου κάηκε το σουφλέ.

Εμενα μου καηκε ο εγκεφαλος, αν και δεν ειχε μεινει και πολυ διαβαζοντας τις τελευταιες 2 κατι σελιδες και τις θαυμασιες αντιλογιες απο αυτους που τα ξερουν ολα. Ειδικα αυτους τους 'αναθεματιζοντες' χωρις λογο/ουσια και φυσικα χωρις κανενα μα κανενα σκοπο να βοηθησουν καθοτι η παντογνωσια τους (και τα χρονια τους) δεν τους αφηνει να καταδεχτουν να δωσουν ΣΤΟΙΧΕΙΑ και οχι αερολογιες σε εμας τους ταπεινους και 'ανιδεους'.

Αν δεν θελετε και σεβεστε τον εαυτο σας σταματηστε και αφηστε εμας τους 'ανιδεους' να κανουμε του κεφαλιου μας.

Ελεος πια!!

Τι προσπαθειτε να αποδειξετε περαν του οτι ΕΓΩ ειμαι ο ενας και μοναδικος σχετικος??

Ενταξει αυτο το καταλαβαμε.

ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Σ'ΑΛΛΟ ΓΗΠΕΔΟ.

Αφηστε εδω αυτους τους ερμους (μεσα και εγω) που μπορει να θελουν να κανουνε πυροτεχνημα τα TSI τους.

Δικο τους ειναι, οχι δικο σας (που να ηταν και δικο σας).

Το τι εκανε η ΜΤΜ και οποια αλλη στου ταδε το Gti δεν μας ενδιαφερει γιατι δεν εχουν σχεση τα δυο αυτοκινητα (γι'αυτο και 10000 διαφορα αν και αυτο μονο στην ψωροελλαδα, στην Ευρωπη η διαφορα ειναι απο 2500-4000, που ειναι και ρεαλιστικη, δηλ μην νομιζουμε οτι επειδη στην ΓΕΛΛΑΔΑ μας εχει 10000 παραπανω οτι ειναι ΤΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ. Εναι καλυτερο αλλα οχι τοσο που να δικαιολογει αυτη τη χαοτικη διαφορα).

Αλλα εδω οπως φαινεται και απο αυτο το φορουμ ΕΙΣΑΙ ΟΤΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ!!!

Αθανατε Ελληνα!

Και μετα απορουμε γιατι μας κυβερνουν ολοι οι ασχετοι και μακακες.

Αφου εχουμε τοσους πολλους!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα ξαναπώ ότι μου φαίνεται περίεργο πώς γίνεται όλοι οι "παλιοί" του φόρουμ να λέμε τα ίδια,

και όλοι οι "νεοι" να ακουλουθείτε ΟΛΟΙ μία συγκεκριμένη γραμμή του στύλ "και τί ξέρεις εσύ, άσχετε".

Θα έπεσε καμία επιδημία εξυπνοφορυμίτιδας και κολήσανε τα παλικάρια...

Πάλι καλά που εμείς έχουμε εμβολιαστεί προ πολλού....

P.S.Κάπου άκουσα ότι ο Κρίτωνας προσφέρει έναν εξτρά προγραμματισμό με κάθε 10 "φιλικά" πόστ στο φόρουμ...Κουπόνια δέχεστε ;;

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Δημητρη , μια που εχεις πολλα κονε με βελτιωτικους οικους του εξωτερικου , για πες μου τι μπορω να κανω που μου ειναι ΣΥΝΕΧΕΙΑ σηκωμενη ? ( η πιεση )

Αντε , μηπως μπορεσω και αποφυγω το να σπασει το μη '' οικοτροφο '' μου καρο ...

Link to comment
Share on other sites

P.S.Κάπου άκουσα ότι ο Κρίτωνας προσφέρει έναν εξτρά προγραμματισμό με κάθε 10 "φιλικά" πόστ στο φόρουμ...Κουπόνια δέχεστε ;;

το μάμησες τώρα και εσύ

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Δημητρη , μια που εχεις πολλα κονε με βελτιωτικους οικους του εξωτερικου , για πες μου τι μπορω να κανω που μου ειναι ΣΥΝΕΧΕΙΑ σηκωμενη ? ( η πιεση )

Αντε , μηπως μπορεσω και αποφυγω το να σπασει το μη '' οικοτροφο '' μου καρο ...

Δοκίμασε να την χαιδέψεις μπάς και σου πέσει...

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να την χαιδέψεις μπάς και σου πέσει...

Ρε συ GolfRS, μήπως να του την χαιδέψεις εσύ για να μην είσαι τόσο ΕΡΙΣΤΙΚΟΣ??? ΕΡΙΣΤΙΚΟΣ ΛΕΜΕ :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ GolfRS, μήπως να του την χαιδέψεις εσύ για να μην είσαι τόσο ΕΡΙΣΤΙΚΟΣ??? ΕΡΙΣΤΙΚΟΣ ΛΕΜΕ :D:D:D:D:D

Γιατί ρε σύ το λές αυτό;;Εσείς τσακωθήκατε ;; :huh::huh:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.