Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

κ εγω γελασα σημερα, μου κολησε προφυλακτηρα στην ε8νικη ενα type S η συνεχεια ειναι περιτο να αναφερ8ει... απλα ελεος, αυτο το οπου βρουμε κολαμε μου την δινει σε μερικους

Ότι κινείται...εκτελείται

Link to comment
Share on other sites

κ εγω γελασα σημερα, μου κολησε προφυλακτηρα στην ε8νικη ενα type S η συνεχεια ειναι περιτο να αναφερ8ει... απλα ελεος, αυτο το οπου βρουμε κολαμε μου την δινει σε μερικους

εν το μεταξυ αυτοι με τα type s ειναι χειροτεροι απο αυτους που εχουν type r ετσι εχω την εντυπωση!!εκτος αν μου συμβαινει μονο σε μενα!!

Link to comment
Share on other sites

εν το μεταξυ αυτοι με τα type s ειναι χειροτεροι απο αυτους που εχουν type r ετσι εχω την εντυπωση!!εκτος αν μου συμβαινει μονο σε μενα!!

οχι, κ εμενα μου εχει ξανασυμβει

Link to comment
Share on other sites

Βασικά έχω βρει ένα παιδί μέσω youtube που έχει ένα tsi ΦΠΕ που ισχυρίζεται πως βγάζει 241@ΜΑΗΑ.

Κάποια στιγμλη ίσως κανονίσω πάτημα και με αυτόν...

Αν και κάποια στιγμή πρέπει να σταματήσει αυτό γιατί δεν σταματάει ποτέ... Ξέρω ότι το αμάξι μου πάει καλά... ¶λλη απόδειξη δεν χρειάζομαι...

241? 6αρι? τι προγραμμα? αυτος ο τσι ολο εκπληξεις ειναι...

Link to comment
Share on other sites

Εγω περιμενω να ακουσω απο ενα φιλο αντωωωωωωωνη κατι πατηματακια...... ;):( Polo Gti vs Colt Ralliart!!

Edited by diMake
Link to comment
Share on other sites

241? 6αρι? τι προγραμμα? αυτος ο τσι ολο εκπληξεις ειναι...

πρέπει να είναι etuners (δεν είμαι σίγουρος) και πρέπει να είναι 5άρι.

επίσης απ ότι ξέρω δεν φοράει φτερωτή.

Είναι

Edited by midkin
Link to comment
Share on other sites

πρέπει να είναι etuners (δεν είμαι σίγουρος) και πρέπει να είναι 5άρι.

επίσης απ ότι ξέρω δεν φοράει φτερωτή.

Είναι

στο 0-200 στο άλλο videaki δεν μου φάνηκε και καλος χρονος τα 30δλ -

αντιθετως στο 0-100 είναι δυνατό ..

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον.. Επειδη ηταν καπως μπερδεμενα τα πραγματα.. Στην αρχη εδωσα σε ενα γνωστο να το οδηγησει(πολο τζι τι αι) και απο 1ες απο οτι καταλαβα , με το ραλλιαρτ πηγαινανε τσιμα τσιμα και νικησε το πολο με μικρη διαφορα.. Μετα το πηρα εγω και παλι απο 1ες(του εκανα την χαρη γιατι ειχα τονισει οτι θελω απο 2ες) εν κινηση με 1 ατομο μεσα εγω και αρκετη βενζινη ημουν μπροστα για περιπου μισο αμαξι μεχρι 5η και μετα εκοψα.. Μετα εβαλα με ενα Χοντα 1.6 180 αλογα ατμοσφαιρα απο 1ες παλι εν κινηση (παλι εκανα χαρη γιατι ειχα τονισει οτι θελω μονο απο 2ες) και παλι μεχρι που κουμποσα πεμπτη ημουν σχεδον αμαξι μπροστα.. Τελος βαλαμε ενα κλιο ΡΣ ΙΙΙ , το χοντα και εγω αλλα για κακη μου τυχη το γαμο κιβοτιο εκει που περιμενα με 1η μεσα μετα απο λιγο εβαλε δευτερα απο μονο του και οταν πατηθηκε η 3η κορνα ξεκινησα με 2α με αποτελεσμα να μην ξεκινησω καλα και να μην συνεχισω με τα παιδια.. Το αμαξι εχει μολις 1480 χιλιομετρα. Περιμενουμε να ανοιξει η μηχανη και απο 2ες μονο. Μπραβο και στα παιδια με τα , ραλλιαρτ , χοντα και κλιο!

Link to comment
Share on other sites

πρέπει να είναι etuners (δεν είμαι σίγουρος) και πρέπει να είναι 5άρι.

επίσης απ ότι ξέρω δεν φοράει φτερωτή.

Είναι

το παιδι εχει αυτοκολητο του κλαμπ!στο βιντεο που παταει ανεβαζει πολυ αργα βεβαια μπορει ν μν ηταν ετοιμο! mid αν κανονισετε πατημα στειλε ενα πμ plz!

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει, μου φαίνεται, να κάνουμε κάποιο ομαδικό τεστ επιτάχυνσης (όχι κόντρες και αηδίες :clapping: ) εγώ, ο midkin, 1 polo gti, 1 golf gti και κάνα Σιρρόκο. sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

στειλτε πμ

τριτη- τεταρτη βραδάκι ειμαι free

new_sugkrotima.gif

Εσένα θα σε κράξω, γιατί έχω 2 βδομάδες μέσα στο αμάξι το DP για να στο δώσω, και με ξέχασες. Θα πάθουμε καρκίνο ρεεε! new_wasntme.gif

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο πατηματάκι με πανέμορφο Golf 6 GTi σήμερα. Δεν ξέρω αν ο φίλος είναι και μέλος, αλλά το αυτοκίνητό του ηταν κουκλί.

Ανοίξαμε από 2ες μεσαίες μέχρι περίπου 4ες μεσαίες και ήμουν 2-3 αυτοκίνητα μπροστά. Αν το παιδί είναι μέλος, ας γράψει κιόλας. Είχε και τουρμπόκαιρο σήμερα.

Αυτος ηξερε οτι ανοιγατε??? Λιγο χλωμο μου φαινεται να τσαγιασες Gti εστω και μαμα...Ειπαμε δυνατα τα tsi αλλα μη τα ισοπεδωνουμε ολα..Φιλικα..

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια...ψιλοκηδεια μου ακουγεται το GTI!

ελα ρε Τασο εχεις λυσαξει με τα twincharged dsg...

στο dragster μονο παπαριες λενε ο αλλος γραφει μπροστα το κολτ στην αρχη μετα λεει οχι λαθος το πολο μπροστα μετα λεει κοπιο με κλιο ρς ΑΠΟ 2ερες ΡΟΛ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ ΛΟ ΓΙ ΚΟ ΤΑ ΤΟ ,εδω ο φιλος λεει δεν τα πηγαν καλα με τις κορνες τεσπα.. δεν ειναι ταφοι ουτε το πολο ουτε το ιμπιζα.

πατησαν πρωτες 4500 πλακα μας κανουν;;

ας πατουσαν 2ερες 2400-2500 να τα ξαναλεγαμε..

τεσπα ενα πολακι θα κανει βολτες σε λιγο καιρο μαμα για αρχη και βλεπουμε και ετοιμο να πατησει με οποιον θελει. για να βγαλουμε συμπερασματα αλλα οχι οπως βολευει παντα τους αλλους..

φιλικα

Edited by poen
Link to comment
Share on other sites

Αυτος ηξερε οτι ανοιγατε??? Λιγο χλωμο μου φαινεται να τσαγιασες Gti εστω και μαμα...Ειπαμε δυνατα τα tsi αλλα μη τα ισοπεδωνουμε ολα..Φιλικα..

Χαχα, για να μην το κουράζουμε, βρες μου ένα μαμά GTi 6, ανοίγουμε και μετά θα δούμε ποιος θα χλωμιάσει. Επίσης φιλικά. :clapping:

Πάνο, αγάλι-αγάλι ρε φίλε. new_iloveyou.gif

Edited by Katana
Link to comment
Share on other sites

Χαχα, για να μην το κουράζουμε, βρες μου ένα μαμά GTi 6, ανοίγουμε και μετά θα δούμε ποιος θα χλωμιάσει. Επίσης φιλικά. :clapping:

Πάνο, αγάλι-αγάλι ρε φίλε. new_iloveyou.gif

+1 ολα τα gti μαμα ειναι πισω...αποδεδειγμενο πολλακις απο εμπειριες και δικες μου και φιλων. ακομα και με gti προγραμμα στεκομαστε καλα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.