Jump to content

Recommended Posts

Γεια σας κ απο εμενα.Ειμαι ενας ευτυχης κατοχος του νεου Golf GTI MK6.

Το αυτοκινητο ειναι 2πορτο με ηλιοροφη ,18αρες ζαντες κ την νεα μαγνητικη αναρτηση :lol:

Να κ μερικες φοτο....

dsc01029hch.th.jpg

dsc01028u.th.jpg

dsc01027wsq.th.jpg

Συντομα θα το ετοιμασω για 1ο σταδιο...αν κ μαμα ειναι δυνατουτσικο... :lol:

Edited by chrisnik
Link to comment
Share on other sites

καλοτάξιδο το εργαλείο και μιας και φαίνεσαι "ανήσυχος" ενημέρωσέ μας για την βελτίωση!! :D

ωραίο και σε κόκκινο!

Edited by auber002b
Link to comment
Share on other sites

χρηστο καλοριζικο και καλοταξιδο..εμεις τα ειπαμε και απο κοντα βεβαια τη μερα που πηγες να το παραλαβεις..καλο tuning και πολλα ασφαλη χιλιομετρα..

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου καλοτάξιδο και καλά χλμ! Σύντομα σου εύχομαι να γίνει ακόμη πιο θηρίο.

Θα ήθελα να σου κάνω και μια ερώτηση, αν και είναι off-topic. Όταν το παρήγγειλες, φώτα Xenon μπορούσες να του βάλεις?

Link to comment
Share on other sites

Νικο το αυτοκινητο ηταν ετοιμοπαραδοτο με αυτα τα πραγματακια πανω.Τωρα δεν νομιζω οτι μπορουν να μπουν ξενον απο το εργοστασιο....Κοστιζουν πολυ ακριβα.Θα περιμενω να βγουν ανταπτορακια κ θα του βαλω κιτακι...

Link to comment
Share on other sites

Που εισαι ρε τρελε??? Καλοριζικο και καλοταξιδο!!!!! Βεβαια τα ειπαμε και απο κοντα εμεις ετσι??

Ελα ρε Φωτακη!!!!!!!!Να σαι καλα,σας ευχαριστω ολους σας.Εισαι κ ο πρωτος που το οδηγησε...χαχα

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο φίλε μου.....Και πολύ όμορφο....Καλοτάξιδο και να προσέχεις....

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε Φωτακη!!!!!!!!Να σαι καλα,σας ευχαριστω ολους σας.Εισαι κ ο πρωτος που το οδηγησε...χαχα

Οχι βεβαια, ο πρωτος εισαι εσυ!!! :D :D :o Εγω ειμαι ο δευτερος ;) ;) B)

Link to comment
Share on other sites

Κουκλί το αμάξι! Καλοτάξιδο κι απροβλημάτιστο....

Να μη γ4μούσανε τη μάσκα του όμως με αυτό το ηλίθιο πλαίσιο της πινακίδας, και θα ήταν ακόμα πιο τέλειο με μια πινακίδα στο πλάι, έτσι όπως κάνει τις έντονες γωνίες ο προφυλακτήρας!! Αλλά αυτό είναι το ελάχιστο, και εγώ το δικό μου μέχρι το R20 δεν το αλλάζω (προσωπικά δε με τρελαίνει και τόσο το 6άρι ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ) σίγουρα (αφού έφτασα να το έχω 12 μήνες χωρίς να το αλλάξω.... Στις 18 του μήνα θα κάνω πάρτυ!!)

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο φίλε.

Αν δεν κάνω λάθος πρέπει να είσαι στο Αγρίνιο στον Καψιώχα. Αν είναι εκεί το έχω δει και απο κοντά, είναι το πρώτο που έφερε στην αντιπροσωπεία.

Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε μου οντως.Απο Αγρινιο ειμαι κ ηταν το πρωτο που εφερε...Παντως οι πρωτες εντυπωσεις απο το αυτοκινητο ειναι καταπληκτικες για τις 2 βδομαδες κ κατι που το εχω...

Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε μου οντως.Απο Αγρινιο ειμαι κ ηταν το πρωτο που εφερε...Παντως οι πρωτες εντυπωσεις απο το αυτοκινητο ειναι καταπληκτικες για τις 2 βδομαδες κ κατι που το εχω...

Γνώμη μου είναι να μη βιαστείς να το πας 1ο στάδιο.

Καλοτάξιδο με πολλά και απολαυστικά χιλιόμετρα!

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο καλορίζικο,καλοτάξιδο και με την ευχή μου να γίνει και αυτό τούμπανο σαν το ΤΤ,αν και τα ειπαμε και απο κοντά.Το αμάξι απλά τα σπάει.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου καλοτάξιδο και από μένα.

θα ήθελα να κάνω μερικές ερωτήσεις για την τεχνολογία του κινητήρα

Ξέρω οτι ειναι 2000 κυβικά ΟΚ

Αυτό που δεν ξέρω είναι αν έχει επάνω κομπρεσορα και τούρμπο (TSi δλδ) και αν έχει, τι βαλβίδα μεταγωγής έχει και ποια σκάστρα.

Καλό είναι κάποιος που γνωρίζει τις προδιαγραφές του κινητήρα να μας ενημερώσει

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου καλοτάξιδο και από μένα.

θα ήθελα να κάνω μερικές ερωτήσεις για την τεχνολογία του κινητήρα

Ξέρω οτι ειναι 2000 κυβικά ΟΚ

Αυτό που δεν ξέρω είναι αν έχει επάνω κομπρεσορα και τούρμπο (TSi δλδ) και αν έχει, τι βαλβίδα μεταγωγής έχει και ποια σκάστρα.

Καλό είναι κάποιος που γνωρίζει τις προδιαγραφές του κινητήρα να μας ενημερώσει

Ευχαριστώ

Νικο τα gti εχουν μονο τουρμπο.

Link to comment
Share on other sites

Μιας και πρόκειται για μια ολοκληρωμένη παρουσίαση, το θέμα κλειδώνει και θα ανοιχθεί μόνο με αίτημα του δημιουργού του, εφόσον θα έχει κάτι νεότερο να συμπληρώσει.

Link to comment
Share on other sites

Να κανω κ εγω μια ανανεωση στην παρουσιαση μιας κ περασε λιγος καιρος κ μπηκαν καποια πραγματακια στο καρο...

Αρχικα τοποθετηθηκε KW Variant2,μια βαση Powerflex κ μια Neuspeed, intercooler S3, φτιαχτη εισαγωγη με φιλτροχοανη Pipercross την οποια δεν εχω τελειοποιησει ακομη κ σημερα ολοκληρη εξατμιση Milltek. :thumbsup: Εν αναμονη του προγραμματος πριν τα Χριστουγεννα...

Φωτο...:

foto0023n.jpg

Edited by chrisnik
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου αν μπορεις και ενα βιντεακι για να ακουσουμε τον ηχο που βγαζει η καινουργια σου εξατμιση μιας και ψηνομαι και εγω να βαλω...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.