Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

ρε παιδia αφου θελουμε αρκετοι να βαλουμε ετσι για το χαβαλε κοντρες να δουμε τι παιζει γιατι δε κανονιζουμε μια μερα αλληλοκερασμο τσαγιων??? :D για ολο το club.. η δεν υφισταται να γινει κατι τετοιο??

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά το αμάξι μου είναι αντιπροσωπεία προς το παρών για πιθανή αλλαγή στην 3η (ψιλογρατζουνάει σε πολύ ψηλές στροφές) και για τοποθέτηση βάσης σασμάν powerflex καθώς και quick shifter της forge sillyhorse1rb5.gif

Ελπίζω μέχρι παρασκευή να το έχω στα χέρια μου!

αντε με το καλο να το παρεις!!!!

Off Topic

κοιτουσα με τιμες τι εχεις βαλει πανω στο golf και σε καποια φαση αληθορισα!!!! πολλα χρηματα αν και φοραει πιστευω τα καλυτερα
Edited by poen
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδia αφου θελουμε αρκετοι να βαλουμε ετσι για το χαβαλε κοντρες να δουμε τι παιζει γιατι δε κανονιζουμε μια μερα αλληλοκερασμο τσαγιων??? :D για ολο το club.. η δεν υφισταται να γινει κατι τετοιο??

Ρε θα μας κλεισουν μεσα!!!

Μονο κατερινη αν παμε στην πιστα που δεν λειτουργει!!!

Εγω ερχομαι με γομες εκει αν κανονιστει!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω θα ερθω με την χατζαρα να κοψω τα κεφαλια απο αυτους πο τα υψωσαν!!σκουλικια!!!!!!! new_iloveyou.gifmachinegun.gifupyours.gif:whistling::p .....εννοειτε οτι θα ειμαι μαμα ρε τασο!!η κ04 μαμα δεν ειναι?? :lol::lol: ...μου θελετε και κοντρες... :D:p

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που είπατε για πίστα...

Ρε παιδιά, δεν παίζει να πάμε σαν club στη πίστα; Να δοκιμάσουμε τα αμάξια μας, να τα δώσουμε κλπ;

Θα θέλατε να το κανονίσουμε;

Link to comment
Share on other sites

εγω θα ερθω με την χατζαρα να κοψω τα κεφαλια απο αυτους πο τα υψωσαν!!σκουλικια!!!!!!! new_iloveyou.gifmachinegun.gifupyours.gif:whistling::p .....εννοειτε οτι θα ειμαι μαμα ρε τασο!!η κ04 μαμα δεν ειναι?? :lol::lol: ...μου θελετε και κοντρες... :D:p

παλι k04 εισαι??

Link to comment
Share on other sites

γιατι???....θελεις κοντρα???χαχαχαχα

με το 122αρι ??? χαχααχχαχα ναι αλλα θα εχεις αλλους 4 μεσα και πισω κοτσαδορο με τροχοσπιτο. new_iloveyou.gif

Edited by poen
Link to comment
Share on other sites

με το 122αρι ??? χαχααχχαχα ναι αλλα θα εχεις αλλους 4 μεσα και πισω κοτσαδορο με τροχοσπιτο. new_iloveyou.gif

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :D:whistling::lol: υπερβολικος

Link to comment
Share on other sites

Midkin, θα στην περάσουν στην εγγύηση την 3η?

Παιδιά, ομαδική κόντρα δεν παίζει, εκτίθεται το club. Αλλο τι κάνουμε μεταξύ μας, φιλικά κτλ. Πάντως εγώ βολεύομαι καλύτερα Παρασκευές και Σάββατα, εκτός από αυτό το ΣΚ, που πήζω πάλι με τις εκλογές.

Link to comment
Share on other sites

εγω θα ερθω με την χατζαρα να κοψω τα κεφαλια απο αυτους πο τα υψωσαν!!σκουλικια!!!!!!! new_iloveyou.gifmachinegun.gifupyours.gif:whistling::p .....εννοειτε οτι θα ειμαι μαμα ρε τασο!!η κ04 μαμα δεν ειναι?? :lol::lol: ...μου θελετε και κοντρες... :D:p

Αμετανοητος......

Link to comment
Share on other sites

Midkin, θα στην περάσουν στην εγγύηση την 3η?

Παιδιά, ομαδική κόντρα δεν παίζει, εκτίθεται το club. Αλλο τι κάνουμε μεταξύ μας, φιλικά κτλ. Πάντως εγώ βολεύομαι καλύτερα Παρασκευές και Σάββατα, εκτός από αυτό το ΣΚ, που πήζω πάλι με τις εκλογές.

θα μπορουσαμε να παμε πιστα η σε καποιο μερος εκτος οδικου δικτυου...

Link to comment
Share on other sites

κεραστηκε ενα τσαγακι σε σεατ λεον 180 υποθετω....απο φαναρι απο δευτερες,υπερ 3 καρα...

Link to comment
Share on other sites

εγω θα ερθω με την χατζαρα να κοψω τα κεφαλια απο αυτους πο τα υψωσαν!!σκουλικια!!!!!!! new_iloveyou.gifmachinegun.gifupyours.gif:rolleyes::p .....εννοειτε οτι θα ειμαι μαμα ρε τασο!!η κ04 μαμα δεν ειναι?? :p:lol: ...μου θελετε και κοντρες... :):p

εχει δικιο... εργοστασιακο setup ειναι! new_lol.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Χαιρεται....!!!

Μολις δοκιμασα με ενα ibiza cupra R αυτο με τα 180 ps(20vt).

Εκεινος εισαγωγη,σκαστρα αγελαδα.....και εγω οπως τα ξερεται...αλλα με πιεσεις ελαστικων μπροστα 29 (σε 18" λαστιχο) και πισω 38!

Αυτο φυσικα μηπως και μικρυνω την διαφορα στην εκκινηση λογω βαρους....ειναι πολυ ελαφρυτερος+ ο οδηγος του πολυ καλος απο σταση!!

Σταση..500μ λοιπον.....και η διαφορα υπερ μου κατα 3 κενα με ταση να ανοιγω συνεχεια...(τοσο μου ειπανε ηταν η διαφορα).

Ξεκιναμε μαζι πρωτες..κουμπωματα 2ας του κανω 1+αμαξι...και απο και μετα συνεχεια ανοιγα....!Εγινε και μια επαναληψη με πανομοιοτυπο αποτελεσμα!

Ανοιξαμε και μια απο 1ες ρολλ και πηγαιναμε αναλογικα παρομοια μεχρι τα 180!

Edited by TasosGti25
Link to comment
Share on other sites

μπραβο ρε τασο!!!!!!!!!ετσι!! π@υτσα και ξυλο και σε ολους!!οπως λεει και το μελλος DRT με το μαυρο πριονι v gti!!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα το tsi μου!

Αλλαγή σασμάν μέσα στην εγγύηση! Να δω τι άλλο θα αλλάξω στο μπουρ3λο μου!!!

Με την ευκαιρία μπήκε βάση σασμάν της powerflex και quick shifter της forge. Οπότε τα πατήματα αναβάλλονται επ' αόριστον μέχρι να στρωθεί σωστά το νέο μου σασμάν!

Υ.Γ. Θα πω μερικά λόγια για το quick shifter της forge για όποιον ενδιαφέρετε. Είπα στο παιδί στο συνεργείο να το ρυθμίσει κάπου στη μέση (ούτε πολύ μακρύ ούτε πολύ κοντό) και οι σχέσεις έχουν πλέον κοντίνει αρκετά. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο που μπήκε και η βάση σασμάν αλλά έχει γίνει και αρκετά σκληρό.

Σαν αίσθηση πλέον μοιάζει πολύ με το κιβώτιο ταχυτήτων του mazda 2! :drinks: Ψιλό σκληρή και κοντή αίσθηση ταυτόχρονα!

Edited by midkin
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα το tsi μου!

Αλλαγή σασμάν μέσα στην εγγύηση! Να δω τι άλλο θα αλλάξω στο μπουρ3λο μου!!!

Με την ευκαιρία μπήκε βάση σασμάν της powerflex και quick shifter της forge. Οπότε τα πατήματα αναβάλλονται επ' αόριστον μέχρι να στρωθεί σωστά το νέο μου σασμάν!

Υ.Γ. Θα πω μερικά λόγια για το quick shifter της forge για όποιον ενδιαφέρετε. Είπα στο παιδί στο συνεργείο να το ρυθμίσει κάπου στη μέση (ούτε πολύ μακρύ ούτε πολύ κοντό) και οι σχέσεις έχουν πλέον κοντίνει αρκετά. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο που μπήκε και η βάση σασμάν αλλά έχει γίνει και αρκετά σκληρό.

Σαν αίσθηση πλέον μοιάζει πολύ με το κιβώτιο ταχυτήτων του mazda 2! :) Ψιλό σκληρή και κοντή αίσθηση ταυτόχρονα!

1ον) τη βαση σασμαν γτ την αλλαξες? 2ον) ποσο το quick shifter της forge? πρεπει ν κανει καλη δουλεια!

Link to comment
Share on other sites

1ον) τη βαση σασμαν γτ την αλλαξες? 2ον) ποσο το quick shifter της forge? πρεπει ν κανει καλη δουλεια!

1) Δεν άλλαξα βάση σασμάν! Έβαλα το προϊόν της powerflex που μπαίνει επιπρόσθετα πάνω στη βάση και μειώνει τις μετατοπίσεις της μηχανής με αποτέλεσμα να κουμπώνουν καλύτερα οι ταχύτητες! 20090216_221142.jpg

2) 102 ευρώ από http://streetandcircuit.gr/1273053579-3723.jpg

Καλό είναι αλλά θέλει λίγη συνήθεια!

Edited by midkin
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.