Jump to content
_notis

Polo 1.6 Tsi 210 Ip !

Recommended Posts

με τι τιμη θαρθει αραγε εδω?αν πιασει τα 30.000 παντως δε θα αξιζει κ 300 αλογα να δινει.Polo ειναι..

εγω θα προτιμουσα να ριχναν λιγο τιμες κ ας μην εχουν 300 εκδοσεις σε καθε αμαξι.

κ να ριξουν κ κανα επιτοκιο που οοοοοολες οι εταιριες τοχουν χαμηλοτερα

σορρυ για το off topic αλλα καλα τα αλογα κ η φιγουρα,ομως στην ουσια ποναμε..(που πλεον ειναι το χρημα ετσι οπως παμε..)

Link to comment
Share on other sites

βασικα δεν ειναι και απιθανο να βγει.

μην ξεχναμε πως ειχαμε δει polo gti cup edition.

ibiza cupra R.

το οτι δεν μπορει να μπει 4 κινηση στο σασι του polo δεν πιστευω οτι ειναι θεμα.

και το rocco R 270 αλογα ειναι και μπροστα παταει μονο.

απλα πιστευω πως σταματησαν τις φιμες για να μην χαλασει την πορεια του polo gti.

να δουν πως θα παει το πολο και αν τελικα τον βγαλουν τον 1.6 tsi θα μπει πιστευω στο πολακι.

Link to comment
Share on other sites

Για να ακουσω;

θα το δουμε το R?

Ξερω γω..Σουπα καταντησε!Δεν το βλεπω...Το R το 6αρι απο πωλησεις πως παει ξερουμε?Εσυ τι πιστευεις?

Link to comment
Share on other sites

βασικα δεν ειναι και απιθανο να βγει.

μην ξεχναμε πως ειχαμε δει polo gti cup edition.

ibiza cupra R.

το οτι δεν μπορει να μπει 4 κινηση στο σασι του polo δεν πιστευω οτι ειναι θεμα.

και το rocco R 270 αλογα ειναι και μπροστα παταει μονο.

απλα πιστευω πως σταματησαν τις φιμες για να μην χαλασει την πορεια του polo gti.

να δουν πως θα παει το πολο και αν τελικα τον βγαλουν τον 1.6 tsi θα μπει πιστευω στο πολακι.

αυτο ακριβως πιστευω!!!

δεν ξερω αλλα κατι μου λεει πως περιμενουν να δουν πως θα παει το πολο gti.

Link to comment
Share on other sites

Α ξεχασα να πω πως απο το 2012 νομοιζω στο WRC ειναι υποχρεωτικο ολοι να εχουν 1.6 μοτερ.

αρα????? αφου η φακεν βαγκεν ειναι με το ενα ποδι μεσα για το 2012-13? θα δουμε 1.6 tsi η 1.6 tfsi..

αρα????? τα λευτα που θα χαλασουν για την εξελιξη του μοτερ απο που θα τα μαζεψουν?

θα βγαλουν ενα polo R ενα ibiza R και οπου αλλου υπαρχει χορος και θα τα μαζεψουν.

ασε που ειπαν πως αν τελικα μπουν στο WRC δεν θα μπουν σιγουρα με το ροκκο. μπορει να μπουν λεει με το γκολφ η με το POLO!

Edited by poen
Link to comment
Share on other sites

τελικα το Α1 1.4 tsi 185ps ΔΕΝ θα εχει το ονομα s1 καθως η audi θελει ενα 4motion μοντελο για την S εκδωση.

με τα πολλα δουλευουν πανω στην πλατφορμα που εχουν πολο και α1 για να μπει καποιο hadlex

αν δουμε s1 θα δουμε και R το αργοτερο το 12 μπορει και μεσα στο 11

1.6 tsi λογικα 4motion & dsg6?

2 good 2 be true.. ποτε δεν ξερεις ομως.

και με τιμη κοντα στα 25-27 θα ειναι πολυ καλο

Link to comment
Share on other sites

τελικα το Α1 1.4 tsi 185ps ΔΕΝ θα εχει το ονομα s1 καθως η audi θελει ενα 4motion μοντελο για την S εκδωση.

με τα πολλα δουλευουν πανω στην πλατφορμα που εχουν πολο και α1 για να μπει καποιο hadlex

αν δουμε s1 θα δουμε και R το αργοτερο το 12 μπορει και μεσα στο 11

1.6 tsi λογικα 4motion & dsg6?

2 good 2 be true.. ποτε δεν ξερεις ομως.

και με τιμη κοντα στα 25-27 θα ειναι πολυ καλο

Πάνο εγώ διάβασα για το S1 ότι πιθανόν να φοράει το 2.0 TSI μοτέρ με 270 ίππους!

Αν βγει το Polo R θα τα ισοπεδώσει όλα!!

http://www.go*μη επιτρεπόμενο @ URL*/news/new-models/3915,Audi_S1_kai_VW_Polo_R_me_kinhsh_stoys_4_.html

Edited by ACE2007
Link to comment
Share on other sites

στον ξενο τυπο λενε για 1.6 tsi. το ειδα και εγω αυτο Θανο αλλα οι Ελληνες κανουν καταβαση το χαλασμενο τηλεφωνο σε τετοια νεα

Link to comment
Share on other sites

αν και Photoshop ειναι ΤΕΛΕΙΟ. λευκο η σε κανα rising blue οπως τα μεγαλα αδελφια θα ειναι φωτια.

αλλα.. μη το βγαλουν με 2.0 tsi γιατι κατι τετοια λενε τωρα. μακαρι να βγει με 1.6 η 1.8 tsi

Volkswagen_Polo_R_header.jpg

Volkswagen_Polo_R-2-515x309.jpg

Link to comment
Share on other sites

αν και Photoshop ειναι ΤΕΛΕΙΟ. λευκο η σε κανα rising blue οπως τα μεγαλα αδελφια θα ειναι φωτια.

αλλα.. μη το βγαλουν με 2.0 tsi γιατι κατι τετοια λενε τωρα. μακαρι να βγει με 1.6 η 1.8 tsi

Volkswagen_Polo_R_header.jpg

Volkswagen_Polo_R-2-515x309.jpg

1,6 FTW !! ;)

Link to comment
Share on other sites

ειπαμε μεχρι τα χρηστουγεννα θα περιμενω αν δεν μαθουμε τπτ η μαθουμε πως θα ειναι πανω απο 1.8 παμε για gti

Link to comment
Share on other sites

ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΤΟ 2012!!!!!!!!

http://www.autotriti.gr/data/magazine/viewthema/38793_25954.asp

σε βλεπω μεχρι το 2012 με το golfaki μεχρι να βγει το polaki. χα χα χα

Link to comment
Share on other sites

Καλό φαίνεται!! Το μόνο που με ξενερώνει είναι ότι η μάσκα δεν είναι κυψελωτή, όπως ισχύει στα έως τώρα Gti (Golf, Polo). Μέσα λογικά θα περιμένουμε κανένα Recaro, περισσότερο νίκελ, αλλά μέχρι εκεί....closedeyes.gif

Μου φαίνεται λίγο περίεργο να βάλουν τετρακίνηση σε τόσο μικρά αμάξια (Polo, A1).

Δεν είναι ούτε EVO , ούτε SUBARU το πολάκι...

Η μηχανή 1600 κυβικά?? Μεγάλο βήμα για VW, αλλά θα μου πεις τι άλλο να βάλουν

Εξω 18 ζάντα λογικά... Θα είναι λίγο "δύσκολο" αμάξι.

Edited by TSOLIAS30
Link to comment
Share on other sites

Απ οτι δείχνουν τα πράγματα εκεί στους Wurst, συνειδητοποίησαν οτι ειναι υπερβολή να υπάρχει 1.2 και 1.4 και μετά κατευθείαν στο 2.0, κάτι μου λεει οτι με το που βγει ο 1.6, ο 1.4 θα παει περίπατο στην ιστορία της μάρκας..

μου φαίνεται το πιο λογικό σενάριο

Edited by Mephins
Link to comment
Share on other sites

Dynamite μήπως να ακυρώσεις την παραγγελία του gti ?

Δυστυχως - ευτυχως θα διξει φιλε μου Speedy αλλα η παραγγελια εχει "παγωσει" εδω και μια βδομαδα περιπου λογο οικονομικου προβληματος που προεκυψε ξαφνικα ;)

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως - ευτυχως θα διξει φιλε μου Speedy αλλα η παραγγελια εχει "παγωσει" εδω και μια βδομαδα περιπου λογο οικονομικου προβληματος που προεκυψε ξαφνικα :)

ευτυχώς να λες !! Μάλλον ο καλός Αΐ Βασίλης θέλει να σου φέρει καλύτερο δώρο αλλά θα πρέπει να περιμένεις και το 2011 για να το πάρεις το 2012 ! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.