Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Κατι τετοιες τανζανιες εκανα και εγω στην Αττικη και μου ηρθε σπιτι συστημενη η κληση!Φαινομουν και εγω ελαχιστα μεσα....Ελπιζω να την γλυτωσες!

δεν το ξερα.....ποσο παει το μαλι?σε ποσες μερες ερχετε?

Link to comment
Share on other sites

Ειναι απλο , βγαλτε πινακιδες για οσο τα σπατε και μετα καντε στην ακρη και ξαναβαλτε τις βιδες και τις πινακιδες .

...

δεν νομιζω να ειναι τοσο απλο!!!

Link to comment
Share on other sites

Ειναι απλο , βγαλτε πινακιδες για οσο τα σπατε και μετα καντε στην ακρη και ξαναβαλτε τις βιδες και τις πινακιδες .

...

Κι αν σε σταματήσουν χωρίς πινακίδες ? Τους ζητάς μισό λεπτό να τις ξαναβάλεις ?

Link to comment
Share on other sites

Κι αν σε σταματήσουν χωρίς πινακίδες ? Τους ζητάς μισό λεπτό να τις ξαναβάλεις ?

Όχι! Τους λες πως τις έχεις ήδη βγάλει για να τους γλυτώσεις από τον κόπο! :flowers:

Link to comment
Share on other sites

Αν σε πιασει ρανταρ με πολλα χιλιομετρα δεν γλιτωνεις το προστιμο σιγουρα.

Αν εισαι τωρα τοσο γκαντεμης και σε σταματησουν εν κινησει τουλαχιστον το παιζεισ να σε γραψουν η οχι αναλογα που θα πεσεις και τι θα πεις ...

Κερδισμενος θα εισαι , χαμενος οχι

Link to comment
Share on other sites

Άμα σε πετύχαινα εγώ με την υπηρεσιακή μηχανή να βάζεις κόντρες, θα έλεγα στον οδηγό μου να έρθει δίπλα στο τζάμι, θα σου έκανα νόημα να το κατεβάσεις και θα σου φώναζα: "Λιώστο!!!!" Οι τροχαίοι όμως είναι υπέρτατα @ρχίδια και θα σε ξέσκιζαν. Ειλικρινά, όλοι οι συνάδελφοι που ήταν πρώην τροχαίοι, δεν μπορούν να το ξεχάσουν! Κάνουμε έλεγχο υψηλού κινδύνου (όχημα με φιμέ και 3-4 σκατόφατσες μέσα) και αρχίζουν "Ζώνες γιατί δεν φοράτε;", "Το στοπ δεν το είδατε;" κλπ...........

Υ.Γ. Μην πω για τα οχήματα, που κατά αυτούς αν όχημα παραβιάσει τον Κ.Ο.Κ. κάνουν λες και έγινε ληστεία!

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

αν και δεν πιστευω οτι ειναι σωστο να κανεις "βολτες" χωρις πινακιδες το εχω κανει και εγω.

Φυσικα οχι ομως με αμαξι... ΔΕΝ θα το εκανα ποτε.

τετοια παραστρατήματα τα κανεις μονο με διτροχα που κουβαλανε 1000cc :thumbsd:

επισης πιστευω οτι αν υπηρχε μια περιπτωση να σε σταματήσει αστυνομία ενω κανεις μια γρηγορη βολτα με καποιο/καποια αλλα αμαξια μαζι η και μονος αν εχεις πινακιδες μπορει και να μην σε σταματησουν...

μπορει να σε σταματησουν να σου τα πρηξουν και να κλαφτεις να σε αφησουν αν ομως ΔΕΝ εχεις πινακιδες θα σε σταματησουν ΣΙΓΟΥΡΑ.

Link to comment
Share on other sites

Άμα σε πετύχαινα εγώ με την υπηρεσιακή μηχανή να βάζεις κόντρες, θα έλεγα στον οδηγό μου να έρθει δίπλα στο τζάμι, θα σου έκανα νόημα να το κατεβάσεις και θα σου φώναζα: "Λιώστο!!!!" Οι τροχαίοι όμως είναι υπέρτατα αρχίδια και θα σε ξέσκιζαν. Ειλικρινά, όλοι οι συνάδελφοι που ήταν πρώην τροχαίοι, δεν μπορούν να το ξεχάσουν! Κάνουμε έλεγχο υψηλού κινδύνου (όχημα με φιμέ και 3-4 σκατόφατσες μέσα) και αρχίζουν "Ζώνες γιατί δεν φοράτε;", "Το στοπ δεν το είδατε;" κλπ...........

Υ.Γ. Μην πω για τα οχήματα, που κατά αυτούς αν όχημα παραβιάσει τον Κ.Ο.Κ. κάνουν λες και έγινε ληστεία!

. . . . . . .

ρισκο ειναι η ζωη

Link to comment
Share on other sites

αν ομως ΔΕΝ εχεις πινακιδες θα σε σταματησουν ΣΙΓΟΥΡΑ.

Ισχύει! Αλλά το ίδιο σίγουρη μπορεί να είναι η κλήση από την κάμερα αν υπερβείς το όριο......

Link to comment
Share on other sites

αν και δεν πιστευω οτι ειναι σωστο να κανεις "βολτες" χωρις πινακιδες το εχω κανει και εγω.

Φυσικα οχι ομως με αμαξι... ΔΕΝ θα το εκανα ποτε.

τετοια παραστρατήματα τα κανεις μονο με διτροχα που κουβαλανε 1000cc :thumbsd:

επισης πιστευω οτι αν υπηρχε μια περιπτωση να σε σταματήσει αστυνομία ενω κανεις μια γρηγορη βολτα με καποιο/καποια αλλα αμαξια μαζι η και μονος αν εχεις πινακιδες μπορει και να μην σε σταματησουν...

μπορει να σε σταματησουν να σου τα πρηξουν και να κλαφτεις να σε αφησουν αν ομως ΔΕΝ εχεις πινακιδες θα σε σταματησουν ΣΙΓΟΥΡΑ.

Tετοια μηχανη εχω 5+ χρονια και η πινακιδα ειναι ακομα υπουργειο.

Σε αμαξι ειπα απλα να τις βγαλεις καποια λεπτα που θα θες να δεις τελικη η καποια κανονισμενη κοντρα ΜΟΝΟ.

Οχι υσικα να γυρνας χωρις πινακιδες σε αμαξι.

Παντως ολαα ειναι ρισκο . Διαλεγεις και πρατεις πιο θα σε πονεσει πιο λιγο ...

Link to comment
Share on other sites

http://www.smartplate.se/en/movies Παμε group buy?εγω ετοιμος ειμαι να το παρω...

καλα το συστημα ειναι αλλου και υπαρχει κ αλλο ενα που απο καθετη οπως ειναι η πινακιδα την κανει οριζοντια κ δν φαινετε ωστοσο ενας φιλος απο τροχαια μου ειπε οτι αμα κατσει και σε παρουν ειδηση...αφηνεις τα κλειδια και γυριζεις με μεσα μαζικης μεταφορας! :p\

mourh εισαι πολυ ξενερωτος ρε φιλε :p

Edited by themisSs13
Link to comment
Share on other sites

καλα το συστημα ειναι αλλου και υπαρχει κ αλλο ενα που απο καθετη οπως ειναι η πινακιδα την κανει οριζοντια κ δν φαινετε ωστοσο ενας φιλος απο τροχαια μου ειπε οτι αμα κατσει και σε παρουν ειδηση...αφηνεις τα κλειδια και γυριζεις με μεσα μαζικης μεταφορας! :p\

mourh εισαι πολυ ξενερωτος ρε φιλε :p

πως να σε πιασουν?τι μπορουν να σου σου κανουν?>

Link to comment
Share on other sites

http://www.smartplate.se/en/movies Παμε group buy?εγω ετοιμος ειμαι να το παρω...

Το είδα live το κάλλυμα της πινακίδας πριν 2 εβδομάδες, υπάρχει και Ελλάδα. Περιττό βέβαια ότι όπως και με τα αντιραντάρ όποιον πιάσουνε θα κάνει 1-2 χρόνια να οδηγήσει πάλι..

Link to comment
Share on other sites

Το είδα live το κάλλυμα της πινακίδας πριν 2 εβδομάδες, υπάρχει και Ελλάδα. Περιττό βέβαια ότι όπως και με τα αντιραντάρ όποιον πιάσουνε θα κάνει 1-2 χρόνια να οδηγήσει πάλι..

πιανουν τα αντι ρανταρ?καλα με αυτο λιγο δυσκολο αν σ επιασουν...

Link to comment
Share on other sites

πιανουν τα αντι ρανταρ?καλα με αυτο λιγο δυσκολο αν σ επιασουν...

Σε στοπ για έλεγχο εφόσον είναι σε εμφανή σημείο στο αμάξι το αντιραντάρ και το δούν αντίο δίπλωμα κλπ.

Είναι έξυπνη πατέντα το θέμα με την πινακίδα, απλά έχει λίγο φασαρία όπως το είδα (πριν τοποθετηθεί) γιατί θέλει να περαστεί καλωδίωση κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Σε στοπ για έλεγχο εφόσον είναι σε εμφανή σημείο στο αμάξι το αντιραντάρ και το δούν αντίο δίπλωμα κλπ.

Είναι έξυπνη πατέντα το θέμα με την πινακίδα, απλά έχει λίγο φασαρία όπως το είδα (πριν τοποθετηθεί) γιατί θέλει να περαστεί καλωδίωση κλπ.

υπαρχει και το πολυ απλο βερνικακι:p αντε να δουνε πηνακιδα με φωτογραφια!...ενα ωραιο ασπρο κενο μονο!

Link to comment
Share on other sites

να σας θυμησω οτι υπαρχουν παντου ασφαλητες?και αμαξια ασφαλητικα? μου θυμιζεις εναν φιλο που ειναι πισω του κατι τυποι με ενα audi α3 κανει χειροφρενα στην πλατεια μαρκοπουλου και αυτοι απο πισω λιγο πιο περα σταματαει να μιλισει με τα παιδια και του λενε δεν ισιωνει το πραμα με τπτ εεε?? γελαει και λεει ναι!ωραια του λενε ακολουθα στο τμημα να τα βρουμε εκει...ΠΑΚΕΤΟ!!!

Link to comment
Share on other sites

Eδώ υπάρχουν ασφαλίτικα Octavia RS, που σε πηγαίνουν επίτηδες προφυλακτήρες, εσύ ανοίγεις, και μετά τρως την 700άρα... :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.