Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Σπέρα και από Θεσσαλονίκη, καλώς σας βρήκα. Κυριολεκτικά τα ρούφηξα σαν τον φραπέ τα θέματα του φόρουμ σας καθώς τυγχάνω μελλοντικός κάτοχος Γκολφ? - θα δείξει.

Τεσπα, για και χαρά σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και καλή χρονιά!

Δημήτρης απο Αθήνα ( Ξάδερφος :) με 2 Ibiza 95') ένα με 3d ABF κινητήρα 2.000cc απο Golf και ένα Glx 5d 1100 (απο εκει προέρχεται και το nick ).

Για να προλάβω ερωτήσεις για το πώς έκανα παπάκι 1100 cc χεχε!

Kαλώς σας βρήκα λοιπόν!

;)

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλωσήρθατε όλοι!

Καλά να περνάτε μέσα από τις σελίδες μας & φυσικά καλά και ασφαλή χιλιόμετρα σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και καλή χρονιΑ. Νίκος από 3καλα και φοιτητής στην όμορφη Σαλονίκη. Μελλοντικός κάτοχος ενός golf vi (σε 3+μηνες που θα έρθει)...Λίγο πίκρα αλλά οκ. Καταπληκτικό το site. Έχω φάει άπειρες ώρες εδώ μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Πω πω νεα μελη.

Καλως ηρθατε ολοι παιδια και πιστευω η πρωτη σας γνωριμια με τα υπολοιπα μελη

να ειναι στην πανελληνια εκδρομη στα Γιαννενα που θα γινει και η κοπη της πιτας.

Να περνατε παντα καλα.

Link to comment
Share on other sites

Mε λένε Δήμο από Θεσσαλονίκη. Καλωσορίζω την παρέα. Επιτέλους μετά από 5,5 μήνες είμαι νέος κάτοχος passat 1.4 TSI SPORTLINE. Παραφορτωμένο με πολλά έξτρα που έβαλαν από εργοστάσιο, πέρα από αυτά που είχα ζητήσει. Υπάρχουν επίσης αλλαγές στο φωτισμό των οργάνων και διαφορετική οθόνη (νομίζω από το καινούριο golf).

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθατε παιδιά, καλή χρονιά να έχουμε όλοι!

Link to comment
Share on other sites

καλωσήρθατε!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα απο τον Λαγκαδα(λιγο εξω απο την Θεσσαλονικη)ειμαι ο Αποστολος και εχω στην κατοχη μου ενα passat 91μοντ.

με φουλ μετατροπη απο 1.8cc σε 2.0 16V με gt40 γυρο στα 600-650αλογα..

και ενα audi A3 04μοντ.1.6

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Απόστολε. Φαντάζομαι ότι θα θέλεις αρκετό σανό για να ταΐσεις αυτά τα άλογα! tongue.gif:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Απόστολε. Φαντάζομαι ότι θα θέλεις αρκετό σανό για να ταΐσεις αυτά τα άλογα! tongue.gifB)

παρα πολυ θα ελεγα :thumbsup:

Καλωσορισατε παιδια!!

ευχαριστω πολυ καλα ποστ να εχουμε και ελπιζω να γνωριστουμε καποια στιγμη απο κοντα.

Edited by konstantinos passat
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια! Με λενε Παρη και ειμαι 27 ετων. Εχω ενα Golf MK5 1.4FSI με μονες βελτιωσεις τις 17αρες απο A6, φιμε μεμβρανες και xenon. Το body kit ειναι στον βαφεα. Αυτα απο μενα. Θα τα πουμε συντομα!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα απο τον Λαγκαδα(λιγο εξω απο την Θεσσαλονικη)ειμαι ο Αποστολος και εχω στην κατοχη μου ενα passat 91μοντ.

με φουλ μετατροπη απο 1.8cc σε 2.0 16V με gt40 γυρο στα 600-650αλογα..

και ενα audi A3 04μοντ.1.6

Γεια σας παιδια! Με λενε Παρη και ειμαι 27 ετων. Εχω ενα Golf MK5 1.4FSI με μονες βελτιωσεις τις 17αρες απο A6, φιμε μεμβρανες και xenon. Το body kit ειναι στον βαφεα. Αυτα απο μενα. Θα τα πουμε συντομα!

Καλως μας ηρθες Αποστολη και Παρη.

Απο ποια περιοχη εισαι Παρη?

Link to comment
Share on other sites

Καλως μας ηρθες Αποστολη και Παρη.

Απο ποια περιοχη εισαι Παρη?

Απο Μυτιληνη ειμαι φιλε μου!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.