Jump to content
kouliss

Πανελλήνια Συνάντηση στα Ιωάννινα

Recommended Posts

εγω το σαβατο θα ανεβω

εχει κανονιστει το που και τι ωρα θα βρεθουμε?

Σταυρο,εχει αναλυτικο προγραμμα στην πρωτη σελιδα...........

κανεις αλλος για Παρασκευη???

Link to comment
Share on other sites

Σταυρο,εχει αναλυτικο προγραμμα στην πρωτη σελιδα...........

κανεις αλλος για Παρασκευη???

Και ειπαμε να μην τα ξαναλεμε...............το νου σου ;)tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

i'll be back........ :thumbsup: :thumbsup: :D

πανο πρεπει να φυλαγεσαι εσυ σ αυτην την πανελληνια νομιζω!! πολλοι σε απειλουν εδω μεσα βλεπω! :thumbsup:

με τα δωματια τι γινεται? ξερει κανεις αν υπαρχει η δυνατοτητα να επιλεξουμε ποιους θα εχουμε διπλα μας?

Link to comment
Share on other sites

πανο πρεπει να φυλαγεσαι εσυ σ αυτην την πανελληνια νομιζω!! πολλοι σε απειλουν εδω μεσα βλεπω! :lol:

με τα δωματια τι γινεται? ξερει κανεις αν υπαρχει η δυνατοτητα να επιλεξουμε ποιους θα εχουμε διπλα μας?

ποιον θες διπλα τον πανο?

εγω παντως οχι εχει κακοιες συνηθειες machinegun.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω πρόβλημα αλλά βλέπω τον Δημήτρη να έχει ετοιμάσει και κανένα γερανό να κάνει πλάκες!!!!!!!!!! :lol::D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Edited by alexd
Link to comment
Share on other sites

ποιον θες διπλα τον πανο?

εγω παντως οχι εχει κακοιες συνηθειες machinegun.gif

α οχι εγω τον θελω!! χωρις πανο δεν μπορω πλεον!! :lol:

σταυρο δεν σου ειπα, σε υπολογιζουμε το σαββατο για μπουζουκια ε??

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω θα ερθω αλλα επειδη δεν το πειρα ακομα το αυτοκινιτο θα ερθω μα το ΒΜW δεν πιστευω να πειραζει? :lol::D

Δεν πειράζει φίλε. Εγω θα έρθω με άλλο VW

Link to comment
Share on other sites

α οχι εγω τον θελω!! χωρις πανο δεν μπορω πλεον!! :lol:

σταυρο δεν σου ειπα, σε υπολογιζουμε το σαββατο για μπουζουκια ε??

ναι ρε συ ενοειται

βασικα εχω γραψει και σε προηγουμενο ποστ οτι ειμαι σε ολο το προγραμα μεσα

παιδια εγω θα ερθω αλλα επειδη δεν το πειρα ακομα το αυτοκινιτο θα ερθω μα το ΒΜW δεν πιστευω να πειραζει? :rolleyes::rolleyes:

δεν πειραζει τουλαχιστο το οχημα που θα ερθες ειναι γερμανος. ;):lol::):)

Edited by GraveDigger
Συγχώνευση διαδοχικών δημοσιεύσεων
Link to comment
Share on other sites

να ντυθειτε καλα....παιζουν χιονοπολεμο πανω.....!!!!!!!!!!!

Ευκαιρια για......................χιονοπαντιλικια tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευκαιρια για......................χιονοπαντιλικια tongue.gif

εγω φιλαρακι μου τα κανω και στη φλωρινα αυτα... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif αλλα ανυπομωνω να δω και τις δικες σου σβουριχτες παντες στα γιαννενα.......

Link to comment
Share on other sites

Ο Σωτήρης και η Μέλπω έκλεισαν σήμερα μια διανυκτέρευση για το Σαββατόβραδο. Θα συμμετέχουμε στη βραδινή έξοδο, στην εκδήλωση της Λέσχης και στο φαγητό της Κυριακής. Καλή αντάμωση , πρώτη εκδρομή με το κλαμπ.

Edited by sot
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου πατρίδα.Στείλε αν θέλεις ;):D pm με το τηλέφωνό σου να σου στείλω κι εγώ το δικό μου για να γνωριστούμε στην Πανελλήνια!

Edited by alexd
Link to comment
Share on other sites

παιδια τελικα η μαμα πατριδα μου εκανε τη χαρη και μου εδωσε αδεια και θα ειμαι και εγω στη συναντηση αλλα θα ερθω κηριακη με το κολιταρη μου golfaki gti

Link to comment
Share on other sites

ελα ρε φιλε αυτα ειναι καλα νεα..τωρα ξερω σιγουρα πως θα παμε παρεα οποτε θα τα πουμε και με τα υπολοιπα παιδια που θα ειναι εκει..τα λεμε παιδες!!

Link to comment
Share on other sites

ποιον θες διπλα τον πανο?

εγω παντως οχι εχει κακοιες συνηθειες machinegun.gif

α οχι εγω τον θελω!! χωρις πανο δεν μπορω πλεον!! :lol:

δεν πιστευω να λετε για εμενα???

να ντυθειτε καλα....παιζουν χιονοπολεμο πανω.....!!!!!!!!!!!

πως θα ανεβω στην καταρα αν εχει χιονι που δεν βαζω αλυσιδες??? ;):D:huh:

εγω φιλαρακι μου τα κανω και στη φλωρινα αυτα... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif αλλα ανυπομωνω να δω και τις δικες σου σβουριχτες παντες στα γιαννενα.......

:lol: :lol: :lol:tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

[...]

πως θα ανεβω στην καταρα αν εχει χιονι που δεν βαζω αλυσιδες??? ;):D:huh:

:lol: :lol: :lol:tongue.gif

αστο ας μην το γκαντεμιαζουμε καλυτερα και παθουμε καμια πλακα :lol:

Edited by GraveDigger
Διόρθωση παράθεσης
Link to comment
Share on other sites

παλι καλα δλδ που δν θα ανεβασω το αμαξι γιατι εαν εχει χιονισει θα εκανε το εκχιονιστηκο το αμαξι μ!!!! ;):D:huh::lol:

θα βουτιξει κανεις αλλος στην παγωμενη πισινα η θα ειμαι ο μονος???? tongue.gif:lol:

Link to comment
Share on other sites

παλι καλα δλδ που δν θα ανεβασω το αμαξι γιατι εαν εχει χιονισει θα εκανε το εκχιονιστηκο το αμαξι μ!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

θα βουτιξει κανεις αλλος στην παγωμενη πισινα η θα ειμαι ο μονος???? tongue.gifB)

δεν σε έταξα εσένα να σε ρίξω στο 12 στην λίμνη tongue.giftongue.giftongue.gif:lol:-_-:thumbsup:

Edited by Dark Angel
Link to comment
Share on other sites

παλι καλα δλδ που δν θα ανεβασω το αμαξι γιατι εαν εχει χιονισει θα εκανε το εκχιονιστηκο το αμαξι μ!!!! :lol:-_-:thumbsup::lol:

θα βουτιξει κανεις αλλος στην παγωμενη πισινα η θα ειμαι ο μονος???? tongue.gif:lol:

θα ειμαι εγω παρεα να σε βλεπω tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

παγουριστα ετοιμασου 5 ημερες εμειναν και θα δεις ολες τις ενοπλες δυναμεις να στρατοπεδευουν στην πολη των ιωαννινων και στους γυρω χωρους της πολης sillyhorse1rb5.gifshockgun.gifmachinegun.gif το νου σου ............... :whistling::whistling: εφτασε η ωρα και κοιτα μολις μας δεις μην dizzy2.gif σε θελουμε δυνατο για να αντεξεις στις δυσκολες συνθηκες και περιστασεις που θα συναντησεις....................!!!και ξερεις ενα παιδακι :whistling: μου εδωσε και ακουσα ενα ηχογραφημενο ντοκουμεντο με κατι απειλες.......!δεν μας φοβιζεις :lol::lol: γιαννενα ερχομαστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!παρασκευη μεσημερι τα πρωτα μηχανοκινητα τμηματα θα ειναι εκει!τα λεμε απο κοντα!!! ;);)

Edited by PanosVR6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.