Jump to content
Kaklios design Rodos

Βαψιμο Ουρανου Σε Μαυρο Χρωμα

Recommended Posts

παιδια καλημερα!!!!!! εδω και καιρο σκεφτομαι να βαψω τον ουρανο του γκολφ σε μαυρο χρωμα, το αμαξι ειναι ασπρο. εβαλα αυτοκολλητο μαυρο για να δω πως ειναι και μου αρεσει, το αυτοκολλητο δν καθοταν καλα και ετσι το εβγαλα, αυτο που με απασχολει ειναι μην γινει καγκουρικο. (αν βαφτει θα βαφτει με αντιχαρακτικο βερνικι :p )

καθε γνμωμη δεκτη! please help.... worthy.gif

Link to comment
Share on other sites

αν δειτε το scirocco το passat cc to eos εχουν μαυρο ουρανο (ηλιοροφη ειναι αλλα λεμε τωρα) και σε αντιθεση με το ασπρο ειναι ωραιο. δειτε κ μια φοτο με το αυτοκολλητο. http://yfrog.com/iz1u498581668896639593115j

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα!!!!!! εδω και καιρο σκεφτομαι να βαψω τον ουρανο του γκολφ σε μαυρο χρωμα, το αμαξι ειναι ασπρο. εβαλα αυτοκολλητο μαυρο για να δω πως ειναι και μου αρεσει, το αυτοκολλητο δν καθοταν καλα και ετσι το εβγαλα, αυτο που με απασχολει ειναι μην γινει καγκουρικο. (αν βαφτει θα βαφτει με αντιχαρακτικο βερνικι :p )

καθε γνμωμη δεκτη! please help.... worthy.gif

to golfaki sou mou aresei pl opos to xeis h apopsh mou einai na min to pirakseis...(sry gia to greeklish s afto to pc exw mono agglika)

Link to comment
Share on other sites

αν δειτε το scirocco το passat cc to eos εχουν μαυρο ουρανο (ηλιοροφη ειναι αλλα λεμε τωρα) και σε αντιθεση με το ασπρο ειναι ωραιο. δειτε κ μια φοτο με το αυτοκολλητο. http://yfrog.com/iz1u498581668896639593115j

για εμένα καλύτερα αστο άσπρο , μην το βάψεις γιατί χαλάσει η εικόνα του αυτοκινήτου .. αλλά εάν επιμένεις στο να το βάψεις , μην βάψεις όλο τον ουρανό μαζί με τις κολώνες(όπως έβαλες το αυτοκόλλητο) . Βάψε μόνο τον ουρανό και λίγο την αεροτομή ! Κάπως έτσι δλδ :

roof2k.jpg

img00444-20100512-1614.jpg

2le4.jpg

roof2si2.jpg

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

που τις βρηκες τις φοτο <_< εχω φαει τον κοσμο... σ'ευχαριστω παρα πολυ θα το σκεφτω...

ΥΓ δεν εβαλα αυτοκολλητο στις κολονες απλα η φοτο ειναι την ωρα που γινοταν η τοποθετιση ;)

σας ευχαριστω ολους!!! :p

Link to comment
Share on other sites

Τελικα οι φωτογραφιες βοηθουν πολυ. Ναναι καλα ο Speedy.

Καλουτσικο φαινεται τελικα.

Οπως λενε και τα παιδια και οπως στις φωτογραφιες με μισο πισω σποιλερ και καθρεφτες.

Ποσο θα σου παει αν το κανεις?

Link to comment
Share on other sites

που τις βρηκες τις φοτο :blink: εχω φαει τον κοσμο... σ'ευχαριστω παρα πολυ θα το σκεφτω...

ΥΓ δεν εβαλα αυτοκολλητο στις κολονες απλα η φοτο ειναι την ωρα που γινοταν η τοποθετιση ;)

σας ευχαριστω ολους!!! :good:

1.jpg

3.jpg

5.jpg

4.jpg

img00446-20100512-1614.jpg

still3.jpg

:rolleyes:

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Speedy φιλε δεν εχω λογια, σ'ευχαριστω παρα πολυ! παιδια δεν ξερω τι να κανω, θελει πολυ σκεψη!!!

KIRRA εχω βαφειο αυτοκινητων ρε φιλε και ετσι δεν με απασχολει το κοστος :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Kaklios super είναι για μένα προχώρα!

Το συγκεκριμένο look είναι σήμα κατατεθέν βέβαια της M3 E92!

bmwm3coupeusversion2008n.jpg

Έχουν εμφανιστεί και 6άρια Golf με παρόμοιο look :

66884545.jpg

36012165.jpg

Link to comment
Share on other sites

είναι εδώ και καιρό στα μελλοντικά μου σχέδια, οπότε προχώρατο με 1000! ο speedy σου έδωσε ένα σωρό φωτογραφίες, διάλεξε και πάρε!

Link to comment
Share on other sites

Speedy φιλε δεν εχω λογια, σ'ευχαριστω παρα πολυ! παιδια δεν ξερω τι να κανω, θελει πολυ σκεψη!!!

KIRRA εχω βαφειο αυτοκινητων ρε φιλε και ετσι δεν με απασχολει το κοστος :p

Εχεις ηδη αργησει φιλε μου αφου δεν θα σου στοιχισει τιποτα.

Αντε και οταν ξαναρθω Ροδο θα περασω να το κανεις και σε μενα!

Link to comment
Share on other sites

βαφη σιγουρα!!!! θα ειναι φοβερο.

αλλα σιγουρα μετα πρεπει να βαψεις και τους καθρεπτες!!!!

θα ειναι ΤΕΛΕΙΟ!!!!

Θανο το πρωτο GTI στη φωτο ειναι ΑΠΙΘΑΝΟ το ερωτευτηκα

Link to comment
Share on other sites

βαφη σιγουρα!!!! θα ειναι φοβερο.

αλλα σιγουρα μετα πρεπει να βαψεις και τους καθρεπτες!!!!

θα ειναι ΤΕΛΕΙΟ!!!!

Θανο το πρωτο GTI στη φωτο ειναι ΑΠΙΘΑΝΟ το ερωτευτηκα

Πάρε ιδέες για το Polo!! :good::friends::p

Link to comment
Share on other sites

Off Topic

Speedy η μετονομασια σου σε SpeedyGoogle δεν αργει.. ;) Θα σας εχω 2 μετα και.. ποιος με πιανει!
Link to comment
Share on other sites

Off Topic

Speedy η μετονομασια σου σε SpeedyGoogle δεν αργει.. ;) Θα σας εχω 2 μετα και.. ποιος με πιανει!

Off Topic

αχαχαχαχαχα :rofl: :rofl: ο δευτερος ποιος θα είναι, ο Google σκέτο ?
Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.