Jump to content

Recommended Posts

Playmaker με το intercooler του S3 ευχαριστημένος;Σκέφτομαι να το τοποθετήσω κ εγώ για να πάω full stage 2...

ναι μια χαρα ειναι.δεν με τρελανε κι ολας κανει τη δουλεια του αθορυβα σαν το gattuso :p

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ δημητρη παρασκευη πρωτα ο θεος ελπιζω να βαλω τι βαση να σας πω και εγω εντυπωσεις!αν ειναι καλα μπορει να αλλαξω και τις αλλες 2 μετα

Link to comment
Share on other sites

να βαψεις το πισω σποιλερ εκτως απο το κομματι που ξερχωριζει.

τα side skirts και το μπροστα lip εκτως απο το μεσαιο κομματι.

και φυσικα τους parking sensor

κατα τα αλλα ολα τελεια.

Link to comment
Share on other sites

ολα αυτα που ειπε ο dynamite και να φτιαξεις το φτερο που εχει βουλιαγματα.οχι βαφει λιγο επιδιορθωση σε εναν λαμαρινα να μην φενετε τοσο εντονα.και την ριγα εμπρος την κοκκινη ειναι ασχετη κατ εμε.

Link to comment
Share on other sites

πρωτον θεωρω ασχημα να βαφεις τα sideskirt!δεν θα βαψω τιποτα!+ λατρευω το πισω μερος ετσι

δευτερον για τη ριγα οκ θα βγει καποια στιγμη αλλα τωρα μαρεσει οταν τη βαρεθω,

τη βοηθεια σας ομως!!!βαφονται οι αισθητηρες ενας φαναρτζης μου ειπε δεν θα δουλευον καλα μετα και πρεπει να βγει και ο προφυλαχτηρας?

ανεστη λες στο φτερο απο την αριστερια πλευρα του αμαξιου πισω απο τη θεση τη πισω του οδηγου....λενε θελει στοκαρισμα και αν το τραβιξουν μπορει να φυγει το χρωμα....

Link to comment
Share on other sites

!!!βαφονται οι αισθητηρες ενας φαναρτζης μου ειπε δεν θα δουλευον καλα μετα και πρεπει να βγει και ο προφυλαχτηρας?

εμενα ηταν βαμένοι όταν το πηρα

Link to comment
Share on other sites

Μιας και πρόκειται για μια ολοκληρωμένη παρουσίαση, το θέμα κλειδώνει και θα ανοιχθεί μόνο με αίτημα του δημιουργού του, εφόσον θα έχει κάτι νεότερο να συμπληρώσει.

Link to comment
Share on other sites

Μολις εβαλα αυτο http://www.saikoumichi.com/PhotoBorderTemplateStage3.png photo σε λιγο γιατι πολυ κουραση,,,

περιμενω να το καθαρισω λιγο αυριο μιας και μπηκε οθονουλα kenwood dnx520vbt καντραν gti και περιμενω 2 βασεις μηχανης ths!

στη συνεχια θα μπει unibrace ub και κολαρα σιλικονης turbo!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο το Golfaki σου φίλε μου,να το χαίρεσαι !

Μια ερώτηση,την κόκκινη ρίγα στην μάσκα από που την προμηθεύτηκες και πόσο αν επιτρέπεται;

Link to comment
Share on other sites

Μολις εβαλα αυτο http://www.saikoumic...plateStage3.png photo σε λιγο γιατι πολυ κουραση,,,

περιμενω να το καθαρισω λιγο αυριο μιας και μπηκε οθονουλα kenwood dnx520vbt καντραν gti και περιμενω 2 βασεις μηχανης ths!

στη συνεχια θα μπει unibrace ub και κολαρα σιλικονης turbo!

για πες δυπ λογια γιατι προτιμησες αυτο το κλατσ καν?και ποιο ταιριαζει στα γκολφ?

Link to comment
Share on other sites

μαρεσε η ιδεα του ο τροπος λειτουργειας του η βιδα που εχει απο κατω το οτι ειναι πιο ελαφρι και διαβασα και διαφορα!εγω θα περνα αυτο φιλε λευτερη με μια βαση για τα σωληνακια για gti forge bsh οτιδηποτε!

εγω ημουν αναμεσα σαυτο και σαυτο!

http://store.42draftdesigns.com/Mk5-FSI-Stealth-Oil-Catch-Can-Solution_p_308.html η θα παρεις το δευτερο ετοιμο!η τη βαση κλιπακια σωληνες κτλ και θα ζητησεις απο τον αλλο να σου φτιαξει ενα με ιδια στομια με αυτο!

Link to comment
Share on other sites

photo μετα απο καιρο!εσωτερικο μετα την πρσθηκη του kenwood κτλ αναμενουμε πισω προφυλαχτηρα! whiteline anti lift kit και superpro σινεμπλοκ!μολισ μπουν photo και απο το unibrace

photo251212150102.jpg

Uploaded with ImageShack.us

photo251212150008.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

Φοβερό το Golfακι! Είδα καλά ? Εχεις catch can?

Καθε πληροφορία ειναιο πολύτιμη μιας και κανείς δεν εχει βάλει catch can σε twincharger και ψάχνομαι να γίνεται .

Μπορείς να βάλεις μια φωτό?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

μπηκαν φωτα r32 ωραια διαφορα!φωτο αυριο!!!αναμενω whiteline anti lift kit  και tyrol για γεφυρα!

να βαψω πισω προφυλαχτηρα χωρις να βαψω πλαινα η δεν θα τεριαζει?

λεω να αλλαξω top mount προλειπτικα επι την ευκαιρια τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.