Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Καλησπερα ποια ηταν με με tsi μαυρο και αυτοκολητο στο πισω τζαμι στην οδο Βικελα στα κατω πατησια ???? ειχε παει για καθαρισμο καθησματος σε φιλο που κανει καθαρισμους σαλονιων αυτοκηνητων ??? δεν προλαβα να μηλησω εφευγα την ωρα που παρκαρε

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ποια ηταν με με tsi μαυρο και αυτοκολητο στο πισω τζαμι στην οδο Βικελα στα κατω πατησια ???? ειχε παει για καθαρισμο καθησματος σε φιλο που κανει καθαρισμους σαλονιων αυτοκηνητων ??? δεν προλαβα να μηλησω εφευγα την ωρα που παρκαρε

εγωωωωω!!!! :D ξέρεις τον Σπύρο. κάνει πολύ καλή δουλειά :D

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ήταν 9Ν? Τί ώρα?

Νομιζω 9n3 ηταν,γυρω στις 9 παρα προς Πειραια.

Αν ησουν εσυ θα το ειχες καταλαβει αφου πεσαν τα σχετικα κορναρισματα.

Παντως ηταν ιδιο χρωμα με το δικο σου.

Link to comment
Share on other sites

την περασμενη Κυριακη, ξημερώματα (5:30 - 6:00) παγωμένος, χιονισμένος ο δρόμος, έξω απο την Αμερικάνικη Πρεσβεία (φτου κακά) μαύρο 6ν2 (αυτοκόλητο κάτω απο το 3ο στοπ γέμιζε δευτέρες. Ποιος ΜΟΥΡΛΟΣ ήταν ?

Link to comment
Share on other sites

Τρίτη μεσημέρι, Θεσσαλονίκη ανάμεσα στο γυμναστήριο και τη Φοιτ. Λέσχη, επί της 3ης Σεπτεμβρίου, παρκαρισμένο μολυβί 5άρι με 2πλή εξάτμιση στη μέση σε στυλ R32 και αυτοκόλλητο κάτω αριστερά..... Ο Κώστας ήταν;

Link to comment
Share on other sites

εγωωωωω!!!! :D ξέρεις τον Σπύρο. κάνει πολύ καλή δουλειά :D

ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΜΑΖΙ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΦΙΛΟΣ ΤΑ ΕΧΩ ΠΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΤΡΕΛΟΣ ΚΑΙ ΠΑΛΑΒΟΣ ΚΑΙ ΕΧEΙ ΚΑΙ VW VENTO 2000L .ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΟΠΙΣΘΕΝ ΕΓΩ ΕΦΕΥΓΑ ΜΕ ΕΝΑ ΑΣΠΡΟ GOLF 4

ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΙ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΕΙΟ ΜΙΚΡΑ ΤΑ ΕΠΑΙΞΕ

Link to comment
Share on other sites

Γκρί perle (μάλλον, είχε λίγο φώς) Eos με ζαντικά 18" Chicago χτες βράδυ 21:45-22:00 περίπου, παρκαρισμένο στο στρογγυλό parking του ΣΕΦ... Ποιός ήταν αυτός που μου χάρισε το ωραιότατο εγκεφαλικό χτές; :o

Link to comment
Share on other sites

Ποιο μελος με 6Ν2 λευκο παρκαρει χαμηλα στην Γραμμου οπως μπαινουμε απο παλια παραλιακη περναμε απο μοσχατο και ανεβαινουμε προς καλλιθεα? Πετυχαινω το polo καθε βραδυ που γυρναω αλλα αυτον δεν το εχω πετυχει ποτε ,και ειμαστε και γειτονες οχι τιποτα αλλο :lol: .

Link to comment
Share on other sites

στο μεσολογγι σημερα κατα τις 11κ30 εξω απο τα goodys μαυρο γκολφ τσι , με μαυρα κωλοφαναρα και νικελ καθρευτες με αυτοκολητο στο πορτ μπαγαζ ΙΖΧ 32ΧΧ ποιος ηταν?

Link to comment
Share on other sites

Σημερα στο φαναρι του <<υγεια>> προς αθηνα τα ειπαμε με ενα παληκαρι απο το κλαμπ.Λευκο πολακι 6Ν2 νομιζω το ονομα του ειναι taz δεν ειμαι και σιγουρος γιατι με το μυαλο :thumbsup: που κουβαλαω το ξεχασα!!!!! ;) Α, να του ζητησω και συγνωμη που <<εφυγα καπως γρηγορα>> [ διακτινιστικα ] . γιατι ειχα αργησει για το νοσοκομειο.

Link to comment
Share on other sites

στο μεσολογγι σημερα κατα τις 11κ30 εξω απο τα goodys μαυρο γκολφ τσι , με μαυρα κωλοφαναρα και νικελ καθρευτες με αυτοκολητο στο πορτ μπαγαζ ΙΖΧ XXΧΧ ποιος ηταν?

Ο kostast, έβαλε αυτοκόλλητο πλέον! :rolleyes:

Και μην γράφεις τόσο μεγάλο κομμάτι της πινακίδας. ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

σήμερα κοντά στην Πατησίων, στο δρόμο που κατεβαίνει από τα δικαστήρια Ευελπίδων (πριν κανένα 30' περίπου), μπλέ electric τρίθυρο 9N3 με αυτοκόλλητο στο πίσω παρπρίζ και μου φαίνεται πως είχε το URL μας στα πίσω πλαινά τζάμια.... ποιόοος?

Link to comment
Share on other sites

Σημερα στο φαναρι του <<υγεια>> προς αθηνα τα ειπαμε με ενα παληκαρι απο το κλαμπ.Λευκο πολακι 6Ν2 νομιζω το ονομα του ειναι taz δεν ειμαι και σιγουρος γιατι με το μυαλο :wacko: που κουβαλαω το ξεχασα!!!!! :o Α, να του ζητησω και συγνωμη που <<εφυγα καπως γρηγορα>> [ διακτινιστικα ] . γιατι ειχα αργησει για το νοσοκομειο.

καλά τα λες, εγώ ήμουν. Σε είχα πετύχει και στην παραλιακή κάποια στιγμή με την μηχανή, αν θυμάσαι...

ωραία σφύριζε το golf σου ;)

χθες κατα τις 5 μ.μ είδα στο φανάρι του "ΓΕΣ" ένα γκρι golf gt με σηματάκι του κλαμπ στο πίσω αριστερό τζάμι.

Link to comment
Share on other sites

καλά τα λες, εγώ ήμουν. Σε είχα πετύχει και στην παραλιακή κάποια στιγμή με την μηχανή, αν θυμάσαι...

ωραία σφύριζε το golf σου :wacko:

χθες κατα τις 5 μ.μ είδα στο φανάρι του "ΓΕΣ" ένα γκρι golf gt με σηματάκι του κλαμπ στο πίσω αριστερό τζάμι.

Ναι το θυμαμαι, επεστρεφα απο το meeting στο do it.

Link to comment
Share on other sites

στο μεσολογγι σημερα κατα τις 11κ30 εξω απο τα goodys μαυρο γκολφ τσι , με μαυρα κωλοφαναρα και νικελ καθρευτες με αυτοκολητο στο πορτ μπαγαζ ΙΖΧ xxΧΧ ποιος ηταν?

Εγω ημουν και ειμαι εκει καθε 2 εβδομαδες.

Edited by kostast
Link to comment
Share on other sites

σημερα το πρωι στον κηφισο μεσα στην κινηση η Μαργαριτα (Maggie)

ανταλαξαμε τις καλημερες μας και συνεχισαμε την ταλαιπωρια μας...!!!

Link to comment
Share on other sites

Μεσημεράκι πέτυχα στον Κηφισσό το μέλος DOOM με το όμορφο γκολφάκι του και κατά τις 5 καί στην οδό Βικέλα(κάπως έτσι νομίζω) όπως βγαίνεις απο τον Κιφησσό πρός Αχαρνών παρκαρισμένο γκόλφ 5άρι ασημί με αυτοκόλλητο στο τρίτο στόπ.

Αυτά :thumbsup: .

Link to comment
Share on other sites

μαυρο γκολφ 4αρι με αυτοκολλητα στα πλαινα πισω τζαμια και λεξους φαναρια εθεαθει στην ελ.βενιζελου στην ν.σμυρνη.

ημουν με το μηχανακι

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το απόγευμα στην Καλλιθέα Χαλκιδικής στην ανηφόρα απο "Αλμύρα" μπλε 6n σκούρο με clean trunk και αυτοκολλητακι....ΝΕΜ-ΧΧΧΧ

Επίσης επάνω στον κεντρικό δρόμο το κοκκινο golf 5 του "kathikaki"!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα στην Δωδωνης παρκαρισμενος xalaros69.

Παλι καφεδακι επινες?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.