Jump to content
doggy

Που μάθατε για το Vwclub?

Recommended Posts

κι εγω που μπηκα και γνωρισα ρεμαλια οπως ο sayian bassakos stel_th stoilas doggy mayh3m και αλλους πολλους τι καταλαβα????με εκαναν κι εμενα ρεμαλι!!!!!!

ο αλλος ο καγκουρας(super_sayian)νομιζει οτι επειδη εχει μεγαλη''αεροτομη'' χτυπαει και γκομενακια!!!ελεος πια new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

για να μην βγουμε και τελειως off topic το club το γνωρισα μεσω του the great!!!!

αληθεια που εχει εξαφανιστει αυτος????

που ειναι ο Αλεξανδρος οεο new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

apo aftokolita se ena omorfo polo sti nikaia!

den exei kai polles meres pou mou hr8e to mwro mou kai graftika sthn parea sas.

νικαια που??μηπως ειδες το δικο μου???δεν υπαρχει αλλο ομορφο polo στη γειτονια...

ετσι δεν ειναι sayian??? tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους!

Εγώ έψαχνα να βρω καμία φωτογραφεία από το καινούριο GTI και τυχαία βρήκα την σελίδα του Club!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους!

Εγώ έψαχνα να βρω καμία φωτογραφεία από το καινούριο GTI και τυχαία βρήκα την σελίδα του Club!!

γεια σου φιλαρακο και καλωσηρθες στο club...

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ όλατα νέα μέλη στην πιο μεγάλη και κεφάτη παρέα φίλων και κατόχων VW......

Καλά ποσταρίσματα...........

Link to comment
Share on other sites

Από ένα φιλαράκι που είχε γίνει μέλος σε ένα meeting Πέμπτης στο Olympico. Είχα κάνει κανει και εγώ αίτηση τότε αλλά δεν έφτασε ποτέ στο club οπότε κατέληξα στη λύση του forum.

Link to comment
Share on other sites

Από ένα φιλαράκι που είχε γίνει μέλος σε ένα meeting Πέμπτης στο Olympico. Είχα κάνει κανει και εγώ αίτηση τότε αλλά δεν έφτασε ποτέ στο club οπότε κατέληξα στη λύση του forum.

Tι εννοεις ειχες κανει αιτηση αλλα δεν εφτασε ποτε στο κλαμπ?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έμαθα ένα απόγευμα πέρυσι σε φυλάκιο στις Κεχριές Κορινθίας απο ένα τύπο (που ήθελε να πάει και ΕΛΔΥΚ!!!) με Polo που δε του ρυθμίζοταν καλά το ρελαντί γιατί είχε βάλει δαχτυλάκι στο μοτεράκι. Ελπίζω να το ρύθμισες πλέον μεγάλε. ;)

αν είναι ακόμα εδώ και με κατάλαβε πάλι καλά.

Τσίου

Link to comment
Share on other sites

Γιώργοοοοοοοοοοοοο :lol::) :)

Εδώ είμαι... δεν εγκαταλείπω έτσι εύκολα... βέβαια το ρελαντί δε το ρύθμισα τελείως αλλά έβαλα εγκεφαλάκι πέρυσι τον Αύγουστο (ενώ βρισκόμουν ΕΛΔΥΚ - πήγα τελικά!) και το ψιλοστρώσαμε :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Speedster

Εγώ αποφάσισα να αγοράσω για πρώτη φορά VW (EOS) και είπα να βρω (via Google) ένα σχετικό forum για να δω τι παίζει από αξιοπιστία γενικά. Στα μέσα Νοεμβρίου (πρώτα ο Θεός) θα είμαι και ολοκληρωμένο μέλος… knife.gif

Edited by Speedster
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες! Καλώς σας βρήκα! Σκέφτομαι σύντομα να αποκτήσω ένα Golf GT και είπα να κάνω εγγραφή εδώ, στους πλέον αρμόδιους για την νέα μου αρρώστια που λέγεται... GT!!! Σίγουρα έχω να διαβάσω πολλά και να ενημερωθώ για ακόμη περισσότερα! <_<

Link to comment
Share on other sites

Guest Vangelis

Καλημέρα κι από εμένα. Σας γνώρισα στο Athens Tuning Show 2. Είμαι κάτοχος ενός Golf GT. :) Ελπίζω να τα πούμε σύντομα... Μάλλον θα ανέβω στο Terra Petra την κυριακή. :lol: Τα λέμε κι από κοντά λοιπόν !

Link to comment
Share on other sites

Είχα αρχίσει να αναζητώ πληροφορίες για το νέο μου αμάξι και υπέθεσα οτι σίγουρα θα υπάρχει κάποιο club στο ιντερνετ.

Έτσι το πληκτρολόγησα στο address bar χρησιμοποιώντας κοινή λογική και η σελίδα φόρτωσε προς μεγάλη μου χαρά!!! ^_^

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤΑ ΤΥΧΗ. ΕΨΑΧΝΑ ΚΑΙΡΟ ΣΤΟ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΕΠΕΣΑ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟ Σ.Ε.Φ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.