Jump to content

Recommended Posts

φιλε ειναι πανεμορφο!!!

Πολλα συγχαρητηρια,οτι κ να γραψει κανεις ειναι λίγο  :goodjob:  

(γραψε μας καμια πληροφορια για το ντυσιμο, δε θα ξεκολλαει ειδικα σε σημεια οπως τα φτερα απο κατω που ερχεται το τελειωμα σε επαφη με νερο κ σκονη, βγηκαν θολοι,προφυλαχτηρες κτλ για να κολλησουν?κ πόσο κοστιζει περιπου?)

Edited by FANIS-TSI-
Link to comment
Share on other sites

Μερικές "πρόχειρες" φώτο!... :) Περιττό να πω ότι μέχρι να παώ από τους All Star Applies στο Ωραιόκαστρο, με χάζευαν όλοι, και είχα πολλούς που ρωτούσαν, έγνεφαν κλπ. ;)

 

Δείτε και την διαφορά στο χρώμα, όταν είναι κάτω από λάμπες, και πως αλλάζει δραματικά όταν το χτυπάει ο ήλιος! :)

 

 

 

20130420150859.jpg

 

20130420160828.jpg

 

20130420160930.jpg

 

20130420160917.jpg

 

20130420182301.jpg

Link to comment
Share on other sites

πολυ γαματο εγινε!! να το χαιρεσαι φιλε μου!! επειδει θελω κ εγω να περασω μεμβρανη αξιζει θα κρατησει? η μετα απο καιρο θα αρχιζει να ξεκολαει?

Link to comment
Share on other sites

πολυ γαματο εγινε!! να το χαιρεσαι φιλε μου!! επειδει θελω κ εγω να περασω μεμβρανη αξιζει θα κρατησει? η μετα απο καιρο θα αρχιζει να ξεκολαει?

Η εταιρία κατασκευής (3Μ), δίνει εγγύηση 5-7 χρόνια, όσον αφορά την αλείωση του χρώματος. Δηλαδή - χτύπα ξύλο - να χτυπήσεις το φτερό μετά από 8 χρόνια, αν πας να βάλεις την ίδια μεμβράνη, υπάρχει περίπτωση να έχει μια μικρή διαφορά στην απόχρωση. Ότι δλδ θα συνέβαινε και σε ένα χρώμα από βαφή μετά από χρόνια.

 

Όσον αφορά το ξεκόλλημα, δεν υπάρχει καμία περίπτωση.

 

Αλλά για να μη σας τα λέω εγώ, που δεν τα ξέρω και καλά, καλύτερα μιλήστε με www.allstar-applies.gr ;)

Edited by Νίκος
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ειναι απιστευτα ομορφο νικο. συγχαρητηρια. λες και ειναι απο κανενα παιχνιδι του ps

Link to comment
Share on other sites

:clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  Απιστευτο.. Οταν ειχα δει τι ετοιμαζες δν πιστευα οτι θα ειναι τοσο.... τι λεξη να πω δν ξερω ειναι απιστευτα ωραιο.. Ξερεις οτι ανετα οι φωτο σου θα ειναι οπως αυτες π ανεβαζουμε στις φωτογραφιες που βρισκουμε στο ιντερνετ.. κ θα καυλαντηζουν ολοι με το πασσατ σου εε!!! Σαν κανα τερατωδεις phaeton ειναι ρε το τερας!!!! Μπραβο κ ξανα μπραβο!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα το προτιμούσα όλο μαύρο με αυτούς τους προφυλακτήρες.

Αφού όμως σου αρέσει εσένα αυτό μετράει.

 

ΥΓ.Ετοιμάζεσαι για κυβικά μετά το καλοκαιράκι ε ?

Link to comment
Share on other sites

Θα το προτιμούσα όλο μαύρο με αυτούς τους προφυλακτήρες.

Αφού όμως σου αρέσει εσένα αυτό μετράει.

 

ΥΓ.Ετοιμάζεσαι για κυβικά μετά το καλοκαιράκι ε ?

Πριν που ήταν μαύρο, ότι και να έκανα στο αυτοκίνητο απλά χανόταν. Τώρα όλα δείξανε. Επιπλέον το αμάξι έδειξε πιο μεγάλο και το χρώμα δεν έχει καμία σχέση αν το δεις από κοντά σε σχέση με τις φώτο (απλές ή επεξεργασμένες). ;)

 

Για τα κυβικά υπάρχει ένα πλάνο, αλλά όλα ακόμη είναι υπό σκέψην.... :)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ειδα ολες τις φωτογραφιες και μπορω να πω οτι εμεινα μ@***ας :p

τρομεροτατο καλοταξιδο φιλε 

μηπως εισαι αυτος εδω?

το πας για r36?

Link to comment
Share on other sites

:) είναι σχετικά παλιό βίντεο. ;) Έβρεχε κιόλας! :p Είχα κάνει μια δοκιμή, για το vortex. Μετά βέβαια έγινε το reflash στην TCM, μπήκε η Neuspeed pulley, η VWR εισαγωγή, εξάμτιση μέχρι πίσω Φ76... Τώρα πάει αρκετά καλύτερα.. :)

 

Το R36 είναι αργό και μπελάς. Ενώ ένα μοτέρ ttrs με το bolt on turbokit της APR στα 600 άλογα ρόδα, είναι καλύτερο... ;) Όταν μπει το μοτέρ, θα γίνει και τετρακίνητο, μπας και ξεκινάει κιόλας...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.