Jump to content
pitcap

Φωτογραφία από τα "μωρά μας"

Recommended Posts

Δεν ξέρω αν ειναι σωστά τοποθετημένο ή αν έχει ξαναμπεί!!! Αν ναι συγχωρέστε με!!!!!

το δικό μου:

Νατο και το δικο μου καμαρι!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε Grouper, ηθελα κ ηλιοροφη αλλα επρεπε να περιμενω λεει 3 μηνες... (Π@π@ριες ελεγε).

τεσπα ωραιο βγηκε. σε 20 μερες 5.285χλμ. ολοι με λενε αρρωστο κ συμφωνω απολυτα!!!!!!!

καλη συνεχεια παιδια κ να οργανωσουμε καμια συναντηση βορειου Ελλαδος.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε Grouper, ηθελα κ ηλιοροφη αλλα επρεπε να περιμενω λεει 3 μηνες... (Π@π@ριες ελεγε).

τεσπα ωραιο βγηκε. σε 20 μερες 5.285χλμ. ολοι με λενε αρρωστο κ συμφωνω απολυτα!!!!!!!

καλη συνεχεια παιδια κ να οργανωσουμε καμια συναντηση βορειου Ελλαδος.

Πλλλλλλλλλλλλλάκα κάνεις, εγώ κλείνω 3 μήνες και έχω 5000χλμ... μην ξεχνάς να τρώς και να πίνεις υγρά θα πάθεις αφυδάτωση χαχα btw καλορίζικος και καλοτάξιδος!

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο μερικες αλλαγες!!!

p2170004.th.jpg

p3270005.th.jpg

Θαναση ειδα τις ζαντουλες σου προχτες την Κυριακη στο meeting και ειναι μουρλια ετσι βαμμενες. :lol: Αααααααααχ που θα παει δεν θα βαλω και εγω 17αρες ;)

Link to comment
Share on other sites

Θαναση ειδα τις ζαντουλες σου προχτες την Κυριακη στο meeting και ειναι μουρλια ετσι βαμμενες. :o Αααααααααχ που θα παει δεν θα βαλω και εγω 17αρες :o

να σαι καλα Παναγιωτακη :o:o

Link to comment
Share on other sites

svoura πανε συντομα γιατι το TSI τις θελει οπωσδηποτε τις 17ρες..

Ετσι και αλλιως μετα το καλοκαιρι θα χρειαστω και λαστιχα γιατι.............................

να σαι καλα Παναγιωτακη :o:o

Anytime my man...........και οπως ειπαμε :o

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα mourh. Ευχαριστώ φίλε μου... :D

Μην Ψαρώνεις με το REVO... Αυτοκολλητο ειναι μόνο. Δυστυχώς η revo δεν εχει βγαλει ακόμα προγραμμα! :D

Τα αυτοκολλητάκια ολα τα 'εχω κανει εγω! REVO & NURBURGRING...

Link to comment
Share on other sites

δε πειραζει καλυτερα να στρωσει νορμαλ το αυτοκινητο σου το οποιο εχει τασεις τουμπανισμου...χεχεχ

Link to comment
Share on other sites

Να στρώσει????? χαχαχαχαχαχαχαχαχα

26.000 χιλιομετρα εχει!!!!

Εστρωσε αραγες?

Στις 30.000 "ανοίγει" το μοτέρ!!

Link to comment
Share on other sites

Στις 30.000 "ανοίγει" το μοτέρ!!

Ναι ε? :whistling:

Οταν λεμε ''ανοιγει'' τι ακριβώς παιζει?

Παιζει κάτι με τον εγκέφαλο?

Link to comment
Share on other sites

Λευτέρη, τέλειες οι παρεμβάσεις σου! ¶ψογο! ¶ξιος αντιπρόσωπος του club στο VW Festival.

dGs` εμείς τα είπαμε! Ελπίζω να τα πούμε και από κοντά. Να το χαίρεσαι το εργαλείο!

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε και το δικό μου μωρό!!!

Και καινούργια παπούτσια!!!

post-10828-1241482702_thumb.jpg

post-10828-1241482749_thumb.jpg

post-10828-1241482679_thumb.jpg

post-10828-1241482946_thumb.jpg

post-10828-1241482971_thumb.jpg

Πραγματικά φιλε k3rn3l είναι το ομορφότερο sirocco που έχω δει μέχρι στιγμής ! Είχες πει θα το κάνεις κούκλα , αλλά δεν περίμενα τέτοιο φανταστικό αποτέλεσμα ! ! ! Συγχαρητήρια , το έκανες θηρίο !! worthy.gifworthy.gif Πραγματικά , πολύ ωραίο ! :wub: Δίκαια του αξίζει η καλύτερη θέση στο περίπτερο του κλαμπ μας ! Μόνο βαλε κανένα ματάκι στον καθρέπτη , δίχτυ , κομποσκοίνι γιατί τόσα ματιά θα το δουν ..... δεν μπορεί να είναι όλα καλοπροαίρετα !!!

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Επιστρέφω με μερικές ακόμα φωτογραφίες, πλέον είμαι στα 9850χλμ (Golf VI TSI 122ps 1400cc Highline )

....................................................................

:wub::D :D :D

Πολυ ωραιο και το δικο σου φιλε , ειχα δει ενα στον δρομο και μου φανηκε οτι ηταν διαφορετικο κοκκινο απο αυτο που εχεις εσυ ...ειναι το Rouge Amaryllis ?

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Κόκκινο Tornado είναι το χρωματάκι φίλε!

Link to comment
Share on other sites

Κόκκινο Tornado είναι το χρωματάκι φίλε!

αχα , η 4η φωτο ειναι και γ*μώ !! Πολύ ωραίες όλες ! Να το χαίρεσαι !

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Ακομη μια Φωτο απο το μικρουλη, Χαλκιδικη 3/2009

mg1050edited.jpg

μικρουλη; χαμερ εχεις για πρωτο αμαξι ε;; :cry:

φιλε χωρις πλακα πανεμορφη η γκολφαρα σου να την χαιρεσαι. πολυ ωραιες οι νικελ γραμμες στην μασκα κτλ κ απιστευτο το μαυρο του παει πολυ. εχουμε τα ιδια γουστα παντως το μονο που θα προσθετα για αρχη ειναι καλυμματα καθρεφτων νικελ (αν υπαρχουν γιατι ειναι κ τα φλας), λιγο χαμηλωμα κ μεμβρανες φιμε στα τζαμια. βγαλε κ καμια τον πισινο να τον δουμε tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Σπυρο καλοριζικο και καλοταξιδο το τερατακι σου :D . Και οπως ειπαμε.... :whistling::D

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε. Να είσαι πάντα καλά. Ελπίζω να τα πούμε σύντομα και από κοντά

Σπύρο εμείς τα είπαμε και απο κοντά! Και πάλι καλορίζικο το εργαλείο και καλοτάξιδο και πέρνα καμιά φορά απο Τρίπολη να ρίχνουμε καμια γκαζιά!

Εννοείτε φίλε. Δεν θα χαθούμε.

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο φιλε μου καλα χιλιομετρα να εχεις!!ειναι πολυ ωραιο!!

Σε ευχαριστώ πολύ Ανέστη για τις ευχές σου. Ελπίζω να ειδωθούμε από κοντά

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.