Jump to content
auber002b

Golf Vs Auris

Recommended Posts

Γιατί τόσο μίσος;;; Έλεος! Καταναλωτικά προϊόντα είναι τα αυτοκίνητα!

Ούτε ο Katsuaki Watanabe δεν θα μιλούσε με τόσο πάθος για τα Toyota!!!

Πάει καλά ο κόσμος;

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->

που ειναι ο Japanic aka ( agouris ) Να γελασει το χειλακι λιγουλακι ε ρε κατι ζωντανα ρεεεεεεεε :rolleyes::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

καλα κ o petros εγραψε μ#λ*κιες αλλα αυτοι οι τογιοτακιδες εχουν γραψει τα απιστευτα.τοσο βλακεια στον κοσμο δεν την καταλαβαινω κ το προβλημα ειναι οτι ειναι μεταδοτικη

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια, Ελληνες δεν ειναι...?

οποιον Ελληνα τσιγκλησεις για το αμαξι του, θα σου πει (με δεκαδες επιχειρηματα) οτι το δικο του ειναι καλυτερο απ το δικο σου και αν επιμεινεις κ πολυ παιζει να στο βγαλει κ καλυτερο απο φερραρι.

Link to comment
Share on other sites

ναι η πλάκα είναι πως πέρα από το 1ο Post , που όπως φαίνεται το έκανε για να τους τσιγκλισει αφού δεν ξαναποσταρε ,

δεν τους είπε κανείς ότι δεν είναι καλό αυτοκίνητο το Auris ούτε το έθαψε, απλά οτι είναι πιο αργό και λιγότερο ποιοτικό,

αλλά δεν!

Link to comment
Share on other sites

εδώ κάθε 3-4 χρόνια και ξαναψηφίζουμε τους ίδιους το vag μας δεν θα υποστηρίξουμε :lol:

Πάντως στο σύνολο των σελίδων των απαντήσεων οι ακραίες φωνές είναι αισθητά οι λιγότερες. Αλλά όπως συμβαίνει παντού οι άδειοι τεντζερέδες είναι που κάνουν τη περισσότερη φασαρία.

Κάντε οδήγηση και όχι πόλεμο sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

Μ' εμένα πάλι ξέρετε τι συμβαίνει? Αν υπάρχει κάτι που μισώ περισσότερο από τα Opel, αυτά είναι τα Toyota. Έχω κι απ' τα δύο και ξέρω. Θα μου πείτε: "Καλός μακάκας είσαι!". Το ξέρω, ευχαριστώ!

Τέλος πάντων, μιας και μιλήσαμε για Toyota να σας πω και μια μεγάλη αλήθεια που διάβασα κάποτε: Αν τα σκατά είχαν αξία, οι φτωχοί δε θα είχαν κώλο. Αυτά. Δεν αξίζει να χαλάω το πληκτρολόγιό μου άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Δείτε τι έγραψα εγώ (ώς TSI_Man) για να τους τρελάνω: Toyota Forum

Link to comment
Share on other sites

λετε ο nikosjapanic να ναι ο γνωστος?ο λυτρωτης?αχαχαχαχαχαχ

Αχ, ποιόν λές?

Link to comment
Share on other sites

λετε ο nikosjapanic να ναι ο γνωστος?ο λυτρωτης?αχαχαχαχαχαχ

[/quote

με το λυτρωτης θες να πεις κατι?ελπιζω πως οχι .... ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

οχι καμια σχεση με σενα to japanic λεω το γνωστο!!!!τον σαμουραι τον γιαπονεζο αχαχαχ

εσυ εισαι δικος μας;) αυτοσ ειναι ο τελευταιος samurai αχαχαχ JAPANICC

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

λετε ο nikosjapanic να ναι ο γνωστος?ο λυτρωτης?αχαχαχαχαχαχ

1000 % είναι ο Japanic μιας και η φωτο στο αβαταρ του ειναι ίδια με αυτήν της υπογραφής που είχε και όλοι λέγανε για τα φιμέ και για τις ζάντες .....

Link to comment
Share on other sites

οχι καμια σχεση με σενα to japanic λεω το γνωστο!!!!τον σαμουραι τον γιαπονεζο αχαχαχ

εσυ εισαι δικος μας;) αυτοσ ειναι ο τελευταιος samurai αχαχαχ JAPANICC

απλα λυτρωτης ειναι το ψευδωνυμο που με φωναζουν και νομιζα οτι το ειπες και καλα οτι εγω παριστανα τον νικοjapanic...ελεος δλδ!!τεσπα δεν τρεχει προβλημα..

Edited by Anestis FastRabbit
Link to comment
Share on other sites

η nissan sto micra to 91 ειχε βγαλει compressora kai turbo epano se 1000 κυβικα!!!!!

καληνυχτα

και κατι για να γουσταρεις

1991 toyota celica gt four 2000 245ps

1991 toyota mr2 2000 245 ps

1991 toyota supra 3000 330 ps

1991 toyota starlet 1300 138ps

1991 toyota corolla levin 1600 165 ps atomsfaira

και επισης ολα τα παραπανω ειναι 20 χρονων,εσεις τωρα βγαλατε και χερεστε

αυθεντικα λογια japanic.................... ;););)

Link to comment
Share on other sites

αυθεντικα λογια japanic.................... :D:D:D

κανονικα ομως ουτε καν!!!!πω πω τον λυπαμαι μωρε τον καημενο εμενα μου εβγαζε κατι συμπαθητικο και ας ελεγε ενα καρο φιδια!!

Link to comment
Share on other sites

japanic αν το βλεπεις αυτο σε παρακαλουμε δωσε μιας μια τελευταια ευκαιρια να ελπιζουμε...γυρνα στη παρεα μας...Το γελιο κανει καλο στη ζωη.Δειξε σ ολους εμας τους γραφικους τι εστι toyota kai japan!!!!!

Παω να κανω εγγραφη στη toyota να μπω και γω στη μαχη!!!!

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

κανονικα ομως ουτε καν!!!!πω πω τον λυπαμαι μωρε τον καημενο εμενα μου εβγαζε κατι συμπαθητικο και ας ελεγε ενα καρο φιδια!!

και εγω ρε φιλε τον ψιλοσυμπαθουσα στην αρχη που μου μιλουσε. μετα που αρχισε τα "καλα" και ηθελε να τα βαλει απο gt και πανω ουτε σημασια δεν μου δινε ημουνα πολυ λιγος για αυτον tongue.gif

βεβαια μας ελειψε ρε πρεπει να το ομολογησουμε το "street racing" ειχε παρει φωτια τοτε

Link to comment
Share on other sites

Παίδες άσχετο αλλά κάποιος έγραφε ότι το auris πατάει/κερδίζει/τσαγιάζει (όπως το πάρει κανείς) το 122άρι. Ισχύει αυτό; Προφανώς μιλάει για το 1600άρι. Δεν είμαι κοντράκιας ή κομπλεξικός αλλά κάτι μου λέει πως αυτός είναι! Μα με σχεδόν ίδιο βάρος (+50 κιλά χοντρικά το golf) αλλά ΡΟΠΗ και ιπποδύναμη στο στρόφαλο παραπάνω από 122 (βάλε 135) ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ;;

Link to comment
Share on other sites

Ας δεχτούμε προς στιγμήν τους ισχυρισμούς των ιαπωνεζόφιλων φίλων μας και ας υποθέσουμε ότι αυτή η έκβαση είναι και η πιθανότερη: Ότι το Aguris στα 1600cc είναι μπροστά από το Golf TSI 122.

Στο priusclub οι οικολόγοι φίλοι της γης, προστάτες των φαλαινών και θιασώτες της ανακύκλωσης ισχυρίζονται ότι μέχρι τα 150 km/h το Aguris 1600 δεν έχει καμία επαφή με το -πολύ πιο σβέλτο κατ' αυτούς- Τουότα Πρίτσους. Ορίστε:

http://209.85.229.132/search?q=cache:pATvF...=el&ct=clnk

¶ρα το Πρίτσους πρέπει στο 400άρι να είναι μπροστά κι από το TSI 140. Ίσως μάλιστα να πηγαίνει κοπίο με το TSI 160! ΟΪΜΕ!

Το μόνο που χρειαζόμαστε για να το εξακριβώσουμε είναι εναν εθελοντή με TSI, εναν με Prius και φυσικά μια μπαλαντέζα μήκους 400m.

Edited by S8N
Link to comment
Share on other sites

Ας δεχτούμε προς στιγμήν τους ισχυρισμούς των ιαπωνεζόφιλων φίλων μας και ας υποθέσουμε ότι αυτή η έκβαση είναι και η πιθανότερη: Ότι το Aguris στα 1600cc είναι μπροστά από το Golf TSI 122.

Στο priusclub οι οικολόγοι φίλοι της γης, προστάτες των φαλαινών και θιασώτες της ανακύκλωσης ισχυρίζονται ότι μέχρι τα 150 km/h το Aguris 1600 δεν έχει καμία επαφή με το -πολύ πιο σβέλτο κατ' αυτούς- Τουότα Πρίτσους. Ορίστε:

http://209.85.229.132/search?q=cache:pATvF...=el&ct=clnk

¶ρα το Πρίτσους πρέπει στο 400άρι να είναι μπροστά κι από το TSI 140. Ίσως μάλιστα να πηγαίνει κοπίο με το TSI 160! ΟΪΜΕ!

Το μόνο που χρειαζόμαστε για να το εξακριβώσουμε είναι εναν εθελοντή με TSI, εναν με Prius και φυσικά μια μπαλαντέζα μήκους 400m.

κακίες. Θα συνδέεται με τα σύρματα της ΔΕΗ όπως τα αυτοκινητάκια του λούνα πάρκ.

Link to comment
Share on other sites

Ας δεχτούμε προς στιγμήν τους ισχυρισμούς των ιαπωνεζόφιλων φίλων μας και ας υποθέσουμε ότι αυτή η έκβαση είναι και η πιθανότερη: Ότι το Aguris στα 1600cc είναι μπροστά από το Golf TSI 122.

Στο priusclub οι οικολόγοι φίλοι της γης, προστάτες των φαλαινών και θιασώτες της ανακύκλωσης ισχυρίζονται ότι μέχρι τα 150 km/h το Aguris 1600 δεν έχει καμία επαφή με το -πολύ πιο σβέλτο κατ' αυτούς- Τουότα Πρίτσους. Ορίστε:

http://209.85.229.132/search?q=cache:pATvF...=el&ct=clnk

¶ρα το Πρίτσους πρέπει στο 400άρι να είναι μπροστά κι από το TSI 140. Ίσως μάλιστα να πηγαίνει κοπίο με το TSI 160! ΟΪΜΕ!

Το μόνο που χρειαζόμαστε για να το εξακριβώσουμε είναι εναν εθελοντή με TSI, εναν με Prius και φυσικά μια μπαλαντέζα μήκους 400m.

ΘΕΕ ΜΟΥ ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΓΕΛΙΟΟΟΟΟΟ ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.