Jump to content
mourh

Οι Ζαντες Που Φοραμε Τωρα! [Φωτογραφίες - Όλα τα μοντέλα]

Recommended Posts

Πιστεύετε οτι θα πηγαίνει στο γαλάζιο του αυτοκινήτου?

Νομιζω δεν θα δενει και τοσο το γαλαζιο με το μαυρο.Ισως το ανθρακι σαν χρωμα να του ταιραζει καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

Οχι μαύρο χρώμα με τίποτα, ή θα τις αφήσεις όπως είναι ή αν θες να τις βάψεις μόνο ανθρακί του ταιριάζει.

Link to comment
Share on other sites

Κατανα επειδη και εγω ειχα ψαχτει για βαψιμο ειχαμε κανει σε photoshop και το ανθρακι ... ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟ!

Και το Ασημι (σχεδον νικελ) του παει αλλα ειναι καπως..Οταν με το καλο βαλω κανα μαρουλι στην τσεπη

θα τις κανω παλι ασημενιες αλλα οχι τοσο ματ χρωμα οπως ειναι τωρα!

Link to comment
Share on other sites

Eγώ...έβαψα γαλάζιο ένα Golf 6 GTi που έχει στο Forza Motorsport 3 και έκανα ανθρακί τις ζάντες, και μάλλον αυτό είναι το χρώμα που ταιριάζει.

Αλλά βαριέμαι την ταλαιπωρία του βαψίματος, γιατί δεν έχω και 2ο σετ με ζάντες, για να κάνω την δουλειά μου μέχρι να βαφτουν οι άλλες.

diMake, τι χρώμα τις έχεις τώρα?

Link to comment
Share on other sites

Αααα τωρα τις εχω σπεσιαλ... ειναι το μαμα το ασημενιο με αρκετες γρατζουνιες :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Eγώ...έβαψα γαλάζιο ένα Golf 6 GTi που έχει στο Forza Motorsport 3 και έκανα ανθρακί τις ζάντες, και μάλλον αυτό είναι το χρώμα που ταιριάζει.

Αλλά βαριέμαι την ταλαιπωρία του βαψίματος, γιατί δεν έχω και 2ο σετ με ζάντες, για να κάνω την δουλειά μου μέχρι να βαφτουν οι άλλες.

diMake, τι χρώμα τις έχεις τώρα?

εε?? δεν χρειαζεται να εχεις δευτερο σετ ζαντες,σου δινουν απο το μαγαζι που θα τις βαψεις να βολευτεις προσωρινα! αμα ηταν ετσι τοτε κλαφτα...χα θα ψαχνανε ολοι για 2ο σετ

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται που θα πας...Πχ ο Πέττας δεν έχει 10 σετ από ζάντες ώστε να μοιράζει σε όλους τους πελάτες και μερικοί καταλήγουν με τα αυτοκίνητα στον αέρα.

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται που θα πας...Πχ ο Πέττας δεν έχει 10 σετ από ζάντες ώστε να μοιράζει σε όλους τους πελάτες και μερικοί καταλήγουν με τα αυτοκίνητα στον αέρα.

κλεισε ραντεβου τοτε μια μερα που να μπορει να σε βολεψει ρε συ.

Link to comment
Share on other sites

1.jpg

Τον τελευταίο 1,5 χρόνο κυκλοφορεί με RS4 17 άρες. Σκέφτομαι την βαφή τους σε gun metal ή αλλαγή σε κάποια άλλη ... Αναλόγως...

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταίο 1,5 χρόνο κυκλοφορεί με RS4 17 άρες. Σκέφτομαι την βαφή τους σε gun metal ή αλλαγή σε κάποια άλλη ... Αναλόγως...

Πολύ ωραίο. Τα φανάρια Dectane είναι ?

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

1.jpg

Τον τελευταίο 1,5 χρόνο κυκλοφορεί με RS4 17 άρες. Σκέφτομαι την βαφή τους σε gun metal ή αλλαγή σε κάποια άλλη ... Αναλόγως...

Και όπως είναι τώρα είναι κουκλί πάντως φίλε!!

Link to comment
Share on other sites

Eγω φοράω πλεον 19αρες OZ Ultraleggera σε μαυρο ματ..

slowboyultraleggera.jpg

By slowboy_ at 2010-11-05

19άρες είπες;;;!!!

Τύφλα να έχουν οι 18άρες μου δλδ... Τέλειες! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ναι 19άρες φιλε μου... σταθηκα τυχερος που τις βρήκα πανω στο τροπέτο..αν και η γνωμη μου ειναι οτι μεχρι 18άρες ειναι καλα..μετα ειναι υπερβολή..

Βεβαια δεν αντισταθηκα καθολου στο να τις βάλω... ;) !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι 19άρες φιλε μου... σταθηκα τυχερος που τις βρήκα πανω στο τροπέτο..αν και η γνωμη μου ειναι οτι μεχρι 18άρες ειναι καλα..μετα ειναι υπερβολή..

Βεβαια δεν αντισταθηκα καθολου στο να τις βάλω... ;) !!!

Χαχαχα! Πανέμορφες είναι... Ίσως στο μέλλον υπερβάλω και 'γω :p

Link to comment
Share on other sites

Ναι 19άρες φιλε μου... σταθηκα τυχερος που τις βρήκα πανω στο τροπέτο..αν και η γνωμη μου ειναι οτι μεχρι 18άρες ειναι καλα..μετα ειναι υπερβολή..

Βεβαια δεν αντισταθηκα καθολου στο να τις βάλω... ;) !!!

Οντος ειναι ωραιες... Κοιταω και εφω τωρα για την συγκεκριμενη ζαντα σε 18΄ η σε 17'. αλλα η τιμη που με ειπαν ειναι αρκετα τσουχτερη 1200 οι 17' και 1400 οι 18' και παλι με εκοψε 400 ευρο(χωρις λαστιχο). εσει ποσο της πηρες? εγω της βλεπω για ασημη γιατι ειναι και μαυρο το αμαξι...

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα! Πανέμορφες είναι... Ίσως στο μέλλον υπερβάλω και 'γω :yahoo:

Αυτές που εχεις στην αγγελία ειναι σκέτη σοκόλαση !!! :rofl: Τις έχεις δοκιμάσει στο δικο σου όπως ειναι τωρα ?

Ναι 19άρες φιλε μου... σταθηκα τυχερος που τις βρήκα πανω στο τροπέτο..αν και η γνωμη μου ειναι οτι μεχρι 18άρες ειναι καλα..μετα ειναι υπερβολή..

Βεβαια δεν αντισταθηκα καθολου στο να τις βάλω... :yahoo: !!!

Εάν τις άφηνες πάνω στο τροπέτο θα ήταν τρέλα !! Πολύ ωραία υπερβολή όμως ! Επειδή διάβασα για τροπέτο και θα ήταν ωραίο να μας πεις την ιστορία του αυτοκινήτου σου εδω :

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showforum=139

:)

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.