Jump to content
pitcap

Φωτογραφία από τα "μωρά μας"

Recommended Posts

Παρεπιπτόντως ωραίος ο πασσάς και πρέπει να χει ξυπνήσει και γειτονιές απ οτι φαίνεται!!

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορείς με προβολάκια με xenon αναμένα έ? Σε έχω πετύχει στην Αγία Βαρβάρα. Αν δεν στο έχουν πει είναι ενοχλητικά!

εσύ να δεις πόσο ενοχλητικός είσαι όταν κολάς προφυλακτήρες ενώ στα 100μ έχει κίνηση

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ φιλε μου να σαι καλα.κανονικα οταν το πηρα φοραγε την πενταμπρατση ζαντα, αλλα το αμαξι το πηρα μεταχειρισμενο( με 20000χλμ) αλλα η τυπισα που το ειχε πριν, ειχε προλαβει και τις ειχε καταστρεψει, μιλαμε για πολυ χαλια.λοιπον και επειδη ηθελε και λαστιχα το αμαξι ενας γνωστος μου που εχει ζαντες- λαστιχα μου τα αφησε 300ευρω και ετσι φαινεται για fsi.Να σου πω την αληθεια μου αρεσει περισσοτερο αυτη η ζαντα(αλλα γουστα ειναι αυτα).

:thumbsup: Γνωμη μου ειναι οτι αυτη που φορας τωρα ειναι ομορφη ζαντα κ ωραιοτερη απο την πενταμπρατση του tsi..Απλα μολις την δεις σε παραπεμπει σε fsi..Οπως ειπε κ ο and64,προσπαθησε να βγαλεις τα γραμματα απο πισω (υπαρχει συγκεκριμενη κατηγορια στην ενοτητα HOW TO's) κ θα ξεγελασεις πολλους στο δρομο

Edited by kOrMi-6
Link to comment
Share on other sites

:thumbsup: Γνωμη ειναι οτι αυτη που φορας τωρα ειναι ομορφη ζαντα κ ωραιοτερη απο την πενταμπρατση του tsi..Απλα μολις την δεις σε παραπεμπει σε fsi..Οπως ειπε κ ο and64,προσπαθησε να βγαλεις τα γραμματα απο πισω (υπαρχει συγκεκριμενη κατηγορια στην ενοτητα HOW TO's) κ θα ξεγελασεις πολλους στο δρομο

Οπως ειπε και ο and64 το καλοκαιρακι καλυτερα, παντως θα το προσπαθησω ελπιζοντας μην εχω κανενα αρνητικο αποτελεσμα.

Αμα το κάνεις καλοκαίρι μετα απο ενα 3ωρακι στον ήλιο που έχει πυρώσει το σύμπαν πιστεύω θα βγει σχετικά εύκολα ;)

το καλοκαιρι επειδη σε βλεπω να σαι καλαματα το φτιαχνουμε τοτε μαζι!

Link to comment
Share on other sites

166903_2883668086923_172384077_n.jpg216815_1710082948028_1116729262_31494888_1958675_n.jpg

Εναν καθαρισμο στα φαναρια τον χρειαζεται ο Passas σου..Φαινεται οτι κρατιεται καλα παντως..την πινακιδα να φανταστω την εβγαλες εσυ για δειχνει πιο αλητικο ή σου την πηρανε οι μπλε?? :whistling:

Link to comment
Share on other sites

ΜΜΜΜ!!! Ωραίο! Να υποθέσω ότι είναι μόλις ο κύριος Δήμος έχει τελειώσει την χρωματική αναβάθμιση με τα χαμογελάκια στους προφυλακτήρες? :acute:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.