Jump to content
andain

Λευκο χρωμα...Μηπως εχει παραγινει το κακο..?

Recommended Posts

Δεν θα ξεχάσω την προ δεκαετίας μόδα με το κίτρινο... Όλες οι γιαγιάδες στο δρόμο σήκωναν τα χέρια γιατί τα πέρναγαν για ταξί. :whistling: Ευτυχώς γλιτώσαμε από αυτό....

Το λευκό κάποτε ήταν η εύκολη λύση (για μένα πάντα) των αναποφάσιστων και των ατόμων με έλλειψη προσωπικότητας γιατί όπως και να το κάνουμε ήταν ένα απλό λευκό και οι εταιρίες δεν το προωθούσαν σε κανένα διαφημιστικό ή αφίσα...

πλέον όμως τα αμάξια είναι φτιαγμένα για το λευκό του πάγου ή το εκπληκτικό λευκό περλέ πχ της φίατ.

Η audi στην βουλιαγμένης έχει όλα της τα αμάξια στο λευκό και είναι απλά κ@υλ@... και δεν είναι καθόλου τυχαίο που golf και sirocco σε λευκό έχουν σαρώσει σε πωλήσεις...

Τώρα αν πρόκειται για μόδα μόνο ο χρόνος θα δείξει.... σίγουρα όμως πρόκειται για ένα χρώμα που θα αρέσει και δεν θα επηρεάσει την αξία μεταπώλησης.

Link to comment
Share on other sites

Ασπρο: o αναποφασιστος

Mαυρο: o κυρυλατος

Κοκκινο:ο Αλητης-γκαζιαρης

:thumbsup:

προσωπικά το λευκό μου θυμίζει εταιρικά αυτοκίνητα!

Edited by xristos/red tornado
Link to comment
Share on other sites

Ασπρο: o αναποφασιστος

Mαυρο: o κυρυλατος

Κοκκινο:ο Αλητης-γκαζιαρης

:whistling:

προσωπικά το λευκό μου θυμίζει εταιρικά αυτοκίνητα!

Για πες μας και για το μπλε :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

μπλε = πανέξυπνος....respect στο μπλε.... όλα τα προηγούμενα αυτοκίνητα μου ήταν μπλε.... :roadrage:

χαχαχαχα έλιωσα...... Εγω που το πήρα σε περλέ κερδίζω παραπάνω πόντους ??? αχχαχααχ :thumbsup::whistling::roadrage: :roadrage: :roadrage:

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

:thumbsup: εμενα το ασπρο μου θυμιζει ασφαλιτικα αυτοκινητα και ασθενοφορα και πολυ γρηγορα GTI...XAXAX :roadrage: :roadrage: :whistling:
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα έλιωσα...... Εγω που το πήρα σε περλέ κερδίζω παραπάνω πόντους ??? αχχαχααχ :thumbsup::whistling::roadrage: :roadrage: :roadrage:

Και μπλε και περλέ; Είμαι 100% σίγουρος ότι οι διαλέξεις που θα δίνεις στα πανεπιστήμια θα είναι απλά συγκλονιστικές…. Χαχαχαχα

ΥΓ. στο έχω πει και σε άλλο ποστ έχεις και γαμώ τα χρώματα…

Link to comment
Share on other sites

Και μπλε και περλέ; Είμαι 100% σίγουρος ότι οι διαλέξεις που θα δίνεις στα πανεπιστήμια θα είναι απλά συγκλονιστικές…. Χαχαχαχα

ΥΓ. στο έχω πει και σε άλλο ποστ έχεις και γαμώ τα χρώματα…

Δεν προλαβαίνω να δίνω διαλέξεις , χαχαχαχαχα !!

Υ.Γ. Thanks.

Link to comment
Share on other sites

έχοντας διαβάσει μόνο τον τίτλο απαντώ:

Ναι, εγώ έχω ήδη 4! (Audi TT mk2, Mercedes Benz W204 C-Class, Suzuki Grand Vitara II, Toyota Hiace ~ επαγγελματικό). Επίσης υπάρχει κι ένα Opel Corsa B σε κοκκινάκι :thumbsup:

Το επόμενο θα είναι μπλε, αγαπώ το χρώμα των OPC, αλλά και το χρυσαφομουσταρδί που πολυφορέθηκε στην Ε46 Μ3.

Πάντως αν κοιτάξετε στα φανάρια τους γύρω σας, περισσότεροι είναι αυτοί με τα ασημί! hehehe!

Link to comment
Share on other sites

μπλε = πανέξυπνος....respect στο μπλε.... όλα τα προηγούμενα αυτοκίνητα μου ήταν μπλε.... :shok:

το χρώμα τα σπάει !!! κ εγώ αρχικά για ροκο 2λιτρο πηγενα στο blue rising χρωμα!:shok:

Edited by xristos/red tornado
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως με τοσα ασπρα που βλεπω καθε μερα εχω αηδιασει με το ασπρο ενταξει υπαρχουν αμαξια που παει τρελα το ασπρο αλλα οχι καθε 2 μετρα ασπρο λες και δεν υπαρχουν αλλα χρωματα.

Link to comment
Share on other sites

το golf v σε ασπρο ειναι κουκλι αλλα και το παλιο μου polo :shok: :shok: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

και ιδιως το δκο μου χαχαχα

Edited by gtse
Link to comment
Share on other sites

το golf v σε ασπρο ειναι κουκλι αλλα και το παλιο μου polo :yes::roadrage::gym::heart: :heart: :heart: :heart: :heart:

και ιδιως το δκο μου χαχαχα

+1000

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως με τοσα ασπρα που βλεπω καθε μερα εχω αηδιασει με το ασπρο ενταξει υπαρχουν αμαξια που παει τρελα το ασπρο αλλα οχι καθε 2 μετρα ασπρο λες και δεν υπαρχουν αλλα χρωματα.

Ο καθενας επιλεγει βασει προτιμησης.Το τι χρωμα παει ή δεν παει σε καποιο αμαξι ειναι καθαρα υποκειμενικο θεμα.Και τα μαυρα ειναι πολλα ε και;Δεν αντιλαμβανομαι καν το λογο υπαρξης ενος τετοιου τοπικ....

Link to comment
Share on other sites

Ο καθενας επιλεγει βασει προτιμησης.Το τι χρωμα παει ή δεν παει σε καποιο αμαξι ειναι καθαρα υποκειμενικο θεμα.Και τα μαυρα ειναι πολλα ε και;Δεν αντιλαμβανομαι καν το λογο υπαρξης ενος τετοιου τοπικ....

+1

Ο καθενας επιλεγει βασει προτιμησης.Το τι χρωμα παει ή δεν παει σε καποιο αμαξι ειναι καθαρα υποκειμενικο θεμα.Και τα μαυρα ειναι πολλα ε και;Δεν αντιλαμβανομαι καν το λογο υπαρξης ενος τετοιου τοπικ....

+1

Link to comment
Share on other sites

παίδες ελπίζω να μην μαλώσετε για τα χρώματα ... ο καθένας λέει την άποψη του και σέβεται την άποψη του άλλου ...

:whistling:

Link to comment
Share on other sites

Όχι βέβαια!Αυτό ακριβώς τονίζω και εγώ πως όλα είναι προσωπικές γνώμες

του καθενός από εμάς, απόλυτα σεβαστές αλλά μέχρι εκεί όμως :whistling:

Edited by stakyrTSI
Link to comment
Share on other sites

χαχα, δεν αυξήθηκαν τα λευκά αυτοκίνητα που κυκλοφορούν μου φαίνεται, αυξήθηκαν αυτοί που τα ζηλεύουν!!

Εγώ είμαι φαν του μαύρου (2ο συνεχόμενο αμάξι) αλλά αν δεν είχα πάρει μαύρο με 1000 θα έπαιρνα λευκό. Πολύ μόδα - πολλά παιχνίδια και αντιθέσεις με μαύρα και ανθρακί στοιχεία - πολύ διακριτά όσα έξτρα μπαίνουν!

Link to comment
Share on other sites

ενα μαυρο με πολλα φραγκα γινεται κτηνος ενα ασπρο επειδη ειναι χαρουμενο χρωμα δε προκειται ποτε να το κοιταξεις και να σου βγαλει κτηνωδη κακια να σε καταπιει..ειναι white bride-χιονατη οπως και να το κανεις undertaker δε γινεται.εγω το πηρα γκρι για λογους που δε προκειται να καταλαβει ευκολα καποιος

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

μαυρο γκρι μπλε σκουρο και πρασινο σκουρο ειναι τα πιο ωραια χρωματα.συνδιαζουν tuning και κυριλα τελος!..οι επιλογες μου ειναι κατα σειρα οπως τις εγραψα και ειμαι ετσι απο μικρο παιδι..δυσκολα αλλαζω συνηθειες για να στραφω σε λευκο.

Link to comment
Share on other sites

χαχα, δεν αυξήθηκαν τα λευκά αυτοκίνητα που κυκλοφορούν μου φαίνεται, αυξήθηκαν αυτοί που τα ζηλεύουν!!

Εγώ είμαι φαν του μαύρου (2ο συνεχόμενο αμάξι) αλλά αν δεν είχα πάρει μαύρο με 1000 θα έπαιρνα λευκό. Πολύ μόδα - πολλά παιχνίδια και αντιθέσεις με μαύρα και ανθρακί στοιχεία - πολύ διακριτά όσα έξτρα μπαίνουν!

+1000 :thumbsd::whistling:

εγω απτην αλλη το μαυρο ειναι εν ααπτα χρωματα που δεν θα το διαλεγα γιατι δεν φαινονται οι επιθετικες γραμμες του αυτοκινητου και οτι αλλαζεις περναει απαρατηρητο..ενω σε ολα τα αλλα χρωματα το βελεπεις αμεσως οτι αλλαξε κατι ενω πχ στο μαυρο πρεπει να το παρατηρησεις εντυονα γι αν ατο καταλαβεις η να στο πουν για να το προσεξεις.......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.