Jump to content
panmark21

Απλά Φανταστικό....! Δειτε...!

Recommended Posts

ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΈΝΑ ΑΥΤΟΚΌΛΛΗΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΉΘΕΛΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΈΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΑΝ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΙΔΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ...!!!! ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟ..... :good::p

http://www.hrsprings...r-golf-vi-news/

post-15143-1265567584,9_thumb.jpg

post-15143-1265567611,12_thumb.jpg

post-15143-1265567636,12_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΈΝΑ ΑΥΤΟΚΌΛΛΗΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΉΘΕΛΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΈΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΑΝ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΙΔΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ...!!!! ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟ..... ;):thumbsup:

http://www.hrsprings...r-golf-vi-news/

To λινκ μαλλον ειναι αυτό, το δικο σου δεν δουλεύει.

http://www.hrsprings.com/projects/detail/hr-eurotuner-golf-vi/

Link to comment
Share on other sites

Πω πω στο κλιμα των ημερων ειναι το golf! sillyhorse1rb5.gif;)

Πλακα κανω ελπιζω να μην παρεξηγηθω φιλε!Ωραιο φαινεται για οποιον εχει τετοια γουστα! ασχετο:πολυ ωραιες ζαντες φοραει!

Link to comment
Share on other sites

Οι πολύ μεγάλες ζάντες, πέρα του ότι δεν είναι πρακτικές, δε μ'αρέσει που κάνουν τα φρένα να δείχνουν πολύ μικρά....

Πάντως, και να μην υπάρχει μαγαζί στην ελλάδα που να φτιάχνει τέτοια αυτοκόλλητα, είμαι σίγουρος ότι στην αυστραλία μπορούν να βρεθούν πολλά ... ;)

Link to comment
Share on other sites

πανέμορφες ζάντες.. αλλα και το προφίλ στο λάστιχο τι είναι? 25? 8) αν το βάλεις στους πανέμορφους δρόμους μας την έβαψες... 8)

Link to comment
Share on other sites

πανέμορφες ζάντες.. αλλα και το προφίλ στο λάστιχο τι είναι? 25? 8) αν το βάλεις στους πανέμορφους δρόμους μας την έβαψες... 8)

Off Topic

Νομίζω θα είναι 30!!!Δεν είμαι σίγουρος!!
Link to comment
Share on other sites

ΑΝΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΑΓΑΖΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ..... ΓΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΡΩΤΑΩ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ... ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΑΩ...!!!! worthy.gif

ρωτησεεδω αν φτιαχνουν σχεδια κατα παραγγελια του πελατη.

επισης,ρωτησε και εδω

ρωτα και εδω δεν εχεις να χασεις τιποτα

επισης εδω ΑΝΔΡΕΑ ΚΑΛΒΟΥ 85

210-2777836-6945393439-Ν.ΙΩΝΙΑ

Link to comment
Share on other sites

ρωτησεεδω αν φτιαχνουν σχεδια κατα παραγγελια του πελατη.

επισης,ρωτησε και εδω

ρωτα και εδω δεν εχεις να χασεις τιποτα

επισης εδω ΑΝΔΡΕΑ ΚΑΛΒΟΥ 85

210-2777836-6945393439-Ν.ΙΩΝΙΑ

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.... ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΉΣΕΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΤΑΣΤΉΜΑΤ¶ ΦΑΊΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΕΞΕΛΙΓΜΈΝΟΙ.... ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΝΕΑ ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΏΣΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΊΠΤΩΣΉ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΈΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ Π¶ΛΙ... :yahoo::)

Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.... ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΉΣΕΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΤΑΣΤΉΜΑΤ¶ ΦΑΊΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΕΞΕΛΙΓΜΈΝΟΙ.... ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΝΕΑ ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΏΣΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΊΠΤΩΣΉ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΈΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ Π¶ΛΙ... :yahoo::)

Κρατα μας ενημερους γιατι με ενδιαφερει κι εμενα το συγκεκριμενο..Μονο αυτο ομως οχι κατι παρομοιο!

Link to comment
Share on other sites

Κρατα μας ενημερους γιατι με ενδιαφερει κι εμενα το συγκεκριμενο..Μονο αυτο ομως οχι κατι παρομοιο!

Sorry ρε παιδιά θα κολλήσει καποιος σε ενα αυτοκίνητο αυτες τις τενιες?? για ποιον λόγο για να τον κάνουν χαζει στο χωρίο??? και οταν το αυτοκίνητο ειναι golf, σε κανένα Rally μάλιστα!!!

Link to comment
Share on other sites

Τόσο καιρό δεν έχεις καταλάβει ότι η VW κατάφερε να κάνει το Golf, εκτός από καλό αυτοκίνητο και μόνο για τα ελληνικά δεδομένα, αντικαταστάτη των saxorallων και των Punto Gt στην προτίμηση συσκεκριμένης αγοραστικής ομάδας ?

Θες να πεις οτι πλεον μπορεις να εχεις golf η polo και να μην σε τσαγιαζει το 70% της κατηγοριας σου???Γιατι εγω δεν το βλεπω κακο...Τωρα σε οτι αφορα τα αυτοκόλητα συμφωνω...

Link to comment
Share on other sites

Sorry ρε παιδιά θα κολλήσει καποιος σε ενα αυτοκίνητο αυτες τις τενιες?? για ποιον λόγο για να τον κάνουν χαζει στο χωρίο??? και οταν το αυτοκίνητο ειναι golf, σε κανένα Rally μάλιστα!!!

Εγω δε μιλησα για τις tribal βλακειες και τους δρακους με τη φωτια που εχουν μονο κατι hiundai kai honda αλλα για το συγκεκριμενο που εδειξε το παλλικαρι το οποιο ειναι πανεμορφο και ειναι η σημαια της χωρας που γεννησε και συνεχιζει να φροντιζει την ιδεα που λεγεται golf. Επισης να σου αναφερω πως αν εχεις το σαρακι του tuning συνεχως ψαχνεις να αλλαξεις κατι..Για μενα λοιπον που εχω σχεδον 3 χρονια το gti και εξωτερικα εχω κανει πολλες αλλαγες παντα ψαχνω και κατι αλλο..Για καποιον που εχει ενα απλο tsi αν δει το δικο μου θα πει τουμπανο..Για μενα που εχω το τουμπανο ε θελω κατι παραπανω..Παντα ετσι δεν παει..? Ισως σου φαινεται too much το συγκεκριμενο στικερ αλλα σε συγκεκριμενα αυτοκινητα πραγματικα δειχνει..Ε , αν το βαλεις πανω σε citroen c5 και βεβαια γυφτια και καγκουρια θα ειναι..Επισης να σου θυμησω οτι τα τελευταια χρονια πολλες εταιρειες προσθετουν τετοιες πινελιες σε αυτοκινητα που δεν ειναι καθολου καγκουρικα οπως peugeot 207, fiat 500 και 500 abarth που ειναι αυτοκινητα με εξαιρετικο design..

Edited by andain
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια η καγκουρια ειναι κατι υποκειμενικο και ειναι θεμα γουστου...αλλος θεωρει οτι και πχ πατακια να αλλαξεις η να βαλεις φυμε εισαι καγκουρας... Και οσο γι αυτους που θεωρουν οτι πχ το golf δεν εκανε για καγκουρες παλια αλλα τωρα λογω επιδοσεων κανει, θεωρω πως και rolls royce να εχεις, αν πας στο ΣΕΦ και κανεις παντιλικια,απο καποιους καγκουρας θα θεωρηθεις...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια η καγκουρια ειναι κατι υποκειμενικο και ειναι θεμα γουστου...αλλος θεωρει οτι και πχ πατακια να αλλαξεις η να βαλεις φυμε εισαι καγκουρας... Και οσο γι αυτους που θεωρουν οτι πχ το golf δεν εκανε για καγκουρες παλια αλλα τωρα λογω επιδοσεων κανει, θεωρω πως και rolls royce να εχεις, αν πας στο ΣΕΦ και κανεις παντιλικια,απο καποιους καγκουρας θα θεωρηθεις...

"θεωρω πως και rolls royce να εχεις, αν πας στο ΣΕΦ και κανεις παντιλικια,απο καποιους καγκουρας θα θεωρηθεις..."

Καλα μερικές φορες με αυτα που διαβάζω μου σηκώνετε η τρίχα χαχααααααα

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος, κάγκουρας είναι αυτός που προσπαθεί να δείξει κάτι άλλο από αυτό που είναι ο ίδιος ή κάτι που κατέχει, επειδή δε μπορεί να γίνει/αγοράσει αυτό που επιθυμεί πραγματικά αλλά το κάνει με τέτοιο τρόπο που γίνεται γελοίος. Καμιά φορά όμως,ακόμα και η πράξη μόνη της ανεξάρτητα από την πρόθεση ή το επιθυμητό αποτέλεσμα, όταν είναι κάτι που συνάδει/ταυτίζεται με πράξεις άλλων κοινώς αποδεκτών ως κάγκουρες(και εμπλέκεται άμεσα με τη δραστηριότητά τους αυτή), τότε μπορεί να θεωρηθεί κάγκουρας. Με αυτή η λογική, μάλλον ο τυπάκος με τη rolls royce καγκουρίζει.... :)

Link to comment
Share on other sites

Αν και γενικα δεν μου αρεσαν πολυ τα φτιαγμενα-πιραγμενα αυτοκινητα αυτο ειναι πολυ συμπαθιτικο ελπιζω να βρεις καποιον να σε βοηθησει σε αυτο που ψαχνεις εγω δυστυχως δεν γνωριζω

Link to comment
Share on other sites

πιθανότατα θα βρεις κάποιον που να τα φτιάχνει, αλλά δεν ξέρω αν θα φαίνεται ωραίο... προσωπικά δε θα μου άρεσε το golfaki μου να έχει αυτοκόλλητα σαν κανένα καγκούρικο και πολύ περισσότερο τη γερμανική σημαία... αν εσένα σου αρέσει βάλτο, μήπως μας αλλάξεις και εμάς άποψη!

Link to comment
Share on other sites

Guest mitS.O.S.

Υπάρχει κάποιος που κάνει επενδύσεις με αυτοκόλλητα σε αυτοκίνητα... μέχρι και όλο το αυτοκίνητο μπορεί να επενδύσει..

Τον είχα δει πέρυσι στο Αthens Tuning Show και μάλιστα ένας φίλος είχε φτιάξει το καπό του αυτοκινήτου του με αυτοκόλλητο carbon look...

Θα προσπαθήσω να μάθω και θα σου πω...

Πάντως εμένα αυτό στις φωτό δεν μου αρέσει... sorry...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που κάνει επενδύσεις με αυτοκόλλητα σε αυτοκίνητα... μέχρι και όλο το αυτοκίνητο μπορεί να επενδύσει..

Τον είχα δει πέρυσι στο Αthens Tuning Show και μάλιστα ένας φίλος είχε φτιάξει το καπό του αυτοκινήτου του με αυτοκόλλητο carbon look...

Θα προσπαθήσω να μάθω και θα σου πω...

Πάντως εμένα αυτό στις φωτό δεν μου αρέσει... sorry...

ΑΜ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΕΙΣ ΠΕΣ ΜΟΥ... ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΑΝΤΩΣ...!!!!

Link to comment
Share on other sites

ομορφο ειναι το συγκεκριμενο! αν κ δε με τρελαινουν παντα τα υπερβολικα αυτοκολλητα στα αυτοκινητα,αν μη τι αλλο αυτο ειναι ιδιαιτερο!

γνωριζω το Gramiko+ Design στην αθηνα, το Need for Style στη θεσσαλονικη κ το Sprint Graphics στην ελασσονα που φτιαχνουν τοσο μεγαλα αυτοκολλητα (μαλιστα ντυνουν κ ολοκληρο ενα αγωνιστικο αυτοκινητο). αν τα googlαρεις θα βρεις στοιχεια επικοινωνιας.

που βρισκεσαι εσυ φιλε?

Link to comment
Share on other sites

ομορφο ειναι το συγκεκριμενο! αν κ δε με τρελαινουν παντα τα υπερβολικα αυτοκολλητα στα αυτοκινητα,αν μη τι αλλο αυτο ειναι ιδιαιτερο!

γνωριζω το Gramiko+ Design στην αθηνα, το Need for Style στη θεσσαλονικη κ το Sprint Graphics στην ελασσονα που φτιαχνουν τοσο μεγαλα αυτοκολλητα (μαλιστα ντυνουν κ ολοκληρο ενα αγωνιστικο αυτοκινητο). αν τα googlαρεις θα βρεις στοιχεια επικοινωνιας.

που βρισκεσαι εσυ φιλε?

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΕΓΩ...! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΟΥ ΦΙΛΕ...!!! :D:pardon:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.