Jump to content
dasauto

Ζαντες Bbs Rc Ή Bbs Lm

BBS RC vc BBS LM  

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Αυτή την στιγμή φοράω 18αρες της BBS RC απο το επετειακό γνήσιες, σκέφτομαι να τις αλάξω για χάρη της BBS LM ρέπλικα,

τι λέτε? έβαλα και ψηφοφορία...

 

antoineloic004jl7.jpg

 

 

5ts7dh.jpg

Edited by dasauto
Link to comment
Share on other sites

Αλλα και παλι...ρεπλικα;Τουλαχιστον αν δεν σου αρεσουν οι επετειακες ανταλλαξε τες με LM γνησιες.Γιαυτο το λογο ειμαι με μαμα στο λυκο,γιατι δεν θα σπασει σε καποια καλη λακουβα!

Link to comment
Share on other sites

Ψήφισα LM αν και πιστεύω ότι οι συγκεκριμένες μόνο σε 19" δείχνουν τρομερά, επίσης και εγώ πιστεύω ότι δε θα έδινα τις γνήσιες για να παω σε ρέπλικα, εκτός αν είναι πολύ καλής ποιότητας και είσαι σίγουρος για αυτό. Χωρίς να ξέρω πολλά από ζάντες, ρέπλικα πατουράτες τις φοβάμαι πολύ. Από την άλλη και εγώ φοράω κινέζικη ρεπλικα r32 18" των 350 ευρώ και εαν εξαιρέσεις το τραγικό βάρος τους, δεν έχουν πάθει το παραμικρό εδώ και 3 χρόνια. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λέω για ρέπλικα γιατι δύσκολα ο άλλος που έχει LM γνήσια, να την ανταλάξει για RC επετειακιά, άσε που αυτοί που έχουν LM πάνω σε 4αρι, στην Ελλάδα, πρέπει να είναι μετρημένοι στα δάχτυλα του ενός χεριού, και αν την πουλάει μετέχειρη θα ποιάσει τα διπλά απο ότι πουλιέτε η RC, από ebay την βρήκα από 450€ την τετράδα, με τα ίδια λεφτά βρήσκω και 19αρα, αλλά μετά για να πάρω λάστιχα θα πρέπει να πάρω δυο αναβράζοντα ντεπόν πριν πάω για τιμή.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Λέω για ρέπλικα γιατι δύσκολα ο άλλος που έχει LM γνήσια, να την ανταλάξει για RC επετειακιά, άσε που αυτοί που έχουν LM πάνω σε 4αρι, στην Ελλάδα, πρέπει να είναι μετρημένοι στα δάχτυλα του ενός χεριού, και αν την πουλάει μετέχειρη θα ποιάσει τα διπλά απο ότι πουλιέτε η RC, από ebay την βρήκα από 450€ την τετράδα, με τα ίδια λεφτά βρήσκω και 19αρα, αλλά μετά για να πάρω λάστιχα θα πρέπει να πάρω δυο αναβράζοντα ντεπόν πριν πάω για τιμή.

BBS ρέπλικα= κίνα με ότι αυτό συνεπάγεται. Ψάξτω λιγάκι στο ebay 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλα τι μου εκανες τωρα;; Αγορασα τη BBS LM 18" για το 5αρι μου. Απο μερα σε μερα θα ανεβασω φωτο, δεν εχουν ερθει ακομα. Παρε και εσυ να λανσαρουμε μοδα. Φτανει πια με τις CH!!

Link to comment
Share on other sites

Καλα τι μου εκανες τωρα;; Αγορασα τη BBS LM 18" για το 5αρι μου. Απο μερα σε μερα θα ανεβασω φωτο, δεν εχουν ερθει ακομα. Παρε και εσυ να λανσαρουμε μοδα. Φτανει πια με τις CH!!

 

Ρέπλικα πήρες ή γνήσιες? Μόλις έρθουν πες μας εντυπώσεις, η ζάντα είναι old time classic, τις χάζευα πριν πάρω το golf σε ενα αγγλικό 4αρι πάνω, σε ενα περιοδικό τότε.

Link to comment
Share on other sites

Σε ρεπλικα. Βασικα μου αρεσε και η RS αυτη και αν ειναι old school αλλα εβγαινε μονο σε 17 με οφσετ 30. To 5 εχεις;;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.