Jump to content
Guest Nightangel

Golf Mk5 Gti Owners

Recommended Posts

Μπουχαχαχαχαχαχαχα....

ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18 ΜΑΙΟΥ ΜΕΤΑ ΤΗΣ 9 Ή 8:30+

Να πάμε για καφέ σε κανένα μέρος με παραλία...

Ακούω προτάσεις...

1)Πόρτο Ράφτη

2)Σούνιο

3)Γλυφάδα

4)Βάρκιζα

5)........

Link to comment
Share on other sites

Εχει αρκετα μπρατσακια το gti, του οδηγου, του συνοδηγου, τα πλαινα, για τους πισω tongue.gif Δεν νομιζω να χρειαζεται αλλα :D

Link to comment
Share on other sites

Πάμε όπου να ναι. Αρκεί να μαζευτούμε... Και παραλιακή εκείνη την ώρα δεν θα έχει και πολύ κίνηση και νομίζω ότι σχετικά μας βολεύει όλους, πάνω κάτω. Μου αρέσει πάντως που το ξεκινήσαμε νωρίς...

Link to comment
Share on other sites

Αντε ρε ξυπνάτε Θα κάνουμε τίποτα τελικά ή σας έχουν φάει οι γυναίκες??Οποιος είναι μέσα για Παρασκευή ας σηκώσει το δακτυλάκι του upyours.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως θα λείπω εκτός Αθηνών.

Έχει κάνει κανείς άλλος upgrade στον εγγέφαλο; Γιατί μετά από το upgrade νιώθω ότι το αμάξι πετάει.. ίσως είναι που άλλαξα και λάδια και φίλτρα... έκανα το μεγάλο service (σιγά το μεγάλο δηλαδή - λάδια αλλάζουν)...

Κανείς εντυπώσεις;

Link to comment
Share on other sites

¶ιντε βρε καλόπαιδα θα έρθω και γω μάλλον αυτή την Παρασκευή (αν με θέλετε ακόμα ;) )

γιατί μου λείψατε...

Link to comment
Share on other sites

αστο καλο...τι κανεις εσυ εδω προδοτη?και φυσικα σε θελουμε ελα την παρασκευη να ραψω ενα κουστουμακι στο Μ3 σου...

Όχι με σένα αγορίνα μου μόνο στην εθνική σε βάζω για 10 χιλιόμετρα να είμαι σίγουρος, σε έχει φοβηθεί το μάτι μου ;)

liquidGTi μια χαρά είμαι και σας παρακολουθώ διακριτικά :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχαχα , Ο ΜΙΧΑΛΗΣ.....ααχααχααχ

ΠΡΟΔΟΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!! rocket.gifrocket.gifrocket.gifrocket.gifrocket.gif

Θα έρθεις στάνταρ?για να ξέρω να φέρω τα λαμπιόνια για την πρυμνη και την πλώρη....

ο geo θα σου φέρει την άγκυρα και ο τονινο τα κουπια!

Υ.Γ Πλάκα κάνω, μην και τολμίσεις και δεν έρθεις...θα σε πάρει, α ! στείλε μου και το κινητο σου με π.μ......

Link to comment
Share on other sites

EKTOS APO PRODOTHS EINAI KAI KO.........DO OUTE ENA THL DEN PHRE APO THN HMERA POU EFUGE APO EDW

DEN KANOUN ETSI MIXALAKI

MAGKES KERASTE TON MIA PAGOMENH MPYRA KAI APO MENA ;):wacko:;):blush:

Link to comment
Share on other sites

EKTOS APO PRODOTHS EINAI KAI KO.........DO OUTE ENA THL DEN PHRE APO THN HMERA POU EFUGE APO EDW

DEN KANOUN ETSI MIXALAKI

MAGKES KERASTE TON MIA PAGOMENH MPYRA KAI APO MENA ;):wacko:;):blush:

Παραπονιάρη έχεις δίκιο όμως... :wacko: (αυτό δεν σημαίνει ότι σε έχω ξεχάσει και να δώσεις χαιρετισμούς σε όλα τα παιδιά).

Αλλά υπάρχει πιθανότητα να σου έρθω πάλι πάνω την επόμενη βδομάδα. Πάντως θα μιλήσουμε τηλεφωνικά ή μέσω ΜSN.

Link to comment
Share on other sites

προβλεπω μεγαλη μαζοξη την παρασκευη....αντε και μετα την συναντηση θα παμε ολοι για ενα ποτακι στο island.φαντασου να σκανε 20 gti στο club...θα φρικαρει ο παρκαδορος ;)

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχαχα , Ο ΜΙΧΑΛΗΣ.....ααχααχααχ

ΠΡΟΔΟΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!! rocket.gifrocket.gifrocket.gifrocket.gifrocket.gif

Θα έρθεις στάνταρ?για να ξέρω να φέρω τα λαμπιόνια για την πρυμνη και την πλώρη....

ο geo θα σου φέρει την άγκυρα και ο τονινο τα κουπια!

Υ.Γ Πλάκα κάνω, μην και τολμίσεις και δεν έρθεις...θα σε πάρει, α ! στείλε μου και το κινητο σου με π.μ......

Επειδή εκείνη την ώρα θα πετάω για Κρήτη τα τραβάω τις φωτογραφίες από το αεροπλάνο που θα φαίνεται η διαφορά των αυτοκινήτων.. θα βοηθήσουν και τα λαμπιόνια για να σας βρω...!

Link to comment
Share on other sites

πιστευω να τα καταφερω να ερθω κι εγω,μιας και επιτελους θα ερθω αθηνα για σαββατοκυριακο.κανονιστε ομως που και τι ωρα ακριβως.εγω λεω για βαρκιζα παντως...αντωνη κανονισε ρε,εσυ εισαι μανουλα σ αυτα tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

πιστευω να τα καταφερω να ερθω κι εγω,μιας και επιτελους θα ερθω αθηνα για σαββατοκυριακο.κανονιστε ομως που και τι ωρα ακριβως.εγω λεω για βαρκιζα παντως...αντωνη κανονισε ρε,εσυ εισαι μανουλα σ αυτα tongue.gif

Ντυσου καλα πριν πας ομως μην κρυωσεις!!! :rolleyes:;)B):lol::baby:

Link to comment
Share on other sites

Οπότε να αναβάλω και εγώ τα σχέδια μου για την Παρασκευή. Αν είναι να μαζευτούμε όλα τα νούμερα μαζί, δεν το χάνω. Liquid έχεις χαθεί ρε φίλε. Γαρίδες γίνανε τα ματάκια μας για να σε δούμε. MIC, με το καράβι θα έρθεις οδηκώς ή θα το δέσεις στη μαρίνα;

Link to comment
Share on other sites

αμα φερεις γκομενακια ελα lick.gif

λοιπον προβλεπω να περναμε καλα την παρασκευη.λοιπον τι λετε, μεσα για παρασκευη δηλαδη αυριο κατα τις 20.00 με 20.30 στο DO IT στη βαρκιζα? για μετα μην κανονισετε τιποτα εχει ποτακι στο island στη βαρκιζα.

ωρε... παλι σφαγη θα γινει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.