Jump to content
Guest NITRO

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΦΑΝΟΠΟΙΕΙΟ

Recommended Posts

λοιπον απο πειρα στα 6ν2 ειναι 6ν2 και οχι με τα 75 αλλα με τα 101 :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ποσο παει να βαψω τους δυο προφυλακτηρες μου? Passat μοντελο 1990 εχω κ ειναι βαμενοι πριν κανα χρονο αλλα δεν εχει γινει καλη δουλεια.

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα που δεν είμαι Αθηνα να κάνω μερικές μικροδουλειές σε προφυλακτίρες... από όσα ακούω εδώ και διάβασα όλα τα Πόστ πρέπει να ανέβω μια βόλτα να δώ και εγώ απο κοντά τον κ. Δήμο.

Link to comment
Share on other sites

Στα Γιάννενα που είμαι και κοντά, έχω κάποιες πλιροφορίες, για δύο καλά, αλλα θα δώ την επόμενη φορά που θα ανέβω Γιάννενα λόγο δουλείας. (Sorry Off Topic) αλλά θα ανεύω και Αθήνα και θα επισκεπτώ και τον κ. Δήμο.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν και στα Γιαννενα καλα φανοποιεια. :cry:

ΝΑΙ υπάρχουν !!!

Αν θέλετε να σας συστήσω ένα , με όλο το θάρρος είναι ΦΑΝΟΠΟΙΕΙΑ & ΒΑΦΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

ΤΣΟΥΝΗΣ & ΥΙΟΙ

ΒΙ.ΠΕ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Τ.Κ. 45500

ΤΗΛ .26510.57676 FAX.26510 57750

Και όποιος πάει ας δώσει και χαιρετίσματα από εμένα στον Τσουνή (πατήρ).

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το μόνο που έχω να πω είναι ότι ο Δήμος είναι άψογος ως άνθρωπος και ως επαγγελματίας.

Την Παρασκευή έβγαλα το Πόλο της γυναίκας μου και θα του πάω και κάποια στιγμή και το Γκόλφ γιατί τρακάραμε (ευτυχώς ελαφρά) μεταξύ μας!!! tongue.gif

Δουλειά Κολωνακίου σε τιμές... Περιστερίου... :D:D:D

Τον συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ υπάρχουν !!!

Αν θέλετε να σας συστήσω ένα , με όλο το θάρρος είναι ΦΑΝΟΠΟΙΕΙΑ & ΒΑΦΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

ΤΣΟΥΝΗΣ & ΥΙΟΙ

ΒΙ.ΠΕ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Τ.Κ. 45500

ΤΗΛ .26510.57676 FAX.26510 57750

Και όποιος πάει ας δώσει και χαιρετίσματα από εμένα στον Τσουνή (πατήρ).

Κ. Δήμο, αυτούς είχα στο μιαλό μου! θα του πώ του πατήρ ένα Hi!

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα και 2 αδέρφια εδώ στην Πρέβεζα την πόλη που μένω... είδα μερικές δουλειές τους είναι φρέσκο το μαγαζί τους και είδα καμια 15άρια δουλειές τους και έμινα άφωνος! Οπότε ξεχνάω τα Γιάννενα!

edit: διπλη δημοσιευση

Edited by mayh3m
Link to comment
Share on other sites

Πριν δυο εβδομαδες "καποιος" μου χτυπησε το μπροστα φτερο...Σημερα το πηρα ετοιμο απο τον Δημο,τον οποιο και ευχαριστω!

Κριμα δεν εβγαλα πριν φωτο,να βλεπατε την πραγματικη διαφορα.Ωραιος και μερακλης!

post-6226-1211920396_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από μένα...

Σήμερα έβαλα "αυτογκόλ" στο 4 μηνών tsi μου (τσαλάκωμα στην πόρτα του συνοδηγού από αδέσποτο κολωνάκι :thumbsup: ). Η ψυχολογία μου φυσικά έπεσε υπό το μηδέν, και το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα ήταν να κοιτάξω στο forum του club για το τί είναι καλύτερο να κάνω. Η απορία μου αρχικά είναι για το αν "πρέπει" για κάποιο λόγο να το πάω για φτιάξιμο στην αντιπροσωπεία. Διαφορετικά έχω έναν συμμαθητή μου που έχει δικό του φανοποιείο. Διαβάζοντας όμως μόνο τις 10 πρώτες σελίδες αυτού του θέματος, τα πάντα οδηγούν στο AUTOPAINT.

Πολυδιαφημισμένε Δήμο.... το λιγότερο που με ενδιαφέρει είναι πότε θα πάρω πίσω το αυτκίνητο. Αυτό που με καίει πολύ, είναι να το κοιτάζω και να μη μου θυμίζει τίποτα την μ@λ@κία που έκανα σήμερα. Οι διθύραμβοι των μελών του club σίγουρα έχουν βάση και την πρώτη εργάσιμη, θα πάρω τηλέφωνο να κανονίσουμε ραντεβού.

Με όλο το θάρρος, ελπίζω να συνεχίζεται μέχρι σήμερα η ποιότητα της δουλειάς σου (αφού το πρώτο post για το θέμα ήταν το 2005, αλλά και τόσοι που θα έρχονται πια σε σένα ελπίζω να μην έχουν εξαντλήσει την απόδοσή σου στην δουλειά :thumbsup: ).

Link to comment
Share on other sites

Απλά να προσθέσω από σήμερα και τον εαυτό μου στους θαυμαστές του Δήμου αλλά και του Γιάννη. Το GT μου έπεσε θύμα τη προηγούμενη Τετάρτη κάποιου λακαμά όπου το στόλησε με 3 γρατζουνιές, 1 σε κάθε φτερό και μια στο πορτ μπακάζ. Σαν μην έφτανε αυτό μετά απο 2 μέρες κάποιος πάνω στο ξεπαρκάρισμα πήρε μαζί του τον πίσω προφυλαχτήρα με αποτέλεσμα να τσαλακώσει η πίσω δεξιά πλευρά σαν καρούμπαλο.

Γνώρισα το Δήμο στη Πανελλήνια στην Ερατεινή και αφού είδε τον "ασθενή" με καθυσήχασε οτι θα τη γλιτώσω χωρίς βάψιμο κλείσαμε ραντεβού για σήμερα, όπου με το που πήγα το ξεκίνησε αμέσως. Για αρχή ανέλαβε ο χειρούργος Γιάννης οπου έφερε το προφυλαχτήρα χωρίς να φαίνεται το παραμικρό (όπως επίσης και μια γούβα στη πόρτα από δική μου μ@λ@κία) και μετά ο ζωγράφος Δήμος ανέλαβε τις γρατζουνιές. Απομένει ένα ραντεβού από εβδομάδα για να ολοκληρωθεί το εξαφάνισμα των γρατζουνιών.

Παιδιά ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα το tsi μου σήμερα από τον Δήμο...Τίποτε δε θυμίζει τη "καταστροφή" που έκανα τις προάλλες στις 2 πλαϊνές πόρτες. Δήμο να σε ευχαριστήσω και από εδώ για την καλή δουλειά που κάνατε.

Link to comment
Share on other sites

Mε τη σειρα μου θα ηθελα κι εγω να ευχαριστησω τον Μαστρο-Δημο και τον εξαιρετικο συνεργατη του ,Μαστρο-Γιαννη, για την πολυ καλη δουλεια που εκαναν στο Γκολφακι μου. ;)

Μολις το ειχα παρει το αμαξι καινουριο, 10 ημερων και μου συνεβη το κακο. χτυπημα οχι πολυ δυνατο, το απορροφησε η μετωπη κατα κυριο λογο και λιγο ο προφυλακτηρας και η μασκα. οσο να ναι ομως μεγαλη απογοητευση να χτυπαει νεο αμαξι.

Ευτυχως που καποιο καλο παιδι απο εδω μεσα μου υπεδειξε τον Δημο και πλεον εχω και παλι καινουριο αμαξι.. :D

Εκτος απο την πολυ καλη και προσεκτικη δουλεια που εγινε στο αμαξι, εγινε σε χρονο ρεκορ αφου σημερα πρωι πηγα και το απογευμα ηταν ετοιμο (ενω στην αντιπροσωπεια μου ελεγαν για 1 βδομαδα). οσο για τα εξοδα...τα μισα απο αυτα που μου ελεγαν στην αντιπροσωπεια. επομενως δε χρειαστηκε να το σκεφτω πολυ.

Να στε καλα παιδια ;)

Link to comment
Share on other sites

Ο κύριος Δήμος έλυσε το πρόβλημα με το καντράν του polo μου. Κρίμα πραγματικά που δεν είχα τον χρόνο να μείνω παραπάνω καθώς είναι πολύ καλός συνομιλιτής και άνθρωπος, φιλικός και ευχάριστος.

Υ.Γ.: Δεν μπόρεσα να βρώ τον ταπετσέρη Δήμο, με συνέδεε με τον τηλεφωνητή του συνέχεια...

Φίλιππος

Link to comment
Share on other sites

My dear friends.

Ελπίζω ότι όλα πήγαν καλά την χρονιά που μας πέρασε.

Οι ευχές μου για τον καινούργιο χρόνο είναι πρώτα από όλα

Υγεία !!! Ευτυχία, ευημερία, προσωπική και επαγγελματική επιτυχία για το 2009.

Χρόνια πολλά, καλή χρονιά.

Dimos Autopaint

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.