Jump to content

Recommended Posts

εκει που ετοιμαζομουν επιτελους μετα απο πολυ κοπο-χρονο-χρημα να παρουσιασω το 5αρι μου,το εδωσα για αυτο εδω.ειναι το 6αρι GTI,το απεκτησα αυτες τις μερες!το αμαξι ειναι 2πορτο με ηλιοροφη,DSG,DCC αναρτηση,πισω φαναρια απο R20,ζαντες απο EDITION 30,μπαρομετρο DEFI 60αρι στον αεραγωγο με βαση OSIR.εχει εισαγωγη ΑPR carbonio απο το turbo,προγραμμα APR με τρεις επιλογες μεσω cruise control για stock,100αρα και 100+ με αγωνιστικες βενζινες(το οποιο δεν το κοβω να δουλεψει ποτε....)αυριο θα το χαμηλωσω με ελατηρια eibach και το επομενο βημα ειναι η φρενα R20 η φουλ εξατμιση.

1344097690831.jpg

Uploaded with ImageShack.us

1344098208050.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img20120805181113.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img20120805181127.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img20120805181022.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Edited by tolisgti
Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο το γκολφακι σου φιλε να σε γερος και να το χαιρεσαι .και αντε αργοτερα να το κανεις και stage 3+ απο την apr που θα αγγιξεις τα 500 αλογα με 100αρα βενζινη

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο και καλες βολτες με τα διδυμα!!!

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος! Σκοτώνει το όπλο, να το χαίρεσαι και να το σέβεσαι.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παιδια,

πολυ ωραιο το γκολφακι σου φιλε να σε γερος και να το χαιρεσαι .και αντε αργοτερα να το κανεις και stage 3+ απο την apr που θα αγγιξεις τα 500 αλογα με 100αρα βενζινη

φοβαμαι το DSG να σου πω την αληθεια,εχω ακουσει χιλια δυο,οποτε το ΄΄σεβομαι΄΄ οπως λεει και ο ΜIST.

Πολύ όμορφο

Να το χέρεσαι

Ευχαριστω φιλος!

καλοριζικο και καλες βολτες!!!ποσο τοπηρες αποστολη?

το πηρα σε πολυ καλη τιμη λογω μετρητων Λευτερη

Ωραίος! Σκοτώνει το όπλο, να το χαίρεσαι και να το σέβεσαι.

Ευχαριστω φιλε,σοφη η κουβεντα σου,το σεβομαι πραγματικα

αγορινα πραγματικα χαιρομαι για σενα, μπραβο σου!!! καλοριζικο!!!

μπηκα και εγω στο Club των χιωνουληδων!χαχαχα

Καλες και μυαλωμενες βόλτες...

Κουκλι...

να σαι καλα!

πανέμορφο....

πόσα άλογα βγάζει τώρα;

δεν εχω ιδεα φιλε μου,θελω να βαλω και την εξατμιση με το καλο και τοτε θα ξαναπερασω προληπτικά μια βολτα απο την APR για ρυθμισεις για να το δυναμομετρησω.σημερα το χαμηλωσα 4 ποντους με ελατηρια EIBACH και ξενερωσα,η ηθελε κι αλλο η τα ελατηρια ειναι μαπα.... Edited by tolisgti
Link to comment
Share on other sites

Ένα Gti είναι πάντα όμορφο!

Καλά χιλιόμετρα :db:

Link to comment
Share on other sites

Σαςευχαριστω πιαδια!!

δεν μου φαινεται οτι χαμηλωσε και πολυ...

img20120819130602.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img20120819130505.jpg

Uploaded with ImageShack.us

ειπα να κανω ενα πειραμα να ξεφυγω απ το κοκκινο του GTI

img20120819131611.jpg

Uploaded with ImageShack.us

και μια φωτο απ το μπερομετρο

img20120819130344.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

καλορίζικο φιλαράκι !!! μπράβο σου που πήρες το GTI ! σε τέτοιους δύσκολα οικονομικά καιρούς είναι ωραίο να βλέπεις να αγοράζουν φίλοι τέτοια δίλιτρα εργαλεία !!

Link to comment
Share on other sites

καλορίζικο φιλαράκι !!! μπράβο σου που πήρες το GTI ! σε τέτοιους δύσκολα οικονομικά καιρούς είναι ωραίο να βλέπεις να αγοράζουν φίλοι τέτοια δίλιτρα εργαλεία !!

Αν εχεις λοξα με τα GOLF δεν υπολογιζεις τιποτα φιλε μου!!

ΤΕΛΕΙΟ !!!

καλορίζικο, καλοτάξιδο χωρίς προβλήματα!

Ευχαριστω Κοσμα,καπου εκει στα μερη σου κυκλοφορει και το παλιο μου 5αρι αν το θυμασαι.

Link to comment
Share on other sites

αν και εφυγες απο το club των UG μπορω να πω οτι αναβαθμιστηκες οποτε μπραβο τοληGTI.

ποσο το εδωσες το 5ρι κ ποσο σου βγηκε το 6ρι?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Κοσμα,καπου εκει στα μερη σου κυκλοφορει και το παλιο μου 5αρι αν το θυμασαι.

Ναι αν το δω θα του πω ότι το έχω τσαγιάσει μερικές φορές !!! :crazy: :crazy: :crazy:

Link to comment
Share on other sites

αν και εφυγες απο το club των UG μπορω να πω οτι αναβαθμιστηκες οποτε μπραβο τοληGTI.

ποσο το εδωσες το 5ρι κ ποσο σου βγηκε το 6ρι?

αστα Τασο,το ειδα σε γκρι στη Γερμανια και τρελαθηκα και προχτες τη τριτη μιλουσα με τον Βαγιαννακη στην Αθηνα για να το κανω γκρι με αυτοκολλητο,φοβαμαι ομως πως θα εχει μεγαλη διαφορα.....13000 το εδωσα το 5αρι,για το 6αρι το δεν το εβαλα και πολυ βαθια το χερι στη τσεπη λογω κυβικων.

επειδη εχω ενα θεμα με τις βενζινες εδω στη περιοχη μου(αν και μετακομιζω στο εξωτερικο πλεον)θελω να βαλω μεθανολες ΑΕΜ,εχει βαλει αλλος κανεις?

Edited by tolisgti
Link to comment
Share on other sites

καλα το εδωσες για την εποχη μας..το ματ γκρι ειναι θανατος!

που πας ρε θηριο κ φευγεις?απο οτι θυμαμαι ησουν σε ενα δρομολογιο...

Link to comment
Share on other sites

μεθανολη γιατι βρε θες να βαλεις?τι περιμενεις να δεις?αρπαγμα...?

Link to comment
Share on other sites

καλα το εδωσες για την εποχη μας..το ματ γκρι ειναι θανατος!

που πας ρε θηριο κ φευγεις?απο οτι θυμαμαι ησουν σε ενα δρομολογιο...

του ειχα ριξει και αρκετα ομως....γερμανια φιλε,απλα τωρα εχω τα μικρα εδω και πηγαινοερχομαι.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.