Jump to content
panos18

Golf 5/6/7 - Ποιο Προγραμμα Φορατε Σε Tsi ?

Καταγραφή των προγραμμάτων στα TSI  

251 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

μολις φτιαξει ο καιρος θα βγαλω ενα βιντεακι με revo 2.. ;)

Χριστουγενιατικο δωρακι στο κλαμπ? :laugh: περιμενουμε με αγωνια..
Link to comment
Share on other sites

130.000χλμ σύνολο κ 110.000χλμ με πρόγραμμα, αλλά δεν μου φαίνεται κ τίποτα το εξωπραγματικό...

vw πήραμε οχι punto gt (δεν ειναι τυχαιο το παραδειγμα επειδη ήταν το προηγουμενο μου αμαξι) αν καποιος το σεβαεται κ το προσεχει γιατι να έχει πρόβλημα...

δλδ ποια είναι η ημερομηνία λήξης που το πετάμε???

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαγκες κανει τιποτα αυτο τι λετε

http://www.ebay.com/itm/110784437304?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

????????

Επειδη για μένα το tuning είναι σοβαρή απόφαση δεν πας να ρωτήσεις καλύτερα σε κάποιο βελτιωτικο οίκο !

By the way έχω και εγω jetta με revo και 2o (και καλα γιατι έχω την εντύπωση ότι κάποια αλλαγή στις ρυθμίσεις του ήδη υπάρχοντος προγράμματος κάνουνε) στάδιο

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημέρα,ειμαι κάτοχος ενός γκολφ 6 1.4 με τα 160 αλόγατα και εχω ψηθεί για πρόγραμμα.

είμαι ανάμεσα σε e-tuners που από οτι έχω διαβάσει από εδώ μέσα τα παιδιά είναι απλά επαγγελματίες.

τώρα η 2η επιλογή μου είναι ο κ. Γκίκας που ξέρω ότι κάνει καλή δουλεια γιατι ο πατέρας μου είχε touareg V6 και σε 2 μήνες από την αγορά του

το πήγε για πρόγραμμα :thumbsup2: α΄πλά είμαι σε δίλημα όπως και οι περισσότεροι από εδώ :help:

να πώ οτι το τοπικ με βοήθησε σημαντικά!

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημέρα,ειμαι κάτοχος ενός γκολφ 6 1.4 με τα 160 αλόγατα και εχω ψηθεί για πρόγραμμα.

είμαι ανάμεσα σε e-tuners που από οτι έχω διαβάσει από εδώ μέσα τα παιδιά είναι απλά επαγγελματίες.

τώρα η 2η επιλογή μου είναι ο κ. Γκίκας που ξέρω ότι κάνει καλή δουλεια γιατι ο πατέρας μου είχε touareg V6 και σε 2 μήνες από την αγορά του

το πήγε για πρόγραμμα :thumbsup2: α΄πλά είμαι σε δίλημα όπως και οι περισσότεροι από εδώ :help:

να πώ οτι το τοπικ με βοήθησε σημαντικά!

SKN στον Γκίκα βάλε καλύτερα που είναι εγγυημένο, αλλιώς βάλε ΑPR.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι μαμα. Είμαι πολυ ευχαριστημένος, οτι θέλεις ρώτα με.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι μαμα. Είμαι πολυ ευχαριστημένος, οτι θέλεις ρώτα με.

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxa ακομα γελαω!!!!

Τρομερη απαντηση να εισαι καλα ελιωσα

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ευχαριστώ για τις αμεσες απαντησεις! είναι όμως και οικονομικό το θέμα...

σημερα μου ήρθε μια προσφορα απο overload και το κοστος ειναι στα 370 ευρω

επισης υπαρχει προσφορα μεχτι τις 6/1/2012 -25% και το κοστος με προσφορα ειναι στα 277....

τι λετε για αυτο? μαλλον για 95αρα ρυθμιση θα παω αλλα θα με βολευε η ρυθμιση 95-98 οκτανιων εαν υπαρχει βεβεα :sorry:

Είμαι μαμα. Είμαι πολυ ευχαριστημένος, οτι θέλεις ρώτα με.

ΕΓΡΑΨΕ

Έχω etuners. Είμαι πολύ ευχαρηστημένος.

Ό,τι θες μου λες...

το μονο που ξερω για etuners ειναι οτι απο εξυπηρετηση σκιζουν! εαν επιτρεπεται μπορεις να μου πεις τιμες και νουμερα στο περιπου?οχι οτι με πολυαπασχολουν και πρωτα απο ολα

ουτε να στησω κονταμαξο θελω ουτε τιποτα :pardon: απλα ζηταω αυτο το κατι παραπανω.

καλα ακομα στο στρωσιμο ειμαι απλα θελω να προγραμματιζομαι συνεχεια ;)

Εγώ έχω SKN, ό,τι θες ρώτα.

στο γκικα το φορεσες? απο οτι εχω ακουσει ειναι ακριβο... :nea:

Link to comment
Share on other sites

Αλλα είναι ο μόνος που δίνει γραπτή εγγύηση για μοτέρ και για πρόγραμμα. Να το τονίσω

Link to comment
Share on other sites

Για να είμαστε ξηγημένοι από επικοινωνία που είχα μαζί του.

Καλή σας ημέρα συγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση αλλά δεν έχω χρόνο να μπαίνω σε forum ..

O SKN δίνει γραπτή εγγύηση 2 χρόνια στον κινητήρα και 3 στο λογισμικό

Link to comment
Share on other sites

καταλαβα...επειδη ειναι καινουργιο το αμαξι μου φενεται οτι λογο της εγγυησης θα προτιμησω το Γκικα!

θα επικοινωνησω αυριο να τον ρωτησω διαφορα! ευχαριστω παιδια για τις απαντησεις

Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια σε ολους..τις ιδιες ερωτησεις που κανεις εκανα κι εγω πριν κανα 2χρονο οταν ηταν να βαλω κι εγω προγραμμα.με ενοιαζε και μενα παρα πλ η εγγυηση.απλα καταλαβα πωη ολα τα προγραμματα απο ολες τις εταιρειες ειναι προγραμματα σχεδον ιδια με μια αποκλιση 7-10 αλογων και 2 κιλα ροπης.Επισης εαν μιλαμε για νορμαλ καταστασεις stage 1 με 210 αλογα και 30Kg ροπη το μοτερ σου θα δουλευει απροβληματιστα για πολλα πολλα χιλιομετρα.(ήδη εκλεισα 40.000+χιλιομετρα με e tuners προγραμμα).αρα θα σε συμβουλευα να κοιταξεις και το οικονομικο καθως ειναι και εποχη μεγαλης κρισης χωρις να σε αποθαρρυνω για το skn που σιγουρα ειναι αξιολογο προγραμμα.

ΑΣΧΕΤΟ, ρε παιδια σε αλλο φορουμ ειδα αυτο το βιντεο http://www.*μη επιτρεπόμενο @ URL*/forum/viewtopic.php?f=15&t=721&start=1470 . ειναι full stage 2 scirooco revo αλλα και παλι οι χρονοι του δε δικαιολογουναι.χοντρικα ριχνει και 6 δευτερολεπτα σε S3, GOLF R. σε αντιστοιχο 100 - 200.(στο βιντεο χοντικα τα πιανει σε 12 δευτερολεπτα ενω σε 17 ενα golf r)τι λετε?

http://www.*μη επιτρεπόμενο @ URL*/forum/viewtopic.php?f=15&t=721&start=1470

www.*μη επιτρεπόμενο @ URL*/forum.viewtopic.php?f=15&t=721&start=1470

Edited by alexpsk
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά.

Σορρυ για το offtopic..

Για μας τους επαρχιώτες τι μπορεί να γίνει? Σάμο συγκεκριμένα παίζει να υπάρχει κάποιος που να

αναλαμβάνει τέτοιες "επεμβάσεις"?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.