Jump to content
Z3R@tuL

Update Εγκεφάλου Polo 1.2 Tsi

Recommended Posts

Μη λες τέτοια τώρα και μας ξαναματαφυτιλιάζεις!!! Την άλλη εβδομάδα το πάω AutoMarin να μου αλλάξουν τα σωληνάκια που συντονίζουν (έτσι είπαν) και θα τους πω το παραμύθι γιατί τώρα με τρέλανες! Να επιστρέψει η χαμένη του νιότη και τι στον κόσμο! :D:thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Μη λες τέτοια τώρα και μας ξαναματαφυτιλιάζεις!!! Την άλλη εβδομάδα το πάω AutoMarin να μου αλλάξουν τα σωληνάκια που συντονίζουν (έτσι είπαν) και θα τους πω το παραμύθι γιατί τώρα με τρέλανες! Να επιστρέψει η χαμένη του νιότη και τι στον κόσμο! :D:thumbsu:

πια σωληνακια να συντονισουνε???

Link to comment
Share on other sites

πια σωληνακια να συντονισουνε???

Το κλασσικό πρόβλημα με τον ήχο που ακούγεται πίσω από το ντουλαπάκι του συνοδηγού... Τους το είπα στο service των 15.000km και μου είπαν το ξέρουν και πως τη βδομάδα που μας έρχεται να το πάω να του αλλάξουν τα σωληνάκια που προκαλούν το θέμα. Τώρα αν έλεγαν αλήθεια ή αν το είπαν για να με ξεφορτωθούν και απλά θα τα λυγίσουν λίγο παραπάνω όπως σε όλους δεν το γνωρίζω.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς έχει αρχίσει και κάνει περίεργα στο δρόμο πάλι, αλλά έλεγα ότι μούφα βενζίνη κλπ...(λες κ μπουκώνει πολύ εύκολα κλπ) Επίσης, 1η και όπισθεν κ 2α ενίοτε σε πολύ μικρές ταχύτητες (παρκάρισμα τύπου) ακούω ένα σφύριγμα, τον οποίο δεν μπορώ να εντοπίσω (το είχε αναφέρει και ο φίλος Greg σε άλλο topic, δεν ξέρω εάν είναι το ίδιο πράγμα,απλά το υποθέτω). Μου είπαν ότι κάτι παίζει με καζανάκι, σπιραλ.. Δεν το κοίταξαν (δεν το πήγα να το κοιτάξουν), αλλά και μόνο που το άκουσαν. whatever τεσπα, απλά πρέπει όπωσδήποτε να το πάω. Περιμένω σήμερα -ελπίζω- περισσότερες πληροφορίες.

mk2911,

την παρασκευη που πηγα φιλοσιδη τους ξαναρωτησα (τους ειχα ρωτησει και παλαιοτερα και μου ειχαν πει οτι το κανει μονο οταν δεν ειναι ζεστα τα φρενα) και επειδη παρατηρησα οτι το κανει και μετα απο ταξιδι (που εχουν ζεσταθει για τα καλα) μου ειπαν οτι ΔΕΝ γινεται να κανουμε κατι για αυτο.. ειναι το υλικο κατασκευης των φρενων (τακακια) και ειναι πιθανον να το κανουν και τα μπροστα (οχι μονο τα πισω) απλα ειναι πιο συνηθισμενο να γινει πισω γιατι το βαρος κατανομης σε αυτες τις ταχυτητες (παρκαρισμα, εκκινηση) ειναι πιο πολυ στις πισω ροδες.. να θυμισω οτι και σε εμενα γινεται μονο στις πολυ πολυ μικρες ταχυτητες 1ης-οπισθεν.. παντως τσεκαραν τα τακακια-δισκο και δεν ειναι φαγωμενα.

Εγώ που έχω το DSG χρειάζεται να το κάνω η όχι?

Φιλε μου δεν ξερω να σου απαντησω, εγω εχω το χειροκινητο (παραλειψη μου που δεν το ανεφερα προηγουμενως) παντως ισχυει οτι οι αντιπροσωπειες ειναι υποχρεωμενες να σου κανουν την τελευταια αναβαθμιση λογισμικου αφου βγαινει απο την μαμα vw και ειναι για το καλο του αυτοκινητου.. αν θες πηγαινε να στο κοιταξουν. να ξερεις οτι αν το βαλουν στο προγραμμα, αυτο συνδεεται online με VW και βγαζει ενδειξη στον χειριστη αν η τρεχουσα εκδοση του αυτοκινητου ειναι η τελευταια. το λεω γιατι ημουν παρων στην ολη διαδικασια.

Πάμε τώρα στα δικά μας προβλήματα. Το παλικάρι μου είπε ότι μάλλον στο update το έκαναν έτσι ώστε να μπαίνει το turbo λίγο πιο πάνω από τς 2000 στροφές ίσως για να μειώσει την κατανάλωση ίσως για την προστασία του κινητήρα που λένε μερικοί, πάντως πράγματι πλέον ΔΕΝ ανοίγει από τις 1550 αλλά από τις 2000+ στροφές. ¶λλωστε μπορείτε να το δείτε κι εσείς στο γράφημα.

ναι παιδια και εμενα το αμαξι μου ανοιγει μετα τισ 2000 στροφεσ απο οτι εχο δει εχο κανει και εγω to uptade..ξερετε μιποσ τι μπρουμε να κανουμε???/εμενα μου χανε πει στιν εταιρια οτι εχει πεσει λιγο ι ροπη γτ προφιλασουνε τον κινιτιρα μεχρι να στρωσει..

ΑΚΡΙΒΩΣ στην ιδια κατηγορια ανηκα (τι ωραια που χρησιμοποιω παρελθοντικο χρονο) και το polaki ειχε χασει την σπιρταδα του, ανοιγε μετα τις 2000, κατεβαζα συνεχως.. απο 3η στις χαμηλες ακουγοταν αυτος ο ηχος (σαν ιμαντας.. κρακ κρακ κρακ που σε κανει να κατεβασεις) και ή πατουσα γκαζι και εκανα υπομονη να φορτωσει ή κατεβαζα σε 2α. Αυτες τις λιγες μερες (που του εχω πιει το αιμα) με την νεα εκδοση ημουν με 3η στις 1000 στροφες και πατησα γκαζι και φορτσαρε πιο γρηγορα απο οτι πριν! Αν θελετε αυτο το πειραμα να το κανετε ΠΡΙΝ και ΜΕΤΑ. Δεν ξερω αν συμπεριφερεται το αυτοκινητο οπως οταν το αγορασαμε ομως ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ανοιγει κατω απο τις 2000..

καλημερα φιλε μου εισαι σιγουρος για το uptade αυτο που λεσ??γτ πριν μια βδομαδα το πηρα απο το πρωτο μεγαλο σερβισ και μου πανε δεν εχει βγει καινουριο uptade..ξερεις ποτε βγηκε???πληρωσες για να σαου κανουνε τον επαναπρογραμματισμο???και εμενα εχει πεσει η ροπη μου στα 17,5 και η τουρμπινα μου ανοιγει στις 2000 στροφεσ και εχω ξενερωσει αρκετα ...

Να διευκρινισω οτι εγω εβαλα τον ΑΥΓΟΥΣΤΟ το περιφημο update που γραφαμε εδω και επειδη ημουν απογοητευμενος με την ροπη το ξανακοιταξα ΝΟΕΜΒΡΙΟ (οπως ειδα στα σχολια μου στο vwclub) αλλα δεν ειχε βγει νεοτερη εκδοση...φαντασου επεμεινα πολυ γιατι μια κοπελα εδω ελεγε για ενα συνεργειο (στην Λιβαδεια νομιζω) που την ειχαν "αναβαθμισει"..σε εμενα τιποτα και οντας απογοητευμενος, ΔΕΝ ξαναπηγα μεχρι την παρασκευη 29/04/2011 (για αλλο λογο πηγα βεβαια) οπου μου ελεγαν δεν ξερουμε κατι για νεοτερη εκδοση αλλα επειδη επεμεινα παλι το εβαλαν στο προγραμμα να το κοιταξουν. Οποτε η εκδοση που εβαλα δεν ξερω αν ειναι νεοτερη απο την δικη σου, αν ειχες αριθμο θα μας βοηθουσες γιατι εγω σας εγραψα στο προηγουμενο μου post τον αριθμο της παλιας εκδοσης και τον αριθμο της νεας. Να ξαναγραψω οτι επειδη ημουν ο πρωτος που το εβαλε (τουλαχιστον στον φιλοσιδη) μου εδωσε το κινητο ο αρχιμηχανικος για να του πω εντυπωσεις και να ξερει τι να λεει στους συνpolites μας.

Μη λες τέτοια τώρα και μας ξαναματαφυτιλιάζεις!!! Την άλλη εβδομάδα το πάω AutoMarin να μου αλλάξουν τα σωληνάκια που συντονίζουν (έτσι είπαν) και θα τους πω το παραμύθι γιατί τώρα με τρέλανες! Να επιστρέψει η χαμένη του νιότη και τι στον κόσμο! :laugh: :laugh:

Πραγματικα ημουν πολυ απογοητευμενος, οποιος φιλος μου ελεγε κολακευτικα λογια για το αμαξι του ελεγα με την μια την ολη ιστορια και του εκοβα την φορα.. θα θυμασαι τι τραβηξαμε και οταν εσβηνε και οταν περιμεναμε το update σχεδιαζοντας εξωδικα διαμαρτυριας και οταν βγηκε τελικα το πολυποθητο αλλα με αποτελεσμα να χασει την χαμενη νιοτη του..

ΕΓΩ ο απαισιοδοξος και απογοητευμενος ενθουσιαστηκα τοσο και εχω ανοιξει τοσο πολυ το στομα μου σε αυτα τα 2 post που αν δεν λεω αληθεια θα με δερνετε 10 μηνες. Εχω γνωση των συνεπειων των λεγωομενων μου και συνεχιζω να λεω :

το "ατμοσφαιρικο" polaki μας αφησε! το polaki μας επεστρεψε!

Θα ηθελα να μου πεις περισσοτερο για τα σωληνακια (αν γινεται pm να μην κανουμε παλι offtopic) γιατι κιεμενα το κανει μερικες φορες οταν εχει ζεσταθει το αμαξι και βρισκεται στο ρελαντι (αυτο το μισο λεπτο περιπου που το αφηνω στο ρελαντι πριν το σβησω)

Link to comment
Share on other sites

εχω την εκδοση που την εβαλα τον αυγουστο φιλε μου απο τοτε δεν μου εχουνε ξαναβαλει καποια καινουρια εκδοση απο που μπορω να δω ποια εκδοση εχω για να σου το πω????

πριν μια βδομαδα που εκανα το σερβισ το μεγαλο στα 30000 χιλιομετρα μου πανε οτι δεν ιπαρχει καινουρια εκδοση φιλε μου..μπορεις να μαθεις απο τον αρχημηχανικο αν εχουνε παει σε ολες τις αντιπρωσοωπειες το καινουριο uptade???

Link to comment
Share on other sites

εχω την εκδοση που την εβαλα τον αυγουστο φιλε μου απο τοτε δεν μου εχουνε ξαναβαλει καποια καινουρια εκδοση απο που μπορω να δω ποια εκδοση εχω για να σου το πω????

πριν μια βδομαδα που εκανα το σερβισ το μεγαλο στα 30000 χιλιομετρα μου πανε οτι δεν ιπαρχει καινουρια εκδοση φιλε μου..μπορεις να μαθεις απο τον αρχημηχανικο αν εχουνε παει σε ολες τις αντιπρωσοωπειες το καινουριο uptade???

Φυσικα και μου το εκαναν δωρεαν, ειμαστε εντος εγγυησης, θελω να πιστευω οτι και οταν αυτη ληξει παλι θα μας κανουν τις αναβαθμισεις χωρις χρεωση (αφου αναβαθμιση σημαινει διορθωνω καποια αστοχια του κατασκευαστη)

Τον πηρα τηλεφωνο πριν λιγο και του εκανα ενα report (πανω κατω αυτα που σας ειπα εδω) και μου ειπε πολυ ωραια, τρομερα νεα κτλ.. φανηκε να χαρηκε πολυ.. μαλλον επειδη ειναι κιαλλοι σαν κιεμενα δυσαρεστημενοι πελατες και δεν ημουν ο μονος..

τον ρωτησα αυτα που μου ειπες, δεν γνωριζει ποτε βγηκε γιατι συνηθως τους ερχεται ειδοποιηση οτι εχει κυκλοφορησει ενα νεο update.. τον ρωτησα αν ειχε βγει την προηγουμενη βδομαδα και μου ειπε "πραγματικα δεν γνωριζω"

αληθεια πρεπει να λεει γιατι οταν τους ελεγα την παρασκευη να το βαλουν στο προγραμμα μου λεγανε αδικος κοπος, δεν εχει βγει τιποτα, θα το ξεραμε κτλ

ευτυχως επεμεινα και σου θυμιζω οτι οταν συνδεθει το αυτοκινητο online με VW τοτε σου βγαζει οτι υπαρχει νεοτερη εκδοση (αφου συγκρινει αυτοματα την τρεχουσα που εχεις περασμενη με την τελευταια της VW) και σου περναει την τελευταια.

Στηριζομενος στους παραπανω λογους σου απαντω οτι απο την στιγμη που ο δικος σου αντιπροσωπος συνδεεται online με VW τοτε δεν τιθεται θεμα για το αν θα εχουν αυτοι ή οχι την νεα εκδοση και απο οσο ξερω δεν μπορεις να δεις την εκδοση αν δεν πας απο εκει να στο βαλουν στον υπολογιστη.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και μου το εκαναν δωρεαν, ειμαστε εντος εγγυησης, θελω να πιστευω οτι και οταν αυτη ληξει παλι θα μας κανουν τις αναβαθμισεις χωρις χρεωση (αφου αναβαθμιση σημαινει διορθωνω καποια αστοχια του κατασκευαστη)

Τον πηρα τηλεφωνο πριν λιγο και του εκανα ενα report (πανω κατω αυτα που σας ειπα εδω) και μου ειπε πολυ ωραια, τρομερα νεα κτλ.. φανηκε να χαρηκε πολυ.. μαλλον επειδη ειναι κιαλλοι σαν κιεμενα δυσαρεστημενοι πελατες και δεν ημουν ο μονος..

τον ρωτησα αυτα που μου ειπες, δεν γνωριζει ποτε βγηκε γιατι συνηθως τους ερχεται ειδοποιηση οτι εχει κυκλοφορησει ενα νεο update.. τον ρωτησα αν ειχε βγει την προηγουμενη βδομαδα και μου ειπε "πραγματικα δεν γνωριζω"

αληθεια πρεπει να λεει γιατι οταν τους ελεγα την παρασκευη να το βαλουν στο προγραμμα μου λεγανε αδικος κοπος, δεν εχει βγει τιποτα, θα το ξεραμε κτλ

ευτυχως επεμεινα και σου θυμιζω οτι οταν συνδεθει το αυτοκινητο online με VW τοτε σου βγαζει οτι υπαρχει νεοτερη εκδοση (αφου συγκρινει αυτοματα την τρεχουσα που εχεις περασμενη με την τελευταια της VW) και σου περναει την τελευταια.

Στηριζομενος στους παραπανω λογους σου απαντω οτι απο την στιγμη που ο δικος σου αντιπροσωπος συνδεεται online με VW τοτε δεν τιθεται θεμα για το αν θα εχουν αυτοι ή οχι την νεα εκδοση και απο οσο ξερω δεν μπορεις να δεις την εκδοση αν δεν πας απο εκει να στο βαλουν στον υπολογιστη.

ωραια φιλε την τεταρτη παω πατρα γτ απο κει ειμαι θα παω μια βολτα να δω τι θα μου πουνε οκ??τωρα ειδες πολυ καλιτερες αλλαγες σε ολα???θελω να ειναι οπως πρωτα φιλε μου που εριχνα σκονη συνεχεια :-)))

Link to comment
Share on other sites

??

Για να μην πήρες απάντηση μάλλον δεν ξέρει κάποιος..

Οπότε δεν έχει νόημα η επανάληψη σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα..

Από την άλλη μπορείς να πας ο ίδιος να ρωτήσεις. Έτσι θα είσαι ο πρώτος που θα μάθεις και Θα ενημερώσεις και εμάς. :bling:

Link to comment
Share on other sites

Για να μην πήρες απάντηση μάλλον δεν ξέρει κάποιος..

Οπότε δεν έχει νόημα η επανάληψη σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα..

Από την άλλη μπορείς να πας ο ίδιος να ρωτήσεις. Έτσι θα είσαι ο πρώτος που θα μάθεις και Θα ενημερώσεις και εμάς. :p

Πρεπει να πάω ή να ρωτήσω τηλεφωνικά θα ξέρουν?

Δεκτεί η παρατήρηση :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να πάω ή να ρωτήσω τηλεφωνικά θα ξέρουν?

Δεκτεί η παρατήρηση :thumbsu:

Καλησπερίζω άπαντες... Ξέρει κανείς αν με το update εμφανίζετε και η θερμοκρασία του λαδιού στον πίνακα πολλαπλών ενδείξεων?

Μήπως είμαι ο μόνος που δεν έχω καμμία ένδειξη θερμοκρασίας του κινητήρα??

/Denimar

Link to comment
Share on other sites

Δεν εμφανίζεται σε κανέναν και ούτε νομίζω να εμφανιστεί ποτέ σε κανένα, γιατί απλά το MFD (υπολογιστής ταξιδιού) σε όλα τα TSI δεν το υποστηρίζει. Μόνο στο GTI νομίζω είναι δυνατό (καθώς το MFD του είναι οθόνη πολλαπλών γραμμών κι όχι μονής όπως στα δικά μας) αλλά και εκεί νομίζω μέχρι στιγμής δεν το έχουν κάνει.

Link to comment
Share on other sites

ωραια φιλε την τεταρτη παω πατρα γτ απο κει ειμαι θα παω μια βολτα να δω τι θα μου πουνε οκ??τωρα ειδες πολυ καλιτερες αλλαγες σε ολα???θελω να ειναι οπως πρωτα φιλε μου που εριχνα σκονη συνεχεια :-)))

αληθεια ζητας διευκρινησεις μετα τα ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ και σχεδον ΟΛΟΣΕΛΙΔΑ post μου??? μαλλον κιεσυ αρρωστακι εισαι (οπως και εγω χεχε!) και ελπιζω να βρηκαμε το γιατρικο με το τελευταιο update. Μολις το βαλεις πες μας εντυπωσεις να ξερουμε!!

Καλησπερίζω άπαντες... Ξέρει κανείς αν με το update εμφανίζετε και η θερμοκρασία του λαδιού στον πίνακα πολλαπλών ενδείξεων?

Μήπως είμαι ο μόνος που δεν έχω καμμία ένδειξη θερμοκρασίας του κινητήρα??

/Denimar

Εγω επιβεβαιωνω τον Z3Ratul οτι δεν μας δειχνει την ενδειξη θερμοκρασιας (και ναι στο GTI το εχω δει την δειχνει) και επισης σου απαντω οτι και μετα το update το οργανο και οι ενδειξεις του ειναι οπως και πριν.

Edited by Greg
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια μολις γιρισα απο τν αντιπροσωπεια τους ειπα για την αναβατημισι και μου την βαλανε κατευθειαν η οποια ειναι 03F906070D 9168 παιδια το αμαξι παει πολυ καλα το πηγαμε βολτα με τον αρχημηχανικ οκαι κανενα προβλιμα η τουρμπινα μου ανοιγει γυρω στης 1750 στροφες εχει πολυ πιο δυναμη απο πριν και αξιζει να το βαλετε εντελως τσαμπα την εβαλα....τσαμπα ειναι βασικα :-)))))

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:Τέτοια πείτε μου, γιατί όταν το πήγα για το πρώτο service (15000) πριν μισό μήνα περίπου, θεώρησαν σωστό να μου κάνουν update, με συνέπεια το αμάξι να "ηρεμήσει"...Ρολάρει μεν πιο ομαλά αλλά το προτιμούσα όπως πριν...

Θα πάω κ εγώ να το κάνω! :whistling:

Edited by mk2911
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά προς ενημέρωση όλων..το αμάξι εγω το παρέλαβα 25 Φεβρουαρίου και απ ότι με ενημέρωσαν απο την αντιπροσωπεία , έχει βγεί και δεύτερο update όπως σωστά λέτε, όμως το αμάξι μου το είχε ήδη απο το εργοστάσιο... Απο τότε που το πήρα η τουρμπίνα ανοίγει στις 1700 περίπου οπότε δικαιολογημένα απορούσα οταν λέγατε όλοι οτι η τουρμπίνα ανοίγει μετα τις 2000 στροφές ή οτι το αμάξι δεν έχει σπιρτάδα...

Edited by g-e-g-o
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά προς ενημέρωση όλων..το αμάξι εγω το παρέλαβα 25 Φεβρουαρίου και απ ότι με ενημέρωσαν απο την αντιπροσωπεία , έχει βγεί και δεύτερο update όπως σωστά λέτε, όμως το αμάξι μου το είχε ήδη απο το εργοστάσιο... Απο τότε που το πήρα η τουρμπίνα ανοίγει στις 1700 περίπου οπότε δικαιολογημένα απορούσα οταν λέγατε όλοι οτι η τουρμπίνα ανοίγει μετα τις 2000 στροφές ή οτι το αμάξι δεν έχει σπιρτάδα...

Αρα για όσους το έχουν απο 2/2011 δεν χρειάζεται update...

Link to comment
Share on other sites

Έχω τώρα 24,000 χλμ, θα περιμένω τις δικές σας πρώτες εντυπώσεις και θα το περάσω στο service των 30k.

Μόλις κάνετε χιλιόμετρα περιμένω και εντυπώσεις στην κατανάλωση. Αν καποιος μπορεί, θα του ήμουν εξαιρετικά ευγνώμων. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Αρα για όσους το έχουν απο 2/2011 δεν χρειάζεται update...

- Αυτό δεν είναι απόλυτα σίγουρο γιατί σύμφωνα με τα λεγόμενα του g-e-g-o παραπάνω

Παιδιά προς ενημέρωση όλων..το αμάξι εγω το παρέλαβα 25 Φεβρουαρίου και απ ότι με ενημέρωσαν απο την αντιπροσωπεία , έχει βγεί και δεύτερο update όπως σωστά λέτε, όμως το αμάξι μου το είχε ήδη απο το εργοστάσιο... Απο τότε που το πήρα η τουρμπίνα ανοίγει στις 1700 περίπου οπότε δικαιολογημένα απορούσα οταν λέγατε όλοι οτι η τουρμπίνα ανοίγει μετα τις 2000 στροφές ή οτι το αμάξι δεν έχει σπιρτάδα...

ΝΑΙ όντως στα αυτοκίνητα που έχουν έρθει μετά τον Φεβρουάριο έχει περαστεί το 2ο update...

- Αλλά σύμφωνα με τα λεγόμενα του emanon σε αντίστοιχο topic ΕΔΩ

Γειά στην παρέα !

Λοιπόν σε polo 1.2TSI μοντέλο 8/2/2011 και αγορασμένο Μάρτιο 2011 κάνοντας μια βόλτα από το service για μια τεχνική ερώτηση κατέληξα να του περάσω καινούργιο update !! .Eίχε αρχικά την 69ΧΧ (κάτι τέτοιο) και σε σύνδεση online με VW του περάστηκε η 72ΧΧ αν θυμάμαι καλά. Δεν ξέρω αν αυτή που είχα ήταν η προβληματική με τα σταματήματα και τις αναταράξεις στο ρελαντί και η VW περνάει ακόμα και σήμερα την διόρθωση μόνο αν παρατηρήσει κάτι ο πελάτης ή υπάρχει νέο update. Eντυπώσεις ? Παρατηρώ σχεδόν αλάνθαστο ρελαντί ενώ πριν είχα κάποιες σποραδικές μικροδονήσεις (όχι όμως σβήσιμο) ενώ έχω την αίσθηση ότι πλέον στις 1800-2000 στροφές με 1Η ή 2Α αρπάζει πιο απότομα από ότι πριν. Είδωμεν !

όχι μόνο δεν ισχύει αυτό αλλά τα αυτοκίνητα ακόμα και μέχρι σήμερα έρχονται χωρίς καν το πρώτο update!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια σινδεεσαι αυτοματα ονλινε με την εταιρια στην γερμανια και σου λεει αν υπαρχει κανενα καινουριο λογισμικο ιμουνα εκει οταν μου το εγκαταστησανε και εγο ειχα παλια την 7030 και μοθ βαλανε αυτη που γραφω πιο πανω δεν το εχω ανοιξει για να δω ποσο καταναλωση εχει απλα παει πιο καλα απο οτι πριν αδερφια μου

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα που έκανα service δεν μου είπε κανείς για update πάντως...

πρεπει να τους το πεις εσυ φιλαρακι μου γτ ειναι στα αρχιδια τουσ οι ανθρωποι οκ??και εγω πριν μια βδομαδα ειχα κανει το μεγαλο σερβισ και δεν μου το χανε περασει μου λεγανε σημερα οτι μου το χουνε περασει και οταν το βαλανε στο διαγνοστικο τοτε μου ειπανε σιγνομη κιριε μου θα σασ το περασουμε οκ??πηγαινε και πεσ τουσ για την εκδοση που σου εχω γραψει πιο πανω:-)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.