Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Τελικα τι γινεται? Καινε τα Gti? Γιατι καποιος :) ελεγε οτι καιει τα ιδια με ενα 122αρι εντος εκτος ΙΣΩΣ και λιγοτερο στα ταξιδια

Edited by diMake
Link to comment
Share on other sites

xaxaxaxaxax μην χασεις εσυ...αμεσως...γινανε ειδη πολυτελειας μου φαινεται...απλα με γκαζι θα ειναι η τελεια ρουκετα εδαφους εδαφους...

Link to comment
Share on other sites

Τελικα τι γινεται? Καινε τα Gti? Γιατι καποιος :) ελεγε οτι καιει τα ιδια με ενα 122αρι εντος εκτος ΙΣΩΣ και λιγοτερο στα ταξιδια

η καταναλωση με κ04 full setup ειναι στα 11λιτρα μεση...με νορμαλ οδηγηση και πατηματα που και που...μιλαμε για αυτικινητο με 350+...hp..αντε και λιγο παραπανω..12..μςσα στη πολη εχεις παραπανω εκτος με σταθερη ταχυτητα και σε εγνατια 10 με με 11 αν και εχω δει και 8.5...μεση ολα αυτα σε αυτοκ.χωρις καποιο μηχανικο προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Τελικα τι γινεται? Καινε τα Gti? Γιατι καποιος :whistling: ελεγε οτι καιει τα ιδια με ενα 122αρι εντος εκτος ΙΣΩΣ και λιγοτερο στα ταξιδια

δλδ τωρα μου την ειπες ρε Δημητρη??χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ..για 122αρι δεν ξερω..αλλα απο 170αρι σιγουρα καινε τα ιδια ισως και λιγοτερο σε ταξιδι..το γκαζι μακαρι να μπορουσα να το βαλω πρωτα απ ολα στο αλλο αμαξι (αλλα δεν γινεται)

υ.γ μην γινεσαι ρε συ κακος..και δεν σου παει γιατι εισαι καλο παιδι και μερες που ειναι δεν ειναι σωστο.

Link to comment
Share on other sites

Ανεστη καταρχας Μπραβο γτ για εσενα το ειπα :whistling:

Οχι ρε τι κακος, χαβας να γινεται! Απλα βαριομουν να γεμισω με φατσουλες και χαμογελακια και τετοια για να καταλαβεις οτι μλκιζομαι.

Υ.Γ Οι μερες τι εχουν..? :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Άστο φίλε, φοράει πρόγραμμα από Σταμάτη Γονίδη (και πρώτο πρόγραμμα και δεύτερο) και φίλτρο καφετιέρας Miele, γι'αυτό πηγαίνει έτσι...

Επειδή έχεις γράψει 10 πατήματα, σε γιουχάρανε και στα 10, προσπάθησε να ανοίξεις έστω και μία φορά με αποδείξεις και μετά κάτσε και γράψτο. Τόσα άτομα είχες μέσα, τράβα κι ένα βίντεο έτσι για να μην σε αμφισβητούμε.

Επίσης το πρόγραμμα δεν είναι πετσετάκι για να κάτσει καλά πάνω στο έπιπλό σου. Αλήθεια πόσα άλογα το υπολογίζεις; 350? 400? 400+ ?

Βιντεάκι μαζί σου πολύ ευχαρίστως… αλλά να μου πεις πόση ώρα θα κάνεις για να ξεκινήσεις για να σε περιμένω πιο κάτω για να τραβάω και βίντεο τις κολόνες… κάτσε καλά που πέρασες και 6ρι… μήπως δεν ήταν GTi ή λες πολλά ????

ρε Λιακο ο γιατρος ειμαι μην γραφεις βρε παιδι μου οτι ναναι ..275hp και αν... και 38nm ειναι το εργαλειο σου τιποτα παραπανω τιποτα παρακατω(εκτος αν υπαρχει προγραμμα που παιρνεις 110hp να μας πεις να βαλουμε και εμεις) ενα προγραμμα φορας και ενα φιλτρο(και αυτο ελευθερο στο παπα!) και ενα οργανακι στη θεση του οδηγου ...ημαρτων!! θα βγω απο τα ρουχα μου στο τελος!!..δεν εκτελεις τιποτα... και στο ειπα και απο κοντα αν θυμασαι χαλαρωσε λιγακι..και προσεχε τι γραφεις κακο δικο σου κανεις...συμβουλευτικα παντα...πληροφοριακα..stage 2 golf 6 gti 100oct 297hp 5300rpm 45nm θελεις εξατμιση απο μπροστα πισω κιτ εισαγωγης...εσυ πως εισαι 310hp μονο με προγραμμα?

Γιατρέ εδώ είσαι και εδώ είμαι… τα έχουμε ξαναπεί αυτά χωρίς πρόγραμμα και απολύτως τίποτα επάνω με 3 κολώνες διαφορά στο χιλιόμετρο τότε… θα ξανασυναντηθούμε πιστεύω γιατί αλλάξαμε πλέον πραγματάκια επάνω…

αδερφε αν πραγματι εκατσε καλα το προγραμμα τοτε..ΜΠΡΑΒΟ!ειναι να μην σου κατσει ρε παιδι μου...γιατι αν σου κατσει??την γ@μησες!τι κακο πραγμα και αυτο..σε αλλους να καθετε και σε αλλους οχι..μηπως τελικα δεν φορας κ03 και φοραει απο το εργοστασιο καμια 3076??το κοιταξες καθολου??

Φιλαράκι μήπως θυμάσαι ένα ωραίο βραδάκι εσύ και ένας φίλος σου έξω από την ευθεία στο στατόπεδο το παλιό προς τα πανεπιστίμια που ήταν μια πολύ δύσκολη βραδιά μάλλον για κάποιον και έβγαλα αρκετό γέλιο και μετά το μετάνιωσε και έστριψε να γυρίσει πάλι πίσω γιατί μόνο το έπαιζε θόρυβος αλλά τίποτα… σου το υπενθυμίζω τι έκανε μαμά με 95ρα απλά βενζίνη…

Link to comment
Share on other sites

χαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχχα

χαχαχχαχαχχαχαχαχαχα

χαχχαχχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχ

φιλε μου θες ψυχιατρο σιγουρα χαχαχχαχαχχαχα

Link to comment
Share on other sites

ρε συ αφου τα εχουμε πει..η ζωη ξεκινα μετα τα 350...με τα 260 προκοπη δεν θα δεις ποτε.σου ειχα πει αντι να αγοραζεις π@παριες (με τα συγχωρησεως)θα ειχες αγορασει κ04 κιτ και θα ητανε πραγματικα ΑΛΛΟΥ!το golfακι σου...δεν πειραζει απο τα λαθοι μαθαινουμε..και ποτε δεν ειναι αργα..βαλε μπροστα για κ04 ασαπ..

ή αγοράζεις ένα S3 και ξεμπερδεύεις... ;)

Edited by ACE2007
Link to comment
Share on other sites

Βιντεάκι μαζί σου πολύ ευχαρίστως… αλλά να μου πεις πόση ώρα θα κάνεις για να ξεκινήσεις για να σε περιμένω πιο κάτω για να τραβάω και βίντεο τις κολόνες… κάτσε καλά που πέρασες και 6ρι… μήπως δεν ήταν GTi ή λες πολλά ????

Γιατρέ εδώ είσαι και εδώ είμαι… τα έχουμε ξαναπεί αυτά χωρίς πρόγραμμα και απολύτως τίποτα επάνω με 3 κολώνες διαφορά στο χιλιόμετρο τότε… θα ξανασυναντηθούμε πιστεύω γιατί αλλάξαμε πλέον πραγματάκια επάνω…

Φιλαράκι μήπως θυμάσαι ένα ωραίο βραδάκι εσύ και ένας φίλος σου έξω από την ευθεία στο στατόπεδο το παλιό προς τα πανεπιστίμια που ήταν μια πολύ δύσκολη βραδιά μάλλον για κάποιον και έβγαλα αρκετό γέλιο και μετά το μετάνιωσε και έστριψε να γυρίσει πάλι πίσω γιατί μόνο το έπαιζε θόρυβος αλλά τίποτα… σου το υπενθυμίζω τι έκανε μαμά με 95ρα απλά βενζίνη…

Φιλε LIAKOS με ολο το σεβασμο προς το προσωπο σου ;) δε λεω γαμαει το εργαλειο σου ΜΠΡΑΒΟ :goodjob: αλλα ξεκαβαλα το καλαμι που εχεις καβαλησει φιλαρακι γιατι σε βλεπω καμια ωρα να πεφτεις και να σπας χερια και ποδια ;) !!!! Και ΜΗΝ ξεχνας οτι στη θεσσαλονικη λογικα κυκλοφορουν πολυ ποιο δυνατα αμαξια απο το δικο σου :thumbsup: !!! Α! και κατι τελευταιο !!! Αν οντως εισαι τοσο γρηγορος γιατι δε πας ενα ανοιγματακι με το γνωστοτατο SCIROCCO R με την 3076 που φοραει ???? Αυτα που σου ειπα φιλικα παντοτε.......

Link to comment
Share on other sites

αυτα τα λετε γιατι δεν εχετε παει κοντρα μαζι του η δεν εχετε μπει στο αμαξι του.....για δειτε λιγο στο *μη επιτρεπόμενο @ URL* γιατι νομιζετε αυξηθηκε κατακορυφα ο αριθμος αυτων που πουλανε Porsche m3 μικρες ferrari r8 και αλλα τετοια?μηπως αυτο εγινε οταν ο λιακος εφτιαξε το δικο του?τιχαιο?δεν νομιζω....

Link to comment
Share on other sites

Εδώ οι μηχανικοί της Θεσσαλονίκης κλείνουν και πουλάνε τις επιχειρήσεις τους που με τόσο μεράκι και ιδρώτα έφτιαξαν.. http://www.*μη επιτρεπόμενο @ URL*/xyma/view/1400950/

Φίλος με opel vectra B97 χάθηκε μετά από άπειρο ΤΣΑΙ που τον κέρασε ο ΛΙΑΚΟΣ http://www.*μη επιτρεπόμενο @ URL*/xyma/view/1415826/

Link to comment
Share on other sites

Μηπως λεω μηπως εχετε βγει λιιιιιγο off topic???λεω εγω τωρα.......Θα σας παρακαλουσα να μην βγαινετε off topic και οποιες διαφωνιες υπαρχουν μπορειτε να τις λυσετε μεσω pm!

Edited by trelaras582
Link to comment
Share on other sites

Πασχααααααα,μετά τον επιταφιο λοιπόν κατεβηκαμε στο στέκι μας.suzuκi swift gti του '92 με εξάτμιση με γείωσε κανονικότατα σε ολες τις αποστάσεις :D:sad: :sad: .... πυραυλάκια αυτα τα μικρά....

ΥΓ1:

2 ενδιαφεροντα ανοιγματα που ειδα αποψε,παντα σε φιλικο κλιμα:

1)civic type-r EP3 (με spec αν και μικρο απο skunk2 kai toda) vs golf gti-6 dsg (αγνωστων στοιχειων), στα 800 το gti 1 αμαξακι ενω στα 400 ο ιαπωνας ελαχιστα μπροστα...

2)s2k φπε +skunk2 εκκεντροφορους γραναζια toda kai δισκο exedy vs ibiza cupra που οπως λεει το παιδι παιζει κοντα στα 300+ σημειωσατε 1 στα 800...το συμπερασμα μου ανθρακας τα 300+ του cupra....

ΥΓ2:

Η μου φαινεται η τα αλογα λιγο πολυ εχουν γινει στραγαλια τωρα τελευταια(γενικη αποψη οχι για τα πιο πανω αμαξια ουτε για τα παιδια του club γιατι στο κατω κατω δε τα ξερω και απο κοντα),εχω ακουσει τα απιστευτα αλογα τον τελευταιο καιρο,δεν μιλαω συγκεκριμενα γιατι ειμαι και μικρος και ισως να μη ξερω πολλα αλλα ολοι γρηγοροι ειναι τωρα τελευταια,ΔΗΛΑΔΗ νορμαλ αμαξια η τα εστω φτιαγμενα μεχρι ενος οριου χαθηκαν και ολοι φοραν 3076 και k04 και ποιος ξερει τι αλλο σε πιεσεις ανω το λογικου???

Και επειδη με περασαν ενα evo και κατι αλλα ψωραμαξα τυπου gti-6,s3 κτλ σημερα στην εθνικη θα βαλω K04 sto polo θα το υπερκυβισω στα 1800 και θα περναω το μαγικο χαλι του αλλαντιν με 3η roll....

Link to comment
Share on other sites

Κ04 και @@! Οταν με το καλο πιασω κανα μαρουλι στην ακρη θα βγαλω πολυ ταυλες με ενα σ2κ τουρμπο.

Ειδα ενα στη λαρισσα και παει αυτο ηταν. Δν το βγαζω απο το κεφαλι μου λεμε!

Εκτος και αν βρω καμια βαλιτσα με μαρουλια μεσα και κατεβασω κανα σουπρα ΒΤ :)

Link to comment
Share on other sites

Κ04 και @@! Οταν με το καλο πιασω κανα μαρουλι στην ακρη θα βγαλω πολυ ταυλες με ενα σ2κ τουρμπο.

Ειδα ενα στη λαρισσα και παει αυτο ηταν. Δν το βγαζω απο το κεφαλι μου λεμε!

Εκτος και αν βρω καμια βαλιτσα με μαρουλια μεσα και κατεβασω κανα σουπρα ΒΤ :)

σ2κ τουρμπο χαλαει ολο το αμαξι και ολο τον προσανατολισμο του.

αυτο το αμαξι το εφτιαξαν για να ειναι ατμοσφαιρα.-

γνωμη μου ειναι αυτη :sorcerer:

Link to comment
Share on other sites

αχ αχ... μου τα είχε σκάσει ένα τέτοιο στην Αττική Οδό... θυμάμαι ότι πήγαινα σπίτι, με το polaki με μια 140άρα και βλέπω κάπου στα 500m πίσω μου κάτι φώτα να παίζουν... πλακώνομαι... φτάνω 190-200-200+(το κοντέρ μου φτάνει στα 200 και είχα πάει παρακάτω) ε... κάνω δεξιά και με πέρασε σαν σταματημένο....

Είναι τα s2k πυροβόλα... αν και θα συμφωνήσω με τον Dynamite, αυτό το αμάξι πρέπει να το κρατάς ατμόσφαιρα (βέβαια θες πολλά λεφτά για να το σκαλίσεις και να πάρεις άλογα εκεί αλλά τι να λέει...)

Link to comment
Share on other sites

σ2κ τουρμπο χαλαει ολο το αμαξι και ολο τον προσανατολισμο του.

αυτο το αμαξι το εφτιαξαν για να ειναι ατμοσφαιρα.-

γνωμη μου ειναι αυτη :sorcerer:

+1 συμφωνώ, πίσω κίνηση και ατμόσφαιρα είναι σήμα κατατεθέν του S2000! :whistling:

Edited by ACE2007
Link to comment
Share on other sites

χεπερασμενο πια ξεκολατε

Αλλά κλασσικό! :whistling:

Ότι πιο hot παίζει για μένα είναι τα RS3 & TTRS με τον 5κύλινδρο 2.5 turbo με 340ps και 45nm ροπή...

http://www.4troxoi.gr/default.php?pname=Article&cat_id=2&art_id=12883

Link to comment
Share on other sites

Αλλά κλασσικό! :whistling:

Ότι πιο hot παίζει για μένα είναι τα RS3 & TTRS με τον 5κύλινδρο 2.5 turbo με 340ps και 45nm ροπή...

http://www.4troxoi.g...=2&art_id=12883

Πας 400 αλογα και εισαι και ανετος?stage 2 ποσο πανε?φωτια.....το ttrs οχι γιατι πληρωνεις τη μουρη και οχι τοσο την αξια...

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

Πας 400 αλογα και εισαι και ανετος?stage 2 ποσο πανε?φωτια.....το ttrs οχι γιατι πληρωνεις τη μουρη και οχι τοσο την αξια...

Και μαμά δεν παίζονται, έχει ανέβει ο πήχυς πολύ ψηλά... ...stage 2 ούτε που ξέρουμε που θα φτάνουν..

...για το tt-rs κάποιος ήδη έχει βάλει αγγελία το αυτοκίνητο του!! :whistling:

http://www.autoblog.gr/2011/04/16/video-audi-rs3-vs-ford-focus-rs-vs-subaru-wrx-sti-spec-c-vs-ferrari-enzo/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.