Jump to content
pit696

Golf 7 σε 2 χρόνια?

Recommended Posts

Οποτε θα τ τραβηξω αυριο μ τν passatouko sinodigo! Κραταω βενζινη ! 1 μαμα fr και ενα roccaki 160 manual παρακαλω, να φαω καλα να τ χαρώ:-P! Ειμαι λγ μαζοχας ε?!! Παμε για σουβλααααα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Οποτε θα τ τραβηξω αυριο μ τν passatouko sinodigo! Κραταω βενζινη ! 1 μαμα fr και ενα roccaki 160 manual παρακαλω, να φαω καλα να τ χαρώ:-P! Ειμαι λγ μαζοχας ε?!! Παμε για σουβλααααα!!!!!

 

Σου πα σε έχω φτιάξει μάγκα θα σε κάνω πάρε με αύριο να κανονισουμε γατάκι 

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολυπαραγοντικη η προσπάθεια ερμηνείας στατιστικών δεδομένων σαν κ αυτο ace και μη ξεχνάς οτι η μέση κατηγορία αυτοκινήτων είναι που χάνει ποσοστιαία περισσότερο κατα τη γνώμη μου

 

Η μεσαία κατηγορία σίγουρα συμπιέζεται, ακόμα περισότερο οι ανώτερες κατηγορίες και ανεξαρτήτως κατηγορίας μεγέθους, ότι είναι πάνω από 1.929 κυβικά (είτε  είναι κουπέ, σεντάν, suv κλπ).

 

Τα μικρά μοντέλα ανακάμπτουν - άλλωστε συναίνεσαν στα μέτρα ή σιώπησαν αν θέλετε οι εισαγωγείς (στα ληστρικά μέτρα για τους κατόχους άνω των 1.929 κ.εκ. αυτοκινήτων της κυβέρνησης) περιμένοντας να αντικατασταθούν τα μεγάλου κυβισμού οχήματα με καινούρια μικρού κυβισμού. Ως προς το trend μέσα έπεσαν - αφού εκεί οδηγήθηκε η αγορά με τα μέτρα τους!! Ως προς τις πωλήσεις όμως - φυσικά δεν μπόρεσαν τα καινούρια μικρά να αντισταθμίσουν τις συνολικές απώλειες.

 

Ενδεχομένως Playmaker να βλέπουμε μόνο Polo στους δρόμους!!! Ήδη το Polo το 2012 είχε σχεδόν τις μισές πωλήσεις της VW (2.700 νομίζω από το σύνολο 6.000 VW που πουλήθηκαν).

 

Έχει δίκιο πάντως ο katsas που επιμένει ότι δεν έχουν τους κινητήρες diesel που πρέπει. Ενώ η αναλογία βενζίνης/ντίζελ στα 58.000 νέα αυτοκίνητα που πουλήθηκαν ήταν 60/40 για το 2012 overall, για το 1ο μοντέλο που ήταν το Opel Corsa η αναλογία των diesel ήταν 67% (στοιχεία από 4Τ). Η Opel ήταν ξεκάθαρα 1η εταιρεία το 2012.

 

Βέβαια η VW σιγά μην έχει χάσει και τον ύπνο της όταν πουλάει 1.500.000 VW & 3.000.000 σχεδόν συνολικά οχήματα σαν VAG Group στην Ευρώπη (όπου έχει την 1η θέση πωλήσεων) και σιγά μην ασχοληθεί με την γκάμα της στην Ελλάδα των 6.000 πωληθέντων VW...  ...δυστυχώς είμαστε πολύ μικρή πλέον αγορά για να ασχοληθούν μαζί μας..!

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε ανατινάζονται κιολας?

Όχι είναι σε εξέλιξη το φαινόμενο της αυτοανάφλεξης :p .Η ανατίναξη έπεται.... =@

Link to comment
Share on other sites

Μπλεξανε κάτι ασφάλειες απο Octavia κάτι καλώδια απο Leon έναν αισθητήρα απο a3 και και μια τροχαλια απο τ κινέζικο προμηθευτή της vw στη Κίνα ,..νέα πλατφόρμα =αυτοκίνητο χαμελεοντας βάζω πάνω το σήμα για να προσέλκυσηλω τους εραστές της κάθε μάρκας και να πως ανεβαίνουν οι μετοχές marketing σε βάρος τυς καταναλωτή

Μπλεξανε κάτι ασφάλειες απο Octavia κάτι καλώδια απο Leon έναν αισθητήρα απο a3 και και μια τροχαλια απο τ κινέζικο προμηθευτή της vw στη Κίνα ,..νέα πλατφόρμα =αυτοκίνητο χαμελεοντας βάζω πάνω το σήμα για να προσέλκυσηλω τους εραστές της κάθε μάρκας και να πως ανεβαίνουν οι μετοχές marketing σε βάρος τυς καταναλωτή

Μπλεξανε κάτι ασφάλειες απο Octavia κάτι καλώδια απο Leon έναν αισθητήρα απο a3 και και μια τροχαλια απο τ κινέζικο προμηθευτή της vw στη Κίνα ,..νέα πλατφόρμα =αυτοκίνητο χαμελεοντας βάζω πάνω το σήμα για να προσέλκυσηλω τους εραστές της κάθε μάρκας και να πως ανεβαίνουν οι μετοχές marketing σε βάρος τυς καταναλωτή

Link to comment
Share on other sites

Μπλεξανε κάτι ασφάλειες απο Octavia κάτι καλώδια απο Leon έναν αισθητήρα απο a3 και και μια τροχαλια απο τ κινέζικο προμηθευτή της vw στη Κίνα ,..νέα πλατφόρμα =αυτοκίνητο χαμελεοντας βάζω πάνω το σήμα για να προσέλκυσηλω τους εραστές της κάθε μάρκας και να πως ανεβαίνουν οι μετοχές marketing σε βάρος τυς καταναλωτή

Μπλεξανε κάτι ασφάλειες απο Octavia κάτι καλώδια απο Leon έναν αισθητήρα απο a3 και και μια τροχαλια απο τ κινέζικο προμηθευτή της vw στη Κίνα ,..νέα πλατφόρμα =αυτοκίνητο χαμελεοντας βάζω πάνω το σήμα για να προσέλκυσηλω τους εραστές της κάθε μάρκας και να πως ανεβαίνουν οι μετοχές marketing σε βάρος τυς καταναλωτή

Μπλεξανε κάτι ασφάλειες απο Octavia κάτι καλώδια απο Leon έναν αισθητήρα απο a3 και και μια τροχαλια απο τ κινέζικο προμηθευτή της vw στη Κίνα ,..νέα πλατφόρμα =αυτοκίνητο χαμελεοντας βάζω πάνω το σήμα για να προσέλκυσηλω τους εραστές της κάθε μάρκας και να πως ανεβαίνουν οι μετοχές marketing σε βάρος τυς καταναλωτή

χαχαααααα Ωραίος

Link to comment
Share on other sites

Τα γράφει 3 φορές μήπως και ο ίδιος κατανοήσει της play.gifπου γράφει.

φίλε συμβαίνει κάτι ; Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

Τράβα μπούλι να σου πάρει καμιά pss10 ο μπαμπας μηπως στριψει το παρταλι σου

Αμα έχεις κάτι στα κυβικά μου,στα άλογα μου και στα κιλά μου φερτο να στο γλεντησω

Μέχρι τοτε πιές το γαλατάκι σου και συμπληρωσε λιγο λαδακι 

δεν βγάζεις εκτοσ απο τ καθισματα π Λεσ και κανένα ανάπτυρα μπάς κ μπορέσεις ν δεις το πόλο το 105 χωρις κυαλια;

Link to comment
Share on other sites

Τράβα μπούλι να σου πάρει καμιά pss10 ο μπαμπας μηπως στριψει το παρταλι σου

Αμα έχεις κάτι στα κυβικά μου,στα άλογα μου και στα κιλά μου φερτο να στο γλεντησω

Μέχρι τοτε πιές το γαλατάκι σου και συμπληρωσε λιγο λαδακι 

Ωραία του τα λες φίλε μου αλλά σε βλέπω να τρως και εσύ καμιά ποινή σαν εμένα γιατί ο μικρούλης έχει τα μέσα και είναι προστατευόμενος του ''Speedy'' (local Mod). Εκεί καταντήσαμε να φιμώνουν αυτούς που έχουν επιχειρήματα και μπορούν να γράψουν κάτι που μπορούν να το καταλάβουν ΟΛΟΙ και να επιτρέπουν στους λαλάκηδες να γράφουν (που δεν ξέρουν να γράφουν) ότι μ@λ@κι@ τους κατέβει στο κεφάλι.

Υ.Γ. Τώρα μπορεί και να μας περιμένουν και νέες ποινές :ike:  :ike:  :ike: ...Ban,,,Ban...Ban...

Link to comment
Share on other sites

Τα γράφει 3 φορές μήπως και ο ίδιος κατανοήσει της play.gifπου γράφει.

δεν εχει σημασια, αφου καταλαβε ο ιδιος τι εγραψε.... τελος. :crazy:

Edited by chilli
Link to comment
Share on other sites

Ωραία του τα λες φίλε μου αλλά σε βλέπω να τρως και εσύ καμιά ποινή σαν εμένα γιατί ο μικρούλης έχει τα μέσα και είναι προστατευόμενος του ''Speedy'' (local Mod). Εκεί καταντήσαμε να φιμώνουν αυτούς που έχουν επιχειρήματα και μπορούν να γράψουν κάτι που μπορούν να το καταλάβουν ΟΛΟΙ και να επιτρέπουν στους λαλάκηδες να γράφουν (που δεν ξέρουν να γράφουν) ότι μ@λ@κι@ τους κατέβει στο κεφάλι.

Υ.Γ. Τώρα μπορεί και να μας περιμένουν και νέες ποινές :ike:  :ike:  :ike: ...Ban,,,Ban...Ban...

Ας φάω ποινή και τι έγινε?οχι θα αφήσω το τσουτσέκι να ειρωνευεται

Link to comment
Share on other sites

Ωραία του τα λες φίλε μου αλλά σε βλέπω να τρως και εσύ καμιά ποινή σαν εμένα γιατί ο μικρούλης έχει τα μέσα και είναι προστατευόμενος του ''Speedy'' (local Mod). Εκεί καταντήσαμε να φιμώνουν αυτούς που έχουν επιχειρήματα και μπορούν να γράψουν κάτι που μπορούν να το καταλάβουν ΟΛΟΙ και να επιτρέπουν στους λαλάκηδες να γράφουν (που δεν ξέρουν να γράφουν) ότι μ@λ@κι@ τους κατέβει στο κεφάλι.

Υ.Γ. Τώρα μπορεί και να μας περιμένουν και νέες ποινές :ike:  :ike:  :ike: ...Ban,,,Ban...Ban...

φιλε κατσε λιγο το ποστ εγινε σημερα ποτε να προλαβει ο speedy να το δει κ να ριξει ποινη?ελεος ολοι σας με την παρεξηγηση ειστε εδω μεσα

να μη πω πως κανετε κ σας χαλασω την διαθεση

Link to comment
Share on other sites

Συμπέρασμα: τον λογ/σμό  τον χρησιμοποιεί παιδάκι, και καμια φορά κάποιος ποιο μεγάλος. Αυτό φαίνεται απο κάποια ποστ, κάποια έχουν συνοχή και λογική αλλά τα περισσότερα είναι ότι να ναι.  Που και που λοιπόν,  μπαίνει ο μπαμπάς να γράψει κάτι που διαβάζεται και στέκει.  τα υπόλοιπα μας έχουν κουράσει όλους.  

τρολλάρει, πετάει ότι να ναι και είναι εκνευριστικό να γράφει οτι γράφει επί  3 φορές....  Λίγο σεβασμό και σε όλους εμάς που διαβάζουμε ρε φίλε...

Link to comment
Share on other sites

Ωραία του τα λες φίλε μου αλλά σε βλέπω να τρως και εσύ καμιά ποινή σαν εμένα γιατί ο μικρούλης έχει τα μέσα και είναι προστατευόμενος του ''Speedy'' (local Mod). Εκεί καταντήσαμε να φιμώνουν αυτούς που έχουν επιχειρήματα και μπορούν να γράψουν κάτι που μπορούν να το καταλάβουν ΟΛΟΙ και να επιτρέπουν στους λαλάκηδες να γράφουν (που δεν ξέρουν να γράφουν) ότι μ@λ@κι@ τους κατέβει στο κεφάλι.

Υ.Γ. Τώρα μπορεί και να μας περιμένουν και νέες ποινές :ike:  :ike:  :ike: ...Ban,,,Ban...Ban...

 

Πλάκα κάνεις ότι έχεις φάει ποινή έτσι??

Link to comment
Share on other sites

Για οσους δν καταλαβαν.. ΕΙΠΕ --- Οτι μενει στην αποθηκη τους το βαζουν στα καινουρια μοντελα ---
Κ Συμπληρωνω κ ΕΓΩ. Ε φυσικα μονο το 5ρι ειναι γκολφ.. Ολα τα αλλα ειναι ξεσκονισμα αποθηκης!!!  :crazysmile:

Edited by diMake
Link to comment
Share on other sites

1 τον speedy δεν τον ξέρω καν ! Σου πε

Κάνεις οτι εγω δεν έχω φάει ποινή ;επίσης ρε

Φίλε πήρες ένα golf 7 κ γράφτηκες πριν 1 μήνα εδω μέσα κ αρχίσες τις βρισιές !

2 μάλλον τρώτε ποινή γιατί μιλάτε λες και δεν έχετε τελείωσει ουτε το δημοτικό και κάνετε προσωπικούς χαρακτηρισμούς

3 πάσατουκο γινε πιο χρησιμοσ στη κοινωνια σταματα τισ κοντεσ βρες μια δουλεια καο λεφτά κ έλα εσυ σε

Μένα !εσυ έκανες χαρακτηρισμό εγω δεν ασχολήθηκα ποτε

Μαζί σου ...τι θες

Ν σ πω οτι μας τα πριζεις με τις ανούσιες κόντρες σου ; Είναι σαν να βλέπουμε

Αγώνα με

Χελώνες σταματά ρε φίλε το αμάξι σου είναι οικογενειακό έπιπλο τη σχέση εχει με κόντρες ; Η το μικρά κ λες πως θ τ έλαφρυνεις πιο το πάσατ είναι αυτο σκέψεις ωριμου ανθρώπου ;

Chris οι

Γνώσεις σου για το κόσμος της vw μ θυμίζει τη διαφημιση π ο άλλος λέει ν τ κάνουμε φόρματ!αρχισε με

Το

Βιβλιο για τ σήματα ν μάθεις κανένα μηχανολογικό απο εκεί γ αρχή

Για άλλη μια φορά βγήκαμε off topic εγω απλα σας απαντώ μπορείτε ν μένετε καθαρά στο θέμα ;εγω γράφω μια άποψη π μπορεί απλα ν μην αρέσει σε κάποιους για τ αμάξι δεν χαρακτηρίσω τη γνώμη τ αλλού σεβαστείτε το και μην βγαινετε ΟΦ

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.