Jump to content
espoff

Δείτε Τι Έβγαλε Η Porsche

Recommended Posts

Παιδιά δεν υπάρχει αυτό το αμάξι, ήδη το έχω ερωτευτεί, είναι η πρώτη porsche που ερωτεύομαι για την εμφάνισή της και δείτε και εσωτερικό, έχω μείνει άναυδος, μήπως δεν είμαι καλά; knife.gif

http://www.highoctane.gr/sbj.aspx?sbj=1351

http://www.porsche.com/international/aboutporsche/pressreleases/?pool=international-de&id=2010-03-02

Link to comment
Share on other sites

Είναι σαν να έβαλες στο μίξερ μια Porsche Carrera GT , μια Ferrari F430 , ένα R8 κι ένα Golf ή Seat ! thumbsdown.gif

Link to comment
Share on other sites

Φανταστειτε αν εκανε η porshe ενα τετοιο λαθος...τι εχουμε να δουμε ακομη...

Μουρη:κατι που προσπαθει ματαια να αποδειξει οτι δεν μοιαζει με F430 spider(η αληθεια ειναι οτι ο μπροστα προφυλακτιρας δεν εχει το κεντρικο ανοιγμα...ΑΣ ΜΗΝ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΙ!!!)

Πισω:εινια ιδιο απο R8!Οι μελλοντικοι ιδιοκτητες θα εχουν πληθωρα ανταλλακτικων...αφου τα πισω φαναρια ειναι ολοιδια!!!)

ΤΙ ΝΑ ΠΩ..............??????????????? :p:cry: :cry: :cry::p

Link to comment
Share on other sites

μην ξεχνατε οτι η πορσε ειναι πλεον vw group.μαλιστα,ακομα και τα χρηματοδοτικα προγραμματα της πορσε βγαινουν απο την vw bank.

Link to comment
Share on other sites

μην ξεχνατε οτι η πορσε ειναι πλεον vw group.μαλιστα,ακομα και τα χρηματοδοτικα προγραμματα της πορσε βγαινουν απο την vw bank.

Και τι σημαινει αυτο???οτι πλεον θα βλεπουμε αλλοιωμενα αυτοκινητα porshe???

ειναι μια εταιρεια με ιστορια...με ενα παραδοσιακο-διαχρονικο-ξεχωριστο σχεδιο!

Ορισμενα αμαξια θα πρεπει να διατηρουν τις αρχικες τους γραμμες!!!

Link to comment
Share on other sites

ειλικρινα δεν ξερω τι μπορει να σημαινει αυτο,θα το δουμε στην πορεια τι σχεδια εχει η vw.

Link to comment
Share on other sites

με τετοιο εσωτερικο καλυτερα να πηγαινει με αυτοματο πιλοτο αλλιως θα χασουμε τον δρομο νομιζοντας οτι παιζουμε playstation. dizzy2.gifdizzy2.gifdizzy2.gif αλλα αν εχει την ζαντουλα σε καλη τιμη πρεπει να βρουμε καποια πατεντα να την χωρεσουμε στο golf :) χεχεχε

Edited by manos76
Link to comment
Share on other sites

με τετοιο εσωτερικο καλυτερα να πηγαινει με αυτοματο πιλοτο αλλιως θα χασουμε τον δρομο νομιζοντας οτι παιζουμε playstation. dizzy2.gifdizzy2.gifdizzy2.gif αλλα αν εχει την ζαντουλα σε καλη τιμη πρεπει να βρουμε καποια πατεντα να την χωρεσουμε στο golf :) χεχεχε

Θελω και εγω ενα σετακι!!!

Link to comment
Share on other sites

Και τι σημαινει αυτο???οτι πλεον θα βλεπουμε αλλοιωμενα αυτοκινητα porshe???

ειναι μια εταιρεια με ιστορια...με ενα παραδοσιακο-διαχρονικο-ξεχωριστο σχεδιο!

Ορισμενα αμαξια θα πρεπει να διατηρουν τις αρχικες τους γραμμες!!!

αφού όλα ίδια είναι πλέον ρε παίδες, δείτε ας πούμε τα Polo GTI, Ibiza Cupra και Fabia RS. ολόιδια μηχανικά αλλάζει απλά το καπάκι... thumbsdown.gif

Link to comment
Share on other sites

αφού όλα ίδια είναι πλέον ρε παίδες, δείτε ας πούμε τα Polo GTI, Ibiza Cupra και Fabia RS. ολόιδια μηχανικά αλλάζει απλά το καπάκι... thumbsdown.gif

Και το δεχεσαι αυτο ετσι απλα???

Λογικα ο υποψηφιος αγοραστης ενοσ Polo gti δεν δεχεται να εχει ακριβως τα ιδια προνομια μηχανικα με εναν αγοραστη ibiza η fabia!

Λογικο το βλεπω αυτο!Σκας και κανα 4000¤ παραπανω!!!

Βεβαια η ποιοτητα αλλαζει...αλλα...

Και προσωπικα ποτε μου δεν συγκρινα τα προηγουμενα polo gti με το ibiza fr!!!

Link to comment
Share on other sites

Και προσωπικα ποτε μου δεν συγκρινα τα προηγουμενα polo gti με το ibiza fr!!!

Το Polo GTi κατα 99% το λεω εχει ιδιο μοτερ με το Ibiza Cupra και οχι με το FR.

Link to comment
Share on other sites

λιγο ferrari λιγο ccx τοκαναμε το super car

axaaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxaaxaxaxaxaxaxaaxaxaxaxaxa

Τουλάχιστον δεν είναι ίδιο με τα άλλα πορκε γιατί έχουν καταντήσει βαρετοί όλα ίδια είναι και αλλάζουν τους αεραγωγούς

Άντε με το καλό και μια διασταύρωση από zonta και viper

Edited by sta8or
Link to comment
Share on other sites

ειληκρινα ερωτευσιμο αυτοκινητο....αλλα οχι υβριδικο ρε φιλε..ελεος αυτα τα αυτοκινητα πρεπει να τα "ακους" ποιος νοιαζετε για χαμηλες καταναλωσεις και μπουρδες?????το γρηγορο εργαλειο ειναι 3 πραγματα :1)πολλα αλογατα (λογικο...)

2)θορυβος μοτερ..(να φτιαχνεσε με την "μελωδια του")

3)κανονικο κιβωτιο ταχυτητων...οτι και να λενε εχει αλλη χαρη τα κατεβασματα και η αλλαγες..απο τις νεες ξενερωτες τεχνολογιες....dsg-σειριακα-αυτοματα και χαζομαρες!!!

ps:αμα ειχε και μια σειρα weber..θα ειτανε τρελαααα!!!:p))))

Edited by bill-golf1983
Link to comment
Share on other sites

3)κανονικο κιβωτιο ταχυτητων...οτι και να λενε εχει αλλη χαρη τα κατεβασματα και η αλλαγες..απο τις νεες ξενερωτες τεχνολογιες....dsg-σειριακα-αυτοματα και χαζομαρες!!!

Πεστα χρυσοστομε!

Edited by diMake
Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ κι εγώ απολύτως :thumbsup:

προερχομενος απο χειροκινητα τωρα που ειδα το DSG ειλικρινα δεν βλεπω να ξαναπερνω χειροκινητο. Σιγουρα μου λειπει η αισθηση κ ο ελεγχος του χειροκινητου αλλα μονο σε γρηγορες βολτες, εθνικη κτλ …αυτό το βαλε-βγαλε την πρωτη στην κινηση μου εσπαγε τα νευρα παρα πολύ :)

Link to comment
Share on other sites

Tο πορσε αυτο ειναι οντως απο μεση κ μπρος φεραρι κ ο κολος R8!

αυτη η κονσολα στην μεση μου φαινεται λιγο αβολη, ή ιδεα μου ειναι? μου βγαζει λιγο λαγουμι το εσωτερικο ετσι στενο που ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.