Jump to content
poen

Polo 6R Gti Tuning

Recommended Posts

μη του κολλάτε τους Dis.

ευχαριστω

απο τετιες @@ιες χανουμε ολα τα παλια μελη

Edited by Dynamite
Link to comment
Share on other sites

τωρα το διαβασα....δεν εχουμε τιποτα προβληματα με εγγυησεις???

μια χαρα ακουγεται αν και στην αρχη δεν μου πολυ αρεσει μετα μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε Σπυρο τι θεμα να εχεις.... Γουστο ειναι ο ηχος, σε αλλον αρεσει και σε αλλον οχι... Απλα ειναι μια αρκετα οικονομικη λυση για καποιον που ειναι stock και θελει λιγο αγριαδα στο αυτοκινητο του.. Ουτε θεμα με backpressure εχεις, δεν ειναι ατμοσφαιρικο! ;)

Link to comment
Share on other sites

Όπως τα λέει ο Βασίλης και όχι μόνο τα δίλιτρα αλλά και τα 14άρια non resonated ftw 8)

Συγνώμη που σας το χαλάω, αλλά τι γίνεται με το backpressure? δεν νομίζω να υπάρχει κάποιος εξατμησάς να μας πιστοποιήσει ότι δεν θα αλλάξει.....εγώ ένα τελικό άλλαξα στο golf και έχασα αισθητά.

Τα συστήματα εισαγωγής και εξαγωγής μπαίνουν μελετημένα πάνω σε ένα αυτοκίνητο και είναι ρυθμισμένα έτσι ώστε να δημιουργούν σωστό backpressure και τα λοιπά. Νομίζω πως όποιος θέλει να κάνει κάποια κίνηση να βελτιώσει τον ήχο του και τις επιδόσεις του καλυτερα να απευθυνθεί σε επώνυμα μελετημένα προιόντα και να αποφύγει τα πειράματα........του κάθε μπαρμπαθανάση εξατμησά που θα βρεθεί στο δρόμο του.

Edited by kospasTSI12345
Link to comment
Share on other sites

το backpressure θα αλλαξει νομιζω αν πας σε μεγαλυτερη διαμετρο εξατμιση κ το αμαξι ειναι μαμα.μονο με προγραμμα μπορεις να τα φτιαξεις αυτα.και εγω που ενδιαφερομαι καποια στιγμη να του κοτσαρω μια miltek πανω που ειναι full 70αρα για το πολο,δε θα χω την απαιτουμενη αποδοση χωρις προγραμμα.αλλα με προγραμμα θα ξυριζει

Link to comment
Share on other sites

σύνολο 200ευρω.

απόδοση από τα 50 ανοίγει καλύτερα. πολλά πειράματα δεν έκανα ακόμα γιατί δεν έχω χρόνο λόγο δουλειάς.

Link to comment
Share on other sites

1 δε γραφουμε με greeklish

2 δεν ανοιγουμε αγγελιες πωλησης οπου νανε στο φορουμ

3.εαν βαλεις στο σωστο section τοτε δεν κανουμε παζαρια αλλα βαζουμε την τιμη και το πουλαμε http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showforum=54

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

σευχαριστω

ναι Γιώργο μόνος. δεν είναι και κάτι τρομερά δύσκολο.

και εξαλου από τα 12 μου δούλευα σε συνεργεία.... :cool:

Link to comment
Share on other sites

σευχαριστω

ναι Γιώργο μόνος. δεν είναι και κάτι τρομερά δύσκολο.

και εξαλου από τα 12 μου δούλευα σε συνεργεία.... :cool:

Ναι είναι πολύ εύκολο. Και εγώ μόνος μου την είχα βάλει. Βγάζει ωραίο ήχο εεε?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε m@kro μπορείς να αναφέρεις ακριβώς τον τύπου του φίλτρου?

Γιατί θέλω να βάλω ακριβώς αυτό σε ibiza cupra(2010) αλλα δεν ξερω την διάσταση?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.