Jump to content
bbp

Golf 5/6 1.4 Tsi - Έφτασαν τα 200άρια? [ Βελτίωση 1ου & 2ου Σταδίου]

Recommended Posts

Πιθανότατα κακής ποιότητας καύσιμο και ο θόρυβος πειράκια.

Να το παρακολουθείς με προσοχή πάντως για λίγο καιρό, ίσως όντως να μην ήταν τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

παλι καλα.

Όντως πάλι καλά....

0,1bar έχασα μέχρι στιγμής και το αυτοκίνητο τρίζει ολόκληρο!

Ρε συ Παναή λές να φταίει η βάση του μοτέρ?

Έπρεπε να είχα δώσει μεγαλύτερη προσοχή τότε που την είδαμε στο μαγαζί.

Το σκατό..τώρα καταπίνει τη βενζίνη όπως αυτός έξω απο το μαγαζί σου τις ρετσίνες :D

Για κλάμματα είναι η κατάσταση.

Παρασκευή είμαι για σέρβις!

Θεέ μου ΘΕΛΟΥΝ να μου κάνουν ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ...... :oknife.gif

Link to comment
Share on other sites

Όντως πάλι καλά....

0,1bar έχασα μέχρι στιγμής και το αυτοκίνητο τρίζει ολόκληρο!

Ρε συ Παναή λές να φταίει η βάση του μοτέρ?

Έπρεπε να είχα δώσει μεγαλύτερη προσοχή τότε που την είδαμε στο μαγαζί.

Το σκατό..τώρα καταπίνει τη βενζίνη όπως αυτός έξω απο το μαγαζί σου τις ρετσίνες :D

Για κλάμματα είναι η κατάσταση.

Παρασκευή είμαι για σέρβις!

Θεέ μου ΘΕΛΟΥΝ να μου κάνουν ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ...... :oknife.gif

τριζει ακομα????

παρασκευη μαλλον θα ανοιξει το κατω μαγαζι.οποτε το ξανασηκωνουμε να δουμε.

προσεχε τις βενζινες.περα απο την πλακα.αν και δεν νομιζω να ηταν απο βενζινη.

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

τριζει ακομα????

παρασκευη μαλλον θα ανοιξει το κατω μαγαζι.οποτε το ξανασηκωνουμε να δουμε.

προσεχε τις βενζινες.περα απο την πλακα.αν και δεν νομιζω να ηταν αο βενζινη.

....Ρε Πάνο στο είπα να έρθεις μόνιμα στον Πειραιά που έχουμε καλές βενζίνες......

....Off ...περιμένω να μου πεις τι έκανες.....

Link to comment
Share on other sites

....Ρε Πάνο στο είπα να έρθεις μόνιμα στον Πειραιά που έχουμε καλές βενζίνες......

....Off ...περιμένω να μου πεις τι έκανες.....

πειραια???μια φορα εβαλα απο εκει και το αμαξι ειχε λοξιγκα.....

εχω 100 αρα στο βενζιναδικο του πατερα μου,απλα τωρα ειναι κλειστο λογω αλλαγης δεξαμενων και στο δικο μου το βενζιναδικο δεν εχω.οποτε ψαχνω απο εδω και απο εκει.και τελικα ......ψαχνω και ψαχνω.εδω στον Βολο,επειδη τους ξερω,δεν εμπιστευομαι ΚΑΝΕΝΑΝ.

γιαυτο λεω στον bbp να προσεχει απο που βαζει.

μολις τελειωσω αυτο που λεγαμε θα σε παρω τηλεφωνο.δεν ξεχασα απλα δεν εκανα τπτ λογω πανελληνιας

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

πειραια???μια φορα εβαλα απο εκει και το αμαξι ειχε λοξιγκα.....

εχω 100 αρα στο βενζιναδικο του πατερα μου,απλα τωρα ειναι κλειστο λογω αλλαγης δεξαμενων και στο δικο μου το βενζιναδικο δεν εχω.οποτε ψαχνω απο εδω και απο εκει.και τελικα ......ψαχνω και ψαχνω.εδω στον Βολο,επειδη τους ξερω,δεν εμπιστευομαι ΚΑΝΕΝΑΝ.

γιαυτο λεω στον bbp να προσεχει απο που βαζει.

μολις τελειωσω αυτο που λεγαμε θα σε παρω τηλεφωνο.δεν ξεχασα απλα δεν εκανα τπτ λογω πανελληνιας

,,,πλάκα σου κάνω για τα βενζινάδικα πάντως.... :blink::D

Link to comment
Share on other sites

Και να επιστρεψουμε στο θεμα μας σημερα πατησα με ενα AUDI TT (το παλιο) με τα 180hp.. Απο σταση το χαος 1.5 κολωνα (μπροστα εγω φυσικα :blink:) βεβαια δεν ειχε καλα λαστιχα και 1η,2α τις αφησε ολες κατω μετα που ξεκινησαμε απο 1ες 4 αυτοκινητα εγω μπροστα μεχρι τα 200 km/h. Τα πηγαμε και με 3ες παλι το ιδιο μπροστα εγω με διαφορα :lol::D

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος. Την εξάτμιση που έβαλες πως την βλέπεις ?

κέρδισε ή μονο θόρυβο ?

Link to comment
Share on other sites

Billy, εβαλα και εγω προγραμμα απο E-TUNERS (να ναι καλα τα παιδια). Μιλαμε το GOLFακι (GTSPORT TSI) "γαζωνει". Εκπληκτικη δουλεια εχουν κανει τα παιδια. Εβαλα με OPEL ASTRA 1.6Τ με προγμαμμα απο OVERLOAD και δεν πιστευαν στα ματια τους ποσο δυνατο εχει γινει (μαμά ολα τα υπολοιπα). Σε 3 ανοιγματα τα 2 ημουν μπροστα. Τελειο.....

Το Astra βγαζει 31 κιλα και 210 PS.

Link to comment
Share on other sites

Billy, εβαλα και εγω προγραμμα απο E-TUNERS (να ναι καλα τα παιδια). Μιλαμε το GOLFακι (GTSPORT TSI) "γαζωνει". Εκπληκτικη δουλεια εχουν κανει τα παιδια. Εβαλα με OPEL ASTRA 1.6Τ με προγμαμμα απο OVERLOAD και δεν πιστευαν στα ματια τους ποσο δυνατο εχει γινει (μαμά ολα τα υπολοιπα). Σε 3 ανοιγματα τα 2 ημουν μπροστα. Τελειο.....

Το Astra βγαζει 31 κιλα και 210 PS.

Μιας και εισαι μονο προγραμμα απο e-tuners δεν τα πας μια με τον billy που εχει ρεβο να δουμε διαφορες; ( Αν συμφωνει και αυτος )

Η ωρα της αληθειας πλησιαζει !!!!

Παρτε με τηλεφωνο αν γινει κατι !!!

Link to comment
Share on other sites

Μιας και εισαι μονο προγραμμα απο e-tuners δεν τα πας μια με τον billy που εχει ρεβο να δουμε διαφορες; ( Αν συμφωνει και αυτος )

Η ωρα της αληθειας πλησιαζει !!!!

Παρτε με τηλεφωνο αν γινει κατι !!!

Ειμαι μέσα. Ειμαι πολυ περιεργος να δω πως παει...εχω μπει με του BILLY και με πηγε μια καλη βολτα...ειναι διοφορετικο το προγρμαμμα των ETUNERS....απο οσο θυμαμαι δηλαδη το ανοιγμα που εκανε το REVO του BILLY.

Link to comment
Share on other sites

Μιας και εισαι μονο προγραμμα απο e-tuners δεν τα πας μια με τον billy που εχει ρεβο να δουμε διαφορες; ( Αν συμφωνει και αυτος )

Η ωρα της αληθειας πλησιαζει !!!!

Παρτε με τηλεφωνο αν γινει κατι !!!

με θέλετε και εμένα στην παρέα σας ?

Να πατήσω και εγώ με τον JOVANNI

Link to comment
Share on other sites

:blink: Στοιχήματα έχουμε ?
Link to comment
Share on other sites

:blink: :blink:
Link to comment
Share on other sites

Billy, εβαλα και εγω προγραμμα απο E-TUNERS (να ναι καλα τα παιδια). Μιλαμε το GOLFακι (GTSPORT TSI) "γαζωνει". Εκπληκτικη δουλεια εχουν κανει τα παιδια. Εβαλα με OPEL ASTRA 1.6Τ με προγμαμμα απο OVERLOAD και δεν πιστευαν στα ματια τους ποσο δυνατο εχει γινει (μαμά ολα τα υπολοιπα). Σε 3 ανοιγματα τα 2 ημουν μπροστα. Τελειο.....

Το Astra βγαζει 31 κιλα και 210 PS.

BRAVO ρε φιλε!! :blink: ετσι σιγα σιγα να γαζωνουν τα TSI. Φυσικα και θα ανοιξουμε να δουμε τελικα τι γινεται.. Αλλα λογο του χαρακτηρα του προγραμματος μου θα ηθελα να πατησουμε απο σταση :blink: (Ελπιζω να μην εχεις προβλημα τωρα με την γυναικα και να σε πριζει που εβαλες το προγραμμα :blink: )

Edited by BillVWRuleZ
Link to comment
Share on other sites

Να μάθουμε και γρήγορα αποτελέσματα ..... new_lol.gif

Και για να μην ρωτάει ο καθένας γράψτε αναλυτικά μετά το πάτημα τι φοράει το κάθε αμάξι.

Βασίλη κάνε και ρεπρίζ τι έγινε, να δεις συγκριτικά το αμάξι ..

Link to comment
Share on other sites

Να μάθουμε και γρήγορα αποτελέσματα ..... new_lol.gif

Και για να μην ρωτάει ο καθένας γράψτε αναλυτικά μετά το πάτημα τι φοράει το κάθε αμάξι.

Βασίλη κάνε και ρεπρίζ τι έγινε, να δεις συγκριτικά το αμάξι ..

Οπως εχω πει το REVO στις χαμηλες στροφες ειναι ηπιο (για προστασια του κομπρεσσορα :blink: )... εκει που δειχνει τα δοντια του ειναι μετα απο τις 5.000 στροφες fire.gif

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι να γίνει κάτι συγκριτικά όχι να κερδίσεις.

Μια παρουσίαση ας πούμε.

0-100

0-200

80-140

60-160

Μια ιδέα έδωσα. Θα είναι πιο ολοκληρωμένη. Anyway τα αυτοκίνητα δικά σας είναι..

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι να γίνει κάτι συγκριτικά όχι να κερδίσεις.

Μια παρουσίαση ας πούμε.

0-100

0-200

80-140

60-160

Μια ιδέα έδωσα. Θα είναι πιο ολοκληρωμένη. Anyway τα αυτοκίνητα δικά σας είναι..

+1 αλλα όλα αυτά θέλους πολύ ώρα.ξέρετε κανα μέρος που να μην μαζευει όμως μπλε ??? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ας γίνουν 2 μετρήσεις. ¶ραγμα για σουβλάκι και άλλη μέρα οι άλλες..

Πως θα περνάν τα παιδιά τα βράδια τους ? :thumbsup: :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Εχω ακουσει οτι καλα ειναι στο Ολυμπιακο χωριο....?!?

Billy τι λες? Εσυ θα ξέρεις καλύτερα...

Οσο για την γυναικα, μια βολτα ηταν αρκετη για να δει αν αξιζαν τα 650.....!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.