Jump to content
themisSs13

Αφαιρέθηκε Το Golf Και Tsi Και Έμειναν Κόλες..Τώρα?

Recommended Posts

Kαι μιας και μιλάγαμε για σήματα, μία photo από την δική μου αλλαγή:

th_DSC00108.jpg

μου θυμιζει L E O N!

ο καλυτερος τροπος να τα βγαλετε ευκολα σωστα και τελειως ειναι μια ειδικη γομα που μπενει πανω σε τροχουδακι και τα αφερει ολα τελεια χωρις να χαλαει το χρωμα

Edited by poen
Link to comment
Share on other sites

ναι οντως φαινεται. γυαλιστικη αλοιφη δοκιμασες??

δοκιμασα αλοιγη τπτ...βασικα οι κολλες που φαινονται ειναι απιστευτα σκληρες.με το χερι δν φευγουν!ο φανοποιος υποψιαζομαι πως αυτο εκανε για να ξανατοπο8ετηση στο ιδιο σημειο.αλλα προσθεσε κολλα διαφορετικη.μπορει να μν εκανε για αυτη την δουλεια.στην φοτο δν φαινετε το χρωμα που εφυγε ειναι πολυ μικρο κομματι αλλωστε.σε λιγο λεω να την κανω να παω απο κανα φανοποιο να δω τι θα μου πει...μπορω να ανεβασω βιντεο απλα δν θα δεις κατι διαφορετικο απο την φοτο.ρελαντι ειμαι πολυ ησυχος και απο εικονα αυτο που βλεπεις.παντως θα το κανω...

Link to comment
Share on other sites

μου θυμιζει L E O N!

Kαι στο Leon μου έτσι το είχα βάλει το λογότυπο και επειδή μου άρεσε

πολύ το επανέλαβα και στο Golf :)

Edited by stakyrTSI
Link to comment
Share on other sites

Staky θα σε στεναχωρήσω αλλά συμφωνώ με τον kpol. Δεν είναι ωραίο και μοιάζει με καρικατούρα του Leon. :p :p

Βάλε τα γράμματα στην θέση τους γρήγορα!!! :clapping::cry: :cry:

Στο θέμα μας πάλι, πέρασα σήμερα από το πλυντήριο αυτοκινήτων που είναι κοντά μου και μάλλον θα το πάω από εκεί για να τα βγάλω (για λόγους ασφάλειας πάντα).

Απλά δεν ξέρω αν θα τα βγάλω όλα ή μόνο της δεξιάς πλευράς που γράφει TSI... :huh: :huh: :huh:

Τι λέτε οι υπόλοιποι?? Όλα ή μόνο το tsi??? :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σεβαστές οι απόψεις σας και σας ευχαριστώ

για αυτές.

Σημασία έχει τι αρέσει σε μένα όμως :clapping:

Υ.Γ. Το όνομα μου στην υπογραφή μου κανείς δεν

το έχει προσέξει;

Edited by stakyrTSI
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σεβαστές οι απόψεις σας και σας ευχαριστώ

για αυτές.

Σημασία έχει τι αρέσει σε μένα όμως :clapping:

Υ.Γ. Το όνομα μου στην υπογραφή μου κανείς δεν

το έχει προσέξει;

Άμα σου αρέσει μην ακούς κανένα.

Υ.Γ. Βάλτο με μεγάλα γράμματα και εσύ !! :clapping::cry: :cry: :huh: :huh: :huh:

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Παίδες τα έβγαλα τα σηματάκια τελικά (tsi) εύκολα και γρήγορα όπως είπα στο πλυντήριο!! :D

Το καλό είναι επειδή το αμάξι είναι 11 μηνών δεν είχαν ξεραθεί τα αυτοκόλλητα και βγήκαν εύκολα. sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

21042010642.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παίδες τα έβγαλα τα σηματάκια τελικά (tsi) εύκολα και γρήγορα όπως είπα στο πλυντήριο!! :)

Το καλό είναι επειδή το αμάξι είναι 11 μηνών δεν είχαν ξεραθεί τα αυτοκόλλητα και βγήκαν εύκολα. sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

21042010642.jpg

ε βγαλε και το golf!

εβγαλες το tsi και αφησες το golf?

και εγω την ιδια πατατα εκανα στην αρχη ειχα βγαλει το tsi και αφησα το golf μετα το εβγαλα και αυτο.

αλλα λεω να τα ξαναβαλω

τωρα αν βαλω εξατμιση και προφυλακτηρα πισω γιατι ωταν με βλεπουν απο το πλαι

(νομιζουν οτι εγω gti) και μου κολλανε κατι κουπρα και κατι rx8 και που να παω με το baby tsi

πλακα ειχε ενας τυπος με ενα type R που σκαει και μου λει "φιλαρακι το ed30 ειναι?" ναι του λεω το junior ομως και γελουσα..

Edited by poen
Link to comment
Share on other sites

Θα ξαναβάλω δεξιά σήμα, αλλά της ΑΒΤ!! :)

Δεν έβγαλα το "GOLF" γιατί δεν ήθελα να είναι άδειο!

Ο φίλος που τα βγάλαμε έχει το ΜΚ5 GTI και εκείνος τα έχει βγάλει όλα αλλά θα ξαναβάλει το GTI!

Link to comment
Share on other sites

Θα ξαναβάλω δεξιά σήμα, αλλά της ΑΒΤ!! :)

Δεν έβγαλα το "GOLF" γιατί δεν ήθελα να είναι άδειο!

Ο φίλος που τα βγάλαμε έχει το ΜΚ5 GTI και εκείνος τα έχει βγάλει όλα αλλά θα ξαναβάλει το GTI!

ελα ρε τρελε θα τους τα σκασεις?

καλα θα κανεις. θα εισαι ανετος τουλαχηστον.

θελω να με πας βολτα παντως αν τελικα το βαλεις γιατι σε abt tuned δεν εχω μπει και θελω να δω αν ειναι κατι ποιο special σε σχεση με τα αλλα tsi sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

Off-topic + Συμβουλή :

Off Topic

Μην βγάζετε τα σήματα μιας και κάποια στιγμή θα τα ξαναβάλετε !
:):)
Link to comment
Share on other sites

ελα ρε τρελε θα τους τα σκασεις?

καλα θα κανεις. θα εισαι ανετος τουλαχηστον.

θελω να με πας βολτα παντως αν τελικα το βαλεις γιατι σε abt tuned δεν εχω μπει και θελω να δω αν ειναι κατι ποιο special σε σχεση με τα αλλα tsi sillyhorse1rb5.gif

Όχι ακόμα δεν τρελάθηκα, αν και είναι γείτονες τα παιδιά και με ψήνουν!! Προς το παρόν μόνο "εικαστικές" παρεμβάσεις με ενδιαφέρουν. Έχω δει στην περιοχή μου ένα που είχε τα ίδια σήματα και μου άρεσε.

Σαν το παρακάτω μόνο που αριστερά θα είναι το golf και δεξιά το abt :

2009abtgolfvi2413800600.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεί να βάλει άλλο σηματάκι για να το καλύψει??

λογικα,επειδη εχει βαλει look,θα θελει 'γυμνο' τον κωλο του αμαξιου...

παντως εγω χτες που το δα,χωρις να ξερω το φιλο και το αμαξι του,μου φανηκε πολυ ασχημο αυτο με τις κολλες...

Link to comment
Share on other sites

χτες παντως που πετυχα το αμαξι του themisSs13 στο ο.χ και μπορω να πω οτι φαινεται παρα πολυ η κολλα που εχει μεινει απανω...

παιχταρα μου γτ δν μιλισες??

Link to comment
Share on other sites

το ψιλοφοβαμαι!καμια αλλη λυση?

λοιπον κ εγω το εκανα κ σ εχω την λυση θα παρεισ μια αλοιφη για τισ γρατζουνιες κ θα το τριψεισ να βγουν οι κολλες μετα θα το περασεισ με ενα μαλλακο πανι να φυγουν οι αλοιφεσ κ θα του βαλεισ κερι γυαλισματος θα δεισ μετα διαφορα...
Link to comment
Share on other sites

παιχταρα μου γτ δν μιλισες??

πως να σε καταλαβω ρε συ? αλλη φορα να φορας κανα γαρυφαλλο στο πετο :):thumbsup:

και εκεινη την ωρα που σκασανε τα στρουμφς κοιταξα προς το αμαξι αλλα ειχες ηδη φυγει...

πας συχνα?νομιζω δεν εχω ξαναδει το αμαξι αλλη φορα...

πλακα πλακα ειδα πολλα 5αρια golf χτες αλλα δεν ξερω κανεναν...ειμουν και με undercover αμαξι.

Link to comment
Share on other sites

πως να σε καταλαβω ρε συ? αλλη φορα να φορας κανα γαρυφαλλο στο πετο :):thumbsup:

και εκεινη την ωρα που σκασανε τα στρουμφς κοιταξα προς το αμαξι αλλα ειχες ηδη φυγει...

πας συχνα?νομιζω δεν εχω ξαναδει το αμαξι αλλη φορα...

πλακα πλακα ειδα πολλα 5αρια golf χτες αλλα δεν ξερω κανεναν...ειμουν και με undercover αμαξι.

νομιζα οτι με ειδες οταν περασα...η φευγοντας!δν πηγαινω συχνα αν και μενω κοντα.(ν.ηρακλειο) ασε που μερικες φορες ανεβαινω και εγω με undercover αμαξι.γεκινα μαζευει 5αραια και την προηγουμενη βδομαδα ειχαν περασει πολλα.πιο ωραια ειναι παντως mac.η μαλλον πιο χαλαρα...

Link to comment
Share on other sites

Kαι μιας και μιλάγαμε για σήματα, μία photo από την δική μου αλλαγή:

th_DSC00108.jpg

φιλε σε πετυχα σημερα στο τελος της αττικης οδου.εξω απο τα καλυβια...συνεχισες ευ8εια εγω μπηκα καλυβια!εσυ πρεπει να ησουν καθως ειδα το γολφ πισω.sry αν σου κολησα απλα η8ελα να σε προλαβω...δν ειμαι κομπλεξικος!

Link to comment
Share on other sites

Eγώ είμαι ανώμαλος που θέλω να το βγάλω το κόκκινο S και να βάλω ασημί, να νομίζουν ότι είναι το 122? χαχαχα!

εχω s ασημενιο οποτε 8ες...εγω σκεφτομουν το fsi!!! :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.