Jump to content
alexgtt

ψαχνοντας για προγραμμα

Recommended Posts

απλα ψαχνω βελτιωτες η συνεργεια στη θεσσαλονικη για να βαλω προγραμμα..

δεν εβγαλα ακρη στα αναλογα θεματα.....

θελω τηλ επικοινονιασ η καποια διευθυνση e-mail.

και κατα ποσο ικανοποιημενοι ειστε απο το προγραμμα κ προγραμματιστη

Link to comment
Share on other sites

απλα ψαχνω βελτιωτες η συνεργεια στη θεσσαλονικη για να βαλω προγραμμα..

δεν εβγαλα ακρη στα αναλογα θεματα.....

θελω τηλ επικοινονιασ η καποια διευθυνση e-mail.

και κατα ποσο ικανοποιημενοι ειστε απο το προγραμμα κ προγραμματιστη

Αν θες προγραμμα κονσερβα δεν εχεις παρα να επικοινωνησεις με τις γνωστους βελτιωτικους οικους (BSR, REVO, APR, OVERLOAD PERFORMANCE.....κα). Ρωτα που μπορεις να τους βρεις στη Θεσσαλονικη.

Τωρα αν θες κατι custom για τη Θεσσαλονικη δεν γνωριζω...παντως ψαχτο...!

Link to comment
Share on other sites

ε ενταξει δεν το λες και κονσερβα το πτογραμμα της overload tongue.gif

Ενα λαθος καναμε........παντως δωσε καμια πληροφορια φια την overload....εχεις μεινει ευχαριστημενος?? Και απο λευτα???

Σε ρωταω γιατι ψαχνομαι κ εγω για προγραμμα.....

Link to comment
Share on other sites

ειμαι απολυτα ευχαρηστημενος και απο την αποδωση και απο την εξυπιρετιση!

τα παιδια ειναι προθυμα να βοηθισουν και να λυσουν οποιο προβλημα τυχον παρουσιαστει..

απο θεμα αποδωσης μονο και μονο με το

προγραμμα το τσι μου (122ps) πλεον ειναι 154 με 26 κιλα ροπη μετα απο δυναμομετριση που εγινε σε maha.

απο τιμες ειναι αναλογα με το αμαξι απο

οτι γνωριζω αν και εχει τιμοκαταλογο εδω www.overload-performance.gr

χωρις να εχω να κερδισω κατι απο το ολο θεμα πιστευω οτι ειναι απο τις καλες επιλογες στο χορο της βελτιωσης!

Link to comment
Share on other sites

Τα custom προγράμματα χρειάζονται συνεχώς ρυθμίσεις? Δηλαδή μια φταίει το ένα μια το άλλο μέχρι να έρθει το επιθυμητό αποτέλεσμα?

Θέλω να ασχοληθώ μια φορά και μόνο ούτε δεν δουλεύει το ένα ή το άλλο, ούτε save mode κ.λ.π.

Πόσα άλογα είναι ασφαλές στο τσι 140? Ασφαλές σχετικό είναι αλλά θέλω νορμάλ βελτίωση. 205 είναι καλά ή τπτ 190-195?

Link to comment
Share on other sites

απλα ψαχνω βελτιωτες η συνεργεια στη θεσσαλονικη για να βαλω προγραμμα..

δεν εβγαλα ακρη στα αναλογα θεματα.....

θελω τηλ επικοινονιασ η καποια διευθυνση e-mail.

και κατα ποσο ικανοποιημενοι ειστε απο το προγραμμα κ προγραμματιστη

εγω το πρόγραμμα στο αμάξι του πατέρα μου audi a3 1400cc το έβαλα στην skn και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος.

στην θεσσαλονίκη για βελτίωση απευθύνσου στην http://www.smbros.gr/ και στην http://www.gt-innovation.gr/index-gr.html αυτές είναι οι δύο που ξέρω.ένας φίλος μου έχει πρόγραμμα από την gt-innovation χωρίς κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

εγω το πρόγραμμα στο αμάξι του πατέρα μου audi a3 1400cc το έβαλα στην skn και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος.

στην θεσσαλονίκη για βελτίωση απευθύνσου στην http://www.smbros.gr/ και στην http://www.gt-innovation.gr/index-gr.html αυτές είναι οι δύο που ξέρω.ένας φίλος μου έχει πρόγραμμα από την gt-innovation χωρίς κανένα πρόβλημα.

απο τιμεσ τι παιζει

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας,

Παιδιά μια ερώτηση-κόλημμα έχω πάνω στα προγράμματα...Εχω ένα 122αρι golf 6, θέλω κάποια στιγμή, ίσως τώρα να είναι νωρίς, να το κάνω γύρω στα 150hp, ξέρω είναι εφικτο, είναι και ασφαλές για το κινητήρα???

Απο αξιοπιστία τι παίζει? μην το πάρω στα χέρια καποια στιγμή...

Ας μου πείτε λίγο σαν πιο έμπειροι σε αυτά γιατί δεν έχω ιδέα..

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση-κόλημμα έχω πάνω στα προγράμματα...Εχω ένα 122αρι golf 6, θέλω κάποια στιγμή, ίσως τώρα να είναι νωρίς, να το κάνω γύρω στα 150hp, ξέρω είναι εφικτο, είναι και ασφαλές για το κινητήρα???

Απο αξιοπιστία τι παίζει? μην το πάρω στα χέρια καποια στιγμή...

Eχει αποδειχτει απο τα 5αρια , οτι το μοτερ αυτο , σωστα προγραμματισμενο στα 155ΗΡ , δεν παθαινει απολυτως τιποτα . Δεν νομιζω να αντιμετωπισεις κανενα θεμα αξιοπιστιας .

Link to comment
Share on other sites

Πότε είναι η πιο σωστή περίοδος? με την λήξη της εγγύησης απο vw?στα χιλιόμετρα παίζει ρόλο? 7500χλμ έχω τώρα, πολύ ικανοποιημένος, στο μέλλον σκέφτομαι και για κάποια βελτίωση...

Ποια είναι τα πιο αξιόπιστα προγράμματα? θεμα κόστους δεν με πειράζει, αρκεί να γίνει σωστά η δουλεία...

Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι τα πιο αξιόπιστα προγράμματα? θεμα κόστους δεν με πειράζει, αρκεί να γίνει σωστά η δουλεία...

Πάμε πάλι όλοι tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Πότε είναι η πιο σωστή περίοδος? με την λήξη της εγγύησης απο vw?στα χιλιόμετρα παίζει ρόλο? 7500χλμ έχω τώρα, πολύ ικανοποιημένος, στο μέλλον σκέφτομαι και για κάποια βελτίωση...

Ποια είναι τα πιο αξιόπιστα προγράμματα? θεμα κόστους δεν με πειράζει, αρκεί να γίνει σωστά η δουλεία...

βάλτο μετά την λήξη της εγγύησης.παρακάτω γράφω μερικά απο τα προγράμματα που κυκλοφορούν και θεωρούνται αξιόπιστα.skn,revo,mtm,apr,giag,overload,e-tuners,plex tuning,nothelle,Unitronic,Δημητριαδης,BSR,Gt-innovation,abt

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κανείς με TSI/GT με overload να μας πει εντυπώσεις γιατί ψάχνομαι και γω ?

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κανείς με TSI/GT με overload να μας πει εντυπώσεις γιατί ψάχνομαι και γω ?

power!

ειμαι πολυ ευχαρηστιμενος ολα καλα εδω και 8000

χιλιομετρα περιπου!

αρκετα καλη επιλογη.

η διαφορα ειναι αισθιτη ιδικα στα ψηλα οπου πριν κρεμουσε.

Link to comment
Share on other sites

με ειπαν πωσ αν βαλεις προγραμμα δεν πρεπει να μπει χερι στην obd για διαγραφη σφαλματων γιατι παει το προγραμμα

ειναι αληθει;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

με ειπαν πωσ αν βαλεις προγραμμα δεν πρεπει να μπει χερι στην obd για διαγραφη σφαλματων γιατι παει το προγραμμα

ειναι αληθει;;;;;;

Μπούρδες tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

με ειπαν πωσ αν βαλεις προγραμμα δεν πρεπει να μπει χερι στην obd για διαγραφη σφαλματων γιατι παει το προγραμμα

ειναι αληθει;;;;;;

Οπως ειπαν και τα παιδια οχι εφοσον μονο διαγραφεις τα σφαλματα.

Διαγραφη προγραμματος ομως μπορει να γινει αν υπαρξει μεσω αντιπροσωπειας αναβαθμιση λογισμικου, που γινεται μερικες φορες και εφοσον υπαρχει σχετικη οδηγια οταν πας για σερβις, ειτε αν υπαρχει ειδικος λογος και σε καλεσει η αντιπροσωπεια μονο γι' αυτο.

Link to comment
Share on other sites

τη γνωμη εχετε για τα συστημα BSR και REVO poy einai σε αργανακι και μπαινει στην OBD. εχεισ δυνατοτητα επιλογης του εργοστασιακου και του βελτιωτικου προγραμματος..

Link to comment
Share on other sites

για το BSR δεν ξερω τπτ, οσο για το REVO καλο αλλα ακριβο...κοντα στο 1000ρικο θελεις προγραμμα + το οργανακι που λες

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.