Jump to content

Recommended Posts

Επειδη μου στειλανε καποια παιδια πμ και ο φιλος μου κακλιος ρωταει και στο νημα ..να πω οτι τις μαμα ζαντες δεν τις πουλαω ουτε προτιθεμαι να τις πουλησω στο μελλον.

Link to comment
Share on other sites

Τουμπανο εγινε με τις ζαντες....πολυ ωραιο....και με το χαμηλωμα θα παραειναι ομορφο....θα θυμιζει πολυ German style....

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο, καλοτάξιδο, καλορίζικο κλπ!!!!

Με τις ζάντες έγινε τουμπανάκι και οι μαύρες λεπτομέρειες (σήματα) κάνουν καλή διαφορά!!!

-----------

Μιας και πρόκειται για μια ολοκληρωμένη παρουσίαση, το θέμα κλειδώνει και θα ανοιχθεί μόνο με αίτημα του δημιουργού του, εφόσον θα έχει κάτι νεότερο να συμπληρώσει.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μπηκανε ελατηρια apex 4 ποντα στην dcc αναρτηση και το αμαξι εγινε σαυρα.απο στριψιμο μεγαλη διαφορα προς το καλυτερο και λογο οτι εχω την ρυθμιση απο μεσα μπορω να το κανω απο ανετο εως κουτσουρο..οεβαλα τις εργοστασιακες ζαντες και το αποτελεσμα οπτικα ειναι αυτο:

IMG_0526.jpg

σειρα εχουν οι καθρεφτες να γινουν μαυροι γιαλιστεροι ,led πισω φωτα r20,καθως και καποια βυνιλια στα φινιστρινια με λογοτυπο BLACK JACK.Ακουω γνωμες και προτασεις για μηχανικη και αισθητικη αναβαθμιση!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο χαμήλωμα Ανέστη!!!!Κατα την ταπεινή μου γνώμη καλύτερα που έβαλες τις οεμ ζάντες.Οι bbs δεν ξέρω τι διαφορά έχουν αλλά αισθητικά σε παραπέμπουν σε παλιές εποχές.....Από μηχανική βελτίωση εσύ γνώριζεις καλύτερα απ΄όλους μας.Όσο για την εξωτερική εμφάνιση νομίζω ότι όσο απέριτττο τόσο καλύτερα!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο χαμήλωμα Ανέστη!!!!Κατα την ταπεινή μου γνώμη καλύτερα που έβαλες τις οεμ ζάντες.Οι bbs δεν ξέρω τι διαφορά έχουν αλλά αισθητικά σε παραπέμπουν σε παλιές εποχές.....Από μηχανική βελτίωση εσύ γνώριζεις καλύτερα απ΄όλους μας.Όσο για την εξωτερική εμφάνιση νομίζω ότι όσο απέριτττο τόσο καλύτερα!!!

Το αυτό...+1

Ανέστη άν μου επιτρέπεις την έκφραση,είναι απλά κ@υλα.

Καλά χιλιόμετρα.

Link to comment
Share on other sites

Όμορφοοοο!!!

Ωραίος Ανέστη!

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο φιλε αφησε αυτες τις ζαντες τις μαμα μην βαλεις τις αλλες ειναι τελειες γνωμη μου παντα .

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω,σημερα εκανα και μια καλη ευθυγραμηση και ειναι jet.Τι θα λεγατε αν εβαφα εμπρος στον προφυλακτηρα λευκο το γκρι κομματι στο κεντρο?για να ξεχωρισει και να μην φαινετε ενιαιο το ανοιγμα εμπρος..στο εξωτερικο παιζει πολυ αυτη η μοντα..δειτε:http://www.golfmk6.com/forums/showthread.php?t=1890&page=3

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω,σημερα εκανα και μια καλη ευθυγραμηση και ειναι jet.Τι θα λεγατε αν εβαφα εμπρος στον προφυλακτηρα λευκο το γκρι κομματι στο κεντρο?για να ξεχωρισει και να μην φαινετε ενιαιο το ανοιγμα εμπρος..στο εξωτερικο παιζει πολυ αυτη η μοντα..δειτε:http://www.golfmk6.com/forums/showthread.php?t=1890&page=3

εγω θα ελεγα να βαλεις αργοτερα τον προφυλακτηρα του r...που τα σπαει(μπρος-πισω) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

η γνωμη μου ειναι πως ο προφυλακτηρας ο πισω ειναι καλυτερος απο το gti,τουλαχιστον εμενα του r δεν μου αρεσει.ο μπροστα μπορω να πω οτι μου αρεσει οσο μου αρεσει και του gti..αλλα μαλλον θα προτιμουσα να βαλω του edition 35.τα πλαινα ειμαι ενα βημα για να παραγγειλω του r η r line η ed35 ιδια ειναι τα πλαινα σε ολα αυτα τα μοντελα.οπως και τα led φαναρια που μαλλον θα το κανω το εγχειρημα και θα ειναι η επομενη μοντιφα.

Link to comment
Share on other sites

Αλλαξα τα λογοτυπα gti με κοκκινα.εμπρος πισω,το απογευμα φωτο.εβαλα και κατι λεντακια εμπρος γιa cun bus με αρκετα δυνατο φωτισμο.

Link to comment
Share on other sites

φιλε ανεστη το αμαξι σου ειναι πολυ ομορφο και οι μοντες σου μετρημενες και ωραιες :thumbsup:

τα αμαξια μας χρωματικα ειναι σχεδον ιδια!

γνωμη μου να το κανεις αυτο με το ασπρο στο προφυλακτηρα μπροστα.το αγριευει πολυ με τα νυχια..

οπως και να χει καλα χιλιομετρα!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα τοποθετηθηκε και το cruise control.χρωσταω φοτο!

Μεγειές!!!

Link to comment
Share on other sites

πολυ ομορφο το γκολφακι σου

κρατα τις εργοστασιακες ζαντες,, οι bbs δεν του πανε

στον προφυλακτηρα στο κεντρο αστο γκρι, του παει καλυτερα

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχ εχουμε τα ιδια????λολ

οτι καλυτερο για τα γτι.....σε ακουσα απο παλια.....ωραιο πολυ ωραιο

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.