Jump to content
bbp

Golf 5/6 1.4 Tsi - Έφτασαν τα 200άρια? [ Βελτίωση 1ου & 2ου Σταδίου]

Recommended Posts

ετοιμο ειναι απο την προηγουμε βδομαδα κιολας...

τι ακριβως θελεις να μαθεις?

τιμή τι ακριβός κάνουν στο car και απόδοση

Link to comment
Share on other sites

τιμή τι ακριβός κάνουν στο car και απόδοση

αντλια + τουρμπινα + προγραμμα + εργασια = 2000 περιπου...

αντικαστασταση εργοστασιακης αντλιας με aftermarket

rebuild της Κ03 σε Κ04-023

προγραμμα

αποδοση (αν και δεν εχει δυναμομετρηθει ακομα) συμφωνα με vag com 257.6ps - 330nm

Link to comment
Share on other sites

αντλια + τουρμπινα + προγραμμα + εργασια = 2000 περιπου...

αντικαστασταση εργοστασιακης αντλιας με aftermarket

rebuild της Κ03 σε Κ04-023

προγραμμα

αποδοση (αν και δεν εχει δυναμομετρηθει ακομα) συμφωνα με vag com 257.6ps - 330nm

ωραίο ακούγετε 2000 μια χαρά τιμή νομίζω tnx ξέρεις αν το έχει κάνει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

ωραίο ακούγετε 2000 μια χαρά τιμή νομίζω tnx ξέρεις αν το έχει κάνει κανείς?

και που?

Link to comment
Share on other sites

ναι το εχει κανει αυτος που ξεκινησε το project και κυκλοφορει στο δρομο κανονικα το λεγομενο tsi

η εργασια εγινε στο auto tecnica στην Αγ.Παρασκευη και το προγραμμα ειναι απο etuners

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

ναι το εχει κανει αυτος που ξεκινησε το project και κυκλοφορει στο δρομο κανονικα το λεγομενο tsi

...και "πελεκάει" οποιον πεσει στην λουμπα.....γιατι πίσω γραφει "TSI"... ;);)tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

...και "πελεκάει" οποιον πεσει στην λουμπα.....γιατι πίσω γραφει "TSI"... ;);)tongue.gif

:rolleyes: Έγινε μήλο της έριδος αυτό το σηματάκι....

ΥΓ.Καλη τύχη στο project μακροπρόθεσμα.

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

το 8εμα δεν είναι να τσακωθώ με κάποιον και δεν είπα ποτέ πως δεν μου είπατε να περάσω από εκεί να το δούμε και είχα πει με τον κύριο που μίλησα να τον καλέσω σήμερα να κανονίσουμε το πότε .Σίγουρα είμαι απογοητευμένος όχι με την εταιρία άλλα με το αποτέλεσμα για αυτό γράφω και σε αυτό το φόρουμ μπας και με βοηθήσει κανείς να καταλάβω αν υπάρχει το ίδιο πρόβλημα τώρα όσο αφορά το μας δουλεύουν ζητάω συγνώμη δεν το είπα για να δυσφημησησω την εταιρεία σας

πολυ σωστο.απλα ολοι στην αρχη αντιδραμε περιεργα.η μαγκια ειναι να το καταλαβουμε μετα.

...και "πελεκάει" οποιον πεσει στην λουμπα.....γιατι πίσω γραφει "TSI"... ;);)tongue.gif

\

καλα και αυτος ο αποστολης(αν ειναι αυτος και δεν λετε καποιον αλλον),γιατι δεν γραφει πισω "ONLY-TO-THE-LOGO-Tsi"

Link to comment
Share on other sites

πολυ σωστο.απλα ολοι στην αρχη αντιδραμε περιεργα.η μαγκια ειναι να το καταλαβουμε μετα.

\

καλα και αυτος ο αποστολης(αν ειναι αυτος και δεν λετε καποιον αλλον),γιατι δεν γραφει πισω "ONLY-TO-THE-LOGO-Tsi"

what do you mean?

Link to comment
Share on other sites

what do you mean?

οτι μονο στο logo ειναι TSI.για να μην ψαρωνουν και οι μη γνωριζοντες το αμαξι του................ tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια σημερα το βραδυ λεμε να συναντηθουμε καποια αυτοκινητα(opel astra gtc 1.8t,corsa opc,golf tsi 200ps kai kati alla)οποιος θελει να ερθει να μου στηλει pm για να του πω ωρα και μερος συναντησης!

Link to comment
Share on other sites

popeye.gif

;) ;) :rolleyes:

στο θεμα τωρα.

Μανο??τι εγινε τελικα με την OVERLOAD???πηγες???

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

upyours.gifupyours.gifupyours.gif

στο θεμα τωρα.

Μανο??τι εγινε τελικα με την OVERLOAD???πηγες???

ναι πήγα και προτού συνεχίσω να ζητήσω ακόμα μια φορά συγνώμη από τα παιδιά γιατί τελικά ήμουν λάθος και το car όντως είχε πρόβλημα είχε βγει off η σκαστρα. την βγάλαμε την αλλάξαμε και όντως το αμάξι το ένιωσα καλύτερα

Link to comment
Share on other sites

ναι πήγα και προτού συνεχίσω να ζητήσω ακόμα μια φορά συγνώμη από τα παιδιά γιατί τελικά ήμουν λάθος και το car όντως είχε πρόβλημα είχε βγει off η σκαστρα. την βγάλαμε την αλλάξαμε και όντως το αμάξι το ένιωσα καλύτερα

Πολλες σκαστρες βγαινουν off ρε παιδια,τι γινετε?? ;) λετε να ειναι κ η δικια μου κ να μην το εχω παρει ειδηση?πως μπορω να το τσεκαρω?για δυναμομετριση δεν το εχω παρει,γιατι δεν ξερω κανεναν εδω στη ροδο...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.