Jump to content
Panos277

Vw Polo 6R Gti 2010 - Εντυπώσεις [Γενική Συζήτηση]

Recommended Posts

Με το υποβραχιονιο ρε παιδια μπορουμε να κανουμε καμια καλη πατεντα?

π.χ. ebay και μετα να το παμε στην vw να μας το εγκαταστησει??

Γιατι ειναι πολυ βολικο ,ειδικα στο πολο που ειναι αυτοματο!

Link to comment
Share on other sites

IMG_0704.jpg

Εχει βγεί νέος κατάλογος με έξτρα ή παραμένει ο ίδιος.

Ρωτάω για υποβραχιόνιο και χειριστήρια στο τιμόνι,καθώς και άλλες ζάντες που υπάρχουν σε άλλες χώρες.

Edited by AlenXxX
Link to comment
Share on other sites

Πάντως θα έλεγε σίγουρα και ένας τεμπέλης! Είναι όντως ξεκούραστος...Κοιτάξτε λίγο εδώ έναν οικονομικό!http://www.saveltrade.gr

Edited by TSOLIAS30
Link to comment
Share on other sites

?? ??????, ???? ???????????? ?? Polo ?? ????????

???? ??? ??? ??? ??????, ???? ??? ??????????.

:thumbsup:

???? ?? ???? ???????? ???????? ??????????. :good:

File mou to diko mou tha einai edw arxes tis allis evdomadas exei fortothei kai einai sto dromo... Tha paralavw tin epomeni (5-10 dekemvriou) gia na parw kai tin meiwsi.

Me orofi, xenon, navi, light and sight. Kataskevastike 2h evdomada tou Noemvriou.

Link to comment
Share on other sites

ποτε εκανες παραγγελια??? με το καλο να το παρεις φιλε περιμενω να μου πεις πως ειναι η οροφη!!!!

αν εισαι απο Αθηνα ή Λαρισα θα ηθελα να το δω απο κοντα για να δω πως θα ειναι η οροφη που θα περιμενω τοσο καιρο!!!

τα ιδια θα εχει και το δικο μου + Alcantara και cruise control

Link to comment
Share on other sites

ποτε εκανες παραγγελια??? με το καλο να το παρεις φιλε περιμενω να μου πεις πως ειναι η οροφη!!!!

αν εισαι απο Αθηνα ή Λαρισα θα ηθελα να το δω απο κοντα για να δω πως θα ειναι η οροφη που θα περιμενω τοσο καιρο!!!

τα ιδια θα εχει και το δικο μου + Alcantara και cruise control

Το παρήγγειλα στις 17 Αυγούστου.

Αθήνα μένω όποτε όταν το πάρω θα σε ενημερώσω να βρεθούμε να το δείς, και εμένα λευκό είναι οπότε εξωτερικά θα είναι ακριβώς το ίδιο με το δικό σου.

¶ντε να περάσουν οι μέρες...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ενας οικονομικος τεμπελης!!! Μαζι με μεταφορικα κοντα στα 60Ε.....

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/VW-Polo-9N-9N3-Armrest-Console-Leather-Black-Brand-New-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem5add87b9cfQQitemZ390263716303QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

Link to comment
Share on other sites

Αγορασα το drive και το μελετησα!!

Με λιγα λογια το Polo εχει την τελειωτερη εκδοση λογισμικου απο τα ibiza kai scoda οσον αφορα το dsg και esp.Για αυτον το λογω τα πηγε καλυτερα απο αυτα,αλλα το RC αλωνιζει στην κατηγορια του!!

Link to comment
Share on other sites

το πηρα και εγω το drive.

ενταξει δεν μας ειπαν και κατι καινουριο..

η αληθεια ειναι οτι το polo ειναι αποτελεσματικο οπως και να εχει..

μπορει να μην σου παρχει την οδηγοκεντρικοτητα του RC ή του clio RS αλλα σιγουρα μπορεις να πας γρηγορα και χωρις να το νιωθεις πραγματικα!!!

2ερο σε χρονους το polo gti με πρωτο το RS..

η mito Που ειναι και "στριφτερη" τρομαρα της και σε τετοια κλειστα κομματια επρεπε να εχει προβαδισμα..

ηταν στο τελος.. 7η παρακαλω!!! εχασε και απο τα 3 vag (polo , ibiza , fabia) καθως και απο Rc , opc , ds3..

Link to comment
Share on other sites

εχω ολα τα τευχη που εχουν γραψει για το polo gti sillyhorse1rb5.gif (2 τευχη Drive , 4τροχοι , topgear , autobild και αλλα..)

χρονοι στην πιστα των Μεγάρων

1) peugeot 207 RC 1.16:602

2) polo gti 1.16:794

3) citroen ds3 THP 1.17:103

4) ibiza cupra 1.17:137

5) corsa opc 1.17:366

6) fabia RS 1.17:709

7) Mito Qv 1.19:187

τα μονα κατω απο 17 το RC και το GTI

ενταξει το μιτο 19+ closedeyes.gif

για εμενα εκπληξη το DS3!!!

Link to comment
Share on other sites

Η Polάρα απλά τσαγιάζει γενικώς όλα τα υπόλοιπα!

Τελικά, για κάποιο λόγο είναι ακριβότερο από τα Ibiza & Fabia. Αντε ρε Πάνο, υπομονή!

Link to comment
Share on other sites

Η Polάρα απλά τσαγιάζει γενικώς όλα τα υπόλοιπα!

Τελικά, για κάποιο λόγο είναι ακριβότερο από τα Ibiza & Fabia. Αντε ρε Πάνο, υπομονή!

Τα κρατησαν ρε Αλεξ τα καλυτερα για την παρτη τους!!!! Γερμανοι :good:

Edited by Dynamite
Link to comment
Share on other sites

Τα κρατησαν ρε Αλεξ τα καλυτερα για την παρτη τους!!!! Γερμανοι :)

Πάντως κατα τα γραφόμενα όλων των περιοδικών είναι το ποιο ολοκληρωμένο στην κατηγορία του.Μπορεί κανείς να το χρησιμοποιεί και κάθε μέρα άνετα αλλά και για να ξεκα....νει, χωρίς να είναι κουτσουρο όπως το RC που είναι μόνο για να στρίβεις και στην καθημερινότητα σου σπάει τα α...ια.

Αντε μωρή αρωστια Πολάρα να μου έρθεις και εμένα να σε χαρώ sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

Edited by AlenXxX
Link to comment
Share on other sites

Τα κρατησαν ρε Αλεξ τα καλυτερα για την παρτη τους!!!! Γερμανοι :p

E, αρκετά έχουν κάνει μάγκες την Seat και την Skoda. Να μείνει κάτι και για εμάς! :)

Link to comment
Share on other sites

τα ιδια θα εχει και το δικο μου + Alcantara και cruise control

Πρόσθεσαν στο extra εξοπλισμό alcantara?

Πόσο κοστίζει?

Να δούμε μπας & διορθώσουν το αποθεκευτικό χώρο στο πορτ-μπαγκαζ γιατι μου φαίνεται οτι δεν το πρόσεξαν οι Γερμανοί...

Link to comment
Share on other sites

Πρόσθεσαν στο extra εξοπλισμό alcantara?

Πόσο κοστίζει?

Να δούμε μπας & διορθώσουν το αποθεκευτικό χώρο στο πορτ-μπαγκαζ γιατι μου φαίνεται οτι δεν το πρόσεξαν οι Γερμανοί...

απο τον Αυγουστο που πηρα τιμη το ειχαν σαν εξτρα..

πρεπει να εχει καπου στα 900 ευρο.

σχετικα με το πορτ-μπαγκαζ για καποιο λογο εβαλαν την μπαταρια πισω..

γιαυτο λοιπον και εχει τοσο μικρο χωρο καθως το πατωμα εχει φτασει αρκετα ψηλα!!!

εμενα παντως δεν με νοιαζει καθολου αυτο :whistling:

εχει χωρο μπροστα στο μοτερ για να βαλεις οοοοοοοοοοοτι εισαγωγη θελεις..

κατι που στο cupra ibiza δεν παιζει upyours.gif

Link to comment
Share on other sites

το καλύτερο!

μονο με dsg θα βγαινει.....σιγουρα......αλλα πιστεψτε με το κιβωτιο ειναι φοβερο....οδηγησε ενα για μια μερα και θα με θυμηθεις....

Link to comment
Share on other sites

γιατι ειναι πολυ ιδιαιτερο υλικο.θελει ιδιαιτερη περιποιηση με ειδικα προιοντα ,μαδαει,κανει κομπους,ξεθωριαζει,θελει ξυρισμα,λερωνεται πανευκολα,θελει καθημερινο βουρτσισμα και ξεσκονισμα για να μην στουμπωξει το υφασμα απο την σκονη,θελει προσοχη να μην παπαρωσει απο νερο και καθαριστικα....ενα θετικο δεν βρισκω,γι'αυτο λεω εβαλες μπελα στο κεφαλι σου.

Link to comment
Share on other sites

γιατι ειναι πολυ ιδιαιτερο υλικο.θελει ιδιαιτερη περιποιηση με ειδικα προιοντα ,μαδαει,κανει κομπους,ξεθωριαζει,θελει ξυρισμα,λερωνεται πανευκολα,θελει καθημερινο βουρτσισμα και ξεσκονισμα για να μην στουμπωξει το υφασμα απο την σκονη,θελει προσοχη να μην παπαρωσει απο νερο και καθαριστικα....ενα θετικο δεν βρισκω,γι'αυτο λεω εβαλες μπελα στο κεφαλι σου.

Σοβαρα???

δεν ειχα ΙΔΕΑ για τιποτα απο τα παραπανω!!!!

θα το ψαξω σιγουρα αφου δεν εχω δωσει ακωμη παραγγελια!!!!

Link to comment
Share on other sites

ξεχασα να αναφερω τα σωματικα μας υγρα...ιδρωτα δηλαδη,τα οποια με τον χρονο χαλανε το υφασμα.

κοιτα,ειναι ακριβο και ομορφο υφασμα και χαριζει ποντους στην εμφανιση του εσωτερικου του αυτοκινητου.δεν εχει αντοχη ομως αφου φθειρεται ευκολα και ειναι δυσκολο στον καθαρισμο του και απαιτητικο στην συντηρηση του.

μετρησε αυτα που σου λεω,βαλτα στο ζυγι και αποφασισε αν εισαι διατεθειμενος να υποστεις τα παραπανω.

Link to comment
Share on other sites

γιατι ειναι πολυ ιδιαιτερο υλικο.θελει ιδιαιτερη περιποιηση με ειδικα προιοντα ,μαδαει,κανει κομπους,ξεθωριαζει,θελει ξυρισμα,λερωνεται πανευκολα,θελει καθημερινο βουρτσισμα και ξεσκονισμα για να μην στουμπωξει το υφασμα απο την σκονη,θελει προσοχη να μην παπαρωσει απο νερο και καθαριστικα....ενα θετικο δεν βρισκω,γι'αυτο λεω εβαλες μπελα στο κεφαλι σου.

λιώσιμο μιλάμε....... worthy.gifworthy.gifworthy.gif:rofl::good::rolleyes::D:D:D:D:D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.