Jump to content
groupa

Tts Groupa Vs S3 Revo 2+ Vs Rs4 Stage1

Recommended Posts

Aνοιξα χθες με το μελος chrisnik (golf6 gti k04 set up) και το αποτελεσμα ηταν να φαω 3 ωραιες καροτσουλες.

Ο κοντρακιας παντα μενει ... κοντρακιας :D !!!

Oπως παλια στη Βουτα , που αναλογα με τον ποιον ρωταγες η διαφορα στην ιδια κοντρα ηταν πχ απο 2 καροτσες μεχρι μιαμησι κολωνα 8)

Τασο , ηταν περιπου κολωνα παρολο που σε 2α - 3η ησουν καλυτερος λογω προσφυσης , ενω 4ες - 5ες ηταν "κολαση" . καταρχην η διαφορα ισχυος και κατα δευτερον η διαφορα βαρους ( + 40kgrm ) ηταν αυτοι οι παραγοντες που εφεραν το αποτελεσμα .

Link to comment
Share on other sites

Ο κοντρακιας παντα μενει ... κοντρακιας :D !!!

Oπως παλια στη Βουτα , που αναλογα με τον ποιον ρωταγες η διαφορα στην ιδια κοντρα ηταν πχ απο 2 καροτσες μεχρι μιαμησι κολωνα 8)

Τασο , ηταν περιπου κολωνα παρολο που σε 2α - 3η ησουν καλυτερος λογω προσφυσης , ενω 4ες - 5ες ηταν "κολαση" . καταρχην η διαφορα ισχυος και κατα δευτερον η διαφορα βαρους ( + 40kgrm ) ηταν αυτοι οι παραγοντες που εφεραν το αποτελεσμα .

3 καροτσες χωρις φπα!

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, τα ΄βαλες και με το πιο πειραγμένο ΜΚ6 GTI!!

Δεν εχω προβλημα, παιχνιδι να γινεται.

Παντα υπαρχει καποιος πιο γρηγορος στην ευθεια, εγω ξερω τι αμαξι εχω και απο εκει και περα κανουμε τις δοκιμες μας.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να ξεγελάει το βίντεο αλλα και μένα η διαφορά μου φαίνεται μεγαλύτερη απο 3 καρότσες.

3 καρότσες περίπου έχετε στο "πρόσεχε, πρόσεχε"! new_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να ξεγελάει το βίντεο αλλα και μένα η διαφορά μου φαίνεται μεγαλύτερη απο 3 καρότσες.

3 καρότσες περίπου έχετε στο "πρόσεχε, πρόσεχε"! new_lol.gif

Respect στον Τάσο. Σημασία έχει ότι όντως ανοίγει με όλους και δεν έχει πρόβλημα!

Γιατί στο τέλος της ημέρας σημασία έχουν οι σωστοί άνθρωποι, όχι τα αυτοκίνητα.

Οι καροτσες και οι κολώνες είναι κατι εντελώς προσωρινό και ανούσιο.

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνησω απολυτα, τα αυτοκινητα μας τα φτιαχνουμε απο hobby και ο σκοπος ειναι να τα χαιρομαστε, απο εκει και περα αυτοι που μαλωνουν για "κοντρες" ειναι απλα κομπλεξικοι!

Link to comment
Share on other sites

Τεταρτη χθες, στο γνωστο μερος προστεθηκε καινουργιο Μ3 Ε92 cabrio στην παρεα, οποτε επρεπε να του παρουμε τα μετρα. Χειροκινητο με 18αρια το Μ και αδεια εθνικη....

2ερες roll το ττδακι 4 καροτσες μπροστα...

1ες roll το ττδακι 3 καροτσες μπροστα......

1η το Μ και 2α εγω απο 40χλμ το ττδακι μια μπροστα.

Edited by groupa
Link to comment
Share on other sites

2 κενα του εκανες σε 400ρι ή μεχρι 5η?

Η διαφορες που αναφερω ειναι κενα....

Οταν ανοιγει TTS με M3 παμε τουλαχιστον 250/260. 400αρι ανοιγουν τα uno turbo!!!

Link to comment
Share on other sites

μια ασχετη ερωτηση γιατι ειμαι και ασχετος .... θα ηθελα να μαθω σε τι αντιστοιχουν οι μοναδες μετρησης .. καροτσα , κενο , κολωνα , τανκερ , επικαθουμενο , οικοδομικο τετραγωνο κτλ που διαβαζω κατα καιρους στο φορουμ ..closedeyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Οταν ανοιγει TTS με M3 παμε τουλαχιστον 250/260. 400αρι ανοιγουν τα uno turbo!!!

Τεσπα.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Γυρνώντας σήμερα από τη συνάντηση του Club(στους Θρακομακεδόνες) τα έδωσα με τον φίλο που έχει το Golf R(μαμά) και πιστεύω πως καθόμουν πολύ καλά δίπλα του ακόμα και σε 4ρτες!

Αν θέλει ας γράψει και ο ίδιος!

Υ.Γ. Sry σε λάθος μέρος έκανα το ποστ (μάλλον φταίει η νύστα!).

Edited by midkin
Link to comment
Share on other sites

Respect στον Τάσο. Σημασία έχει ότι όντως ανοίγει με όλους και δεν έχει πρόβλημα!

Γιατί στο τέλος της ημέρας σημασία έχουν οι σωστοί άνθρωποι, όχι τα αυτοκίνητα.

Οι καροτσες και οι κολώνες είναι κατι εντελώς προσωρινό και ανούσιο.

και η καλη διαφημιση

τελικα αυτοι οι etuners ειναι οι καλυτεροι....

Edited by ΖΕΥΣ
Link to comment
Share on other sites

και η καλη διαφημιση

τελικα αυτοι οι etuners ειναι οι καλυτεροι....

+10000000000000000000000000

η υπογραφη σου παντος ειναι η καλυτερη!κριμα που δεν γραφει ακομα ο Δημητρης.ειχε βοηθησει παρα πολυ κοσμο..

Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση που δεν το καταλάβατε το σχόλιο μου για τους σωστούς ανθρώπους

πήγαινε στον Τάσο, που έδειξε την ανωτερότητά του.

Μακάρι να έβλεπαν όλοι έτσι το θέμα, θα μας έσωζε από πολλά κακά.

Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση που δεν το καταλάβατε το σχόλιο μου για τους σωστούς ανθρώπους

πήγαινε στον Τάσο, που έδειξε την ανωτερότητά του.

Μακάρι να έβλεπαν όλοι έτσι το θέμα, θα μας έσωζε από πολλά κακά.

Ναι ετσι ειναι....

εχεις και τον πρηζεις τον ανθρωπο να βαλει με το δικο σας το πυραυλο

μονο και μονο για να πειτε τι?

Link to comment
Share on other sites

+10000000000000000000000000

η υπογραφη σου παντος ειναι η καλυτερη!κριμα που δεν γραφει ακομα ο Δημητρης.ειχε βοηθησει παρα πολυ κοσμο..

Μακαρι να εγραφε να τους ειχε παρει ο δ***λος μερικους

Link to comment
Share on other sites

Ναι ετσι ειναι....

εχεις και τον πρηζεις τον ανθρωπο να βαλει με το δικο σας το πυραυλο

μονο και μονο για να πειτε τι?

Για να μην πουμε τπτ απολυτως φιλε μου.Ενα φιλικοτατο πατημα ηταν κ τελος.Δεν χρειαζεται να πουμε κατι παραπανω....Φτανει που τα περασαμε εμεις καλα κ γουσταραμε....Αυτο πιστευω ειναι κ το σημαντικοτερο....thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Για να μην πουμε τπτ απολυτως φιλε μου.Ενα φιλικοτατο πατημα ηταν κ τελος.Δεν χρειαζεται να πουμε κατι παραπανω....Φτανει που τα περασαμε εμεις καλα κ γουσταραμε....Αυτο πιστευω ειναι κ το σημαντικοτερο....thumbsup.gif

Χρηστο συγνωμη αλλα κοροιδευομαστε μου φαινεται

αν διαβασεις τα πιο πανω posts θα δεις οτι μονο το χρηματικο επαθλο εμελλε να μπει

ειναι ωραιο να σου λενε οτι τα ανοιγματα που εβαλες με τα προηγουμενα αυτοκινητα δεν ηταν της προκοπης

ελα βαλε με το δικο μας που ειναι ενα απο τα καλυτερα να δεις οτι ειμαστε οι καλυτεροι? πεταγε και κατι υπονοουμενα του στυλ "αλλα ακουσανε τα αυτια μου"

Link to comment
Share on other sites

Είσαι απόλυτα σίγουρος για αυτό; Γιατί άλλο έφτασε στα αυτιά μου.

Δε λέω, ωραία τα videos στο youtube. Αλλά άνοιξε και με κανένα Golf V/VI TFSI της προκοπής, που έχει παραπλήσιο

κινητήρα με σένα για να υπάρχει μέτρο σύγκρισης με τα παιδιά του VWClub.

Διαφορετικά ακόμη και με Veyron να ανοίξεις, θα έχει εξίσου μεγάλο ενδιαφέρον με το να γράψω ότι πέρασα

ένα Yaris με το Saxo μου. Δηλαδή καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

Χρηστο συγνωμη αλλα κοροιδευομαστε μου φαινεται

αν διαβασεις τα πιο πανω posts θα δεις οτι μονο το χρηματικο επαθλο εμελλε να μπει

ειναι ωραιο να σου λενε οτι τα ανοιγματα που εβαλες με τα προηγουμενα αυτοκινητα δεν ηταν της προκοπης

ελα βαλε με το δικο μας που ειναι ενα απο τα καλυτερα να δεις οτι ειμαστε οι καλυτεροι? πεταγε και κατι υπονοουμενα του στυλ "αλλα ακουσανε τα αυτια μου"

Φιλε δυστυχως δεν ξερεις τι σκηνικα ειχαν παιχτει πιο παλια γιαυτο το λες αυτο...Εμενα δεν μου κανονισε κανενας Στελιος το πατημα ουτε ο Κριτωνας.....Ειχαμε συννενοηθει με τον Τασο εδω κ πολυ καιρο να ανοιξουμε κ αυτο εγινε....Τωρα γιατι εσυ βγαζεις αυτο το συμπερασμα δεν μπορω να καταλαβω.Εγω ηθελα να ανοιξω με τον Τασο κ ο Τασος το ιδιο.Το ευχαριστηθηκαμε κ τελος...Τα υπολοιπα ειναι περιττα πιστευω.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.