Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

-καλα ρε πας καλα;;

θα με σκοτωσεις!!!!

που πας ετσι σαν τρελος;;;;

-ε ειπα ρε μωρο μου να το πατησω λιγο να ξεμπουκωσει.

(χαμογελακια και τετοια)

-ναι καλα χαζη λες να ειμαι δεν καταλαβα οτι σε τσιγκλισε ο αλλος;;;;

αφου πατησες και το κουμπακι εκει μπροστα απο το τασακι (esr off)

(γελια παλι απο τον οδηγο)

-οχι ρε μωρο μου

(παλι γελια)

-Τι να σου πω παλιοκαγκουρα...

-Ελα σταματα τωρα.

-ολο με το αμαξι ασχολισε , ποιο πολυ το αγαπας απο εμενα ολο εκει στο ιντερνετ στο vw club και σε αυτα εισαι..

και μετα παει λεγοντας.

τα παραπανω ειναι 100% real διαλογος που εχω κανει. χαχαχχαχαχχα

Πωπω, σαν να ζω τα δικά μου. χα χα χα! :laugh:

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχα έλιωσα στα γέλια !!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

καμιά 40αρια από όσους διαβάσουν θα πουν από μέσα τους ... καλά μας παρακολουθεί ο Dynamite ? αχαχαχαχαχα :laugh: :laugh: όχι , είναι η πραγματικότητα που ζουν πολλοί σήμερα ....

αφου μας παρακολουθει... δε παιζει κατι αλλο :p

Link to comment
Share on other sites

η απλα οι περισσοτερες γυναικες ειναι ετσι....και η δικια μου...αν και η δικια μου μου λεει συν τα πιο πανω και αλλη μια θεικη ατακα....μα καλα δεν σου χω πει να μην παιζεις με αυτοκινητακια......και εκει λυνομαι στα γελια...τα θεωρει αυτοκινητακια τα αλλα...μμμμ ισως η πολλη παρεα με εθισμενους σε Vw να αλλαζει τον ανθρωπο...

Link to comment
Share on other sites

-καλα ρε πας καλα;;

θα με σκοτωσεις!!!!

που πας ετσι σαν τρελος;;;;

-ε ειπα ρε μωρο μου να το πατησω λιγο να ξεμπουκωσει.

(χαμογελακια και τετοια)

-ναι καλα χαζη λες να ειμαι δεν καταλαβα οτι σε τσιγκλισε ο αλλος;;;;

αφου πατησες και το κουμπακι εκει μπροστα απο το τασακι (esr off)

(γελια παλι απο τον οδηγο)

-οχι ρε μωρο μου

(παλι γελια)

-Τι να σου πω παλιοκαγκουρα...

-Ελα σταματα τωρα.

-ολο με το αμαξι ασχολισε , ποιο πολυ το αγαπας απο εμενα ολο εκει στο ιντερνετ στο vw club και σε αυτα εισαι..

και μετα παει λεγοντας.

τα παραπανω ειναι 100% real διαλογος που εχω κανει. χαχαχχαχαχχα

πω πω ρε φιλε!ολες ιδιες ειναι τελικα!ολο παραπονα για το αμαξι.η δικια μου το λογοπιανει ολη την ωρα κ τσατιζομαι!

Edited by tolisgti
Link to comment
Share on other sites

η απλα οι περισσοτερες γυναικες ειναι ετσι....και η δικια μου...αν και η δικια μου μου λεει συν τα πιο πανω και αλλη μια θεικη ατακα....μα καλα δεν σου χω πει να μην παιζεις με αυτοκινητακια......και εκει λυνομαι στα γελια...τα θεωρει αυτοκινητακια τα αλλα...μμμμ ισως η πολλη παρεα με εθισμενους σε Vw να αλλαζει τον ανθρωπο...

χαχαχαχαχαχαχαχαχα.. καλο

Edited by Detuner
Link to comment
Share on other sites

πω πω ρε φιλε!ολες ιδιες ειναι τελικα!ολο παραπονα για το αμαξι.η δικια μου το λογοπιανει ολη την ωρα κ τσατιζομαι!

Mια απο τα ιδια...κλαψ....γυναικιο μυαλο τι περιμενεις.....

Link to comment
Share on other sites

-καλα ρε πας καλα;;

θα με σκοτωσεις!!!!

που πας ετσι σαν τρελος;;;;

-ε ειπα ρε μωρο μου να το πατησω λιγο να ξεμπουκωσει.

(χαμογελακια και τετοια)

-ναι καλα χαζη λες να ειμαι δεν καταλαβα οτι σε τσιγκλισε ο αλλος;;;;

αφου πατησες και το κουμπακι εκει μπροστα απο το τασακι (esr off)

(γελια παλι απο τον οδηγο)

-οχι ρε μωρο μου

(παλι γελια)

-Τι να σου πω παλιοκαγκουρα...

-Ελα σταματα τωρα.

-ολο με το αμαξι ασχολισε , ποιο πολυ το αγαπας απο εμενα ολο εκει στο ιντερνετ στο vw club και σε αυτα εισαι..

και μετα παει λεγοντας.

τα παραπανω ειναι 100% real διαλογος που εχω κανει. χαχαχχαχαχχα

απλα θεος τα εχω ακουσει απειρες φορες...τελικα ολες ιδιες ειναι!

Link to comment
Share on other sites

καλα να παθετε..εμενα λεει πατα τους ολους!!!!!!!!!!!!!gti the legend κ.α... :whistling::drool::p

έτσι ρε φίλε... κι εμένα με ρωτάει "γιατί όλοι μας περνάνε" και εγώ απαντάω "γεννηθήκαμε αργοί αγάπη μου", δυναμώνω τα έντεχνα ή τα blues και συνεχίζω την "φλώρικη" βόλτα μου :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Εγω οταν ειμαι με το golf μου λεει ολα τα παραπανω...Αλλα μερικες φορες με βλεπει οτι κοζαρο καποιον και ειμαι ετοιμος αλλα δεν κανω τιποτα γιατι ξερω οτι θα τα ακουσω αλλα τοτε πολλες φορες μου λεει ελα αφου σε ξερω...περνα τον!Μολις τον περασω και πιασω 200+ μου λεει ελα τωρα κοψε!

Link to comment
Share on other sites

πω πω,απελπισια αυτες οι γυναικες,ευτηχως η δικια μου δουλευει κ εχω χρονο να βγω μονος μου να το χαρω λιγακι!

Υ.Γ μηπως ξεφυγαμε καπως απο το θεμα????

σημερα κυνηγουσα στην Εγνατια ενα octavia RS,πανω που το περνουσα ερχοταν απο πισω mου μαζεμενο ενα Impreza Sti 2.5,με σουζα μας περασε κ τους 2!

Edited by tolisgti
Link to comment
Share on other sites

αντε βρε με τα 230 που πας βρε καραμητρο!!!χαχαχαχαχ θες να το παιξεις και γρηγορος,ειπαμε η εγνατια ειναι για τα γρηγορα εγω και εσυ απο τα δρομακια γυρω γυρω..χαχαχαχαχχαχα καλο με εκανες και γελασα αποστολη...παντως πως το ειδες το rs?εχει περισσοτερα κιλα απο εσενα και λιγοτερα αλογα...ασε που το δικο σου ειναι καινουργιοοοοο,ειπαμε οταν το πουλησεις να πεσει τηλ...τις καλησπερες μου στην ηγουμενιτσα!!!αυριο παω για λογκαρισματα με φιλους να δουμε τι ψαρια πιανει με σιροκο 1,4 φιλτρο και προγραμμα μτμ στα 230.....προβλεπω να με πατησει κατω....

έτσι ρε φίλε... κι εμένα με ρωτάει "γιατί όλοι μας περνάνε" και εγώ απαντάω "γεννηθήκαμε αργοί αγάπη μου", δυναμώνω τα έντεχνα ή τα blues και συνεχίζω την "φλώρικη" βόλτα μου :whistling:

να τι παθαινεις για να βγαινεις βολτα με μερσεντες και ττ...επρεπε να παρεις VW...χαχαχ την καλυτερη δουλεια κανεις...και οικονομια!!!!ενω ολοι οι αλλοι χωνουν γερα το χερι στη τσεπη...

Link to comment
Share on other sites

το συγκεκριμενο rs το εχω πικρανει ξανα,ειναι απο εδω τριγυρω,1.8Τ με προγραμμα κ εξατμιση,δεν με μαζευε καθολου,αλλα ο μαπας πηγαινε με 190 χιλ. και ειχε τη γυναικα μπροστα με το παιδακι αγκαλια. :whistling:

Link to comment
Share on other sites

το συγκεκριμενο rs το εχω πικρανει ξανα,ειναι απο εδω τριγυρω,1.8Τ με προγραμμα κ εξατμιση,δεν με μαζευε καθολου,αλλα ο μαπας πηγαινε με 190 χιλ. και ειχε τη γυναικα μπροστα με το παιδακι αγκαλια. :whistling:

Σε αυτές τις περιπτώσεις (χωρίς να θέλω να το παίξω έξυπνος) αυτοί που πρέπει να ηρεμούν τα πνεύματα, είμαστε εμείς (γενικότερα οι πιο λογικοί κατά βάση). Στην περίπτωσή σου, ο συγκεκριμένος ήταν ανεγκέφαλος (το λιγότερο που μπορώ να πω), άρα εγώ τουλάχιστον δεν θα τον τσιγκλούσα και θα τον άφηνα να φύγει. Προκειμένου να έχω αθώα θύματα (είτε έμμεσα είτε άμεσα) θα προτιμούσα να τον άφηνα να με περάσει και να κοκορευτεί (??) με την άνεσή του στον μπατζανάκη του. :whistling:

Link to comment
Share on other sites

έτσι ρε φίλε... κι εμένα με ρωτάει "γιατί όλοι μας περνάνε" και εγώ απαντάω "γεννηθήκαμε αργοί αγάπη μου", δυναμώνω τα έντεχνα ή τα blues και συνεχίζω την "φλώρικη" βόλτα μου :thumbsup:

φιλτατε Αλεξη ασφαλως αστειευομενος εγραψα το παραπανω για την γυναικα μου μην παρεξηγεις οπως επησεις συμφωνω και απολυτα με την ανωθεν απαντηση σου στον γρηγορο μπατζανακι με το παιδακι..Εξηγησε μου ομως για το "εντεχνα"...τι εννοεις "εντεχνα"??αυτην την μουσικη υποκρουση με ελληνικο στοιχο και παραδοσιακα οργανα που καποιοι την ονομασανε εντεχνη μουσικη??η μουσικη που πηγαζει απο την τεχνη κατ αρχην δεν εχει στοιχο "ΣΑΝ ΕΝΤΕΧΝΗ ΜΟΥΣΙΚΗ,Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΠΗΓΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΧΝΗ ΔΗΛΑΔΗ,ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΑΞΙΑ ΝΑ ΕΚΠΡΟΣΩΠΕΙΤΑΙ ΑΠΟ INSTRUMENTAL NEW AGE H CLASSIC AKOYSMATA"αλλα διαφωνω με την εννια του εντεχνου που δωσαμε εδω εμεις οι ελληναρες.κατα τα αλλα ειναι μια ποιοτικη μουσικη αλλα σε καμια περιπτωση δεν ειναι γενημενη απο την "τεχνη"των οργανων και των μουσικων..εντεχνη και new age μουσικη ειναι η παρακατω...http://www.youtube.com/watch?v=uemgMa5wFzE ελπιζω κατι τετοιο να εννοεις...

Edited by Ane-fastrabbit
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτές τις περιπτώσεις (χωρίς να θέλω να το παίξω έξυπνος) αυτοί που πρέπει να ηρεμούν τα πνεύματα, είμαστε εμείς (γενικότερα οι πιο λογικοί κατά βάση). Στην περίπτωσή σου, ο συγκεκριμένος ήταν ανεγκέφαλος (το λιγότερο που μπορώ να πω), άρα εγώ τουλάχιστον δεν θα τον τσιγκλούσα και θα τον άφηνα να φύγει. Προκειμένου να έχω αθώα θύματα (είτε έμμεσα είτε άμεσα) θα προτιμούσα να τον άφηνα να με περάσει και να κοκορευτεί (??) με την άνεσή του στον μπατζανάκη του. :thumbsup:

οταν τον προσπερασα αντιλιφθηκα πως ειχε το παιδι μπροστα,δεν μπορουσα να κοψω,χωνεσαι αναμεσα σε αλλα αυτοκινητα με 190 χιλ?επρεπε να τους περασω μεχρι να βρω ελευθερη λωριδα.σιγουρα ειναι ανεγκεφαλος γιατι οταν εκοψα αυτος συνεχιζε με την ιδια ταχυτητα.

Link to comment
Share on other sites

καλα εκανες Τολι..αλλα ο αλλος αν γεννηθει μ@λακας..δυσκολα διορθωνεται..

υ.γ το GOLF εγινε κ@υλα με το νεο χρωμα στις ζαντες!!!

Link to comment
Share on other sites

φιλτατε Αλεξη ασφαλως αστειευομενος εγραψα το παραπανω για την γυναικα μου μην παρεξηγεις οπως επησεις συμφωνω και απολυτα με την ανωθεν απαντηση σου στον γρηγορο μπατζανακι με το παιδακι..Εξηγησε μου ομως για το "εντεχνα"...τι εννοεις "εντεχνα"??αυτην την μουσικη υποκρουση με ελληνικο στοιχο και παραδοσιακα οργανα που καποιοι την ονομασανε εντεχνη μουσικη??η μουσικη που πηγαζει απο την τεχνη κατ αρχην δεν εχει στοιχο "ΣΑΝ ΕΝΤΕΧΝΗ ΜΟΥΣΙΚΗ,Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΠΗΓΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΧΝΗ ΔΗΛΑΔΗ,ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΑΞΙΑ ΝΑ ΕΚΠΡΟΣΩΠΕΙΤΑΙ ΑΠΟ INSTRUMENTAL NEW AGE H CLASSIC AKOYSMATA"αλλα διαφωνω με την εννια του εντεχνου που δωσαμε εδω εμεις οι ελληναρες.κατα τα αλλα ειναι μια ποιοτικη μουσικη αλλα σε καμια περιπτωση δεν ειναι γενημενη απο την "τεχνη"των οργανων και των μουσικων..εντεχνη και new age μουσικη ειναι η παρακατω...http://www.youtube.com/watch?v=uemgMa5wFzE ελπιζω κατι τετοιο να εννοεις...

Βρε δεν το λέω με διαφορετικό ύφος, απλά θαυμάζω αυτές τις γυναίκες (μέσα σε αυτές ευτυχώς και η δικιά μου) που δεν γκρινιάζουν αν περάσεις τα 130km/h. Βέβαια, εγώ δεν τρέχω, οπότε δώρον άδωρο το "λαχείο" που μου έτυχε :super: ! Στις στροφές, μου γκρινιάζει ακόμη κι αν δεν τρέχω, οπότε... μισή χαρά δεν είναι χαρά!

Σύμφωνα με την wikipedia (την οποία δεν ασπάζομαι, αλλα στην προκειμένη περίπτωση φαίνεται να έχει δίκιο, ο όρος "έντεχνο" απαντάται ως εξής:

Ο Μίκης Θεοδωράκης ορίζει το έντεχνο λαϊκό τραγούδι ως: «ένα σύγχρονο σύνθετο μουσικό έργο τέχνης που θα μπορεί να αφομοιωθεί δημιουργικά από τις μάζες». Αφετηρία της προσπάθειας αυτής είναι ο «Επιτάφιος» (1958, σε ποίηση Ρίτσου), για τον οποίο ο Θεοδωράκης αναφέρει: «δεν είναι τίποτε άλλο παρά το πάντρεμα ανάμεσα στη σύγχρονη ελληνική μουσική και στη σύγχρονη ελληνική ποίηση».

Τώρα βέβαια εγώ δεν ακούω κάτι από το άνωθεν (lol) αλλά Μάλαμα, Αλεξίου, Παπαθανασίου, Ιωαννίδη και πάει λέγοντας. Ακούω μάλλον την εμπορική πλευρά του έντεχνου απ'ότι φαίνεται.

Καλά, σημασία έχει ότι οδηγώ φλώρικα, στο τραγούδι θα τα χαλούσαμε;

:thumbsup: (Όλα τα παραπάνω, χαριτολογώντας αν και αληθή, και σαφώς με ύφος φιλικό. Μην ψάχνετε στα λόγια μου λόγο για παρεξήγηση, δεν έχω το μικρόβιο του "παρεξηγησάκια")

οταν τον προσπερασα αντιλιφθηκα πως ειχε το παιδι μπροστα,δεν μπορουσα να κοψω,χωνεσαι αναμεσα σε αλλα αυτοκινητα με 190 χιλ?επρεπε να τους περασω μεχρι να βρω ελευθερη λωριδα.σιγουρα ειναι ανεγκεφαλος γιατι οταν εκοψα αυτος συνεχιζε με την ιδια ταχυτητα.

Όχι, συμφωνώ μαζί σου, απλά αν το αντιλαμαβανόμαστε νωρίτερα, αυτό εννοώ, τότε δεν αξίζει τον κόπο το να πατήσουμε :super:

Link to comment
Share on other sites

Καποιοι παλευαν σημερα στην βλαχοστρατα στα Γιαννενα :):whistling: :whistling:

Peugeut 106 vs Golf V gti DSG :whistling: :whistling: :whistling: :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω να ηταν ο Λευτερης παλι με 106 ραλλυε οταν γυριζαμε απο βι.πε ενα ραλλυε πηγε να μας προσπερασει και ο Λευτερης μολις το ειδε μια που το εβαλε στο σπορτ και μια που εξαφανιστηκαμε ο τυπος με το ραλλυε πρεπει να εκλαιγε.

Link to comment
Share on other sites

και που εισααι ακομη...αντε ν ατο παρει το ποταμι...με πεζο 106 220 αλογα απτον ιδιοκτητη του μου εφευγε στην πρωτη και στη δευτερα διατηρουσα και τριτη και μετα μαζευα...αυτος ξεκιναγε με δευτερα!!!!εγω με lanch control και δεν τον ειχα στη πρωτη με καμια κυβερνηση μετα δευτερα απλα περιμενα να περασουμε τα 100 γιατι ειχε πολυ δυναμη το πεζο και ειλικρινα του τοπα και κιολας δυσκολα τα πραγματα μεχρι δευτερα,παλι καλα DSG!!! αυτος μετα μου ειπε εχε χαρη οτι εχεις dsg..απαντησα το γραφει απο πισω....αλλα τον ειχα μετα τα 100+ανετα τελικα αποδεικτηκε 1600 κυββικα με τουρμπο....απιστευτη επιτανχηση....και μετα ποιο πριν ειχαμε μετρηθει μετο σιροκο ενος φιλου πολυ δυναμη και αυτο υπολογιζουμε στα 210.1.4 160 με προγραμμα και φιλτρο και cutback 63,5 εφυγα.υστερα βεβαια απο 2 προσπαθειες οπου εγω δεν ειχα καταφερει να το ξεκινησω λογω δεν ανεβαζε πανω απο 1500 στροφες το lc ειχα κανει με λαθος σειρα τα βηματα,ειχα esp ανοικτο στην αρχη...και δεν ανεβαζε στροφες στη τριτη τα καταφερα και επιτελους τα ξεκινησαμε..στα 0-400 μεχρι να μαθω πως γινεται και που παταμε φρενο ειχαμε γελασει...τελικα κατι 7 δευτερολπατ καικατι νομιζω..με 149 κλμ τα λογκαρισματα ο σταυρος τα ψαχνει ακομη...χαχαχα

αυτο σταυρο το πεζο ηταν ακινδυνο τα αλλο που πετχα μπορντω παλι στο περιφερειακο ηταν ολα τα λεφτα...4 φαναρια..πηγαμε μεχρι 200 εφτασα

και μιας και ειδαμε 46 βαθμους στην εισαγωγη ,μετο που εφτσα σπιτι επεσε αλουμινιου αυτοκολλητη ταινια στη χουανη ολη και στο heatshield ωστε να μειωθει γιατι με +3 εξω και η μηχανη να βραζει δεν λεει...εχω φωτο στη παρουσιαση

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Ειχες αγχος για αυτο δεν μπορουσες να ξεκινησεις παντως το ευχαριστηθηκα και τα δυο πολυ δυναμη και συμπεριφερθηκαν και πολυ αψογα στην ασφαλτο σπινιαρισμα μεχρι τελος 2ας.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον αφου εμαθα και τα λογκ εκανα 2 τελικα σταυρο τα παντα ειναι η ποιοτητα της ασφαλτου πηγα σε καλυτερο δρομο και το ριξα 0.5 κατω απο 7 πριν

test1.jpg

test2.png

πως ειναι για αυτα που φοραει το αμαξι?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.