Jump to content
deadlocked

Polo 1.2 Tsi ?

Recommended Posts

καλησπερα σε ολους.σκεφτομαι να παρω το νεο πολο 1.2 tsi, ειμαι κατοχος πολο 6ν κ εχω μεινει πολυ ευχαριστημενη τοσα χρονια..μονο που εχω ακουσει πως τα νεα μοντελα εμφανιζουν αρκετα προβληματα,καινε λαδια,προβλημα στα ηλεκτρικα κλπ.. κ εχω ενα λογο παραπανω να ανησυχω για τον tsi γιατι δεν εχει προλαβει να δοκιμαστει ακομα...δεν εχω καμια διαθεση να τρωω τα λευτα μου στα service κ το αμαξι που θα παρω θελω να μεινει για αρκετα χρονια..απο την αλλη εχω ακουσει οτι η honda ειναι αρκετα αξιοπιστη κ το jazz στο test drive πηγε πολυ καλα.. θελω να διαβασω μερικες αποψεις πριν κανω την αγορα (η αν εχετε να μου προτεινετε εσεις καποιο μοντελο).. ευχαριστω ^_^

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.....

πλεον μπορω να πω πως ειμαι κατοχος του νεου polo 1.2 tsi 105hp... ειμαι πολυ ευχαριστημενος με το συγκεκριμενο αμαξακι νεος κινιτηρας δοκιμασμενος απο φιλο αρκετα καλα χωρις προβλιματα τουλαχιστον μεχρι τωρα.... απο επιδωσεις ειναι πολυ καλο, μικρη καταναλωση που μας καιει αυτον τον καιρο και πολι καλο κοστολογιο για τα κυβικα του.... οσο τωρα για το hondaki το εχει ο θειος μου πολυ καλο και αυτο αλλα πολυ ψευτοκατασκευη στα εσωτερικα του ενας λογος καλος για να αγορασεις vw.... ειπες και κατι για τα ηλεκτρικα του..... κανενας φοβος πλεον ολα περναν μεσα απο τον εγκεφαλο αλλη μια ασφαλια που σου παρεχει η vw.... και μιας που ειπα και για ασφαλεια στο crash test που ειδα προστατευει υπερβολικα τα ατομα στην καμπινα διλαδη καμια απολυτως σχεση με το jazz... γνωνη μου παντα γερμανια πρωτοπορει σε αρκετα κρυφα σημια...... :thumbsup: :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μη συγκρινουμε το αισχος τωρα με το πολακι.. καμια σχεση δεν εχουν πουθενα ουτε σε ποιοτητα ουτε σε δυναμη ουτε σε ομορφια.

δοκιμασμενος δεν ειναι ο 1.2 αλλωστε τωρα κυκλοφορησε πριν λιγο καιρο στο yeti νομιζω πρωτο (?) αλλα γενικα οι tsi τοσα χρονια ειναι χιλιοδοκιμασμενοι. και το μοτερ αυτο και που δε θα μπει. απο τα ibiza fabia golf μεχρι τα νεα A1 κ Α3 της audi ακομα κ τα passat κ octavia..

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.....

πλεον μπορω να πω πως ειμαι κατοχος του νεου polo 1.2 tsi 105hp... ειμαι πολυ ευχαριστημενος με το συγκεκριμενο αμαξακι νεος κινιτηρας δοκιμασμενος απο φιλο αρκετα καλα χωρις προβλιματα τουλαχιστον μεχρι τωρα.... απο επιδωσεις ειναι πολυ καλο, μικρη καταναλωση που μας καιει αυτον τον καιρο και πολι καλο κοστολογιο για τα κυβικα του.... οσο τωρα για το hondaki το εχει ο θειος μου πολυ καλο και αυτο αλλα πολυ ψευτοκατασκευη στα εσωτερικα του ενας λογος καλος για να αγορασεις vw.... ειπες και κατι για τα ηλεκτρικα του..... κανενας φοβος πλεον ολα περναν μεσα απο τον εγκεφαλο αλλη μια ασφαλια που σου παρεχει η vw.... και μιας που ειπα και για ασφαλεια στο crash test που ειδα προστατευει υπερβολικα τα ατομα στην καμπινα διλαδη καμια απολυτως σχεση με το jazz... γνωνη μου παντα γερμανια πρωτοπορει σε αρκετα κρυφα σημια...... :p:thumbsup:

καταρχην σ'ευχαριστω που μπηκες στον κοπο να απαντησεις,απο ποιοτητα κατασκευης το πολο οντως υπερεχει.καλυτερες επιδοσεις(τι να συγκρινουμε τωρα..)κ καλυτερη οδηγικη αισθηση.. το θεμα ειναι οτι εγω θα το χρησιμοποιω κυριως στην πολη(δεν το θελω για να κανω κοντρες στην εθνικη),μενδιαφερουν κ οι χωροι γιατι στα επομενα 2,3 χρονια σκεφτομαστε κ για παιδι..αλλα πανω απ'ολα μενδιαφερει η αξιοπιστια.. οταν λες για ψευτοκατασκευη τι εννοεις ακριβως? ειμαι ασχετη απο θεμα μηχανικης :thumbsup: κ πως μπορω να το τσεκαρω αυτο?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.....

πλεον μπορω να πω πως ειμαι κατοχος του νεου polo 1.2 tsi 105hp... ειμαι πολυ ευχαριστημενος με το συγκεκριμενο αμαξακι νεος κινιτηρας δοκιμασμενος απο φιλο αρκετα καλα χωρις προβλιματα τουλαχιστον μεχρι τωρα.... απο επιδωσεις ειναι πολυ καλο, μικρη καταναλωση που μας καιει αυτον τον καιρο και πολι καλο κοστολογιο για τα κυβικα του.... οσο τωρα για το hondaki το εχει ο θειος μου πολυ καλο και αυτο αλλα πολυ ψευτοκατασκευη στα εσωτερικα του ενας λογος καλος για να αγορασεις vw.... ειπες και κατι για τα ηλεκτρικα του..... κανενας φοβος πλεον ολα περναν μεσα απο τον εγκεφαλο αλλη μια ασφαλια που σου παρεχει η vw.... και μιας που ειπα και για ασφαλεια στο crash test που ειδα προστατευει υπερβολικα τα ατομα στην καμπινα διλαδη καμια απολυτως σχεση με το jazz... γνωνη μου παντα γερμανια πρωτοπορει σε αρκετα κρυφα σημια...... :D :D

=Kalispera file mou...mporeis na mou peis se parakalw pia ekdosi pires?3dR? 5dr? kaloriziko k kalotaksido fisika me polla asfalei xiliometra.. (siggnwmi gia tin glwssa alla eimai stin douleia...k p mpainei sto site pali kala na leme..)

Link to comment
Share on other sites

Μεγιές φίλε loopo, γιατί προφανώς είσαι ο πρώτος που παρέλαβε το TSI και εμείς ακόμη περιμένουμε γμτ μου! Έχω τρελαθεί και τώρα μ' αυτά που έγραψες κι εσύ δε μπορώ να περιμένω λέμε....

Όσο για τη φίλη deadlocked, θα σου πω πως το μόνο καλύτερο πράγμα που έχει το Jazz από το Polo είναι το ηχοσύστημα του (μη μου πείτε τίποτε είναι τσεκαρισμένο από ηχολήπτη αυτό, χαχα), τέλος.

Link to comment
Share on other sites

Μεγιές φίλε loopo, γιατί προφανώς είσαι ο πρώτος που παρέλαβε το TSI και εμείς ακόμη περιμένουμε γμτ μου! Έχω τρελαθεί και τώρα μ' αυτά που έγραψες κι εσύ δε μπορώ να περιμένω λέμε....

Όσο για τη φίλη deadlocked, θα σου πω πως το μόνο καλύτερο πράγμα που έχει το Jazz από το Polo είναι το ηχοσύστημα του (μη μου πείτε τίποτε είναι τσεκαρισμένο από ηχολήπτη αυτό, χαχα), τέλος.

Εγω θα ελεγα στη φιλη μονο το yaris να κοιταξει που αν κ πιο μικρο (καθαρα αυτοκινητο πολης),ισως θα μπορουσαμε να το πουμε πιο αξιοπιστο απο vw,κ αφου δε τη νοιαζουν οι επιδοσεις,ειναι μια χαρα.εγω το εχω 2 χρονια κ ταξιδευω μεχρι 170-180 μια χαρα,πολυ ανετα.

απλα θελω κατι πιο δυνατο τωρα..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας, σημερα μολις εκανα test drive το νεο 1.2 tsi polo το αυτοκινητο ειλικρινα για τα κυβικα του δεν το περιμενα ετσι, πολυ καλο τραβηγμα και εμφανιση ροπης απο τα χαμηλα.Και το λεω αυτο εχωντας το golf 160, πιστευω οτι ειναι πολυ καλη επιλογη για τα χρηματα που προσφερεται. Το μονο μειον αν μπορει να θεωρηθει απο καποιους ειναι οτι ειναι 8βαλβιδο.

Link to comment
Share on other sites

ξανα λυπον καλημερα σας.... λυπον φιλη μου οταν ενοω ψευτοκατασκευη ενοω τα πλαστικα του jazz που τα ριχνεις μια μπουνια και ραγιζουν εξακριβομενο απο μενα οταν εχωσα μια σφαλιρα μα τι σγφαλιαρα διλαδη στο ταμπλο.... αν ειναι δυνατον ρε παιδια διλαδη αν το φερεις τουμπα τι θα κανει???? η να πω και το αλλο?? θαμπονουν απο τον ηλιο... εεεε οχι στην vw γιατι δεν θαμπονουν οεο??? οσα δυνεις περνεις στην τελικη... παντως το πολακι το χτιπησα 16500 φουλ κομλε χορις πολυτουργικο τιμονι.... και 5 νταθυρο γιατι ποτε δεν ξερεις.... ενα κουτσουβελο θα ηθελα να πω την αληθια αλλα ειμαι πολυ πολυ μικρουλης ακομα ..... χι χι χι χι

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες θελω να δοκιμασω το polo tsi DSG, αλλα δε το βρηκα στους γυρω νομους (επαρχια ειμαι κ λογικο ειναι να μη το προτιμουν).

Για να μην αρχισω να παιρνω τηλ μια μια ολες τις αντιπροσωπειες,ξερει κανεις που μπορει να υπαρχει test drive? Θελω να δω το DSG μιας κ εχω καταληξει σε ολα εκτος απο αυτο

(το μονο dsg πουχω δοκιμασει ειναι στο golf GTI 6 αλλα δεν ειναι οτι πιο αντιπροσωπευτικο..)

συγνωμη στη φιλη που εχει ανοιξει το θεμα,αλλα ειπα να μην ανοιγω αλλο μονο για αυτο

Edited by nikosmpl
Link to comment
Share on other sites

Φίλε loopo σε παρακαλώ πριν στείλεις ένα κείμενο να κάνεις και έναν έλεγχο ορθογραφίας. Δεν είναι και τίποτε το δύσκολο, βοηθάς κι εμάς να καταλάβουμε τι θες να πεις.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε loopo σε παρακαλώ πριν στείλεις ένα κείμενο να κάνεις και έναν έλεγχο ορθογραφίας. Δεν είναι και τίποτε το δύσκολο, βοηθάς κι εμάς να καταλάβουμε τι θες να πεις.

+1000... Δεν ξερω αν μπορει να κανει ελεγχο παντως εγω ξεματιαστικα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

Ενδιαφέρομαι κ εγώ να αλλάξω το αυτοκίνητο μου κ να πάρω το Polo 1.2tsi...φυσικά δεν το συγκρίνω με το αμάξι που έχω ήδη καθώς έχω ενα mini cooper s οπότε καταλαβαίνετε πως από θέμα δύναμης δεν μπορούν να συγκριθούν!δεν είναι οτι δεν είμαι ευχαριστημένος απ το αμάξι κ θέλω να τα αλλάξω είναι απλά για θέμα οικονομίας!αξίζει λοιπόν κατά την γνώμη σας να το αλλάξω??εκτός από την διαφορά στην τσέπη μου που σίγουρα θα δω...θα μείνω ευχαριστημένος με το polo??αν το έχει οδηγήσει κανείς έχει καλές επιδόσεις??δεν θέλω τρελές επιδόσεις αλλά δεν θέλω κ από ένα αρκετά γρήγορο αμάξι να πάω σ ένα τάφο :frantics:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

Ενδιαφέρομαι κ εγώ να αλλάξω το αυτοκίνητο μου κ να πάρω το Polo 1.2tsi...φυσικά δεν το συγκρίνω με το αμάξι που έχω ήδη καθώς έχω ενα mini cooper s οπότε καταλαβαίνετε πως από θέμα δύναμης δεν μπορούν να συγκριθούν!δεν είναι οτι δεν είμαι ευχαριστημένος απ το αμάξι κ θέλω να τα αλλάξω είναι απλά για θέμα οικονομίας!αξίζει λοιπόν κατά την γνώμη σας να το αλλάξω??εκτός από την διαφορά στην τσέπη μου που σίγουρα θα δω...θα μείνω ευχαριστημένος με το polo??αν το έχει οδηγήσει κανείς έχει καλές επιδόσεις??δεν θέλω τρελές επιδόσεις αλλά δεν θέλω κ από ένα αρκετά γρήγορο αμάξι να πάω σ ένα τάφο :frantics:

Εχω κάνει 150χλμ ως τώρα, το μοτερ του έχει δύναμη που δεν περιμένεις απο 1,2 αμάξι, κάνε μια ερευνα αγοράς στα αλλα της κατηγορίας και δες το polo τελευταίο, θα εκπλαγείς απο την διαφορά και σε επιδόσεις και σε ποιότητα (Οπως μου είπε και ένας φίλος απλά με την αφή στα πλαστικά θα δείς την διαφορά). Πλέον βελτιώνεται απο πολλούς βελτιωτές και Έλληνες και Ξένους. Αν το επιλέξεις σου προτεινω να το πάρεις αυτόματο DSG είναι αρκετά τα επιπλέον χρήματα (1.680ε νομίζω) αλλα εάν οδηγείς σε πόλη θα σου λύσει τα χέρια. Αν θελεις κάτι άλλο, εδω είμαστε,να ξέρεις οτι χρειάζεται 4-4,5 μήνες αναμονή αν εχεις υπομονή :thumbsu:

Edited by TSI.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες...ήδη έχω ακούσει αρκετά καλά σχόλια για το polo και είμαι σχεδόν έτοιμος να το πάρω!Αλλά έχει τόσο μεγάλη ανάμονη ε?? :( όσο για τις βελτιώσεις που υπάρχουν είναι δοκιμασμένες και σίγουρες??

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες...ήδη έχω ακούσει αρκετά καλά σχόλια για το polo και είμαι σχεδόν έτοιμος να το πάρω!Αλλά έχει τόσο μεγάλη ανάμονη ε?? :( όσο για τις βελτιώσεις που υπάρχουν είναι δοκιμασμένες και σίγουρες??

Προσωπικά δεν έχω κάνει αλλά ΑΒΤ,REVO κ.τ.λ είναι γνωστές ετερείες και δίνουν και εγγύηση

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες...ήδη έχω ακούσει αρκετά καλά σχόλια για το polo και είμαι σχεδόν έτοιμος να το πάρω!Αλλά έχει τόσο μεγάλη ανάμονη ε?? :( όσο για τις βελτιώσεις που υπάρχουν είναι δοκιμασμένες και σίγουρες??

Έχει μεγάλη αναμονή (3,5 μήνες) αν κάνεις παραγγελία όπως πχ να βάλεις κάτι έξτρα αν δεν υπάρχει ετοιμοπαράδοτο. Αλλιώς

αν βρεις έκδοση, χρώμα που θες ετοιμοπαράδοτο σε 2 βδομάδες περίπου το έχεις στα χέρια σου.

Link to comment
Share on other sites

Έχει μεγάλη αναμονή (3,5 μήνες) αν κάνεις παραγγελία όπως πχ να βάλεις κάτι έξτρα αν δεν υπάρχει ετοιμοπαράδοτο. Αλλιώς

αν βρεις έκδοση, χρώμα που θες ετοιμοπαράδοτο σε 2 βδομάδες περίπου το έχεις στα χέρια σου.

Aν έχουν stock...

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση για όποιον γνωρίζει:

Στο POLO 1.2 (ασχετα με το ποσα άλογα έχει) η Highline σε σχέση με την Comfortline έχει εκτός των άλλων και sport ανάρτηση.

Η ερώτηση είναι, αυτή η ανάρτηση είναι αρκετά πιο σκληρή σε σχέση με αυτήν της Comfortline? Δηλαδή θα χτυπάει αρκετά πιο πολύ το αυτοκίνητο? Είναι η ίδια ανάρτηση με εκείνη του Polo Gti?

Θέλω να πάω σε Highline αλλα με προβληματίζει η ανάρτηση. Απο αύριο θα ψάξω για test drive Polo σε Highline, αλλά είπα να ρωτήσω και εδώ μήπως ξέρει κάποιος ή τις έχει δοκιμάσει.

*** Ήρθε και το Polo 1.2 90PS για test drive για όποιον ενδιαφέρεται.

Link to comment
Share on other sites

φίλε μου η ανάρτηση του highline ειναι πολύ καλη αν θες ανεση και λιγο spot οδηγηση! το αμαξι δν χτυπαει καθόλου στις λακούβες και στις στροφες δν εχει κανενα προβλημα! ειναι αρκετα σταθερο και δν πλεει καθολου!!! μην φοβάσαι!

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση για όποιον γνωρίζει:

Στο POLO 1.2 (ασχετα με το ποσα άλογα έχει) η Highline σε σχέση με την Comfortline έχει εκτός των άλλων και sport ανάρτηση.

Η ερώτηση είναι, αυτή η ανάρτηση είναι αρκετά πιο σκληρή σε σχέση με αυτήν της Comfortline? Δηλαδή θα χτυπάει αρκετά πιο πολύ το αυτοκίνητο? Είναι η ίδια ανάρτηση με εκείνη του Polo Gti?

Θέλω να πάω σε Highline αλλα με προβληματίζει η ανάρτηση. Απο αύριο θα ψάξω για test drive Polo σε Highline, αλλά είπα να ρωτήσω και εδώ μήπως ξέρει κάποιος ή τις έχει δοκιμάσει.

*** Ήρθε και το Polo 1.2 90PS για test drive για όποιον ενδιαφέρεται.

Φίλε μου όταν μιλάμε για το κορυφαίο αμάξι (από πλευράς ποιότητας) στη κατηγορία αποκλείεται να "παίζει" κάτι τέτοιο! Πιο σφικτό σε σχέση με την έκδοση με την standard "μαλακή" ανάρτηση ναι αλλά για "κοπανήματα" το αποκλείω! Βέβαια με χιονιά θερμκρασιών 0 'C (ή και "υπό το 0") σε συνθήκες μέγιστης "μοριακής συστολής" των υλικών, είναι πιθανό να ακούσεις μικροχτυπηματάκια ακόμα κι από... SL 500 με αερανάρτηση!!! Όμως παίζει ρόλο και το προφίλ των ελαστικών όπως και η μάρκα τους. Π.χ κάποιος αγόρασε το CrossPolo 1.2Tsi και για να σου πω την αλήθεια το "φοβόμουν", με δεδομένο τα 17''άρια 45ροπρόφιλα που φοράει -και με τη διαπίστωση από κατόχους του παλαιότερου μοντέλου περί "κοπανήματος"- αλλά το παιδί που το πήρε είπε ότι είναι "μαγικό χαλί"! Πόσο μάλλον αυτό που σε ενδιαφέρει με τις 15''άρες ζάντες...

Επίσης αλλιώς περνάει τις λακούβες το ίδιο αμάξι με Bridgestone ή Dunlop και αλλιώς με Continental (κορυφή για μένα) ή Michelin! ;)

Edited by G.PET.VF34
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και η πιο sport ανάρτηση της highline έκδοσης δεν μπορεί να θεωρηθεί σκληρή. Είναι ελαφρά πιο σφιχτή

από της comfortline αλλά σε καμία, μα καμία περίπτωση δεν κοπανάει...Το scirroco πχ έχει σκληρή ανάρτηση αλλά

πάει τρένο...

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και η πιο sport ανάρτηση της highline έκδοσης δεν μπορεί να θεωρηθεί σκληρή. Είναι ελαφρά πιο σφιχτή

από της comfortline αλλά σε καμία, μα καμία περίπτωση δεν κοπανάει...Το scirroco πχ έχει σκληρή ανάρτηση αλλά

πάει τρένο...

απο ποιους δρόμους περνάτε και δεν βαράει ρε παιδιά? εγω μόνο εθνική βρίσκω την υγειά μου, οι περισσοτεροι δρόμοι ειναι γεμάτοι λακούβες...παίζει να φταίει και ότι είχα συνηθίσει σε άλλο αμάξι (avensis) που δεν είχε τοσο σκληρές αναρτήσεις.

Link to comment
Share on other sites

απο ποιους δρόμους περνάτε και δεν βαράει ρε παιδιά? εγω μόνο εθνική βρίσκω την υγειά μου, οι περισσοτεροι δρόμοι ειναι γεμάτοι λακούβες...παίζει να φταίει και ότι είχα συνηθίσει σε άλλο αμάξι (avensis) που δεν είχε τοσο σκληρές αναρτήσεις.

Εγώ προσωπικά που ΔΕΝ έχω Polo 6R αλλά το εξάδελφό του (Fabia Tsi) θεωρώ ότι το αμαξάκι αυτό ΔΕΝ "ΚΟΠΑΝΑΕΙ" γενικά ακόμα και σε σχέση με το επίσης πολύ ποιοτικό (σε κύλιση τουλάχιστον μιας και μιλάμε για θορύβους ανάρτησης) ΑΛΛΑ ΜΕ ΣΑΦΩΣ μεγαλύτερο μεταξόνιο ΤΟΥΟΤΑ Αvensis. Από κει και πέρα επαναλαμβάνω είναι και θέμα ελαστικών (μάρκας -επιλογής πιέσεων, θερμοκρασιών κ.λπ) ή συνθηκών: (=Σε δρόμους γεμάτους λακούβες μόνο αυτοκίνητα με πολύ "ειδικές" εφαρμογές ανάρτησης (π.χ τύπου Hydractive Citroen, αερανάρτηση, (π.χ ακριβές εκδόσεις ΜΒenz "ML"), πολλαπλών συνδέσμων τελευταίας γενιάς) τα "βγάζουν πέρα" ή φυσικά είναι πολυυυυυύ ακριβά (Mεγάλες ΒΜW, Mercedes "S"/CLS, Bentley κ.λπ.

Το Polaki -παρόλο που δε το έχω- πιθανολογώ ότι για την τιμή του και τις τεχνολογίες μονώσεων και κ.λπ που έχουν εφαρμοσθεί ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕ'Ι'ΚΟ! Πού να προλάβαινες εσύ (φυσικά δε στο λέω υποτιμητικά αλλά καθαρά από ταπεινή πείρα!) την 10ετία του '80 με κάτι, Swift, Uno, Renault 5, Kadett και Datsun Micra 1.0DX (1ης γενιάς) με άκαμπτους πισινούς άξονες (ή... φύλλα σούστας: :zorro:το Swift "SA310") τα οποία, μόλις συμπλήρωναν 10.000Κm γινόντουσαν "σπαστήρια" :crazy:και δενολύναμε ταπετσαρίες πορτών, βάζαμε τσοχάκια σε εταζέρες κ.λπ, αφού πιο πολύ ακούγονταν οι τριγμοί παρά το ραδιοκασσετόφωνο! Άμα δε πήγαινες κανά "μακρούτσικο" (μέχρι Λειβαδιά) ταξίδι και δεν ήσουν φορτωμένος να είναι "συμπιεσμένη" η ανάρτηση, πονούσε η μέση σου (κι από τα σκληρά καθίσματα) επί 2 ημέρες!!! :cray:

Link to comment
Share on other sites

Κάπου το έγραψα και προχθές σε αντίστοιχο τόπικ. Με έκδοση Highline , ανάρτηση απο GTI και 16άρες ζάντες δεν έχω κανένα παράπονο απο κοπανήματα και τριγμούς στα 23Κ χλμ που έχω κάνει στην Αθήνα. Αμα κάποιος θεωρεί σκλήρη την ανάρτηση του Polo (ακόμα και του GTi) τότε δεν έχει μπει σε αυτοκίνητο με πραγματικά σκληρή sport ανάρτηση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.