Jump to content
ktm25089

Κινεζος!

Recommended Posts

Σε ποιό σημείο του αυτοκινήτου έβαλες την κεραία του GPS που σου δίνει ο κατασκευαστής?

η κεραια μπενει κατω απο την σητα στην κεντρικη κονσολα πανω πανω

Link to comment
Share on other sites

Που ρε δημητρη?βγαλε μια photo please λεω να παρω μια μικρη!κεραια για τηλεοραση ετσι?εχει και για gps?αρα 3?μαζι με τη μαμα?αυτο πως συνδεετε?

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

μεσα στη σητα μπαινει η καιραια του gps,την κεραια της tv την εχω βαλει στον ουρανο μεσα και δεν φενεται καθολου και πιανει καμπανα!αναλογικη tv.Playmaker στις 3 τελεφταιες ερωτησεις σου δεν σε καταλαβα

αρα 3?μαζι με τη μαμα?αυτο πως συνδεετε?

Edited by sodimitris
Link to comment
Share on other sites

γιατι αναλογικη tv?

λεω να παω γι αυτο!περιμενο να βγει και το 8 ιντσο!σχεδον ιδιο μενου με rns! http://www.audiosources.net/viewproduct.asp?id=1164

ακουσα οτι καπως μπορει ο εξωτερικος δεκτης tv να γινει εσωτερικος η να τον βαλουν μεσα μετα?να επικοινωνει με την οθονη?...

Link to comment
Share on other sites

γιατι αναλογικη tv?

λεω να παω γι αυτο!περιμενο να βγει και το 8 ιντσο!σχεδον ιδιο μενου με rns! http://www.audiosour...uct.asp?id=1164

ακουσα οτι καπως μπορει ο εξωτερικος δεκτης tv να γινει εσωτερικος η να τον βαλουν μεσα μετα?να επικοινωνει με την οθονη?...

αναλογικη τν γιατι στην πολη μου το σημα αναλογικο ειναι.οσο για τον δεκτη αγοραζωντας την οθονη σου επιλεγεις μεσα σε αναλογικο ή ψηφιακο,οσο για τιν 8αρα που λες εμενα σαν γουστο δεν μου αρεσει,προτιμο την εμμφανηση της μαμακας του και επεισης θελω να εχει στρογγυλο volume και οχι με κουμπακια.
Link to comment
Share on other sites

αναλογικη τν γιατι στην πολη μου το σημα αναλογικο ειναι.οσο για τον δεκτη αγοραζωντας την οθονη σου επιλεγεις μεσα σε αναλογικο ή ψηφιακο,οσο για τιν 8αρα που λες εμενα σαν γουστο δεν μου αρεσει,προτιμο την εμμφανηση της μαμακας του και επεισης θελω να εχει στρογγυλο volume και οχι με κουμπακια.

και εγω το 8 αρι που σου λεω θα εχει στρογγυλο!παλι προτιμας τι μικρη?
Link to comment
Share on other sites

Φιλε kattt να σε ρωτησω εχω και εγω ακριβως το ιδιο και θελω να βαλω και αλους χαρτες στο gps εχω μονο τος ελλαδας και θελω ακομα ιταλιας αυστριας και γερμανιας..

Σε ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και το δικό μου το καινούριο

Φιλε kattt "λιγες" ερωτησεις!!!

Ποιο ειναι ακριβως το κινεζακι σου, απο που το πηρες και με τι εξτρα? (κανενα λινκ θα βοηθουσε)

Εχει βγει κατι καλυτερο που εχεις υποψιν σου και θα μου προτεινες αντι του δικου σου?

Τα AudioSources 8" με ποντεσιομετρα τι λενε? Εχουν διαφορα με το δικο σου?

Θα χρειαστω κεραια για dvb-t, και τι καμερα τα συνοδευει σωστα?

Τι γινεται με την εργοστασιακη εγγυηση του αυτοκινητου?

Ευχαριστω πολυ!

Edited by eNeRGy
Link to comment
Share on other sites

capturejjhk.png

 

εχω το πειρα α πο  ελλαδα και δουλεύει μια χαρά  τώρα το εχω 1 χρόνος  χωρις πρόβλημα   ,  με εγγύηση   2 χρόνια εγγύηση 

 

το πηρα εδώ   http://caraudio-solutions.*μη επιτρεπόμενο @ URL*/parts/  

Link to comment
Share on other sites

μετά από κανα χρόνο που είχα τν καμερα οπισθοπωρείας αποφάσησα να πάω να μου την βάλουν τη δοκιμάσαμε όλα καλά αλλά όταν έβαζα εμπρος το αμάξι είχα θέμα μου έκανε πολλά νερά ή μεχρι και ασπρη οθόνη μπορεί να με βοηθήσει κανείς?

βάζω και φωτογραφίες

 

dsc0123as.jpg

dsc0122td.jpg
 

Link to comment
Share on other sites

φίλε την πάτησα και εγώ ακριβός έτσι την πρώτη φορά και ξήλωνα πάλι προφυλακτήρα :sorry:  και άντε δοκιμές :search:  !!

Πολύ απλά τράβα ρεύμα από τον αναπτήρα του πορτμπαγκάζ για την κάμερα και όλα οκ!!  :pardon:

Link to comment
Share on other sites

όλα καλα μπήκε το βερελάκι και μια λαμπα led στο δευτερο λαμπάκι της πινακιδας και όλα καλα

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση και γω για τον γνωστό κινέζο μας!! 

Επί της ευκαιρίας τράβηξα καλώδιο πίσω στο πορτ μπαγάζ και σκέφτομαι ένα γουφερακι όχι κάνα τέρας ένα διακριτικό!! 

Μήπως γνωρίζει κάποιος τι watt μπορώ να βάλω και αν υπάρχει καμιά άκρη η κάποιο site ακόμα καλύτερα! ???

Link to comment
Share on other sites

Κανείς;

Κάνω το post γιατί από ότι θυμόμουν από μέλη που είχαν βάλει "κινέζο", έκανε γύρω στα 400€. 

Με το συγκεκριμένο τι να παίζει άραγε;

 

Link to comment
Share on other sites

Θεωρητικά, μιά ακόμα παραλλαγή του κλασικού μοντέλου. Η τιμή έχει πέσει γιατί έχουν βγει νεότερα μοντέλα.

Αν έρχεται από Κίνα, υπολόγισε την περίπτωση να περάσει τελωνείο, με ότι σημαίνει αυτό!

Link to comment
Share on other sites

επειδη απο ebay ψωνιζω απο κινα , τελωνειο δεν εχει περασει κατι....

 

εχω ψωνισει τρεις φορες και η συσκευασια ηταν αρκετα μεγαλη.εμπρος σιτα για την μασκα του VW JETTA.

 

βεβαια γραφει και τιμη αν θυμαμαι καλα στο αυτοκολητο που συνοδευει το δεμα ο αποστολεας..

 

δεν ξερω εδω που ειναι 190€.

 

παντως αν ειναι καλο το μηχανημα θα το αγορασω μαλλον.

 

απο οτι βλεππω ειναι mpeg 2...μπορω να το κανω mpeg4?

 

επισης αυτο τι λεει?

 

http://www.chinavasion.com/china/wholesale/Car_DVD_Players/2_DIN_Car_DVD_Player/Street_King_X4_Super_Car_DVD_Player_GPS_DVB-T

Link to comment
Share on other sites

ειναι μικρο...παρε ενα 8ιντσο ν ατο χαρεις ....ακου που σου λεω,,,να γεμισει η κονσολα...

Link to comment
Share on other sites

εχεις βαλει πανω το 6ιντσο?γιατι δεν βλεπω ειναι πολυ μικρη φωτο

Link to comment
Share on other sites

απο οτι βλεππω ειναι mpeg 2...μπορω να το κανω mpeg4?

 

μπορει καποιος να μου πει?

 

επισης επειδη οι καιροι ειναι δυσκολοι για ολους...

 

http://www.chinavasi...PS_DVB-T_2_DIN/

 

αξιζει αυτο τελικα που εχει βαλει ο φιλος πιο πανω?(συγνωμη αν παρεμβαινω αλλα επιδη απο ηλεκτρονικα ειμαι ασχετος ρωταω)..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.