Jump to content
bbp

Golf 5/6 1.4 Tsi - Έφτασαν τα 200άρια? [ Βελτίωση 1ου & 2ου Σταδίου]

Recommended Posts

ο κ.Κουκουμελίδης στο αναβάθμισε 230Hp ?

Eγινε δηλαδη πολυβόλο rocket.gif stage 2 (revo tecknik&miltek)να υποθέσω ?

Παραπάνω θα βγάλει με αυτά!!!!! :good:

Ε peolinio??? :p

Link to comment
Share on other sites

ο κ.Κουκουμελίδης στο αναβάθμισε 230Hp ?

Eγινε δηλαδη πολυβόλο rocket.gif stage 2 (revo tecknik&miltek)να υποθέσω ?

Δηλαδη εγω που εχω REVO και MILTEK CATBACK πρεπει να να το κανω stage2? :good:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά..τι κόλλημα είναι αυτό με τα νούμερα?

Και η πλάκα είναι πως αρχίζουν όλοι και κοκορεύονται οτι έχουν τα περισσότερα.

Έχω δει πολλούς που το παίζουν ιστορίες με 230 άλογα.

Όταν όμως τρώνε @@ απο άλλα tsi με 210 άλογα...ξαφνικά δεν κουμπώνουν οι ταχύτητες, φταίει η βενζίνα, ο άνεμος είναι αντίθετος και ένα σωρό τέτοιες μ@λ@κίες!!! Ας γίνουμε λίγο πιό υπεύθυνει σε αυτά που λέμε κ ας μη γινόμαστε παιδάκια για το θεαθήναι...φιλικά και συμβουλευτικά πάντα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά..τι κόλλημα είναι αυτό με τα νούμερα?

Και η πλάκα είναι πως αρχίζουν όλοι και κοκορεύονται οτι έχουν τα περισσότερα.

Έχω δει πολλούς που το παίζουν ιστορίες με 230 άλογα.

Όταν όμως τρώνε @@ απο άλλα tsi με 210 άλογα...ξαφνικά δεν κουμπώνουν οι ταχύτητες, φταίει η βενζίνα, ο άνεμος είναι αντίθετος και ένα σωρό τέτοιες μ@λ@κίες!!! Ας γίνουμε λίγο πιό υπεύθυνει σε αυτά που λέμε κ ας μη γινόμαστε παιδάκια για το θεαθήναι...φιλικά και συμβουλευτικά πάντα.

+1!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά..τι κόλλημα είναι αυτό με τα νούμερα?

Και η πλάκα είναι πως αρχίζουν όλοι και κοκορεύονται οτι έχουν τα περισσότερα.

Έχω δει πολλούς που το παίζουν ιστορίες με 230 άλογα.

Όταν όμως τρώνε @@ απο άλλα tsi με 210 άλογα...ξαφνικά δεν κουμπώνουν οι ταχύτητες, φταίει η βενζίνα, ο άνεμος είναι αντίθετος και ένα σωρό τέτοιες μ@λ@κίες!!! Ας γίνουμε λίγο πιό υπεύθυνει σε αυτά που λέμε κ ας μη γινόμαστε παιδάκια για το θεαθήναι...φιλικά και συμβουλευτικά πάντα.

+1000

Link to comment
Share on other sites

μα οταν ακους 225 ή 230 μονο προγραμμα ειναι για γελια.. σε τι δυναμομετρο?? η τουρμπινα τερματιζει 230 με φπε οσο καλως προγραμματιστης και να σαι και ο καλυτερος επαγγελματιας δν μπορεις να λες τετοια πραγματα.. το αν εχει δειξει ενα δυναμομετρο 225 ή 230 δν σημαινει οτι ειναι και πραγματικα.. και ο peolinio που γραφει 233, νομιζω το λεει για πλακα, δν το πιστευει!!! παει ωραια το αυτοκινητο του αλλα οχι και 230+ μονο προγραμμα, να μαστε λιγο υπευθυνοι γι αυτα που λεμε!! ο χαρτης της τουρμπινας λεει 230 πως τον ξεπερνας ετσι??

Link to comment
Share on other sites

μα οταν ακους 225 ή 230 μονο προγραμμα ειναι για γελια.. σε τι δυναμομετρο?? η τουρμπινα τερματιζει 230 με φπε οσο καλως προγραμματιστης και να σαι και ο καλυτερος επαγγελματιας δν μπορεις να λες τετοια πραγματα.. το αν εχει δειξει ενα δυναμομετρο 225 ή 230 δν σημαινει οτι ειναι και πραγματικα.. και ο peolinio που γραφει 233, νομιζω το λεει για πλακα, δν το πιστευει!!! παει ωραια το αυτοκινητο του αλλα οχι και 230+ μονο προγραμμα, να μαστε λιγο υπευθυνοι γι αυτα που λεμε!! ο χαρτης της τουρμπινας λεει 230 πως τον ξεπερνας ετσι??

Πάνο να σου υπενθυμίσω το άνοιγμα με το cupra που είχε κάνει και δεν μπορούσε να ανοίξει διαφορά το cupra παρά μόνο μετά την 5η!!!Επίσης ήμουν μπροστά στην δυναμομέτρηση του peolinio και έδειξε 230,5 άλογα!!!

Καθώς επίσης και ένα άνοιγμα που έκανα μαζί του(tsi 122 stage 1) άνοιξε πολύ γρήγορα την διαφορά!!Το τελευταίο παράδειγμα δεν παίζει πολύ μεγάλο ρόλο αλλα νομίζω πως είναι όσα άλογα δηλώνει!!!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ηρεμια προπαντως.Ο καθενας ας δηλωνει οτι θελει, δεν χρειαζεται να απολογουμε συνεχως τοσα εβγαλε τοσα λεω τοσα βγαζει στο δρομο τοσα λεω ολα τα αλλα να'χαμε να λεγαμε. και οταν λεω 230+ εννοειται κανω χαβαλε χαχαχα ειμαι ηρεμο πνευμα και οχι κοντρακιας .

Link to comment
Share on other sites

για το cupra το ξερω οπως και για την δυναμομετρηση!! οτι παει καλα το πα και πιο πανω, αλλα οχι και 230!! 210-215 ναι, 29 κιλα ροπης ναι, ειναι και ελαφρυτερο απο το cupra αρα πανε μαζι!!

Link to comment
Share on other sites

για το cupra το ξερω οπως και για την δυναμομετρηση!! οτι παει καλα το πα και πιο πανω, αλλα οχι και 230!! 210-215 ναι, 29 κιλα ροπης ναι, ειναι και ελαφρυτερο απο το cupra αρα πανε μαζι!!

το κουπρακι βγαζει ανετα 255 αλογα και εχει κ 2 φορες πιο μεγαλη τουρμπινα και οτι ειναι 100 κιλα το πολυ πιο βαρυ δεν λεει κ πολλα

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά..τι κόλλημα είναι αυτό με τα νούμερα?

Και η πλάκα είναι πως αρχίζουν όλοι και κοκορεύονται οτι έχουν τα περισσότερα.

Έχω δει πολλούς που το παίζουν ιστορίες με 230 άλογα.

Όταν όμως τρώνε @@ απο άλλα tsi με 210 άλογα...ξαφνικά δεν κουμπώνουν οι ταχύτητες, φταίει η βενζίνα, ο άνεμος είναι αντίθετος και ένα σωρό τέτοιες μ@λ@κίες!!! Ας γίνουμε λίγο πιό υπεύθυνει σε αυτά που λέμε κ ας μη γινόμαστε παιδάκια για το θεαθήναι...φιλικά και συμβουλευτικά πάντα.

θα συμφωνησω μαζι σου ακομα μια φορα.... :rolleyes::drinks: :drinks:

\

υπαρχουν 210αρακια που παιρνουν 230αρακια...

Link to comment
Share on other sites

ηρεμια προπαντως.Ο καθενας ας δηλωνει οτι θελει, δεν χρειαζεται να απολογουμε συνεχως τοσα εβγαλε τοσα λεω τοσα βγαζει στο δρομο τοσα λεω ολα τα αλλα να'χαμε να λεγαμε. και οταν λεω 230+ εννοειται κανω χαβαλε χαχαχα ειμαι ηρεμο πνευμα και οχι κοντρακιας .

αυτο λεω, οταν λες 230 εγω το καταλαβαινω οτι το λες για πλακα γτ ειναι το στυλακι σου αυτο!! αν σ εχω ψυχολογισει σωστα γτ δν σε γνωριζω, απ τα post σου απλα.. οταν ομως εχουμε νεα μελη και ρωτανε για να μαθουν μν λεμε οτι να ναι γτ θα πανε να βαλουν προγραμμα και θα δουν μικροτερα νουμερα και θα λενε διαφορα μετα!! οποτε για οσους δν γνωριζουν ας πουμε οτι δν ειναι ολα τα δυναμομετρα ιδια και οτι αυτο που κραταμε ειναι το πως βγαζει τη δυναμη και οχι το νουμερο...

Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνησω μαζι σου ακομα μια φορα.... :rolleyes::drinks: :drinks:

\

υπαρχουν 210αρακια που παιρνουν 230αρακια...

Χαχα!!!Πολύ θα ήθελα να το δώ αυτό!!!!

Peolinio πόσο καλός είσαι στις αλλαγές???Θέλεις να κάνουμε καμιά "μοντιφιά"( :D ) με το κιβώτιο να αλλάζεις στην μισή διαδρομή τις ταχύτητες????? :p :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

αυτο λεω, οταν λες 230 εγω το καταλαβαινω οτι το λες για πλακα γτ ειναι το στυλακι σου αυτο!! αν σ εχω ψυχολογισει σωστα γτ δν σε γνωριζω, απ τα post σου απλα.. οταν ομως εχουμε νεα μελη και ρωτανε για να μαθουν μν λεμε οτι να ναι γτ θα πανε να βαλουν προγραμμα και θα δουν μικροτερα νουμερα και θα λενε διαφορα μετα!! οποτε για οσους δν γνωριζουν ας πουμε οτι δν ειναι ολα τα δυναμομετρα ιδια και οτι αυτο που κραταμε ειναι το πως βγαζει τη δυναμη και οχι το νουμερο...

χαχα οπως βλεπεις δεν χρειαζεται να μιλησω εγω για νουμερα αλλοι μιλουν για εμενα !!!Το αμαξι παει καλα ζοριζει αρκετους στον δρομο οποτε δεν αλλαζω και τιποτα αλλο επανω του ... Μακη ακομα και dsg να ειχα θα εκανα και τοτε χαλια αλλαγες χαχα

Link to comment
Share on other sites

εχω το 140 με revo το εβαλα στα 4.000 κλμ και εχω τωρα 34,000κλμ παει γα@τας ουτε καιει,με dsg6 δουλεμενο και D ,M .S κανενα απολυτος προβλημα.το εβαλα 10/ο8. 700Ε golf5 tsi variant

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύει κανένας ότι όλα τα 140αρια έχουν 140 άλογα!; ¶λλα έχουν 139 κ άλλα έχουν 150!!!

πανω απο το αυτοκινητο σου 7 ωρες !!!!ΕΛΕΟΣ. Μηπως το αυτοκινητο ηταν στην εντατικη και ηταν χειρουργοι οι τυποι ?Εμενα δεν μου πηρε να μπει το προγραμμα πανω απο 10 λεπτακια μετα βολτουλα διαγνωστικο και εφυγα με 1 μαντρι αλογα ...

Χαχαχα!!!

Αυτο που εννοει ο Rzoo πιο πανω ειναι μαλλον οτι αυτες οι 7 ωρες (αν ειναι ετσι) εγιναν για να παρει τα εξτρα 20 αλογα και 1 κιλο ροπη παραπανω απο το κανονικο προγραμμα που ειχε.

Εχει καποια λογικη, οχι βεβαια και τοσες ωρες, γιατι για αυτα τα λιγο παραπανω χρειαζεται καποια λεπτομερης δουλεια και δοκιμες, διαφορετικα θα το εκαναν εξ'αρχης σε ολα τα αυτοκινητα.Ξεροντας δε και τα παιδια ειμαι σιγουρος οτι πρεπει να εγινε καλη δουλεια και προπαντων οχι σε βαρος του αυτοκινητου.

Εμεις με Ρεβο εχουμε αυτο που πηραμε (στα 10 λεπτα οπως ειπες) αλλα απο κει και περα δεν υπαρχει, τουλαχιστον οσο ξερω, περιπτωση να αναβαθμιστει προς το καλυτερο το προγραμμα καθοτι κονσερβα. Αυτο βεβαια δεν σημαινει οτι το ενα ειναι καλυτερο του αλλου. Ο καιρος τελικα θα δειξει αν και οπως εχω διαπιστωσει ολοι πλεον ξερουνε και κοιτανε προπαντων την ασφαλη λειτουργια του αυτοκινητου και οποιοες επισημες αναβαθμισεις χρειαστει να γινουν αυτο πιστευω θα εχουν σαν βαση.

Αυτό, ακριβώς, ήθελα να πώ!!! Απλά...

Με 7 ώρες πάνω στο δυναμόμετρο θα μαρτύραγε και που είναι και τα υπόλοιπα άλογα. :D:D

Καλά δεν το λυπήθηκες το αμαξάκι σου, έχει τύχη να δώ δυναμομετρήσεις και πόναγε η ψυχή μου σα βασσανιστήριο για αυτοκίνητα είναι, άσε που ο καθένας σου πετάει ενα κολ-χαρτο και εσυ μετά φουσκώνεις σα παγώνι..... ¶σε το καλύτερο δυναμόμετρο για μένα είναι ο εαυτός μου, και ο "δρόμος" πολύ κλισέ το τελευταίο :D

Με χαροποιεί να ασχολούμαι με το αυτοκίνητο, γι' αυτό είμαι κ εδώ μέσα!

Να συζητάω, να ακούω, να μαθαίνω, να σχολιάζω κ να λέω την γνώμη μου! Φίλε Κώστα, εννοείται ότι έγιναν κ δοκιμές στον δρόμο με φίλους από δω μέσα κ το χαρήκαμε κ το συζητήσαμε... Αυτό γουστάρω κ είμαι εδώ! :D

Όσο για το αυτοκίνητο είναι διαμάντι!!! Με τα service του, την 100άρα του, τα λαδάκια του κ τα χαδάκια του... new_lol.gif Όσοι με ξέρουν το γνωρίζουν!

Προς αποφυγή παρεξηγήσεων (και ως πρώην κάτοχος v GTi 200Hp),αυτό που ζητάω είναι μεγαλύτερη δύναμη απο 140,αλλά ομαλά χωρίς να αναγκάζομαι να πιάνω κόφτες και να τρέχω σε βενζινάδικα και όλα αυτά να γίνουν αξιόπιστα,ομαλά και σε ένα κόστος λογικό.Tί προτείνετε σε έναν που με 500€ περίπου,θέλει ομαλά 26+ΚgrNm σε ένα φάσμα 3000-5000στρ ?

Τυποποιημένο ή custom tuning ?

Οverload/GIAG/POPOVITS(DIMITRIADIS) ?

Για τον Δημητριαδη ξέρει κανείς τίποτε εμπειρικά ?

Όλοι μπορούν να το κάνουν αυτό! Απλά θα επέλεγα αυτόν που θα με έκανε να τον εμπιστευτώ! ;)

Πάντως όταν πήγα Etuners με ρώτησαν οι ανθρωποι πώς θα ήθελα το αυτοκίνητό μου, απλά εγώ τους είπα οτι θέλω max απόδοση. Απ ότι κατάλαβα σε ένα custom πρόγραμμα μπορείς να διαλέξεις εσύ πώς το θές. Εγώ πάντως έδωσα 450€ στα παιδιά και μεχρι στιγμής είμαι απόλυτα ευχαριστημένος όχι μόνο από μεριάς απόδωσης αλλά και αντιμετώπισης. Δεν χάνεις τπτ να κάνεις ένα τηλέφωνο σε όλους και να αποφασίσεις και αν μπορείς καλύτερα πήγαινε από εκεί να μιλήσεις με όλους από κοντά.

+φωνώ! Να το χαίρεσαι! :)

1 ερωτησουλα στον κυριο r-zoo, εισαι 225 μονο προγραμμα?? που το μετρησες??

Είμαι 226 Hp κ 29,0 Kgm στον στρόφαλο ε ν ν ο ε ί τ α ι!!!

Στον Χονδρονίκο στον Βόλο... οπου έβαλα κ το πρόγραμμα! Πιστεύω πώς το πρόγραμμα πρέπει να μπαίνει πάνω στο δυναμόμετρο!

Ρε παιδιά..τι κόλλημα είναι αυτό με τα νούμερα?

Και η πλάκα είναι πως αρχίζουν όλοι και κοκορεύονται οτι έχουν τα περισσότερα.

Έχω δει πολλούς που το παίζουν ιστορίες με 230 άλογα.

Όταν όμως τρώνε @@ απο άλλα tsi με 210 άλογα...ξαφνικά δεν κουμπώνουν οι ταχύτητες, φταίει η βενζίνα, ο άνεμος είναι αντίθετος και ένα σωρό τέτοιες μ@λ@κίες!!! Ας γίνουμε λίγο πιό υπεύθυνει σε αυτά που λέμε κ ας μη γινόμαστε παιδάκια για το θεαθήναι...φιλικά και συμβουλευτικά πάντα.

+1

Εξάλλου εδώ είμαστε για να δοκιμάζουμε κ γιατί γουστάρουμε να ψαχνόμαστε! ;)

θα συμφωνησω μαζι σου ακομα μια φορα.... :whistling::lol::p

\

υπαρχουν 210αρακια που παιρνουν 230αρακια...

Πανούλιιιι, εσένα σε περιμένω... :thumbsup: Πειράζει, ρε φίλε να δοκιμάζουμε!; Κ μετά πάμε κ για κρασοσουβλακοχωριάτικη!!! Χαχαχα!

Σύντομα θα ανεβάσω κ την δυναμομέτρηση! Όλα τα σχόλια δεκτά! Κ η αλήθεια είναι ότι θέλω να ανοίξω με μαμά GTI για να δώ αν είμαι στα 200 τροχό!!! Κανένας... :rolleyes::D

Υ.Γ. Θέλω να πώ σε όλους να είμαστε λίγο πιο χαλαροί κ να χαιρόμαστε τα αυτοκίνητά μας!!! :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Σύντομα θα ανεβάσω κ την δυναμομέτρηση! Όλα τα σχόλια δεκτά! Κ η αλήθεια είναι ότι θέλω να ανοίξω με μαμά GTI για να δώ αν είμαι στα 200 τροχό!!! Κανένας... :angry2::(

που εισαι χαμενος ρε r-zoo!!!ολα καλα φιλε??λοιπον το δικο μου στην προτελευταια δυναμομετρηση ηταν 200 στροφαλο(gti μαμα)και στην τελευταια αφου ειμασταν 14ωρες με τον bbp σε ενα αγροκτημα και ψαχναμε ενα αλογο καταφεραμε να βγαλουμε 201..ξυριζει ο λυτρωτης!!!χαχαχαχαχαχχαχ..λοιπον οποτε θες φιλικο ανοιγμα με μαμα gti εδω ειμαι...μη λες κανενας!!ειναι μεγαλη κουβεντα...

Link to comment
Share on other sites

Σύντομα θα ανεβάσω κ την δυναμομέτρηση! Όλα τα σχόλια δεκτά! Κ η αλήθεια είναι ότι θέλω να ανοίξω με μαμά GTI για να δώ αν είμαι στα 200 τροχό!!! Κανένας... :angry2::(

που εισαι χαμενος ρε r-zoo!!!ολα καλα φιλε??λοιπον το δικο μου στην προτελευταια δυναμομετρηση ηταν 200 στροφαλο(gti μαμα)και στην τελευταια αφου ειμασταν 14ωρες με τον bbp σε ενα αγροκτημα και ψαχναμε ενα αλογο καταφεραμε να βγαλουμε 201..ξυριζει ο λυτρωτης!!!χαχαχαχαχαχχαχ..λοιπον οποτε θες φιλικο ανοιγμα με μαμα gti εδω ειμαι...μη λες κανενας!!ειναι μεγαλη κουβεντα...

Εγώ...!!!; Εσύ πού είσαι!; Χαχαχα!!! Όλα καλά! Δεν έρχεσαι σε καμία συνάντηση... Είσαι ακόμα Φλώρινα!;

:thumbsup: Τί κανατε πάλι με τον Bbp!; sillyhorse1rb5.gif Τα λύσατε όλα...!!!; Θωμάς... Respect!!!

Αν είσαι Βόλο έλα σε καμιά συνάντηση, ρε Ανέστη... Εννοείται οτι ένα φιλικό χρειάζεται... αν κ είσαι DSG!!! worthy.gif Ρε συ... Μαμά έχεις 200 τροχό, όχι στρόφαλο!!! Σωστά!;

Α! Λες να μην πιώ τίποτα εκείνη την μέρα!; Κερνάς τσαγάκι!!!; new_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

που εισαι χαμενος ρε r-zoo!!!ολα καλα φιλε??λοιπον το δικο μου στην προτελευταια δυναμομετρηση ηταν 200 στροφαλο(gti μαμα)και στην τελευταια αφου ειμασταν 14ωρες με τον bbp σε ενα αγροκτημα και ψαχναμε ενα αλογο καταφεραμε να βγαλουμε 201..ξυριζει ο λυτρωτης!!!χαχαχαχαχαχχαχ..λοιπον οποτε θες φιλικο ανοιγμα με μαμα gti εδω ειμαι...μη λες κανενας!!ειναι μεγαλη κουβεντα...

Αφότου μπήκε ο υπερούφουλας τα άλογα δεν τα ψάχνουμε....μας κυνηγάνε πλέον :(

Link to comment
Share on other sites

Πανούλιιιι, εσένα σε περιμένω... :thumbsup: Πειράζει, ρε φίλε να δοκιμάζουμε!; Κ μετά πάμε κ για κρασοσουβλακοχωριάτικη!!! Χαχαχα!

μεσαααααααααααααα..............

Σύντομα θα ανεβάσω κ την δυναμομέτρηση! Όλα τα σχόλια δεκτά! Κ η αλήθεια είναι ότι θέλω να ανοίξω με μαμά GTI για να δώ αν είμαι στα 200 τροχό!!! Κανένας... :rolleyes::rofl:

που εισαι χαμενος ρε r-zoo!!!ολα καλα φιλε??λοιπον το δικο μου στην προτελευταια δυναμομετρηση ηταν 200 στροφαλο(gti μαμα)και στην τελευταια αφου ειμασταν 14ωρες με τον bbp σε ενα αγροκτημα και ψαχναμε ενα αλογο καταφεραμε να βγαλουμε 201..ξυριζει ο λυτρωτης!!!χαχαχαχαχαχχαχ..λοιπον οποτε θες φιλικο ανοιγμα με μαμα gti εδω ειμαι...μη λες κανενας!!ειναι μεγαλη κουβεντα...

sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

Αφότου μπήκε ο υπερούφουλας τα άλογα δεν τα ψάχνουμε....μας κυνηγάνε πλέον :rofl:

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

παιδιά μια ερώτηση:

ας υποθέσουμε ότι βάζω προγραμμα με βενζίνη 100 οκτανίων, εάν στο ντεπόζιτο

έχω ήδη βενζίνη 95αρα τι γίνεται?-

θέλω να πω ότι είναι απόλυτα δεσμευτικό να έχεις πάντα 100αρα μέσα ?

αλλιώς τι γίνεται ? μπάινει safe mode?

τελικά έκανα τέσσερις ερωτήσεις ....

Edited by DIMIV
Link to comment
Share on other sites

παιδιά μια ερώτηση:

ας υποθέσουμε ότι βάζω προγραμμα με βενζίνη 100 οκτανίων, εάν στο ντεπόζιτο

έχω ήδη βενζίνη 95αρα τι γίνεται?-

θέλω να πω ότι είναι απόλυτα δεσμευτικό να έχεις πάντα 100αρα μέσα ?

αλλιώς τι γίνεται ? μπάινει safe mode?

τελικά έκανα τέσσερις ερωτήσεις ....

Ναι μετα ειναι δεσμευτικο να βαζεις 100αρα.Αν βαλεις 95αρα την καις ηρεμα ,χωρις σκισημο.Αλλιώς το πιθανοτερο να εχεις safe mode.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.