Jump to content
sodimitris

Sodimitris-Mk5 Tsi 140 Black.............

Recommended Posts

καπως ετσι λοιπον το αγορασα!!!μαμακα τελιος!!!!!!

15233811b.jpg

μετα εβαλα τα φιμε τζαμακια νουμερο 2 και εβαψα τις δαγκανες κοκκινες!!!!!

82255112.jpg

επομενο βημα...προφυλακτηρας απο GTI + μαυρα φαναρακια+κιτ xenon!!

aaazy.jpg


υστερα περασαμε σε ενα σετακι ελλατηρια χαμηλωματος H&R και φρυδακια τα οπια εφτιαξα μονος μου απο αυτοκολητο!!!!

aaayx.jpg

στο εσωτερικο εκανα εναν καλο καθαρισμο μεσα και εβαλα μια ΟΕΜ κινεζακι οθονημε ολα πανω!!!

ssssqc.jpg



εναν καθαρισμο στον κινητηρα και εγκατασταση ενος forge ανταπτορα!!!
 
                                                                                                     tkct.jpg



και τελος ειχα ενα κολημα με αυτα τα ζαντολαστιχα(μη με παρεξιγησετε εμενα μου αρεσουν!!:ρ)και λοιπον μπηκαν και τα 17αρια!!α!!

1111111111sv.jpg


update..

συνεχισα με εγκατασταση cruise control..

28022012328.jpg

και με πολυλειτουργικο τιμονακι

      

                                                                                                             yu2e.jpg
19052012853.jpg

Update μοναδα  focal+ ενισχυτης sony+woofer pionner+καλοδιωση

 

 

                                                                                                     rs6a.jpg

 

                                                                                                      ut5s.jpg     
Update ζαντες replica 17 gti

03072012067.jpg


img0111df.jpg


19052012851.jpg

img0151ym.jpg

update...πισω πλαστικο απο GTi και μπουκακια..

yyyyyyyyyyyyyyyyy.jpg


να πω οτι ολες οι αλλαγες εγιναν με τα χερια μου!!!!

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Αντε ρε πατριώτη! Πολύ γαμάτο το golfaki σου, να είναι πάντα απροβλημάτιστο από εδώ και στο εξής και καλά χιλιόμετρα! Να κανονίσουμε καφεδάκι στην πατρίδα σου!

Link to comment
Share on other sites

Αντε ρε πατριώτη! Πολύ γαμάτο το golfaki σου, να είναι πάντα απροβλημάτιστο από εδώ και στο εξής και καλά χιλιόμετρα! Να κανονίσουμε καφεδάκι στην πατρίδα σου!

απο που εισαι ρε πατριδα????????????

ευχαριστω παιδια!!!

Link to comment
Share on other sites

φιλε τι κινεζο εβαλες και ποσο?εισαι ευχαριστημενος?πολυ ωραιο το αμαξι σου

εχω βαλει το LM 8904 και ειμαι πολυ ευχαριστιμενος αλα μην περιμενεις την ποιοτητα αποδοση ενος επονυυμου δλδ αν δε ζητας τρελα πραγματα για ποιοτητα ειναι σουπερ!!!

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου το golfaki σου ειναι πολυ προσεγμενο πολυ ομορφο και φτιαγμενο με μερακι! μπραβο σου!! να το χαιρεσαι!!!

με το φιλετο πισω απο gti θα δεσει το γλυκο!!

καλη χρονια!!!

Link to comment
Share on other sites

καλο το γκολφακι ,ωραι προσπαθεια συνεχισε την καλη δουλεια....

Link to comment
Share on other sites

Μιας και πρόκειται για μια ολοκληρωμένη παρουσίαση, το θέμα κλειδώνει και θα ανοιχθεί μόνο με αίτημα του δημιουργού του, εφόσον θα έχει κάτι νεότερο να συμπληρώσει.

Link to comment
Share on other sites

Κουκλί Δημήτρη το εργαλείο, μπράβο :drinks: :drinks: :drinks: :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο φίλε, να το χαίρεσαι!Να σε ρωτήσω κάτι; τα κουμπιά στο τιμόνι σου λειτουργούν;γιατί έχω ακούσει ότι αν δεν έχεις την μεγάλη οθόνη, είναι μόνο για εμφάνιση...από άλλους έχω ακούσει ότι λειτουργούν μόνο τα πλήκτρα της έντασης και αυτά μόνο εφόσον έχεις το μαμά στερεοφωνικό (που είναι για κλωτσιές).

Link to comment
Share on other sites

Μεγιά τα ζαντικά Δημήτρη

Κούκλα το έχεις κάνει το εργαλείο, μπράβο :clapping: :clapping: :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.